Opinie o Seaonics Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Seaonics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Seaonics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seaonics Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier Elektryk w Seaonics Polska Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Tobiasz Nowy wpis

Przeglądam ogłoszenia i rzuciło mi się w oczy że szukają elektromontera. Wynagrodzenie od 4500 zł brutto ale chętnie dowiedziałbym się jakie są górne widełki bo okolice minimalnej mnie nie satysfakcjonują. Prócz ubrania roboczego i owocowych wtorków są jeszcze inne dodatki które przyciągają kandydatów?

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Seaonics Polska Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Otworzyli właśnie nabór w sieci i chodzi o posadę service engineer. Mam sprawę taką, że widziałam, że ogłoszenie jest opublikowane po angielsku. Czy więc cv jak mam wysłać, to tez po angielsku i potem cała rekrutacja jest w tym języku? I potem podpisywana umowa to jest w jakim języku??

Dział HR

Dzień Dobry, Ogłoszenie publikowane jest po angielsku, ponieważ zespół w codziennych zadaniach komunikuje się w tym języku. CV należy złożyć w języku angielskim, natomiast rekrutacja prowadzona jest częściowo w języku polskim oraz częściowo w języku angielskim. Umowa sporządzana jest także dwujęzycznie. Jeśli byłyby dodatkowe pytania to zachęcam do kontaktu z Działem HR - recruitment-pl@seaonics.com Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Dział HR

@Dział HR

A ja właśnie sobie przeglądam ofertę dla specjalisty ds. administracji i ogłoszenie jest po polsku, tylko wymagana jest znajomość angielskiego. To pewnie język porozumiewania się na tym etacie jest językiem polskim?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Seaonics Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Supervisory Engineer.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marki

Czy firma posiada swoją stronę www? Wpisuję do wyszukiwarki Seaonics Polska Sp. z o.o. i jedynie co sie wyświetla to opinie i oferty firmy a strony nie znajduję!?. Co to za spółka?

@Marki

A jednak znalazłem adres tj. poprzez inną stronę (https://www.seaonics.com)

@Marki

No to szybki jesteś widzę. A po co Ci stronka?

@Elżbieta

Aby dowiedzieć czegoś o działalności tej firmy zanim podejmę decyzję ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy Seaonics Polska Sp. z o.o.?

WAGO

Niesłownosc i hipokryzja z strony zarządu, to co robią i jak próbują zadbać o dobro pracowników to jakas kpina

@WAGO

A hipokryzję w jakich sytuacjach zauważasz?

Karol
@WAGO

Kumoterstwo i nepotyzm zapomniales dodac

@Karol

Nepotyzm? Na ilu stanowiskach jak już?

Alan Lukasik

Gdyż w całej Polsce w firmach o podobnym profilu nie da rady dostać więcej, nawet jeżeli jesteś niesamowity.

@Alan Lukasik

W jakim sensie dostać więcej? Chodzi Ci o wynagrodzenie?

@Elżbieta

Nie no skąd o wynagrodzenie. Za mało owoców dajecie na jednego pracownika. Zamiast jabłek mogły by być również arbuzy, ananasy itp. Jednak dla takiej korpo to już za dużo.

@Alan Lukasik

Aha rozumiem.xd A to tutaj można bezpośrednio do nich jakieś zażalenia, uwagi lub sugestie dawać / podsyłać? Bo może warto spróbować też myślę, że arbuz to nie zaszkodzi. ;p

Alan Lukasik

To że w takich firmach jest źle to przerobiłem na sobie. Jednak chciałbym pozdrowić pracowników którzy składali szafy -SC i -CC dla UpTime. Naprawdę jak się je otwiera widać tą jakość. A i nie markujcie śrubek na płytach dławikowych i nie podpinajcie uziemienia do niej. Do syny owszem. Bo ja i tak demontuję te płyty by zrobić w niej otwory na dławiki. Poza tym odkręcam w obydwóch szafach te miedziane szyny PE by potem włożyć płyty z dławikami. Tak więc wielki pokłon dla elektromonterów. Mi wasza sztuka odpowiada.

