Opinie o Asa Glass Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asa Glass Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asa Glass Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asa Glass Sp. z o.o. w Krosno

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista prowadzona przez firmę Asa Glass Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Mirosław Nowy wpis

Witam serdecznie nazywam się Mirosław Nowak poszukuje pracy w państwa firmie posiadam 10 doświadczenie w produkcji szkła bezbarwnego jak i kolorowego stanowisko jakie by mnie interesowało to hutnik - bańkarz lub ewentualnie transportowy pracowałem w państwa firmie w zeszłych latach jestem osobą odpowiedzialną pracowitą bez nałogów pochodzę z Krosna -Polanki proszę o rozważenie mojej prośby i ewentualny kontakt dziękuję pozdrawiam

monia Nowy wpis

Witam, ogólnie nie polecam. Już pomijając ciężkie warunki to wynagrodzenie najgorsze z możliwych. Brał szacunku ze strony pracowników, notorycznie alkohol w trakcie pracy co się równa z niebezpieczeństwem dla innych. Donosy do kierowników, trzeba uważać co się mówi. brakuje pracowników, każdy przychodzi na kilka tygodni, ponieważ nie do wytrzymania psychicznie a dla niektórych i fizycznie. Już nie wspominając o 6 dniach pracy w tygodniu, po czym 1.5 dnia wolnego za najniższe pieniądze, soboty niedziele święta do pracy.

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w tej hucie od 1995 prawie od początku istnienia deco glass to dobry czas i żeby się tam dostać trzeba było mieć albo dobre plecy albo tak jak ja szczęście.Pracowalo tam ponad 1000 pracowników Aż do upadłości potem wszystkie firmy to porażka aż do asa glas mogę szczerze polecić tam pracę .zarobki to zależy co się robi ale bez problemu można awansować jak się dobrze pracuje. Ludzie są naprawdę super nie ma problemów z wypłatami są od początku istnienia terminowe . Polecam

W necie nie ma żadnych przydatnych informacji na temat firmy Asa Glass, może Wy macie zatem jakieś pojęcie, na jakie warunki zatrudnienia można tam liczyć, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia? Czy ci pracownicy, którzy osiągają nieco lepsze wyniki, są efektywniejsi, dodatkowo otrzymują dodatki do pensji? Jak trzeba się wykazywać?

Zostaw merytoryczną opinię o Asa Glass Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Asa Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asa Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asa Glass Sp. z o.o.?

Asa Glass Sp. z o.o.
  • Lotników 4A