Opinie o Gremedig Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gremedig Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gremedig Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gremedig Sp. z o.o. w Częstochowa

Jarek

@Morales a możesz podać jakiś przykład na co uważać w zapisach umowy?

Moralez
@Jarek

Chociażby na kwoty kar wynikające z wcześniejszego złamania warunków umowy, gdzie wielokrotnie zamiast 1000zł kary widnieje 10 lub 100tys. :)

Czy w Gremedig Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Olo Nowy wpis

Nie ma żadnych dodatkowych. Ludzie na zleceniu dostają po 16 zeta nawet poniżej najniższej krajowej. Pozdrawiam Jak dogadują się z pracownikami że dostają kasę poza umowa w kopercie to nawet wtedy stracą ja podatek i kasę zostawiają sobie. Pozdrawiam Jak można stracić podatek od kasy która idzie w kopercie

@Olo

A ile takich osób preferuje pracę na zleceniu? o jakie stanowiska może chodzić? zastanawiam się co zachęca niektórych mimo wszystko do podejmowania się tej pracy skoro można stracić podatek płacony w kopercie?

Olo Nowy wpis

Zatrudniają byłych policjantów wojskowych i czynnych policjantów przez co wszelkie kontrole co do używania sygnałów czy przy kolizjach dostają przez to minimalne mandaty itp. Samochody w sumie nie są karetka i i pojazdami uprzywilejowany i bo mają niby zgodę na sygnały ale nie są wpisane w dowodach jako pojazdy specjalne żeby można było łatwiej je sprzedać potem. Przy kontrolach policjanci dziwią się jak to jest ze niby pojazdy specjalne ale w dowodach nie ma wpisów. Ludzie pracują po 48 h żeby jak najwięcej zarobić i potem się dziwią że mają stłuczki jak są mordowaniu. Kto to widział żeby pracować 48 mieć 12 wolnego i zaś na 48. Żeby pip się nie dowalił to na parę godzin są przenoszeni na karetki i potem zaś wracają na krew. I tacy ludzie bez odpoczynku wożą cześć chorych i tylko patrzeć jak będzie w końcu wypadek. A szpitale nawet nie zdają sobie sprawy że tacy ludzie bez odpoczynku wożą krew, że chorych na konsultacje czy chorych po dializach. Chorych po dializach wożą ludzie bez jakiego kolwiek przeszkolenia medycznego bo panuje opinia w firmie że jak nie masz przeszkolenia a chory by zasłabł albo by mu się co stało to już wezwanie karetki jest udzielenie pomocy bo przecież nie mając przeszkolenia medycznego nie musisz się chorym przejmowac

2255 Nowy wpis

Firma ogólne (usunięte przez administratora)liczy się tylko kasa kasa kasa. Zalegają z wypłatami po 3 miesiące i płacą w ratach. Transport krwi poza wszelkimi normami. Termo torby nie widziały dezynfekcji od nowości. Kierowcy żeby utrzymać temperatury korzystają z nawiewów albo trzymają termometry w kieszeniach żeby utrzymać temperaturę dla płytek. Nowe samochody miały już tyle sluczek że nie wiadomo jak kleić żeby się trzymały. Szefostwo każe pracownikom (usunięte przez administratora) PZU robiąc zdjęcia najlepszej yarisce przekładając tablice rejestracyjne żeby nie wyszło na jaw że auta po stluczkach i nie podnieśli składek. Pracownicy w razie stluczek dogadują się i podają swoje polisy żeby nie zostali obciążenie za naprawę a potem i tak Ignacyk stracą im 1500 za lawetę w przypadku holowania mimo że laweta jest z polisy. Ogólnie kombinatorstwo (usunięte przez administratora) Krew jest przekazywana na drugie auto w przypadku transportu z Katowic do Częstochowy na leśnych parkingach żeby zaoszczędzić na paliwie. Szef po nieudanym starcie w wyborach liczy że uda mu się dostać do jakiejś spółeczki i KO go gdzieś wcisnie

Generalnie to poszliście może za ta sugestia sprzed dwóch tygodni? Ktoś sugerował by omijać firmę jako potencjalny pracownik jakoś na 5 km. Na ile to uzasadnione? zauważyłem, że później ktoś się pytał o świadczenia dodatkowe, czy jest jakiś sygnał o naborach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gremedig Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

A ciekaw byłem czy odnośnie finansów są może udostępniane jakieś pożyczki pracownicze, bo by mi się przydała? Widzę, że ktoś cos o tym pisał, lecz raczej w inna stronę? Po przejrzeniu komentarzy zastanawiam się czy praca jest w ogóle jeszcze możliwa? co się dzieje z kierowcami? Jeżdżą?

