Opinie o Wójcik Ventilation S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wójcik Ventilation S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wójcik Ventilation S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wójcik Ventilation S.A. w Warszawa

Ma ktoś namiary na osoby rekrutacjace do firmy ? W internecie nie mogę znaleźć

Nic tu po mnie
@Nadia

W tej firmie nie wiesz nic. Nawet nie dostaje się na koniec miesiąca żadnego kwitka na papierku czy tam na adres. Co chwilę ktoś mówi że mu się wypłata nie zgadza. Gdy pytasz ile masz dni urlopu to łaskawie dostajesz smsa po miesiącu.(usunięte przez administratora)

Marcopolo

Witam chciałbym zapytać jak wygląda wynagrodzenie w firmie jaka umowa no i jakie benefity czyli czy jest social i w jakich stawkach,paczki dla dzieci pracowników,wczasy pod gruszą,karta multisport,dodatkowe ubezpieczenie itd?

Takie mają podejście. Jak ci się nie podoba to odejdź a na twoje miejsce przyjdzie ktoś inny. Wiele osób doświadczonych już odeszło z tej firmy do innych firm

Cześć, jak teraz zarobkowo wychodzą monterzy / ślusarze? Mam ofertę sprzed paru miesięcy, w której chyba zarobki łapały się jeszcze na dawnych stawkach 24 – 30 zł, myślicie, że spokojnie 34 zł od godziny dałoby rade wyrobić? Zastanawia mnie też liczba dostępnych nadgodzin z opisu, są dobrowolne?

Pracuje w tej firmie jako monter w Niemczech. Stawka godzinowa to około 25 zł + dieta 49 e za dzień. Pracujemy po 11 h

Roma Nowy wpis

witam, na ile można powiedzieć ze ta praca będzie stabilna? Jak wcześniej patrzyliśmy w oferty dla monterów z chłopakiem to było napisane, że można dostać umowę o pracę ale też taką „tymczasową”. Chętnie przedłużają?

Marcopolo

@Marcopolo

Stawna 23 zł na godzinę + dieta 49 e dziennie, przy 11 godzinach wychodzi około 43 zł za godzinę, umowa na początku zlecenie a po roku może na umowę o pracę ale trzeba się na prosić i dają na pół roku i przedłużają co pół roku, benefitow nie ma żadnych

LOST
@Marcopolo

Tutaj jest tylko umowa śmieciowa. Niektórzy pracują na takiej po 7 lat. Żadnych benefitów kompletnie nic.

@LOST

Te 43 zł, które ktoś napisał to jest na rękę już? i od czego to zależy ze jednak komuś dadzą UoP a komuś innemu już nie? widzę wyżej ze w pól roku chyba jednak dają?

Najpierw dostaje się umowę zlecenie, a później trzeba trochę chodzić i męczyć ale dają umowę o pracę. A jajk ktoś się nie upomina to cały czas ma zlecenie

Czemu w ten sposób podchodzą do ludzi, że trzeba się jednak upominać? Nie chcą u siebie zostawiać doświadczonych pracowników już na stałe? Zawsze znajdzie się ktoś kolejny?

Ciekawy

Skoro dają umowę zlecenie na początek,to z tej umowy jest pracownik ubezpieczony zdrowotnie w NFZ? Ma się ochronę zdrowotną w Polsce?

@Ciekawy

Tak, ta umowa obejmuje ubezpieczenie zdrowotnie

Faktycznie jest tak jak ktoś podkreślał, że ludziom wypłaty się tu nie zgadzają? Było kiedyś czy może do dziś tak jest? widziałam po prostu ofertę do kadr i płac sprzed chyba miesiąca, może dlatego kogoś szukali? opowiecie coś się dzieje tam w biurze? jaka jest atmosfera? chce sprawdzić czy żałować ze się spóźniłam

Jeśli już ta cala wspomniana kasa się nie zgadza, to co jest tego powodem? Interesuje mnie odniesienie do okoliczności i to jak ludzie potem to rozwiązują. Na tej umowie zlecaniu o której pisali jakiś czas temu w jaki sposób jest to ujęte?

Pracownik Nowy wpis

Często tak jest, że coś się nie zgadza. Ale wtedy trzeba zadzwonić i to wyjaśnić. Zwykle dopłacają wtedy do kolejnej wypłaty, chociaż są osoby, którym mimo zgłoszenia nadal nie wyplacono kilku stówek.

