Tryumf Sp. z o.o.

Opinie o Tryumf Sp. z o.o.

Prawda

Ten gość to kłamca. W dodatku powiem tak. Proponuje jedno stanowisko, później jest inne, znowu inne. Obiecuje złote góry po czym zwalnia. (usunięte przez administratora) i tyle. Nie polecam tam pracować.

Omijaj szerokim łukiem

Ludzie co robią tam latami to już wchłonęli ten (usunięte przez administratora) lub mają zobowiązania i kredyty. Nie polecam tej firmy, ciągła nagonka a niech się coś posypie to Szefuncio wychodzi z siebie każdego wina, najlepiej wyżyć się na pracowniku Człowieku zmień podejście, a nie tylko drapiesz się po łbie. LUB wyzywaj się w domu na swoich domownikach Nie polecam firmy chyba że chcesz latać jak piesek Ta firma to (usunięte przez administratora)

Natka

Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie. Sama rozmowa rekrutacyjna powoduje nie chęć do podjęcia w tej firmie pracy. Gdzie ta rozmowa była prowadzona z Kierownikiem czy Dyrektorem zakladu Dużo zadań za marna kasę, wymagane odpowiednie umiejętności za śmieszne ???? Jak tu wyżej napisano o przerwach na 8h 15 minut przy pracy przy komputerze żałosne

Grafik w zasadzie pracuje tutaj tylko w CORELu i Carveco? Tak przynajmniej rozumiem po opisie tej tutaj oferty. już widziałem wzmiankę o zarobkach rzędu 3 500 zł netto, przy moim rocznym doświadczeniu może na początek to byłoby wystarczające akurat. pewnie też zależy to od ilości zadań które mimo wszystko są przydzielane. jest tu może ktoś kto obecnie pracuje i oceni zakres obowiązków? trzeba byłoby robić nadgodziny?

Programista CNC

Niekompetenty kierownik, masa kłamstw, zero kokretów, sam się gubi w tym co mówi. Porażka bo firma wydaje się być ok :)

Proponuje zmiane kierownika

KM.

Najgorsza firma, zatruwa człowieka odchodząc czułam jakbym kamień z siebie zrzuciła. Wymagań wiele, kasa słaba,osoby nad Tobą lubią gnębić Nie polecam

@MCH

Największy minus to brak szacunku, wywyższanie się, brak możliwości własnego zdania, presja (usunięte przez administratora) Awans na Dyrektora tylko sprawił gorszą atmosferę. Kasa średnia, na podwyżkę nie ma co liczyć. Na lepiej być 24h w pracy.

@@MCH

Awans? czyli są one jak najbardziej możliwe? ciekawi mnie ta oferta dla grafika komputerowego ze strony. Nie wiem jednak na ile jakaś dłuższa ścieżka kariery jest w tym przypadku możliwa.. jaka występuje struktura obecnego działu? Chyba ze awans to głównie podwyżka? Ile się zarabia?

