Opinie o Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. w Niechanowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. w Niechanowo

Jadzia Nowy wpis

O kierowcy chyba nie ma żadnej opinii? patrząc po datach na pewno nie aktualnej a wiem z ogłoszenia, że właśnie za kolko kogoś szukają. Nie znam niestety stawek, a może mój chłopak by się zainteresował. znacie więc widełki?

Misiek Nowy wpis

Masakryczna jest ta firma. Szef dla podwyższenia swojego ego kupuje sobie certyfikaty firma godna zaufania a moim zdaniem zero zaufania dla firmy pani kierownik a najbardziej do szefa który powinien się zacząć leczyć.

Maciek

Na 6 dziewczyn tam pracujacych dwie sa najbardziej w porządku. W sumie tej jednej juz nie ma. A szkoda. No ale pewnie olala te warunki i atmosfere w tym balaganie. Zawsze usmiechnieta, mozna bylo chwilke porozmawiac, posmiac sie. Nie to co inne naburmuszone jakby kazdej bolca brakowało. "Prezes" wielki burak, bez kultury i szacunku. Ani dla pracownic ani dla klientow nie ma za grosz kultury. Ciekawe czemu dziewczyny pracuja inaczej jak nie ma szefowej ani prezesa, a gdy tylko ta dwójka pojawia się na choryzoncie zaczyna panowac atmosfera "kij w (usunięte przez administratora) Zal mi tych dziewczyn. Ale... Widocznie lubia jak są traktowane w ten sposob. Brak słów... Nie polecam. Przychodze juz tylko po chleb i wychodze bo to jest jedyna dobra rzecz w tym (usunięte przez administratora)

Klient Nowy wpis
@Maciek

Co za bzdury !!!!!

Szczep Nowy wpis

Jak z higieną na piekarni? Czy to prawda, że biegają po niej myszy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Szok

Szok że ludzie się zwalniają z powodu mobbingu a szefowa i szef nic nie widzą. Ludzie przejrzyjcie na oczy. Jak można tak ludzi traktować

Czy w Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Królowa Marysienka

Zapomnij!! Tam nie ma żadnych szkoleń, zadnego wprowadzenia. Szkolenie a raczej wprowadzenie masz przez dzoewczyny tam pracujące ktore same wszystkiego na dobra sprawe niewiedza, nie umieja a szkola nowych pracowników. Jedna wielka kpina.

sąsiad
@Królowa Marysienka

Królowa Marysieńka przegina z opinią, skąd wie o braku skoleń. Podaj swoje nazwisko i napisz prawdę

Miki

Praca pod presją "PREZES" I JEGO ZONA CALY CZAS MAJA MANIE OBSERWOWANIA NA MONITORINGU. NIEDLUGO SAMI BEDA MUSIELI PRACOWAC W SKLEPIE BO NIKT NIEVHCE JUZ ROBIĆ. JUZ O WYNAGRODZENIAVH NIEMOWIAC.

Haha

A tam na swarzedzu dalej szukają dziewczyn na ekspedientkę (od trzech miesięcy nie zatrudniają nikogo na stałe tylko dają stówę dniówki)???? Żenada totalna. Najlepsza jest ta pseudoszefowa której wszystko przeszkadza i myśli ze za niecałe 2300 znajdzie superpracownika. To ze ciagle szukają daje do myślenia. Obok lewiatan i od dawna niezmieniające się obsługa !!!

??

Dlaczego ciagle są ogłoszenia na olx ze zatrudnia do pracy w swarzedzu? Składam cv któryś raz z rzędu i bez skutku a ciagle te ogłoszenia ...

Czy Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Xxx

Nie zapewnia

Karina

@lol a przerwy macie normalnie czy też jest problem?

Lol

Usiąść nie możesz, skorzystać z telefonu nie możesz, ciagle oczekiwania, ze będziesz robił, robił i robil. Wiadomo ze po to jest praca żeby się pracowało ale to jak ci patrzy szefowa na ręce to już jest smiech na sali serio. Sklep jest tak mały ze można coś stracić!!! Nowego pracownika nie wprowadza się w jego obowiązki. Zrób to tamto a jak jakieś pytania to : „no przecież ci już mówiłam”. Panuje nerwowa atmosfera, ciagle zmieniają się dziewczyny. Ciekawe dlaczego???? Ogólnie za duża nerwówka jak na taka branże. Rozumiem ze konkurencja jest duża ale klienci to wyczuwają

Ciężko jest znaleźć aktualne informacje o pracy, atmosferze oraz o zarobkach. Jest tak dobrze i dlatego przestaliście tu pisać?

klient

Chleb kukurydziany kupuję ze względu na chorobę jelit. Ostatnio był śmierdzący zjełczałym tłuszczem a torebka papierowa była cała nasączona owym tłuszczem

Jasiek

@Chronludziprzednim W internecie firma ma dobre opinie i bardzo dziwna wydaje się ta opinia??

Chronludziprzednim

Nie polecam. Pracodawca to osoba która wylewa na pracowników swoją agresje. Jest niekulturalny i bezczelny. Wyzywa pracowników. Traktuje gorzej niż psa. Niestety „prezes” ma niska samoocenę wiec musi sobie czymś nadrobić- najłatwiej gnębić pracowników. Jedyny plus to Pani koordynator. Jakoś trzyma to wszystko i pracownice na sklepie zostają dzięki niej.

Kiki

Chleb drogi mega dziurawy już któryś raz trafiam na chleb na którym nie mam gdzie masła położyć!!!!! No ludzie przecież on jest ktojony i w recach trzymany wiem co łowię sama to robiłam i takie chleby są wiadome za co płacimy takie pieniądze za dziury wielkości pięści szlak trafia człowieka

majra

Zawsze zastanawiam się dlaczego ktoś pracuje w firmie skoro wszystko mu nie pasuje?

Ktosiek

Zatrudniają ,,niby"na okres próbny......nie żądają nawet książeczki sanepidowskiej ! Nowego pracownika nikt nie wprowadza w obowiązki!Za to mnóstwo pretensji do osoby ,która nie ma pojęcia co do niej należy,......Brak higieny ,stół do robienia wypieków obok zlewozmywaka w ktorym szoruje sie skrzynki do chleba detergentami.......Brak jakiejkolwiek komunikacji z pracownikami....Ogólny (usunięte przez administratora) ,pełno myszy,pracownik ma przerwę 15min.Warto by sprawdzic to miejsce przez sanepid!!!!!!!

ANNA
@Ktosiek

Witam pracowalam W firmie KAJMAK 4dni było całkiem fajnie ale chyba się nie SPRAWDZILAM bo podziekowano mi niestety .

Pracownik ☺

(usunięte przez administratora),zero szacunku do pracownikow,przywileje to stary zniekształcone chleb lub 5starych nie nadających się do sprzedaży bułek to bonifity od firmy☺

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. - Niechanowo

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.?

Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.
  • Gnieźnieńska 5
    62-220 Niechanowo
  • NIP: 7842495230 REGON: 362077120 KRS: 0000568219

Piekarnia-Cukiernia Kajmak Sp. z o.o.