Czy kandydat na stanowisko Inżynier budowy - branża sanitarna w firmie Wójcik Ventilation S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

W Wójcik Ventilation S.A. trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier Budowy. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

POSZUKUJĄCA :-)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam, w związku z istniejącym budynkiem biurowym w Kosewie, sa jakieś przyjęcia dla pracowników biurowych?

Ma ktoś namiary na osoby rekrutacjace do firmy ? W internecie nie mogę znaleźć

@kandydat

Nie ma osób rekrutujacych, pracę załatwia się po znajomości, ktoś kto już pracuje ściąga jakiegoś znajomego itd

Na każdym stanowisku jest tak jak to opisujesz? Z rok temu był potrzebny kierownik projektu, chciałem rozeznać się w aktualnych warunkach, zwłaszcza ze była to oferta „od zaraz” bez podanych szczególnych widełek placowych. Czy aktualnie są one możliwe do przybliżenia? I czy to były ostatnie nabory? kiedy można spodziewać się kolejnych?

Ogólnie w to takich jakby głównych kierowników projektu, czyli prowadzących jakąś budowę jest kilku. Ale prowadzącym może też zostać ktokolwiek, bo firma bierze różne budowy i daje tam jakąś grupę ludzi i po prostu najbardziej ogarnięty lub znający angielski zostaje wtedy prowadzącym. Nie wiem ile zarabiają ci główni prowadzący ale raczej niewiele wiecej niż inni. A stawki są takie jak pisałem wcześniej. W sierpniu była podwyżka o 1zl, 2zl, 3 zł a czasem nawet 4 zł za godzine czyli teraz mamy np 26 zl za godzine + 49 euro diety. Pracujemy 11h wiec dniówka to około 500 zł. Ale na umówie i tak jest najniższa krajowa. Jeśli chodzi o nabory to głównie przyjmują znajomych znajomych, ale często są potrzebni ludzie wiec myśle, ze jeżeli jesteś ogarnięty i znasz się na prowadzeniu budowy to od razu by cię wzięli.

Loni

A euro po jakiej stawce liczone? 4,25…?

@Loni

Mówią że liczą tyle ile w dniu wypłaty wynosi kurs euro

Nadia

Mówią? Takie rzeczy nie są gdzieś konkretnie wskazane a najlepiej podpisane? Na umowie chociażby? czyli nie masz także szans na odroczenie tego, gdy kurs akurat słabo komuś wypadnie? :(

@Nadia

Na umowie jest tylko najniższa polska stawka.

Nic tu po mnie
@Nadia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wójcik Ventilation S.A.?

W ofercie dla inżyniera budowy jest napisane, że oferowane są niezbędne narzędzia pracy. jak należy ich zakres rozumieć? Pracodawca nie oferuje niczego dodatkowego?

Nie wiem co to za oferta, ale na każdym stanowisku pracodawca zapewnia narzędzia

Ktoś

Jak to jest z tym A1 o którym z rok temu Ktoś pisał? Podobno 90% ludzi go nie miało a mimo wszystko wpadała kasa do 9 tys. czy do dziś tak właśnie jest? chyba, że te proporcje i zarobki się podniosły? Ile wynoszą?

@Ktoś

Nie wiem czy wogole ktoś tu w Niemczech ma A1, chyba nikt.

Ktoś podał walutę w euro w jakim stawki mogą być liczone w formie zapytania, jeszcze nie udzielono odpowiedzi ale zastanawiam się jak to regulowane jest na umowie? widnieje na niej konkretny przypis, żeby pracownik miał co do tego jasność? I jak to wygląda wobec jeszcze jakichś innych zasad?

Nie ma żadnego takiego wpisu w umowie. Umowę masz zwykłą polską na najniższą krajową. Wg umowy miejsce wykonywania pracy to Polska. A to, że oni wynagrodzenie liczą tak że stawka godzinowa + dieta to szef sobie tak wymyślił. Wypłata i tak jest w zlotych

Zainteresowany, rozczarowany

Witam jestem zainteresowany tą pracą, zauważyłem ich w Paryżu. Zadzwoniłem i pani mówi, że jest miejsce. Chciałbym zapytać czy tu w Paryżu na jakie stawki na początek można by dostać? Rozczarowany jestem tymi opiniami bo tu mi powiedziano, że miałbym bym wszystkie papiery umowy komplet. A pracownicy tutaj z ktorymi rozmawiałem mówią że do Polski latają samolotami co 4 tygodnie. Zastanawiam się co zrobić ktoś coś podpowie?