Czy pracodawca Seaonics Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedź

Niestety nie ????. Od dawna choćby wyrównania inflacyjnego lub jakiejkolwiek podwyżki.

Olek

Motywuje.. do szukania nowych wyzwań poza strukturami :)

ftw

Jest ktoś kto powie jak wygląda sytuacja w dziale konstrukcyjnym> Oferta pracy dla konstruktora często się pojawia w ogłoszeniach. Co jest tego powodem? Rotacja czy rozwój firmy?

Olek
@ftw

Nie warto aplikowac. Wynagrodzenia (usunięte przez administratora) kompletne a do tego zarząd totalnie nie trafiony

Czy jest możliwość pracy w Seaonics Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Preferowany jest pełny etat

To prawda ze nie ma opieki medycznej?

@Tomek

Będzie od 2-go kwartału

jaś

@Amba o to macie nawet firmową drużynę piłkarską? ;)

Czy można liczyć w Seaonics Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Amba

Na ten moment nie ma prywatnej opieki medycznej. Benefity są wymieniane zawsze w treści ogłoszeń (owocowe wtorki, ciasto co miesiąc, Multisport, dopłata do okularów, coroczna integracja, drużyna piłkarska, upominki dla młodych małżonków i świeżo upieczonych rodziców, upominki stażowe...)

panar

Dziwne wszystkie negatywy znikają z tego portalu. zastanawiam kto opłaca ten portal pewnie firma Seaonics. Powiem tylko tyle może ktoś zdąży przeczytać kadra kierownicza jest do kitu, firma rodzinna dosłownie nic dodać nic ująć.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Seaonics Polska Sp. z o.o.?

Amba

Etat lub współpraca - do wyboru

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Seaonics Polska Sp. z o.o.?

Amba

A o który dział pytasz :)?

Norbert

Firma jest bardzo dobra ale zastanawiam się jakim jest pracodawcą skoro nikt z pracowników nie pisze na forum

michal
@Norbert

Jak nikt nie narzeka to pewnie jest w porządku ;)

Zenek M.
@michal

W ciągu krótkiego czasu zwolniła się prawie cała kadra inżynierska, która tworzyła firmę. Pewnie dlatego nikt nie pisze opinii bo nie ma komu.

jack strong
@Zenek M.

Zwolnila sie bo z takim szefostwem trudno rozwijac firme i siebie. No ale to inna bajka.. do pewnych pozycji w strukturze firmy trzeba dorosnac oraz miec pewne wrodzone predyspozycje. Niestety, w tej firmie tego nie widzialem zreszta nie tylko ja. Pozdrowienia

@jack strong

@jack strong Mógłbyś szerzej opisać problem? Wysłałem cv na inżyniera elektryka i zastanawiam się co zrobić w razie ich telefonu.

Zbyszko

Wspomniany Pan o imieniu Krzysztof już nie jest pracownikiem firmy UWAGA zaskoczenie -.> bo odszedł pracować gdzie indziej, a nie jak to sugeruję wcześniejszy post, dlatego że jadł za często, przychodził później (firma przewiduje widełki czasowe więc miał do tego prawo) i pił kawę, zresztą nie rzadziej niż reszta pracowników.

Mat

Na magazynie pracował taki Pan o imieniu Krzysztof. Już tam nie pracuję, ponieważ rano ciężko się wstawało - jak by taki magnes neodymowy trzymał jego ciało w łóżku. Ponadto praca tego Pana polegała na piciu kawki co chwilę oraz kilkukrotne jedzenie posiłków. Pewnie dlatego ma żal do wszystkich wokół i do Pana Tomasza. Osoba niekompetentna, niesłowna, praca z taką osobą była uciążliwa dla warsztatu oraz firmy.

Maciek

Dokładnie jest tak jak napisałeś. Dziękujemy za twój wpis :)

Lukas

Tak zrezygnowalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Seaonics Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Seaonics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seaonics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seaonics Polska Sp. z o.o.?

Seaonics Polska Sp. z o.o.
  • Trzy Lipy 3
    80-172 Gdańsk

Seaonics Polska Sp. z o.o.