Oferta opublikowana14.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie programów na obrabiarkę CNC przy użyciu NX CAM
  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • dobór optymalnej technologii obróbki
  • współpraca z działem produkcji podczas wdrażania nowych technologii
  • wprowadzanie usprawnień i modyfikowanie technologii w celu obniżenia kosztów produkcji
  • rozwiązywanie problemów technologicznych oraz optymalizacja procesu
  • zapewnianie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyny

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz wiedza z programowania maszyn CNC (NX CAM)
  • znajomość systemów CAD/CAM
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych oraz możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • nowoczesne zaplecze technologiczne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1