Deputo Sp. z o.o.

Opinie o Deputo Sp. z o.o.

Seweryn

Jest aktualna oferta pracy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży. Szukają osób z doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze klienta, najlepiej także ze znajomością branży windykacji. Ja mam doświadczenie ale bez windykacji. W razie co jest jakieś przeszkolenie. Stawka do 13 tys brutto. Serio można tu zarobić takie pieniądze?

Alicja

Bardzo profesjonalne podejście i sprawny kontakt. Wszystko dokładnie zostało ze mną omówione, a pieniądze odzyskane.

Korzystamy ze wsparcia Deputo od kilku lat i jeszcze nas nie zawiedli. Poradzili sobie w różnych sytuacjach z różnymi klientami unikającym płatności.

Justyna

Mi również pomogli odzyskać pieniądze zainwestowane w pompę ciepła w firmie Zone Energy. Polecam kontakt z Panią Joanna z Warszawy. Wszystko pomogła, wytłumaczyła. Odzyskałam wiarę w ludzi! Dziękuje z całego serca!

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo miło, szybko i sprawnie.

Jak miałaby wyglądać moja umowa? Ile chcę zarabiać?

Waldemar

Jestem zadowolony z obsługi. Każda czynność była ze mną konsultowana. Mam porownanie działań windykacyjnych z podobnymi firmami i bez dwóch zdań z Deputo wyglądało to najprzejrzysciej i tylko tu pojawiły się efekty, o które mi chodziło. Dogadałem się z dłużnikiem i mnie spłacił, drugi spłacił na komisariacie a trzeci u komornika. Polecam.

Halina
@Waldemar

Zdecydowanie potwierdzam. Nas również nie zawiedli jeszcze w żadnej sprawie

Antonii

Odzyskane pieniądze od Łukasza Beby - szczerze polecam!

Polecam, pomogli mi odzyskać pieniądze 12 tysięcy od byłego pracodawcy

Jaki jest okres rozliczeniowy w Deputo Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Puchała

Jak do tej pory Deputo pozytywnie rozwiązali moje 3 sprawy, więc w moim przypadku mają 100% skuteczności w odzyskiwaniu pieniędzy.

Romek

Jak najbardziej firma godna polecenia, bardzo skuteczna w ściągania należności.

Firma

Polecam Rafała D ,karnista z Warszawy. . Konkretnie ,rzeczowo ,szybko

Polecam, zlecam regularnie niezapłacone faktury transportowe, tylko z jedną sobie nie poradzili, cała reszta spłacona. Polecam

Bardzo polecam . Firma skutecznie ściągnęła wierzytelność , której komornik nie potrafił . Rewelacja . Odsetki ,wierzytelność główna, wszystko. Bardzo polecam Pana Rafała D który głównie zajmuje się postępowaniem karnym. B. Zadowolona !

Mirek

Pomogli mi w sprawie brokerów Medco Finance oraz Capital Trade. Wszystko Ok, polecam

Katarzyna
@Mirek

Mi tez pomogli z Medco Finance. Polecam

Właśnie otrzymałem spłatę od Aforti S.A, nie mogłem sobie lepiej wyobrazić początku tygodnia.

Łukasz

Cześć. Widzę, że aktualnie firma szuka Specjalisty ds. Windykacji i zainteresowała mnie ta oferta. Z ostatnich opinii tutaj klientów widzę, że firma ma dobrą skuteczność, więc podejrzewam, że bazują na zatrudnianiu specjalistów stąd może to dobre miejsce do rozwoju. Mam pytanie, co do prowizji jakie są do osiągnięcia na tym stanowisku. Ktoś wie, czy do pensji podstawowej dużo można dorobić średnio miesięcznie? W ogłoszeniu podali, że praca stacjonarna. Jest realna szansa na to, aby a czasem móc przejść na hybrydową ?

Cezary

Wszystkie zaległego faktury zostały opłacone plus odsetki. Szczerze polecam.

Christian

Polecam ,pomogli mi odzyskać pieniądze od dłużnika ze Szkocji. Kwota ponad 100 tysięcy złotych. Postępowanie trwało 3 miesiące, ale się udało. Firma godna zaufania.

Jarosław

Jest oferta pracy dla specjalisty ds. windykacji głównie przez telefon Oferują wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie za realizację windykacji. Jak to jest procent? Może ktoś kto już ma doświadczenie w tej pracy napisze czy plany są do zrobienia?

Rob

Miałem problem z firmą transportową z Holandii - pomogli mi. Dość szybko, kontakt no cóż różnie było, ale najważniejsze, że odzyskali pieniądze. Polecam kontakt z nimi szczególnie z Panem Jakubem, wszystko wyjaśnił rzetelnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Deputo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deputo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deputo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deputo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deputo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deputo Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deputo Sp. z o.o.