Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Przedsiębiorca

Dziękuję za odzyskanie moich pieniędzy

@Przedsiębiorca

Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy

Agnieszka

Po sfinalizowaniu opłat za prowadzenie spraw kontakt się urywa. Nikt nie odbiera telefonów. Brak również potwierdzeń odbioru przesyłanych na adres ich biura oryginałów dokumentów księgowo-sądowych. Nie polecam

@Agnieszka

Pani Agnieszko, nasz klient jest zadowolony, że splacila Pani również koszty windykacji, niemniej jednak dokumentacja od organów ścigania wysyłana jest przez Prokuraturę do dłużnika w oryginale za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku pytań od dłużników prosimy wybrać nr 1 podczas kontaktu z infolinią pod nr 713070029, aby została Pani przekierowana do jednego z windykatorow.

Alina

Czy firma Deputo prowadzi aktualnie rekrutację? Na jakie stanowiska?

@Alina

Szanowna Pani, aktualne oferty pracy w naszej firmie znajdzie Pani w największych wyszukiwarkach ofert pracy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 713070029. Pozdrawiamy

Marian

Czy firma Deputo obsługuje dłużników zagranicznych? Mam problem z dłużnikiem z Portugalii i nie wiem co dalej z nim zrobić.

@Marian

Szanowny Panie, tak zajmujemy się również dłużnikami zagranicznymi. W przypadku pytań co do swojego konkretnego przypadku prosimy o kontakt z Departamentem Obsługi Klienta pod nr 713070029. Pozdrawiamy

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Rataj

Gdybym się nie zdecydował na działania pracowników Deputo to pewnie dalej bym nie zobaczył swoich pieniędzy, a tak mam należne mi pieniądze, warto było poświecić ich małą część, dobrze wykonana praca.

Ciekawy

Kazimierz

Polecam

@Kazimierz

Janisz

Bardzo skuteczna firma. Odzyskali dla mnie sporą kasę, gdyby nie ich pomoc pewnie dalej bym tych pieniędzy nie zobaczył.

@Janisz

Caroll Budownictwo

Jestem zadowolony. Wszystko w porządku, kontakt, efekt, dokumentacja.

@Caroll Budownictwo

Kownacka

Polecam. Pieniążki odzyskane.

@Kownacka

Dziekujemy za zaufanie.

Ciekawy
@Kownacka

Czy odzyskali całość? Tez się zastanawiam nad współpraca proszę o odpowiedz

Ad.

U mnie całość

@Ciekawy

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Departamentem Obsługi Klienta pod nr 71 307 00 29. Pozdrawiamy

Marian Nowalka

Jestem zadowolony z obsługi. Wszystko tak jak rozmawialiśmy na początku, tam samo bylo realizowane.

@Marian Nowalka

Kristopher

Odzyskane środki po 3 miesiącach. Dłużnik z Węgier. Polecam

@Kristopher

Moge polecic, wszystko ok

@Kasia

Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy.

Proszę Państwa, dobra robota. Dzięki za odzyskane pieniążki.

Weronika

Prowadzą naszą sprawę już prawie rok. Brak kontaktu z kimkolwiek. Nie przekazują , żadnych informacji o sprawie. Trzeba do nich dzwonić a i tak jedyna informacja zwrotna z sekretariatu to " sprawa w toku " , " nie mogę przekazać telefonu do żadnej osoby z firmy". (usunięte przez administratora)

Marecki Transport

Wszystko ok. Bez zastrzeżeń

@Marecki Transport

Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Deputo.

Marietta

Odzyskali pieniądze z obligacji, temat z 2016r. Spisałam na straty, ale się udało. Polecam.

@Marietta

Dziękujemy za zaufanie p. Marietto. Pozdrawiamy.

Maropol Trans

Zlecamy im międzynarodowych dłużników. Moge polecić, dość skuteczni.

@Maropol Trans

Karol

Zlecilem 3 sprawy ,, z czego juz 2 sie splacily. Przy 3-ciej otrzymuje regularnie informacje zwrotne. Moge polecic

@Karol

Dziękujemy za zaufanie p. Karolu. Pozdrawiamy.

Mariolla

Odzyskałam pieniązki z alimentów dla dziecka od ojca, dzięki Deputo. Polecam

@Mariolla

Kacper

Pomogli mi odzyskać środki zainwestowane w banery. 85 tysięcy. Trwało to około 4 miesięcy, ale WOW. Dobry początek roku!!! Dzięki

@Kacper

Dziękujemy za zaufanie p. Kacprze. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.