Opinie o Sun Stone International Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sun Stone International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sun Stone International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Stone International Sp. z o.o. w Łódź

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 19 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Sun Stone International Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kasjer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Oszukany Nowy wpis

Nie polecam te firmie sprzedawać jakiego kolwiek towaru ani wykonywać dla nich usług. Firma na początku zapłaciła za towar i wszystko było w porządku, następna dostawa towaru i skończyło się płacenie. Mimo próśb p płatności przez 2-3 miesiące zero odpowiedzi( a nie były- jutro zapłacę , w poniedziałek zapłacę , w środę zapłacę, w piątek zapłacę, w przyszłym tygodniu puszczam przelew, itd. nie kończąca się opowieść) Po uruchomieniu firmy windykacyjnej dalej zero odzewu, sąd, komornik, i nadal nie ma należności, tak jak by firma nie istniała. NIE POLECAM I NIE ODZRAWIAM.

Sun Stone International Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kasjer. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Pracownik Nowy wpis

Jak?

Brałeś udział w rekrutacji do Sun Stone International Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szymon

(usunięte przez administratora) Warunki pracy masakryczne, brak (usunięte przez administratora)i podstawowych narzędzi do pracy. Kierownik budowy ledwie gada po polsku. Żenada

Grażyna
@Artur

No z tym niewypłacaniem to już wcześniej opinie się pojawiały. Ale tak właściwie to czemu ta Pani miałaby być dla was taka niemiła? Co to daje?

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na wątku odnośnie przedsiębiorstwa Sun Stone International Sp. z o.o. w miejscowości Łódź nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

Artur

Firma Sun Stone International Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Łódź. Ile płacą na stanowisku Inżynier?

pokmfdjgmg

Nikomu nie polecam, firma jest okropna, nie wypłacają pensji przez 2-3 miesiące Stosunek do pracowników wynosi 0. Natalia pracuje jako księgowa, jest niegrzeczna dla wszystkich, krzyczy na wszystkich, gdy przychodzisz i pytasz gdzie jest moja pensja?lacaa nikomu

Pojawiła się oferta pracy na kasjerka w firmie Sun Stone International Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Szymon

Nie w firma nie wypłacalna, długo czekać na wynagrodzenie

Stefan
@Szymon

Długo czyli ile? Mocno się spóźniają?

@Stefan

ja czekałem z 2 miesiące , firma nie wypłacalna , brak narzędzi ubrań oraz niemile podejście do ludzi

Grażyna
@pracownik

A to kiedy dokładnie spakowałeś się i odszedłeś? Wiesz czy teraz jest u nich jeszcze gorzej z tym wszystkim?

wiem mnie tez

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Sun Stone International Sp. z o.o. na stanowisko Kasjer? Pojawiło się 9 września na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

nigdy w zyciu!firma okropna

mp202

Polecam firmę

Sun Stone International Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Jakub

Kolejni pracownicy nie dostają wynagrodzenia za praca, brak słów

Jakub

Sun stone zalega płatność za usługi transportowe. Pracownicy już nie odbierają telefonów. Nie podpisują na smsy. Ewidentnie widać że mają problemy finansowe. Sprawę skierowaliśmy do sądu. Polubowne podejście 100 dni po terminie płatności faktur nic nie daje. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie i odradzam

Ilona
@Jakub

Udało się jednak nawiązać kontakt z firmą i ustalić jakiś plan spłaty zaległości czy pozostała tylko droga sądowa? Czy firma ma zaległości w płatnościach wynagrodzeń?

Xyz

Brak wykwalifikowanej kadry. (usunięte przez administratora)

Beata

W ofercie pracy na pracownika budowlanego widziałam wzmiankę, że Sun Stone oferuje możliwość rozwoju zawodowego. W jaki sposób można się tu rozwijać zawodowo? Ktoś mógłby mi przybliżyć? Jak wygląda ścieżka kariery?

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Stone International Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sun Stone International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Stone International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Stone International Sp. z o.o.?

Sun Stone International Sp. z o.o.
  • Gdańska 126/128
    90-520 Łódź

Sun Stone International Sp. z o.o.