Opinie o Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. w Warszawa

Czy te nabory dla Nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, które były ogłaszane z miesiąc temu już na pewno są zakończone? pokazała mi się oferta na LinkedIn. poszukiwano kogoś do tej nowo otwartej filii przy Kościeszów. Interesuje mnie tamtejszy opis warunków zatrudnienia. czy możliwe, że jeszcze byłby ktoś potrzebny?

Lewkonik Nowy wpis

Czy to tam w 2020 roku wykryto u uczniów 2 przypadki trądu?

Iwona

Dzien dobry, Czy moga Panstwo podzielic sie opinia nt liceum?

Wiosna
@Iwona

Odradzam Pani tę szkołę.

Alex
@Wiosna

A można wiedzieć z jakiego powodu??

@Wiosna

Problemy z uczniami czy kadrą? Ciekawa w sumie jestem rzetelnych opinii samych dzieci tutaj, zwłaszcza odnośnie atmosfery i ich samopoczucia tutaj, bo to może pokazać prawdę o placówce...

Nauczyciel Nowy wpis
@Agnieszka

@Agnieszka. Myślę, że tu nie znajdziesz żadnych rzetelnych opinii. To jest anonimowe forum, gdzie bez żadnych konsekwencji można pisać dowolne bzdury, wylewać swoje frustracje i bezkarnie zniesławiać. A im więcej bzdur, tym gowork bardziej zadowolony, bo trzeba im płacić za usuwanie nieprawdziwych opinii. Jedyne rzetelne opinie uzyskasz od rodziców aktualnych uczniów. Polecam

Płać i płacz Nowy wpis
@Nauczyciel

za usuwanie niewygodnej prawdy czasem trzeba płacić...a opinie rodziców, nawet te pozytywne, wcale nie muszą być rzetelne.

Jakie wartości są cenione w Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.?

Agnieszka

W szkole...? Podstawowej...? Brzmi to okropnie tak szczerze. Ale widzisz tylko takie ploty słyszałaś czyli to nie wynika z Twojej osobistej obserwacji?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Sprzątanie Szkoły - etat w firmie Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jaki jest wkład kierownictwa Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden

Agnieszka

w jakim przedziale są zarobki w szkole - stawki dla nauczycieli wspomagających / terapeutów ( z doświadczeniem ok 3 letnim ) ?

@Agnieszka

w żenującym.

Gosc

Odradzam tą placówkę. Jeśli macie Państwo do wyboru inną szkołę nawet się nie zastanawiajcie. Budynek jest ciasny i niedoposażony. Wsrod nauczycieli panuje duża rotacja. Do dyrekcji trzeba się umawiać jak na audiencję u Papieża. Pakiet zajec dodatkowych jakie proponuje szkoła jest bardzo okrojona a cena wygórowana. Zastanawiam się czy nie zabrać stamtąd dziecka...

Gosc
@Gosc

Do dyrekcji trzeba się umawiać w każdej szkole. Rotacje nauczycieli sa wszędzie. Tutaj nie zauważyłam dużej rotacji. My jesteśmy mega zadowoleni. Najważniejsze ze syn jest mega zadowolony i w końcu się otworzyl. Życzę powodzenia w szukaniu innej szkoly.

Mama ucznia z 3 kl
@Gosc

Witam, muszę ustosunkować się do tej opinii, bo mam doświadczenie wręcz odwrotne i jestem zachwycona Nowatorską. Przestrzeń szkolna jest świeża, jasna i przestronna, klasy są świetnie wyposażone i zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa uczniom. Dzieci mają przyjazną świetlicę i obszerną cześć wspólną z dodani do dyspozycji podczas przerw. Do tego sala gimnastyczna, jadalnia i duża kuchnia, oddzielne sale do zajęć terapeutycznych. Przed szkoła ogrodzone boisko szkolne, może nie ogromne ale wielofunkcyjne i wystarczające. Większość nauczycieli jest stałych od trzech lat, kadra powiększa się o kolejne osoby zgodnie z wymogami uczniów i zwiększającej się liczby dzieci. Mimo to klasy pozostają mało liczne aby uczniowie mieli niezmienny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Pakiet zajęć dodatkowych w tym roku przedstawiony przez dyrekcję zawierał różnorodne zajęcia, a my, rodzice deklarowaliśmy, którymi jesteśmy zainteresowani, mieliśmy swobodę wyboru, a zaproponowane zajęcia były mądrze dobrane pod kątem możliwości i zainteresowań uczniów - jestem przekonana, ze listę propozycji stworzono w oparciu o znajomość potrzeb uczniow placówki. O cenach nie dyskutuję - dla przykładu dla jednych 25 zł to kwota duża, dla innych niewielka. SI, logopedia, zajęcia terapeutyczne są w pakiecie czesnego. Nigdy nie miałam problemu by umówić się z wychowawczynią, panią dyrektor, nigdy nie mialam problemów w komunikacji poprzez Librus, maila czy odmowy rozmowy przy odbiorze dziecka ze szkoły. Ja jestem bardzo zadowolona, moj syn jest zadowolony, robi postępy w nauce, lubi to, uczy się zachowań obowiązujących w społeczeństwie, rozwija się, a to przecież jest celem. wychowawczyni, nauczyciel wspomagający, wychowawcy ze świetlicy czy pozostali nauczyciele z kadry wspierają funkcjonowanie syna. Zastanawiam się czy napewno Pani, lub Pan, pisze o Nowatorskiej...

Czy Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mama

Tak. Świetlica działa do godz 17 Sekretariat działa od 8 do 15.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.?

Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.
  • Bogatki 23
    02-837 Warszawa

Nowatorska Szkoła Podstawowa Sp. z o.o.