@@MCH

Dziękujemy za podzielenie się własnymi odczuciami. Ma Pani/Pan rację, iż ludzie zmieniają się (nie tylko przy awansach) i wierzymy, że dla niektórych obcowanie z przełożonym, który w odczuciu zmienił się na niekorzyść, może nieść frustrację. Jako firma niestety trudno jest nam pogodzić oczekiwania wszystkich, Mamy świadomość mocnych charakterów niektórych naszych pracowników, również tych funkcjonujących w kadrze kierowniczej, dopóki jednak rzetelnie wykonują oni swoją pracę, są zaangażowani, wykazują wyniki, inicjatywę, są mocnym fundamentem, dla systematycznych pracowniczych wypłat etc., nie możemy jako priorytet w zakładzie stawiać przeżywania, które może być również konsekwencją prywatnych doświadczeń wnoszonych z domu do firmy. Prawo i etyka nie pozwala nam również dyskryminować, przez pryzmat tego jakie cechy charakterologiczne wykazuje osoba, którą zatrudniamy, nie możemy również zmuszać kogoś do zmiany. Dokładamy starań aby zatrudniać osoby, którym ufamy, że będą potrafiły funkcjonować w grupie na wszystkich płaszczyznach, również relacyjnej. Jesteśmy dumni z tych kierowników, którzy widząc u siebie niekorzystne zachowania, zgłaszają nam ten problem i jednocześnie pracując w firmie pracują również nad sobą. Jeśli już dojrzeli do takiej potrzeby HR miękki wspiera ich w zmianie. Wierzymy, iż każdy kierownik jak i pracownik czytający ten wpis podda osobiście refleksji swoją pracę, a jeśli zauważy zmianę o której Pani/Pan pisze, w przyszłości nieco łagodniej spojrzy na obszar delikatnej psychiki człowieka, a może również dozna wglądu własnego, czego każdemu życzymy. W naszej firmie funkcjonują różne systemy pracy: - W siedzibie firmy na działach magazynowych i produkcyjnych przyjmujemy zasadę jednozmianowości jednak przesuwanej godzinowo w zależności od sezonu. Wpływ na to mają również godziny odbioru towaru przez firmy spedycyjne. W pełnym sezonie (np. czerwiec) mogą pojawiać się dwie zmiany lub praca ciągła maszyn, a co za tym idzie i zespołów. - Firma produkcyjna na ulicy Tołwińskiego, ze względu na ciągłość procesów technologicznych wymaga systemu 24h/dobę. Zgodnie z treścią regulacji zawartej w art. 146 Kodeksu pracy, praca zmianowa jest dopuszczalna bez względu na stosowany system czasu pracy. Niestety, jako pracownik nie może Pani/Pan całkowicie odmówić pracy w systemie zmianowym, jeśli nie ma ku temu szczególnych powodów ściśle określonych przez przepisy prawa pracy. Dlatego zachęcamy dopytywać o te kwestie przy rozmowach rekrutacyjnych i podejmować świadome decyzje.

HR

Szczegółowe pytania, można również kierować bezpośrednio do osoby rekrutującej na to stanowisko (zakład produkcyjny na ulicy Tołwińskiego) marcin.soltys@tryumf.com

Pracownica
@@MCH

Nie sądzę że awans Marcina na dyrektora coś zmienił... Jest to zasłużony awans bo Marcin bardzo dużo zmienił i wniósł do firmy.

Witam, o jakich aktualnych nadużyciach może być teraz przy tym wszystkim mowa? opinie, do których pada to odniesienie są sprzed miesięcy, zastanawiam się co z ich treści do teraz może być aktualne? nic się nie zmieniło w międzyczasie?

Była pracownica

Firma to jakiś żart. Panie na montowni stosują (usunięte przez administratora) na nowych pracownicach. Pani Gosia na maszynie i Pani Marta aka Maciora zachowują się jakby były ponad prawem. Chcesz do łazienki? „A co mnie to obchodzi (usunięte przez administratora) w gacie”. Nie urodziłaś się jak ja przy maszynie nie wiesz co i jak bo jesteś pierwszy dzień? „A co mnie to obchodzi? (usunięte przez administratora)”. Nie zrobiłeś dziś normy? „jak nie będzie dzisiaj normy to Cię (usunięte przez administratora)”. Mimo zgłaszania do liderki E, żadnych konsekwencji swojego zachowania bo długo tu pracują. Nic dziwnego, ze jest tam taki przemiał ludzi, nikt normalny tam długo nie wytrzyma. Ktoś się w końcu powinien zająć panującym tam chamstwem.