O jakich karach mowa? Jeden Pan w ostatnim wątku pisał o jakichś warunkach umownych oraz konsekwencjach w kontekście ich złamania. Pytanie tylko o jakie konkretnie zasady może chodzić? Badał już ktoś ten temat i by napisał? Chyba, że to już nieaktualne po takim czasie?

Jarek

@Morales a możesz podać jakiś przykład na co uważać w zapisach umowy?

Moralez
@Jarek

Julian

Jak wygląda praca jako kierowca transportu krwi? Może ktoś coś powiedzieć o tej firmie?

Aleksandra

Jako kto? Na tym stanowisku są jakieś specjalne wymagania czy wystarczy prawko? Jaki jest zakres odpowiedzialności skoro krew się przewozi? Godzinowo zawsze wszystko jest dobrze poukładane?

AntyUA

(usunięte przez administratora) i kolesiostwo, do tego starszy cham yyy pan, bez kultury i trzeba go uczyć tej kultury

@AntyUA

Opinia wystawiona jako kandydat? Byłeś może niedawno na rozmowie i stąd to zdanie? Jak rozmowa tak właściwie przebiega i kogo obecnie szukają? Jakieś konkretne wymagania?

AntyUA
@Aleksandra

Nie byłem bo nawet nie chciało chamowi się przyjechać, umówił się ze mną, jechałęm całe miasto w korku, straciłem czas i paliwo, po przybyciu zadzwoniłęm do niego a on że nie da rady dzisiaj "takie są koleje losu i pewnych rzeczy nie przeskoczymy". Powiedział że w ciągu tygodnia zadzwoni na pewno, po tygodniu ja zadzwoniłęm i okazało się że wziął kogoś innego, pewnie znajomego.

Walka z Klamacami

Pracownik tej Firmy Robert Walentek tutuluje się jako Ratownik Medyczny bezpodstawnie. Ten człowiek nie posiada nie jest po studiach, nie posiada uprawnien ,wie tylko tyle ile naogladal się w internecie. to jest zwykły burak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Podawanie się za kogoś kim się nie jest jest Karalne.

@Walka z Klamacami

Nawet jeśli wszystko co piszesz jest prawdą, to nie powinno się tak wymieniać kogoś z imienia i z nazwiska to nie jest zgodne z regulaminem, więc pewnie cała Twoja opinia wkrótce zostanie ukryta. A co do reszty to skąd Ty w ogóle możesz wiedzieć takie rzeczy? Zwłaszcza, że niby ktoś całą swoją wiedzę zdobył w necie? Chwalił się tym może?

@Aleksandra

Takie osoby jak ten człowiek trzeba wymieniać z Imienia i nazwiska. Nie posiada żadnych kwalifikacji a podaje się za Ratownika medycznego którym nie jest , i uważam że trzeba to nagłośnić.

@Aleksandra

Znam tą osobę od podszewki, najpierw kierowca Tira bez uprawnień, później wielki fachowiec budowlany ,a nakoniec ratownik medyczny. Żenada.

@Walka z Klamacami

To brzmi jak zdobywanie poziomów w grze tak szczerze.xd Co obstawiasz, że będzie kolejne? ;) I tak poważnie to są jeszcze jakieś inne stosowne miejsca, gdzie możesz to nagłaśniać?

Filan
@Walka z Klamacami

Powinni (usunięte przez administratora) wywozić a nie ludzi wozić Zero wiedzy,mowa o górze

@Filan

Do dziś sytuacja odnośnie tego wątku i opinii w nim zamieszczonych miałaby być niezmienna? Jaką wiedzę msz teraz na myśli, coś konkretnego się stało, że ta opinia po takim czasie się pojawiła?

