Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Robert Janczyk

Jest ok, ludzie w porządku, da się bez problemu dogadać

Krzysztof
@Robert Janczyk

A jak z pieniędzmi? Ile zarobi się w Deputo, możesz podać jakieś konkrety? Ile tu dają na start ludziom bez doświadczenia? I czy w ogóle szukają takich osób świeżo po szkole? :)

Gamer

No zobaczymy, znalazłem ich ofertę, myślę że się skontaktuje, bo z tego co widzę mają dobre opinie.

Maciek

Zleciłem im odzyskanie kasy od kilkunastu klientów (łącznie 46 faktur). Na ten moment ponad połowę (28 faktur) już odzyskaliśmy.

Daria

Polecam!

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Vinnie

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam

Ile ludzi, tyle opinii, wedlug mnie nie ma co narzekac.

Alfred

Szybko i skutecznie odzyskane pieniazki, bardzo profesjonalne podejscie do tematu, szanuja swojego klienta oraz jego zdanie, polecam

@Alfred

Dziękujemy

Joanna

Solidna i fachowa firma która wie jak sie dobrac do dluznika, odzyskali dlug w czasie szybszym niz obiecywali, przez co milo sie zaskoczylam

@Joanna

Dziękujemy za zaufanie

Andri

Szybko i sprawnie odzyskane pieniadze, a tylko to sie liczy, polecam i na pewno kiedys jeszcze skorzystam z ich uslug

@Andri

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Justyna

Najlepsza firma windykacyjna jaką znam! Odzyskali w bardzo szybkim tempie pieniadze, bardzo mi na tym zalezalo, wywiazali sie z tego w stu procentach!

@Justyna

Dziękujemy za zaufanie, Deputo.

Kamil

Bardzo miłe oraz znające się na rzeczy grono ludzi, ktore wie co dla klienta będzie najlepsze. Polecam bo naprawdę warto sprawdzić ich usługi, jako jedni z nielicznych którym można zaufać.

@Kamil

Skuteczność opieramy na szczegółowej weryfikacji dłużników przed ich przyjęciem do obsługi. Polecamy się na przyszłość.

Jacek

Jest dobrze. Firma robi dobrą robotę, widać że pracują tam ludzie nie z pierwszej łapanki, którzy znają się na swoim fachu. Oby więcej takich firm.

@Jacek

Zapraszamy ponownie

Agata

Skuteczni, a to akurat najważniejsze.

Daniel
@Agata

Zgadzam się. U mnie również się sprawdzili.

@Agata

Polecamy się na przyszłość Pani Agato.

@Daniel

Panie Danielu, polecamy się.

@Daniel

Polecamy się na przyszłość Panie Danielu

Weronika

Ja nie narzekam. Współpracuję z nimi od końca 2019 roku i współpraca jak najbardziej owocna. Robią kawał dobrej roboty i mogę zdecydowanie ich polecić.

@Weronika

Dziękujemy za współpracę Pani Weroniko

Proto

Czuć, że nie pracuje tutaj byle kto. Najwięksi specjaliści jakich znam.

@Proto

Dziękujemy za zaufanie.

Klient

Profesjonalna pomoc, dziękuję.

@Klient

Polecamy się na przyszłość.

Marco

Bardzo pewna firma. Jak do tej pory współpraca układa się bardzo dobrze i mogę z czystym sumieniem polecić.

@Marco

Dziękujemy za zaufanie, Deputo.

belggie

jest wszystko ok, bardzo dobre warunki współpracy, najwyższa jakość

@belggie

Polecamy się na przyszłość, Deputo.

Maciek

Współpracujemy z Deputo od ponad 3 lat. Ludzie którzy wiedzą co robić i jak odzyskać pieniądze dłużników. Nie opowiadają bajek tylko sprawnie działają.

Klient
@Maciek

Zgadzam się, warto im zaufać.

Maja
@Maciek

Potwierdzam! :) Super szybko i skutecznie odzyskali pieniążki!

@Maciek

Zgodzę się, bo właśnie odzyskałem swój dług, wszystko dzięki Deputo.

Damian
@Klient

U mnie od ponad 2 lat trwa współpraca i jest wszystko ok. Sporo osób mi ich polecało i po tych 2 latach również się pod tym mogę podpisać.

Martin

Wszystko ok, polecam.

Damian
@Martin

Zgadzam się :) U mnie podobnie, zero problemów

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.