Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Darek

Witam. Bardzo proszę o kontakt (najlepiej osób z Krakowa lub okolic), które zostały oszukane przez firmę fast pro a raczej ich zleceniodawców, celem złożenia pozwu zbiorowego do organów ścigania ! Kontakt tel: 886021721 lub mail dwitkowicz@interia.pl

Sus

Dziś otrzymałam 2 paczki które w Pl były w połowie grudnia .przesylek z listopada nie mam i raczej nie zobaczę.ciekawe ile będę czekać na inne.Od lipca się wszystko zmieni jak VAT nalicza na małe przesyłki

alipoland

moja paczka u nich kisła tylko 2 miesiące to jest dramat

AliExpress

Ta firma to jakaś porażka! Przetrzymuje paczki po KILKA MIESIĘCY!!! Paczka była u nich od 14.11.2020 - dotarła do mnie 08.02.2021. Jak nie potraficie ogarnąć przesyłek na czas, to się nie zabierajcie za taki biznes!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rob

Dwie paczki przetrzymane w firmie Fast Pro przez ponad 40 dni, jedna otwierana i zaklejona tasma. Dwie inne paczki zaginęły, wystapilem o zwrot do Aliexpres.

Zorro1970

Moja przesyła w PL była 24 listopada, doręczona 17 stycznia w ostatnim dniu dostawy. Napisałem innemu sprzedawcy cyt. Przyjacielu przesyłka już w Polsce, jedna firma Fast Pro Sp. z oo ziściła system w naszym kraju jest nierzetelna. Opóźnia dostarczenie towaru, czeka się ok 60 dni. Dużo przesyłek jaki kiedyś otrzymałem od tej firmy było pustych lub inna zawartość. Proszę przemyślenie warto warto współpracować z ta firma. Pozdrawiam Otrzymałem odpowiedź z Chin cyt. od 28 stycznia jest nowy ekspres do Polski, teraz bardzo szybko. ale przed 28 stycznia, nadal ta firma, proszę zrozumieć! Oczywiście, jeśli nie otrzymałeś paczki w ciągu dni projekcji kupującego, pls otwórz spór, zwrócimy ci pieniądze

jarog

przepraszam - nie jestem pracownikiem tylko klientem :)

jarog

Wydaje mi się że powinno się wybierac opcję " AliExpress Standard Shipping"

jarog

Kupiłem na "Ali" 21-11-2020. w Polsce była 28-12-2020. wysłano lokalną firmą przewozową 31-12-2020 i ślad zaginął.Ali pisze że numer śledzenia to PL0000 i jeszcze 8 cyfr. Miałem jedną paczkę o takim oznaczeniu która szła do mnie "wieki". wiem że to właśnie fastpro ma te oznaczenia. piszemy sobie własnie z Ali w sprawie zaginionej paczki - jak zrobić żeby fastpro nie przejmował tych paczek ? co pisać w info do nadawcy? MASAKRA

Beata

Otrzymałam dziś pustą kopertę!!!!!, nawet nie wiem co to miało być w środku bo zamówiłam kilka rzeczy z alliexpress. Mam nadzieję że reszta rzeczy dojdzie normalnie. CO to a dziwna firma!!!!

@Beata

Ja też dzisiaj/4 luty/otrzymałem pustą kopertę,nie wiem co ukradli po drodze,bo też zamawiałem kilka przedmiotów.Odpowiednie służby powinny się tym zają

Tak

Organizacja przestepcza legalnie dzialajace na terenie rzeczypospolitej Polskiej. Przesylki, ktore przechodza przez ta firme nie dochodza lub sa okradane i zastepowane podrobionym produktem.