@Była pracownica

Witamy i dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami. W tryumf kierujemy się wypracowanymi sprawdzonymi schematami. W trakcie rozmów rekrutacyjnych pracownik oprowadzany jest po miejscu pracy a przy zatrudnieniu informowany o obowiązujących zasadach. Wchodząca do zespołu osoba w pierwszych tygodniach, jest pod opieką doświadczonego szkolącego. Nad całością zespołu czuwa, zastępca kierownika, któremu w każdej chwili, można zgłaszać problem, a ten przy niemożności rozwiązania go ma obowiązek przekazać go dalej. Obowiązuje również zdrowa zasada wolności wyboru. Pierwsza umowa spisywana jest na okres próbny, nie dłuższy niż 3 miesiące. Każda ze stron, może zgłosić chęć rezygnacji z tygodniowym okresem wypowiedzenia. Praca w dziale montowni opiera się na wydajności i wynikach, które mają wpływ na pensje, co przy osobach, które mają trudności w nabieraniu umiejętności, może rodzić to frustracje. Takowe mogą również występować u doświadczonych osób w momentach sezonowości. Potwierdzamy, że osoby na montowni są wymagające, zarówno wobec siebie jak i innych. Półautomat, na którym pracują wymaga zgranego zespołu. Osoby aplikujące powinny mieć to na uwadze. Dodamy, że mimo wszelkich starań w doborze załogi, nie mamy niestety ostatecznego wpływu na różnorodność charakterów, cech osobowościowych i temperamentu pracowników, które mogą wpływać na ich problemy relacyjne z wybranymi z grupy osobami. W dziale HR miękkiego obowiązuje zasada konfrontacji, która pomaga w rozwiązywaniu konfliktów, dlatego zachęcam Panią do bezpośredniego kontaktu na hr@tryumf.com. Tylko przy współudziale osób z wpisu i Pani, jesteśmy w stanie uporządkować i poprawiać jakość relacji, oraz dochodzić, czy przekroczone zostały granice kultury, prywatności etc. Niestety nie możemy wyciągać konsekwencji, na odległość i jedynie bazując na emocjach. Z wyrazami szacunku firma Tryumf / HR miękki.

Była pracownica
@HR

Sprawa była zgłaszana trzy krotnie do Pani zastępcy. Po zgłoszeniu było tylko gorzej. To jest zwykły (usunięte przez administratora) Emocje opadły mi dawno bo nie pracuje u was juz kilka miesięcy. Niestety skończyło się załamaniem psychicznym i silnymi lekami od psychiatry bo nikt normalny nie będzie słuchał obelg i docinek w swoją stronę bez konsekwencji. No ale co tam, jest się szwagierką szefa to można być (usunięte przez administratora) bo ktoś się zwolni w sprawa rozejdzie się po kościach.

Byla pracownica 2
@Była pracownica

Gdybym tylko mogła z miłą chęcią wróciłabym tam jeszcze raz do pracy. Praca na półautomacie jest wymagającą widocznie jak komuś się nie chce pracować albo odstaje od reszty to atakuje inne osoby. Pracowałam z panią "szwagierką" kilka dobrych lat i wiem że to jest oddana i bardzo pracowita osoba i razie mnie bardzo w oczy gdy czytam takie rzeczy na jej temat.

Ola

Jakie wynagrodzenie,netto na rękę i jaki system pracy?

@Ola

A o jakie stanowisko pytasz? Widziałem właśnie, że dodali ofertę pracy dla operatora na produkcję. W ogłoszeniu napisali, że praca 3-zmianowa. Też się chętnie dowiem jakie wynagrodzenie. Ktoś wie? Stawkę ustalają indywidualnie z kandydatem czy każdy tyle samo na start dostaje? Dodatek za nocki jakiś obowiązuje?

Ale te coroczne podwyżki to już jakie są wtedy? Biorą pod uwagę poziom inflacji i wszystkim tyle samo przyznają lub patrzą na wspólny wynik? Chyba, że osobno wszystkich oceniają?

@kissme

Nie polecam tego miejsca. Nie traktują ludzi poważnie. Chcą aby jedna osoba obskoczyła trzy stanowiska w jednym czasie, gdzie każda z maszyn pracuje inaczej. Zwalniają osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, kiedy poczują zagrożenie co do własnej osoby i stanowiska. Słynna P.Kierownik działu grawernia dwulicowa osoba mówiącego co innego zależnie od okoliczności. Wulgarne słowa na porządku dziennym. Jeśli się jej jakiś pracownik nie spodoba choćby z wyglądu a ma dobre preferencje leci w najbliższym możliwym terminie. Porażka

