Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Jarosław

Chcesz się skontaktować z firmą w sprawie pracy?Jak wystawili ogłoszenie rekrutacyjne to tam powinien być kontakt. Najlepiej chyba e-mailowo to zrobić. Próbowałaś?

Kamil Roszak

Odzyskali mi pieniążki od spółki z Niemiec. 29.000 euro. Polecam !!!!!!!!!!!!

Matylda

Pomogli mi odzyskać pieniążki od firmy harbor center. Może niezbyt dużo, bo 9 tysięcy, ale i tak dziekuje.

@Matylda

Polecamy się na przyszłość.

Prawie
@Matylda

Kiedy Ci odzyskali od nich kasę ?

Matylda
@Prawie

Poczatek stycznia tego roku

Krystek

Bardzo dobra, solidna firma, zdecydowanie polecam.

@Krystek

Dziękujemy

Jadwiga
@Krystek

Pracownicy bardzo chwalą Deputo - a jak klienci czy są równie zadowoleni , na jakim poziomie jest skuteczność działań w odzyskiwaniu zobowiązań. Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat.

Martyna
@Jadwiga

Jestem zadowolona. Odzyskałam narazie 5 spraw z 6 zleconych. Wszystko ok.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Katarzyna Kupis

Miałam dłużnika po sprawie w sądzie i komornik nic nie odzyskał, tylko płaciłam kasę za kolejne egzekucje. Zresztą bezskuteczne. Deputo zaproponowali sprawę karną i jakąś dodatkową windykację. Sprawa ruszyła. Co prawda na razie dopiero połowa odzyskana, ale jest nadzieja na całość.

@Katarzyna Kupis

Piotr J

Jak wam klient nie chce zapłacić to nie czekajcie w nieskończoność. Zleciłem Deputo odzyskanie pieniędzy i po ok 5-6 miesiącach wszystko zaległości dostałem.

@Piotr J

Marecki

Polecam, niekonwencjonalne metody poskutkowaly na dziada, ktory mnie kiedys oszukal. Zaplacil za swoje wylacznie finansowo, ale tyle dobrego. Polecam

@Marecki

Przemysław

Profesjonalna pomoc z nieprofesjonalnymi kontrahentami, którzy zalegają z płatnościami.

@Przemysław

WG

Odzyskali mi pieniądze z Green Trans. Polecam.

@WG

Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy.

Mateusz
@WG

Któremu Green Trans? Tej spółce zoo z Warszawy? Mi tez są dłużni pieniądze, ale jeszcze nigdzie tego nie zgłaszałem do windykacji.

WG
@Mateusz

Tak, od spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z Warszawy

@Mateusz

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 713070029. Pozdrawiamy

Wojciech Biebrzyński

Pomogli mi w dość trudnej sprawie z 2018r. Pieniążki odzyskane. Oby więcej dłużników się nie pojawiało. Polecam jak najbardziej.

Wioletta
@Wojciech Biebrzyński

A można wiedzieć w jakiej branży Pan pracuje i ile się udało odzyskać ? Długo to trwało w Pana przypadku?

@Wioletta

Prowadzę firmę transportową od 2004r.

@Wioletta

Odzyskaliśmy 17 900 euro. Sprawa trwała niecałe 6 miesięcy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel 713070029. Pozdrawiamy

marian

jestem zadowolony. odzyskali mi 300 tysiecy utopione w materiałach i kruszywie ktore do mnie finalnie nie dotarly

@marian

Dziękujemy za zaufanie Panie Marianie.

Stefan Nowarek
@marian

Mam podobny temat, sprzedałem jabłka na 90tysiecy i nie mam kasy. Długo Pan czekał na pieniążki? Chyba tez zlecę im ten temat do obsługi.

Marian
@Stefan Nowarek

Sprawa trwała około 5 miesięcy w moim przypadku. Kwota z faktury spłacona w 4 miesiące a ostatni miesiąc trwalo odzyskiwanie kosztów

@Stefan Nowarek

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod nr 713070029. Pozdrawiamy

Lipnicki Logistics

Zleciłem 2 sprawy do obsługi. Narazie odzyskałem pieniądze w jednej. Na druga czekam, deklarowali 4 miesiące, minal dopiero 1, wiec jeszcze są w terminie. Narazie wszystko w miare okej. Na bieżąco informują co i jak, dostałem numer, pod którym mogę tez sam dostać jakieś info. Na maila podesłali skany pism złożonych w sądzie i prokuraturze, także narazie jestem zadowolony. Jak się spłaci tez druga sprawa to zlecę im pozostałe sprawy, które mi zalegają w szufladzie i niech tez działają.

@Lipnicki Logistics

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

kazimierz

Czekalem cztery miesiace, ale w koncu udalo sie odzyskac pieniadze od dluzniczki. polecam

@kazimierz

Rewi

Firma odzyskała dla mnie kase w 6miesicy. U innych wierzycieli sprawa dalej tkwi u syndyka trwa to już 3 lata, dlatego polecam. Nie ma co się szczypać z oszustami, ktorzy na nas żerują.

@Rewi

Polecamy się na przyszłość.

Elwira

Odzyskałam pieniążki po wielkich przebojach z dłużnikiem. 3 lata temu skierowałam sama z mezem sprawę do sądu i komornika. Okazało się, ze dłużnik sprzedał majątek. Zlecilam opcje karna 5 miesięcy temu do Deputo, kwota 244 tys. Odzyskaliśmy z mezem wczoraj pieniążki, ostatnia rata wpłynęła. Polecam i dziekuje za pomoc. Zgodnie z obietnica wysłałam własnoręcznie zrobione ozdoby w podziece i pierniczki. Mam nadzieje, ze nie trafimy więcej na żadnego dłużnika, za dużo nerwów nas to kosztowało. Ważne, ze oddał po windykacji karnej wszystko co do grosza. Można zapomnieć o temacie. Pozdrawiam i dziekuje.

@Elwira

Dziękujemy za zaufanie Pani Elwiro. Polecamy się na przyszłość.

Krystian Maciejczak

Jestem zadowolony. Bez zastrzeżeń. Polecam.

@Krystian Maciejczak

Dziękujemy za zaufanie Panie Krystianie.

Wojciech Nesterowicz

Odzyskałem pieniążki od firmy Adroad. Może nie jakiś super dużo bo 7500zl, ale zawsze to coś. Polecam i dziekuje za szczegółowe informacje uzyskiwane w Dziale Obsługi. Jak ktoś był na spotkaniu to zawsze oddzwaniali. Polecam

@Wojciech Nesterowicz

Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy.

Krzysztof

Połowę moich należności już odzyskali całkiem sprawnie, jestem bardzo zadowolony. Z drugą połową też nie powinno być problemu.

@Krzysztof

Dziękujemy za zaufanie.

Czy firma Deputo oferuje umowę o prace? Na jakich warunkach może odbywać się współpraca i czy są jakieś wolne wakaty?

@Karolina

Pani Karolino, informacje dotyczące wolnych wakatów wraz z wszelkimi szczegółami znajdzie Pani w największych ogólnopolskich portalach pracowniczych. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy i życzymy spokojnego dnia, Deputo.

Szczypczynski

udało się odzyskać pieniążki od firmy harbor center. polecam

@Szczypczynski

Owszem, mamy sporo spraw splaconych przez w/w dłużnika. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Deputo.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.