MaK

Moje doświadczenie z firmą Fast Pro Sp. z o.o. oddział w Łodzi jest niestety negatywne. Wprawdzie przesyłki docierają z zamawianą zawartością lecz tempo dostarczania jest żółwie, po kilkunastu tygodniach od pojawienia się przesyłki w kraju. Właściwie to przy tym porównaniu żółw jawi się szybkobiegaczem. Jedną z przesyłek otrzymałam po trzech miesiącach od informacji, że przesyłka została przekazana lokalnej firmie kurierskiej. Z Chin do Polski paczka dotarła po kilkunastu dniach. Kto zawiera umowy z taką nierzetelną firmą? Tam przede wszystkim powinny trafiać pretensje odbiorców.

ika288

Jak mogę zwrócić towar , a raczej badziewie ,za które zapłaciłam ??

Urszula

Też dostałam przesyłkę z Chin z naklejką Fast Pro. Oczywiście zamiast taśmy klejącej dwustronnej dostałam sama nie wiem co. Napisałam email do tej firmy i cisza. Zgłaszam sprawę do UOKiK

Stefan

Potwierdzam, że ta pseudo firma prowadzi działalność przestępczą. Pośredniczą w przekazywaniu przesyłek z Wish, okradają je i wysyłają do adresata całkiem inny nic nie warty towar. Tak było również ze mną, napisałem do nich email, przesłałem zdjęcia tego co wysłali i żadnej reakcji. Nie odpowiadają na email i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Postanowiłem zgłosić ten fakt na Policję. Ze też do tej pory nikt się tą firmą nie zainteresował!

Aba

Dlaczego przesyłki są przechwytywane przez firmę fast pro ul Fabryczna Łódź o co chodzi?

Attache

Towar dostarczony z Chin 09-12-2020, u mnie 27-01-2021. Ta firma zatrudnia żółwie do dostarczania przesyłek. Teraz czekan na następną ponad miesiąc po wylądowaniu w Polsce. MASAKRA.

tsj

ja kupowałem na aliexpress 15.11.2020 i w kraju przesyłka była już 22.11.2020. Od 26.11.2020 widniał wpis "wysyłka lokalną firmą przewozową" aż do dzisiaj, bo w końcu listonosz ją przywiózł. Na paczce naklejki firmy Fastpro. Dobrze, że w środku zawartość zgadzała się z zamówieniem.

tsj

w środku były dwa termometry - 2,34 zł za sztukę ???? ale wcześniej miałem paczkę z zawartością za kilkanaście zł i nie dotarła. Utknęła w PL, pewnie w tej dziwnej firmie.

Monti
@tsj

Miałam taką samą sytuację. Od 30.11.2020r. przesyłka była w Polsce, a dostarczona została dopiero dzisiaj, tj. 15.01.2021r. Paczka z Chin do Polski szła 2 tygodnie, a dostarczenie jej pod wskazany adres zajęło aż 1,5 miesiąca. Na paczce również była naklejka Fastpro. Zawartość zgodna z zamówieniem.

Furman
@Monti

Jeśli cię to pocieszy to powiem Ci tyle że moja do Polski dotarła po tygodniu a do mnie od przejęcie przez tych krętaczy po... trzech miesiącach :/ w dodatku w środku towar ten, ale nie taki(kolor)

BOŻENA

ZAMÓWIŁAM WKRĘTARKĘ DOSTAŁAM BADZIEWIARSKIE WIERTŁO,ZAMÓWIŁAM PROSTOWNIK DO ŁADOWANIA AKUMULATORA DOSTAŁAM JAKIŚ MIERNIK DO AKUMULATORA ,ZAMÓWIŁAM KOMPLET KLUCZY DOSTAŁAM JEDEN KLUCZYK ROZM.6-7.O CO TU WOGÓLE CHODZI TO JEST JAWNE (usunięte przez administratora) DLACZEGO NIKT NIE ZABLOKUJE TEJ STRONY I TRZEBA SKONTROLOWAĆ TĄ FIRMĘ OD CZEGO SĄ DANE SŁUŻBY ŻE POZWALAJĄ NA TAKI DZIAŁANIE LUDZIE OBUĆCIE SIĘ I DZIAŁAJCIE. A NIE TYLKO ZAJMUJECIE SIĘ PIERDOŁAMI.

Wkurwiony

Dostałem coś czego nie zamawiałem badziewie jakieś

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa