Tryumf Sp. z o.o.

Opinie o Tryumf Sp. z o.o.

Jaka jest stawka początkowa w Tryumf Sp. z o.o.? 3 kwietnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Księgowa.

Zumi

Stawka początkowa to wiadomo że bez kokosów. Oczywiście naobiecują Ci miliony żebyś tylko się zgodził pracować a później jak się upomnisz to wymówki, że koszty i takie tam :) Wystarczy się zastanowić dlaczego jest tam ciągle rotacja pracowników na wszystkich działach. Ludzie zwalniają się na potęgę nawet Ci z wieloletnim stażem.

@Zumi

Nie prawda, bzdury wyssane z palca. Ludzie maja różne powody że odchodzą, normalne życiowe, nie koniecznie związane z pieniędzmi, i wielu pracuje i chce uczciwie pracować dalej Ty byś chciał siedzieć nic nie robić i zarabiać miliony i wtedy jest ok, nie pisz bzdur i nie strasz ludzi którym chce się pracować.

Irena

Miliony zachęcają ale skoro tak piszesz to można sobie jednak jakoś wypracować wyższy standard finansowy? Jeśli tak to w jaki sposób? Występują teraz jakieś nadgodziny lub premie?

Nie polecam, brak szacunku do pracownika i wymiana na nowy model jesli nie bedziesz sie podlizywać. Kierownik umie tylko zarządzać ludźmi do zamawiania kebabów.

Irena

Niby ktoś rok temu pisał że rozmowa to jakiś żart ale bez konkretnych szczegółów... opiszesz więc o co tak naprawdę chodzi? ile ona może trwać, jaki jest przebieg, o co pytają, co testują itp.?

Fakeass
@Irena

Rozmowa w zależności od stanowiska jest z inna osobą bo zwykle kierownik działu ją przeprowadza. Tutaj użytkownikowi chodziło o dwie twarze kierowniczki grawerni. Na rozmowie do rany przyłóż, natomiast w pracy potrafi wydrzeć się na pracownika ( nie mylić z krzyczeniem ) czegoś takiego jeszcze nie widziałam w pracy. Dziwią się że nikt nie chce pracować a tak traktują ludzi. Nie polecam

@Fakeass

Aha no dobra, nie wiem bo nie byłam tam jeszcze. Ale już pomijając aspekt kierownictwa na tej grawerni to jak w zasadzie praca tam wygląda? Mam na myśli już specyfikę itp., Jak się tam organizują i ile mniej więcej osób pracuje?

Hoho

Nie polecam tej firmy. Chora firma. Szkoda pracujących tam ludzi. Nie polecam głównie z powodu kierownika Marcina. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dodatkowo ciągle się drapie po głowie.

Programista CNC

Niekompetenty kierownik, masa kłamstw, zero kokretów, sam się gubi w tym co mówi. Porażka bo firma wydaje się być ok :)

Proponuje zmiane kierownika

Współpracuję z firmą Tryumf od 12 lat, miałem kontakt z wieloma osobami, które tam pracowały/pracują i z własnego doświadczenia jak i obserwacji przyznaję, że jest to firma godna polecenia. Potrafią docenić pracownika. Pamiętaj, ile dajesz od siebie tyle dostajesz w zamian.

Gawłowski
@Marek

Współpraca z kimś, a praca dla kogoś, to dwa różne pojęcia, a powoływanie się na czyjeś rzekome opinie wprowadzają w błąd potencjalnych pracowników i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Zegarek
@Marek

Masz się czym szczycić, fakt kupowania chińszczyzny to wielki powód do dumy.

@Marek

Pracowali pracują bo jest dwuzmianowa, A kierownik to jakiś przekret który leci kulki sobie z pracownikami i osobami którymi ma zamiar przyjmować traktuje jak rzecz która (usunięte przez administratora) wie co ma dla niego robić, więc stwierdzam a nawet mogłem zobaczyć po jednym dniu pracy i myśli że jest jakaś księżniczka i pracowników pracownicy dla niego to takie robole jak kiedyś byli ludzie w obozach pracy, To powiem Ci Marek że albo nie umiecie znaleźć sobie pracy albo nie umiecie pracować skoro tak chwalicie ta firmę

Aplikowaliście na stanowisko Grafik w Tryumf Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Carlos

Na to stanowisko potrzebują kogoś z doświadczeniem kogo nie trzeba uczyć i odrazu zabierze się do pracy. Gorący okres sprzyja zamówieniom.