Patka
@Zainteresowany, rozczarowany

Rozmawiał Pan z aktualnymi pracownikami czy to także jakieś wnioski na podstawie tych poprzednich opinii? ja wcześniej także za bardzo nie wiedziałam jak się co do nich ustosunkować, bo patrząc na datę są jednak dość dawne… narzeczony kiedyś tez firmą się interesował i myślałam o zatrudnieniu dla niego od kolejnego roku, lecz nic aktualnego się tu nie pojawiało. Ta Pani wprost stawek nie podała?

@Zainteresowany, rozczarowany

Siemka , możesz podać namiary do rekrutera ? Jestem zainteresowany pracą u Wójcika ale nikt nie odbiera telefonu na numer z internetu

Zoja

No i jak, przyjęli już kogoś na tego kierownika projektu? Co rok temu było ogłoszenie. Czy może jest szansa jeszcze? Bo bym teraz była chętna, ale chyba troszkę się spóźniłam. Pamiętam w ogóle, że wymagali wtedy wyższej szkoły, wiadomo jak teraz i jakie kierunek ich interesuje, bo nie doprecyzowali wtedy? Może ktoś był na rekrutacji i wie?

Kolega kolegi

Mój kolega pracował w Szwajcarii. Tam są stawki minimalne za płace. Na konto im przelewali powiedzmy 12 a on miał oddać 3 tysiaki kierownikowi bo tak się umówili. Ktoś to podważy? (usunięte przez administratora)

Robotnik
@Kolega kolegi

Sama prawda. Sam bylem uczestnikiem tego procederu. Dostawalem przelew na konto 15 tysiecy a w kopercie szefowi musialem oddac okolo 7 tysiecy.

LONI

prawda jest taka że pracując w Wójcik-Ventilation pracując w Niemczech,Holandii nie masz zadnego ubezpioeczenia miedzy narodowego tak jak 90% osób pracujacych kilka razy byłem swiadkiem tego jak pracownicy byli wiezieni do szpitala w Polsce z np złamaniem co po pozniejszym złozeniu wiazało sie z powaznymi problemami zdrowotnymi.Jesli chodzi on stawki to 8000-9000 zł miesiecznie.Jeśli chodzi o atmosfere to na pierwsze chwile wszystko ładnie pieknie (usunięte przez administratora) wychodzi póżniej bo są tam tacy podżegacze ktorzy cos wymyslą cos dodacą od siebie całemu szefostwu tylko po to zeby sie podlizać oczywiście twoim kosztem.Grzegorz poprostu co moze zedrzeć to zdziera z pracowników

Danuta
@LONI

Jak dochodziło do tych złamań? To wypadki tak często się zdarzają?

@Danuta

nie czesto ale były to jest praca na budowie więc wszystko sie moze zdarzyć ale byłem swiadkiem jak m.in. chłopaka z budowy w Ingolstadt wyprowadzali do busa i jechali do szpitala we Wrocławiu

Elektromonter

Niemal w każdym kraju w Europie spotkasz na budowie wojcika

@Elektromonter

to prawda Jaworzno szkoda tylko że 90% pracowników nie ma A1 i zarabia po 8000 9000 zł na jakiś polskich umowach na zlecenie

Irena

Piszecie o umowie zlecenie a praca za granicą? To jak to jest wtedy z ubezpieczeniem? Praca na budowie na umowie zlecenie wydaje mi się bardzo głupim pomysłem.

Czy Wójcik Ventilation S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

PAT

Zlecenie

Wanda
@PAT

Możesz zdradzić jakie stawki za godzinę były na tej umowie zlecenie? Coś dobrego czy nie warto się pchać?

Kamis

Przede wszystkim wyjazdy do pracy na zachód.

Kamil

@mattt to praca jest zza granica ?

Mattt

Właściciel firmy naraża swoich pracowników wysyłając ich za granicę do pracy. Pracownicy wracają w zatłoczonym samochodzie i zwożą do Polski wirusy w tym koronowirusa

...
@Mattt

Żaden pracownik firmy Wójcik nie był zarazony koroną..

@...

Już nie aktualne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wójcik Ventilation S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wójcik Ventilation S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wójcik Ventilation S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wójcik Ventilation S.A.?

Wójcik Ventilation S.A.
  • Zgrupowania Ak \"Żmija\" 15H