@@kissme

W celu wyjaśnienia tej sytuacji, proszę o bezpośredni kontakt mailowy pod adresem hr@tryumf.com

jabyłajużpracownica
@@kissme

Potwierdzam. Praca jako czynność nie jest zła. Są działy, gdzie można by było fajnie się rozwinąć zawodowo. Fajne projekty indywidualne mają. Jednak atmosfera i niektórzy ludzie, którzy znaleźli się na nieodpowiednich stanowiskach psują pozytywną opinię. No i właśnie TA jedna pani Kierownik. Od lat wojująca z ludźmi lepiej doświadczonymi i mającymi pojęcie w danej dziedzinie. Póki potulnie pracujesz i to PRACUJESZ SZYBKO (żeby nie przeklinać) i się nie wychylasz, to cię toleruje albo udaje, że dla niej nie istniejesz. Bylebyś robił/a WYNIK. Gorzej już, jeśli z czymś się nie zgadzasz i jawnie z nią DYSKUTUJESZ i KULTURALNIE ZWRACASZ UWAGĘ, to jest dla niej UJMA! Bo nikt nie może mieć racji niż ONA — tak się Tobą zajmie, że sam/a postanowisz się zwolnić. Pozdrawiam Wytrwałych, a zwłaszcza zastępczynię tejże Kierowniczki ;)

Jak dużo osób pracuje w Tryumf Sp. z o.o.?

Widziałam te ostatnia opinie dotycząca standardów pracy na samej montowni. Czy ktoś zna warunki prosto z biura i by się co do niego odniósł? Od tygodnia poszukiwany jest projektant na dział rozwoju i projektowania produktu. Wstępnie byłabym zainteresowana zatrudnieniem. nie mam pojęcia jednak jakie są stawki oraz ogólna atmosfera. opowiecie o nich?

Byly

Ta firma to (usunięte przez administratora)największe na jakie w tym mieście można trafić. Organizacja pracy to dramat. Kierownik. Szkoda słów. Reszta tak samo. Idz zobacz. Maks jedna wypłata i szukać czegoś innego. Tam przyszłości nie ma i nie będzie

@Byly

Dziękuję się podzielenie się własnymi odczuciami. Informuję, że firma ma dwie lokalizacje - na ulicy Grabskiego i Tołwińskiego. Celem ustalenia postawy kierownika oraz poszanowania pracy pozostałych kierowników, proszę o informację, którą lokalizację i jaki dział ma Pan/Pani na myśli. Z góry dziękuję. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu miejsca pracy.

Pracownica
@HR

Dokładnie zgadzam się z tym, aby dokładnie opisać który zakład. U nas na Tołwińskiego dyrektor jest w porządku. A sama atmosfera między nami jest super dogadujemy się, integrujemy ..

HR

Witam Rozumiem Pani/Pana bezsilność, nie możemy jednak jako firma odnosić się do prywatnych odczuć wobec drugiej osoby. Aby emocje nie kumulowały się z czasem, polecamy jak najszybciej podejść do osoby, którą ma Pani/Pan na myśli i wyjaśnić te kwestie osobiście. Kierownicy są dostępni w swoich biurach z wiedzą, którą nabyli na szkoleniach i otwartością na konstruktywne rozmowy. Jeśli niezgodność charakterów, nie pozwala porozumieć się w obszarze prywatnym przekierowujemy do zdrowej zasady wolności wyboru, czyli możliwość rezygnacji z okresem wypowiedzenia w zależności od stażu. Praca i środowisko, w którym porusza się pracownik powinny być dla niego satysfakcjonujące, w przeciwnym razie korzyści nie ma ani pracownik, ani pracodawca. Z wyrazami szacunku Tryumf / HR miękki.

Przepraszam ale to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować w swoim życiu. Nie szanujaca ludzi. Malym nakładem ludzi próbuje się zrobić wiele. Nie tędy droga. Ludzie robią bo robią. Nie lubią tej pracy. Wstyd że zarząd się dobrze bawi(usunięte przez administratora)

@Marek

Najgorsza ? Chyba w żadnej innej nie pracowałeś ;/ podejście Kierownika ( dyrektora ) bomba problemy rozwiązuje od ręki! Skoro przychodzisz do pracy decydujesz się na pracę czy też nadgodziny... jak do tej pory najlepsze miejsce pracy ! Polecam z serca !