Dorota

Ktoś wspomniał, że firma nie ma personelu medycznego, ale przewijają się wpisy na temat stanowiska kierowcy czy ratownika medycznego. No to o chodzi? :) Ogólnie, to firma ma duże zapotrzebowania na nowych pracowników? Czy raczej nie ma co wypatrywać nowych rekrutacji? (chodzi mi o stanowisko ratownika)

Roman

Obserwując kierowcę w okolicach Rynarzewskiej w Poznaniu i jego kolegów nie powierzyłbym im nawet worka pyrów a co dopiero pacjentów. Znaki swoje oni swoje. Zakaz parkowania nie dotyczy. Stop nie dotyczy. 30km/h nie dotyczy. Banda idiotów a nie lidzie do kontakt z chorymi osobami.

Walka z Kłamcami

Robert W podszywając się za Praktykanta Ratownictwa medycznego przychodził na Sor Zawodzie mowiac wszystkim że Dr. Gabryś jest jego Wujkiem. Po kilku dniach gdy wszyscy się zorientowali że to (usunięte przez administratora) został wyproszony i dostał zakaz wstępu na teren szpitala

Walka z Klamacami

Radzie tej firmie jak najszybciej pozbyć się tego pracownika, sprawa trafiła do prokuratury

Nieswiadoma

Miałam przyjemność spotkać się z tym Panem pseudo Ratownikiem medycznym. Jego zachowanie jest karygodne. Obrażał moja mamę i narzekał że takim pacjenta nie należy się transport. Brak szacunku dla pacjenta, zero wyrozumiałość. Mam nadzieję że ten człowiek nie pracuje już w tej firmie

Sprawiedliwi

W dniu dzisiejszym wystosowano pismo do prokuratury rejonowej w Częstochowie , Wrocławiu oraz Katowicach dla stacjonujących tam baz transportowych wyżej wymienionej firmy o wszczęcie postępowania wyjaśniającego . Mamy pewne podejrzenia związane z nieścisłościami w odprowadzaniu należytych składek pracownikom tam zatrudnionym oraz praniu pieniędzy . Dodatkowo podejrzewa się firmę o zatrudnianie pracowników bez wymaganych zezwoleń oraz badań . Wielokrotne doniesienia otrzymujemy również o nadużyciu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych mających na celu ratowanie ludzkiego życia a nie szybszemu dojazdu do toalety . Jako Sprawiedliwi będziemy domagać się wyjaśnień na wyżej wymienione podejrzenia jak i wiele innych sytuacji . Czas skończyć z nieuczciwymi pracodawcami stawiający wartość pieniądza nade wszystko

Pacjent

Na drzewo z tą firmą Totalna kaszana porażka Obcesowe zachowanie wobec pacjenta podczas kontaktu telefonicznego o ile taki uzyskasz Gorąco Nie POLECAM....!!!

Pacjent
@Pacjent

Nie polecam szczepienia w punkcie Galeria Jurajska. Pielęgniarka nie przygotowuje szczepionki przy pacjencie. Wychodzi na zaplecze "naciągnąć" nie wiadomo czy szczykawka, igła i rękawiczki są jednorazowe. Może igła po kimś. Brak podstawowych zasad chigieny.

Sarski

Jestem tego samego zdania Jedne wielkie (usunięte przez administratora) i patologia. Zdecydowanie odradzam współpracy z tą firmą