Katarzyna
@Carlos

Ale kogo z doświadczeniem teraz szukają? Bo nie wiem o jaka prace ci chodzi i w jakim dziale

@Katarzyna

Z doświadczeniem, tylko proponują lekko popad najniższa krajowa ☹️

Elżbieta
@Kandydat

I nie można nic negocjować?

Iwona

czy poprzedni grafik komputerowy wypowie sie jak sie pracowalo w tej firmie ? jest oferta na to stanowisko wiec pewnie ktos musial odejsc wczesniej , ciekawi mnie tez ile dostane wyplaty bo w ofercie brak o tym slowa, tylko lista wymagan

Adrianna

Rozmowa kwalifikacyjna to jakiś żart. Rozmawiasz z człowiekiem w dresach, drugi śmiga po pracy w klapkach basenowych... Język angielski sprawdzany jest testem ... Czy nikt w tej firmie nie umie rozmawiać po angielsku, że podają teściki jak w szkole?

Leszek
@Adrianna

Teścik jak w szkole haha ;p Ale że co - był tak łatwy czy taki głupi?

Witam, jak wygląda praca na produkcji? Widzę że są przyjęcia i jestem chętny aplikować.Czy ktoś może mi coś opowiedzieć o tym stanowisku,czy jest ciężko i czy warto?

nie polecam tej firmy, no chyba że na chwile chcesz sobie dorobić :) strata czasu

Bartosz
@odpowiedz

Czemu uważasz że to strata czasu? Mało płacą czy co? Wyjaśnij to nieco lepiej jak możesz :P

Odpowiedź
@odpowiedz

Ciężko jest, zarobki złe czy może ludzie ?

yokeee
@Bartosz

Jak przez agencje i umowy na 2 tyg i pózniej znowu to samo to serio nie warto i strata czasu. No chyba , że dorobić sobie na chwile.

Olek
@yokeee

Dobrze gadasz, miałem to samo strata czasu na takie g......

yolo

chcesz to zobacz, ale nie warto..........

Wiktoria
@yolo

Czyli rozchodzi się tylko o to że umowa jest przez agencję? Ale po jakimś czasie przecież można już przejść na zatrudnienie przez firmę jak w jednym z komentarzy było napisane. Czy moze jednak chodzi jeszcze o coś innego?

Od kilku miesięcy Tryumf zamieszcza oferty pracy na "olx". Każde z ogłoszeń, na różne stanowiska ma ponad tysiąc wyświetleń a firma średnio co dwa tygodnie powtarza ciągle te same oferty . Czy nikt się nie zgłasza,czy zgłaszający nie spełniają wymagań czy są inne powody ,że Tryumf ma ciągłe wakaty? Jak na poważną firmę,dość dziwna sytuacja.

kaka drowa
@Adam

muszę mieć przecież jakieś zajęcie, zgłasza się dużo chętnych do pracy, ale po przedstawieniu stawek jakie proponujemy - wszyscy rezygnują

ggggg
@Adam

na 2 tyg , i następni

Kalinowski

Osobiście nie polecam a wręcz odradzam. Umowa przez agencje, obiecanki podwyżek i zwiększenia kwalifikacji niestety nie mają realnego bytu tutaj. Jest tutaj rozgrywana gra psychologiczna, w której ciągle się Ciebie chwali i obieca o wspaniałych zarobkach ale kiedy przychodzi czas w którym miało dojść do tejże podwyżki, kierownictwo udaje, że nie wie o co chodzi i dalej rypiesz za te same pieniądze. Atmosfera jest bardzo dobra i pracują tam fajni ludzie.

Wiktoria
@Kalinowski

Rozumiem, że nie dają podwyżek, ale jest choć cień szansy przejścia z umowy z agencją do firmy? Czy i to nie..

