Opinie o Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. w Warszawa

Recepcjonistka

Pracowałam w tym miejscu jakieś 3-4 miesiące. Tyle czasu wystarczyło żebym przekonała się jaka kultura pracy tam panuje. O lekarzach nie mogę powiedzieć nic złego, każdy ma swoje lepsze albo gorsze dni. Szczególnie miło wspominam wszystkie młode dentystki. Z pozytywnych aspektów miłą rzeczą jest jeszcze fakt, że budynek znajduje się niedaleko metra także dojazd też jest przyjemny. Co do negatywnych stron tego miejsca jest ich dużo więcej. Zacznijmy od początku. Mimo że w ogłoszeniu przez które się zgłosiłam do pracy na stanowisko recepcjonistki było wyraźnie napisane "praca na pół etatu", szybko się przekonałam że tak nie będzie. (usunięte przez administratora) Pracując w tym miejscu trzeba mieć 2 głowy, 10 rąk i żadnych uczuć. Stanowisko recepcjonistki to tak naprawdę praca na recepcji, sprzątaczki (dosłownie czyszczenie łazienki szczoteczką do zębów), konserwatora, zamawianie obiadów lekarzom (oczywiście z góry wiedząc na co mogą mieć tego dnia ochotę), psychologiem szefowej i zapewne wieje innych, czego nie miałam przyjemności poznać w swoim okresie pracując tam. Recepcjonistki i tak nie mają najgorzej.(usunięte przez administratora) Bardzo negatywnie wspominam to miejsce. Zdecydowanie pokazało mi czego unikać u przyszłego pracodawcy, nie dać sobie wchodzić na głowę i stawiać jasne granice między pracą a życiem prywatnym. Zdecydowanie odradzam. Nie ja jedyna miałam takie doświadczenia. Wszystko się dzieje za zamkniętymi drzwiami żeby nikt nie widział, tak żeby nie można było tego w żaden sposób udowodnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 80 lok. C-32
    00-175 Warszawa

Centrum Stomatologiczne Uśmiechnij Się Sp. z o.o.