Ala

Byłam w Gremedig w Częstochowie na ul. Chłopickiego na szczepieniu COVID dwukrotnie. Za pierwszym razem wizyta przebiegła ok, kadra miła i pomocna, kulturalna, nie było specjalnie tłumów, w punkcie szczepień każdy wychodzący to kolejna osoba wchodząca. Jedyny minus, że nie ma możliwości przeprowadzenia poufnej rozmowy z lekarzem przed wykonaniem szczepienia, choć w innych punktach czy przychodniach tak to się właśnie odbywa. Za drugim razem była już chyba inna ekipa i ogólny bałagan, oficjalnie ponoć "zmieniły się procedury". Młody chłopak bez kultury wydziera się na osoby oczekujące na szczepienie, czy się u niego zarejestrowały (choć poprzednim razem było to inne "okienko" przy wejściu do budynku) a teraz ludzie stoją w kolejce nie wiadomo dokąd, na korytarzu w wejściu i pokoju szczepień tłok, jedna osoba stoi zaraz za plecami drugiej. Nie obowiązują żadne dystanse i poufność. Najgorsze, ze nie obowiązuje w tym puncie żadne RODO. Osoby po drugiej dawce szczepienia otrzymują paszport Covid-owy, a odbywa się to w sposób kardynalny. Otóż są wykrzykiwani donośnym głosem z imienia i nazwiska, a dodam że wokół jest kilkanaście lub kilkadziesiąt osób oczekujących na szczepienia lub będących już po szczepieniu. Nie każdy ma ochotę być tak "wywoływany do tablicy". A wystarczyłoby wskazać, że w punkcie rejestracji można po odczekaniu 15 minut po szczepieniu podejść i odebrać ten certyfikat. Mam wrażenie, że to jakaś fabryka, gdzie siedzi Reksio i szczepi na ilość (zwłaszcza pieniędzy), a nie na jakość. Jedyny plus jest taki, że jest spora dostępność szczepionek i terminów.

talib

firma dno zatrudnia chłopców z olx wystawia do zabezpieczen chłopaków po kpp bo sam pan jeden ma tylko ratownika medycznego no miał ludzi z pog ratunkowego to nie umiał szanowac a pan były poseł robi wszysto rzeby byc w czestochowie monopolista wykozystujac swoja pozyce lekarza i byłego posła płaca grosze co chwila zmiana kadry zapierdel od rana do wieczora bierze sie pacjentów po 2 i 3 łamiac zasady transportów bo zysk najwazniejszy bardzo duo osób uciekło z tej firmy obecnie w tej firmie widnieje tylko jeden rat no moze dwóch a wystawiaja na zabezpiecenia ludzi bez kwalwikacji jak np rajd ulicami czestochowy gdzie zabezpieczali to sanitariusze a powinni rat med a pewnie pan sztolrzman podał rat med tylko zapomniał podac ze ma rat tylko ze po KPP a ci nie moga obsługiwac takich imprez i karetki sa wyposazone na takie imprezy i kadra odpowiednia karetki oznaczone litera P czyli system hahhahah gdzie tu system aha czyli 2 rat med albo kier i 2 rat med uwazajcie bo mozecie sie wpierdzielic nad dno bo firma płaci kase nalezycie ale co do zasad bhp i transportu to uwazajcie bo mozecie sobie narobic kupe problemów zwłaszcza tych bez uprawnien to wszystko uwazajcie na firme gre... z czestochowy bo to sliski temat

Morales
@talib

Warto wspomnieć ,że właściciele firmy dorabiają się na wszelkich oszczędnościach na pracownikach i niedopatrzeniach w umowach (na co polecam zwracać uwagę żeby nie mieć niemiłej niespodzianki przy zakończeniu współpracy). Najniższe możliwe stawki godzinowe, jazda od rana do wieczora z powodu braków kadrowych i oszczędności, brak jakiegokolwiek wyposażenia w karetkach nie licząc krzesełka kardiologicznego oraz noszy (bez kitu ale nawet dla tych ratowników KPP przydałoby się cokolwiek chociażby w przypadku najechania na zdarzenie na drodze czy w razie pogorszenia się stanu pacjenta, tu się oszczędza nawet na folii NRC i kawałku bandaża.), brak osoby odpowiedzialnej za organizację czasu pracy ( zajmują się tym niekompetentne osoby niemające bladego pojęcia o kierowaniu pracownikami wyznaczone przez "szefa" których w sumie jest trzech i każdy zarządza coś innego przez co panuje totalny (usunięte przez administratora) :D), szantażowanie, faworyzowanie wybranych pracowników, mobbing, zrywanie umów z byle powodu, zatrudnianie osób bez jakichkolwiek kwalifikacji - z ulicy, z ogłoszenia na OLX... Generalnie nie polecam i radzę uważać bo można narobić sobie niepotrzebnych problemów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gremedig Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Gremedig Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gremedig Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gremedig Sp. z o.o.?

Gremedig Sp. z o.o.
  • Teligi 21