Kalinowski
@Wiktoria

Podwyżki dają, lecz nie tak jak Ci obiecują, tylko tak jak im się podoba i kiedy im się podoba. A jeśli chcesz urlop to najlepiej od razu musisz odpracować bo przecież '' to niesamowite obciążenie dla firmy ze Cię nie będzie jeden czy dwa dni '' a potem na koniec roku się okazuje że ludzie mają aż po 20 dni urlopu, no bo przecież ciągle systematycznie musieli go odpracowywać. Przejście jest możliwe jak najbardziej, ale możesz się spotkać z niedotrzymaniem słowa przy podpisywaniu umowy, że np po trzech miesiącach przejdziesz na firmę z agencji, bo jednak się okaże, że po trzech miesiącach dowiesz się, że jednak musisz pracować cztery miesiące żeby przejść na firmę pomimo że masz umowę na trzy miesiące, ale powiedzą Ci ze musisz jednak cztery żeby oni nie ponosili kosztów za Twoje przejście na firmę pomimo że już nawet nie będziesz na umowie po trzech miesiącach. Sprytne prawda? Ale tylko głupi by się nabrał ^^. Opcja przejścia z agencji ma firmę jak widzisz jest możliwa, ale niekoniecznie w terminie w którym Ci to obiecano.

Czy wiadomo coś o nowym zakładzie? Kiedy będzie otwarty i czy będą przyjęcia?

fructis
@Kandydat

Przyjęcia to tam są co chwile. Na stalowce czasami jest ogloszenie, lecz nie jest napisane, że Tryumf tylko "operator maszyn produkcyjnych" i numer telefonu wiec mozna dzwonic i sie pytać. Można też aplikować poprzez portal pracuj.pl.

Kamil

Jedyny tryumf jaki osiągniesz z tą firmą to minimalna o ile oczywiście będziesz na pełnym etacie, możesz również poczuć się zwycięzcą jako dziewczyna dyrektora wtedy coś tam zarobisz. Firma kiepska, dużo wymaga, a mało płaci. Największa porażką są oczywiście zwolnienia na które nie trzeba było czekać długo po wybuchu pandemii, bo góra panicznie bała się o swoje portfele, ale prezes oczywiście do końca próbował robić nic z siebie ofiarę. Uważajcie na pozory jakie stwarzają na początku.

hahahah
@Kamil

hahaha dobre, to prawda !!!

Katarzyna
@hahahah

Tzn. co konkretnie jest prawdą? Weź napisz konkretnie, im więcej opinii tym lepiej.

Olcia

Witam. Chciałabym więcej oponi o firmie Tryumf w Stalowej Woli.Powiedzcie mi jak wygląda atmosfera w tej firmie . Dziękuję za odpowiedzi

Czy po zabraniu palarni można wyjść chociaż w przerwie zapalić papierosa ?

Iza

Cześć, na stronie Tryumfu wyczytałam, że firma oferuje nieograniczone możliwości rozwoju. Czy jeśli pracownik bierze udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez pracodawcę, to czy może liczyć na awans gdy zwiększają się jego kompetencje? Jak wygląda ścieżka kariery w firmie? Chodzi mi o dział sprzedaży.

Kris

Na jaką stawkę mogę liczyć na stanowisku operator maszyn produkcyjnych?

Kacper

Jak oceniacie tam stawki? Wystarczające ?

Benek

Jak z pracą i płacą? Mogę mieć pewność że po okresie próbnym umowa zostanie mi przedłużona? Skoro chodzą słuchy że ludzie zostali polozwalniami i nie chce teraz wrócić i dlatego jest nabór na stanowiska? Czy rekrutacja ma związek z rozwojem firmy?

Aktualność
Dzień dobry,
Administrator portalu zwrócił się do nas  z informacją o zarchiwizowaniu wpisów, które są niezgodne z regulaminem umieszczonym na portalu i zawierają treści naruszające dobra osobiste firmy Tryumf sp. z o.o.  Po konsultacji z radcą prawnym wpisy te zawierają nieprawdziwe i krzywdzące zarzuty, stanowią pomówienie w rozumieniu art. 212 § 1 k.k. oraz naruszają dobra osobiste Tryumf Sp. z o.o. o których mowa w art. 24 k.c.

Uprzejmie informujemy, iż tego rodzaju wpisy będą zgłaszane na policję i będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie działania w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń zarówno w zakresie ochrony dóbr osobistych, jak również w ramach postępowania karnego o przestępstwo z art. 212 § 2 k.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Tryumf Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Tryumf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tryumf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tryumf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tryumf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tryumf Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tryumf Sp. z o.o.