Roma
@Ktoś

Tylko właśnie czy można na te nadgodziny jednak się nie zdecydować i mieć spokój? Piszesz przy tym o rozwiązywaniu problemów, tylko z jakimi konkretnie można podejść? I czy są jakieś które najczęściej się tutaj zdarzają?

@Roma

Oczywiście że można. Z każdym jednym problemem możesz pójść do kierownika czy dyrektora i nie zostanie to olane.

Ktoś

Jeśli nawet tu pracuje to mam dobrą opinię ... Pracowałem w nie jednym zakładzie i mam porównanie.. kasa dobra i podejście do pracownika też spoko!

Podobno jest całkowity zakaz palenia Czy faktycznie nie ma możliwości między czasie pójść na szybkiego papierówka lub chociaż w czasie przerwy ??

Daga
@Piotr

Nie wolno palić na terenie całej firmy, przed wejściem, przy bramie tylko, czyli przed wejściem do pracy i po wyjściu z pracy.

Xd

Nie można palić przez 8 h

Bartosz
@Xd

Czemu tak? Nie da się na dwór wyjść i tam zapalić?

Tak
@Bartosz

Bo tak, zasady to zasady

@Tak

A co z urządzeniami, gdzie tytoń jest podgrzewany? Bo tutaj o sam w sobie ogień chodzi, tak?

Xx
@Irena

Tu chodzi o to, że nie ma spacerków na papieroska i zbiorowisk w tym czasie. Nawet podczas przerwy która w teorii możesz wykorzystać jak chcesz. Nie ma to nic wspólnego z ogniem, czy tytoniem. Po prostu nie bo nie.

Jarosław
@Xx

Tak się zastanawiam czy pracodawca ma właściwie takie prawo, żeby całkowicie zakazać palenia w trakcie pracy. Przecież przerwa należy do pracownika, to jak mogą zakazać wyjścia na papierosa w tym czasie? Jest w ogóle taki zapis gdzieś, np. w umowie/regulaminie, itp.?

@Piotr

Jeszcze do niedawna przedsiębiorcy mieli obowiązek zapewnienia palącym pracownikom wyznaczonego miejsca do palenia papierosów, tzw. palarni. Zmiana rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów i higieny pracy spowodowała wykreślenie palarni jako miejsca, które musi być zapewnione w przestrzeni firmy. Palarnia nie występuje w tym katalogu pomieszczeń, zatem to od dobrej woli pracodawcy zależy, czy takie miejsce w danym zakładzie pracy się pojawi. Jeśli w zakładzie pracy nie ma palarni, pracownik nie może na tym terenie zapalić papierosa, ponieważ złamie w ten sposób prawo. Zgodnie z ustawą antynikotynową zabrania się palenia wyrobów tytoniowych poza wyraźnie wyodrębnionymi miejscami m.in. w pomieszczeniach zakładów pracy. Należy pamiętać, że przełożony jest zobligowany do zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy wszystkim pracownikom. Tym samym ma więc prawo wprowadzić wewnętrzne regulacje prawne. Pracodawca może wydać całkowity zakaz palenia w danym zakładzie pracy – zakaz ten, odpowiednio uregulowany, może obowiązywać zarówno w całym zakładzie, jak i przed nim. Zarówno w siedzibie Tryumf jak i w zakładzie produkcyjnym na ulicy Tołwińskiego, nie mamy zakazu palenia i są wyznaczone miejsce do tego celu.

Adiadi

Witam, byłbym wdzięczny jak się pracuje w dziale handlowym. Jaka umowa? Na jaki zarobek można liczyć? Ktoś poda jakieś widełki? I czy pracuje się faktycznie od 8 do 16?

idaodA
@Adiadi

Zależy jaki dział handlowy, bo jest ich kilka. W branży trofeów jest sezonowość i są dni kiedy trzeba dłużej zostać- ale też wszystko zależy od tego, jak handlowiec sobie radzi z zadaniami. Osoby "powolne" (które miały styczność wcześniej z dużymi zamówieniami i długim procesem zakupowym) będą mieć spore problemy. Finanse- ustala się na rozmowie rekrutacyjnej.

