Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Piotr K

Temat przez pracowników Deputo rozpracowany idealnie, wszystko elegancko mi objaśnili co i jak, a moje pieniądze wróciły do mnie szybciej niż się spodziewałem.

@Piotr K

Dziękujemy za współpracę :)

Krystian Legioński

Odzyskałem pieniądze dzięki Deputo od firm ERDE Logistic, IN-VIA i Horcargo. Polecam !!!!!!!!!!

@Krystian Legioński

MarcPol

Zleciliśmy firmie Deputo stała obsługę prawna i ich pomocą założyliśmy spółkę. Polecamy

@MarcPol

Dziękujemy za stałą współpracę, oby jak najdłużej. Pozdrawiamy :)

Stach

działają terminowo i skutecznie, współpracujemy z nimi od ponad roku i jak na razie wszystkie sprawy skończyły się pomyślnie

@Stach

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Firma Sobczanski

Polecamy! W transporcie dłużników nie brakuje. Warto miec zaufaną firmę do walki z takimi ananasami. Brawo!!

@Firma Sobczanski

Dziękujemy za współpracę.

Marcin Piotrowski

Pomogli mi odzyskać pieniążki z kryptowalut z oszukańczego portalu www. Dziekuje wszystkim pracownikom firmy Deputo za pomoc. A co do dłużnika: karma wraca i obym więcej na takich nie trafiał jak tamten.

@Marcin Piotrowski

Panie Marcinie, udało się, a to najważniejsze :) Polecamy się na przyszłość.

Karolczyk

Sprawa załatwiona w kilka miesięcy, pieniądze odzyskane, dobry kontakt z pracownikami Deputo zajmującymi się moją sprawą.

@Karolczyk

Polecamy się na przyszłość, pozdrawiamy.

Hale

Polecam kancelarie Deputo. Dzięki nim dłużnik finalnie postawił mi hale, o która się prosiłem od ponad roku. Miałem do wyboru zwrot srodkow lub postawienie hali. Niestety cena stali poleciała w górę, wiec zamiast szukać nowego wykonawcy załatwili z dłużnikiem, ze dokonczy swoje prace. Polecam

@Hale

Dziękujemy za współpracę :)

Krzysztof Miszczyszyn

Polecam firmę Deputo. Kiedyś pozyczyłem koledze 18 tys i po spłacie pierwszej raty zaczął mnie unikać. Komornika wysłałem, ale niestety nic nie ściągnął. Deputo mi pomogło, kasa odzyskana. Mogę polecić, bardzo dobra firma.

@Krzysztof Miszczyszyn

Polecamy się na przyszłość i dziękujemy za współpracę :)

Polecamy się na przyszłość i dziękujemy za współpracę.

Mikuła

Deputo szybko i profesjonalnie odzyskuje należności. Jeśli znowu będę miał problemy z klientami na pewno się do Was ponownie zgłoszę.

@Mikuła

Dziękujemy za zaufanie, pozdrawiamy.

Rybka

Polecam. Skuteczni, przynajmniej w moich sprawach, ktore zlecilam mi pomogli. Pieniazki odzyskane, polecam.

@Rybka

Kazimiera Morszczuk

Pan Piotr pomógł mi z dłużnikami z Serbii i Macedonii Północnej. Dłużnicy przelali z kont walutowych w euro, odzyskałam już całość. Polecam, super !!!!

@Kazimiera Morszczuk

Dziękujemy za współpracę. Zajmujemy się windykacją międzynarodową również trudnych przypadków jak te u Państwa. Cieszy nas zadowolenie Klienta.

Grzegorz

Nie potrafię wystarczająco podziękować Deputo za ich pomoc. Udało im się odzyskać wszystkie moje pieniądze. Jeśli masz problemy z dłużnikami, tak jak ja, to ci ludzie będą w stanie udzielić profesjonalnej pomocy.

@Grzegorz

Pomogli mi odzyskać 4500zł od Speed Pur. Polecam

@Karolina

Dziękujemy za współpracę. Pozdrawiamy Pani Karolino.

Karol

Jeśli chcecie zaoszczędzić czas i nerwy próbując samemu ścigać dłużników to zwróćcie się do Deputo. Zajęli się odpowiednio moimi nieprofesjonalnymi klientami, którzy nie lubią płacić, a sami wymagają terminowo wykonanej pracy.

@Karol

Dziękujemy za współpracę Panie Karolu.

Pomogli mi odzyskać pieniądze z faktur, trochę ponad 20 tysięcy. Mogę polecić.

Polecamy się na przyszłość, zespół Deputo :)

Kajdana

Szacunek za dobrze wykonaną pracę, już myślałem, że moich pieniędzy szybko nie zobaczę.

Krzysztof
@Kajdana

Ile trwał cały proces w takim razie?

Kajdana
@Krzysztof

Coś około 4-5 miesięcy, ogólnie myślałem, że dłużej to zejdzie.

@Kajdana

Kawalec

Pomogli mi odzyskać pieniądze w sprawie moich obligacji. Polecam

Janusz
@Kawalec

A z jakiej firmy emitowane obligacje?Czy z Greata?

Kawalec
@Janusz

Nie, u mnie z innej spółki.

@Kawalec

Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Konwalia

Pomogli mi z moim dluznikiem. Wszystko poszlo dosc sprawnie. Calosc trwala 2 miesiace.

@Konwalia

Polecamy się na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.