@Adiadi

W firmie funkcjonuje kilka działów: sprzedaż w kraju, prężnie rozwijający się na ten moment dział eksportu, dział któremu podlegają salony firmowe etc. W każdym z nich ze względu na grupy produktowe, personalizowane są zadania (sprzedaż dla sportu, biznesu, sprzedaż medali, sprzedaż na konkretne kraje etc.). Po dwuetapowej rozmowie z kandydatem i obopólnej zgodzie na współpracę, najczęściej stosowaną formą (działy handlowe), jest umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy, w którym pracownik przygotowywany jest do samodzielnego pełnienia obowiązków. Najczęściej stosowaną formą jest system podstawa plus prowizja, ustalane na rozmowie rekrutacyjnej. Dla pracowników handlowych praca od 8.00 do 16.00. W salonach w zależności od lokalizacji.

Katarzyna

Może wiecie jaka jest pensja dla Operatora maszyn produkcyjnych? Wyszukałam ogłoszenie ale ciekawi mnie i pensja, i jeszcze jakieś dodatki finansowe. Są jakieś?

Były
@Katarzyna

Najniższa krajowa. Co do nadgodzin to trzeba pilnować bo "zapominają" wypłacić.

Xoxo

(usunięte przez administratora) Ja dalej pracuje i też jestem sfrustrowana ale dlatego, że muszę pilnować nad godzin bo ciagle dziwnym trafem się nie zgadzają. Oczywiście zawsze na moją niekorzyść!

@Xoxo

w jaki sposób ich pilnujesz? jak prowadzi się ich ewidencję? co do tych wspomnianych niezgodności to jak duże mogą być i z czego wynikają? prócz tego obszaru czegoś jeszcze trzeba pilnować?

Były
@Irena

Należy pilnować czy przestrzegają prawa pracy bo z tym chyba też u nich problem

@Były

"chyba"? podasz jakieś konkretne przykłady co do tego aby była jasność? jakie zasady prawa pracy mogłeś mieć przy tym na myśli i jeśli faktycznie tak jest to z jakich przyczyn pozostaje to bez reakcji?

@Katarzyna

Witam Pani Katarzyno Odpowiedzi uzyskujecie Państwo w trakcie rozmów rekrutacyjnych, w których pytamy również o wymagania finansowe pracownika. Warto mieć na uwadze, iż firma funkcjonuje w dwóch lokalizacjach, w których warunki zatrudnienia ze względu na specyfikę pracy, nieco się różnią. Operator maszyn w siedzibie, to zupełnie inny zakres obowiązków i inna linia produkcyjna niż na ulicy Tołwińskiego. Na pensje mają również wpływ obecnie obowiązujące przepisy, wiek (regulacje rządowe), wniesione doświadczenie. Jeśli potrzebuje Pani bardziej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu: hr@tryumf.com

Byly

Osoby poniżej 26 roku życia dostają niższą stawkę brutto niż starsi pracownicy na tych samych stanowiskach

@Byly

A ta stawka ile w zasadzie wynosi? I czy faktycznie dalej grafik jest potrzebny? Widzę, że ktoś już o to stanowisko pytał a oferta dalej wisi. Widełek żadnych w niej nie podali, dlaczego? tak poglądowo na co można się nastawiać przychodząc na rozmowę? ona sama jak wygląda?

Omawiasz przy tym jedynie atmosferę? bo skoro tak to jak można ocenić warunki dla grafika? Właśnie wisi oferta na takim portalu. Jedynie Corel jest wymagany ewentualnie Carveco. Potrzeba osoby z rocznym doświadczeniem, nie musi być ono komercyjne? O jakim rozwoju w opisie mowa? Jaka jest ścieżka kariery?

Tryumf Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator Maszyn. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Tryumf Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Tryumf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tryumf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tryumf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tryumf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tryumf Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tryumf Sp. z o.o.