Opinie o APP Sp. z o.o. w Połaniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie APP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP Sp. z o.o. w Połaniec

Na jakie wynagrodzenie może liczyć w tej firmie początkujący monter i inżynier automatyk?

@Kandydat

inżynier na starcie - jak zobaczysz 3k na rękę to raczej cud

Dobrze_poinformowany
@Bańka

Zobaczy i więcej, tylko niech to będzie inżynier co najmniej z wiedzą techniczną dawnego absolwenta technikum. Jak wiemy sam tytuł inżynier niewiele dzisiaj znaczy.

Henry

Ubezpieczenie za 70 zł (tyle pokrywa PRACOWNIK), kawa czy wolne niektóre soboty dla monterów to kabaret korzyści a nie bonusy. Przyczyną pustej kasy jest zachłanne przeinwestowywanie zysków w firmę oraz praca z przetargów publicznych, często po kosztach. Na robocie Panowie może się i znają, na biznesie już nie koniecznie. Za przykład do organizacji biorą państwowego molocha. Do Diamentów Forbesa nie powinny być brane pod uwagę firmy płacące średnią branżową i mniej! Wzrost zatrudnienia też jest sterowany, bo Panowie Właściciele mają dwie firmy i sterują tą statystyką jak chcą.

Czy można liczyć w APP Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Odp

Nie :(

Dobrze_poinformowany
@Odp

W Połańcu / Staszowie jest o to trudno. Firma zapewnia inny bonus - funduje każdemu pracownikowi ubezpieczenie na życie o składce 70 zł miesięcznie, po przepracowaniu 1 roku.

Tak

Czy opłaca się iść po szkole do pracy do tej firmy ?

@Tak

Tak, ale nie po pieniądze tylko po przyuczenie, zdobyć doświadczenie. Kasa marna obowiązków i wymagań wiele, za to duża różnorodność działań dla inżynierów. Na montażu tylko kręcenie koryt i ciągnięcie kabli...

Czy po rozmowie w APP Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jan

@Bańka inżynier ma mniej niż 5 tys?

haha
@Jan

Haha 5 tys ? ja miałem okolice 2600 brutto ... to jest śmiech :D szkoda tylko mojego czasu

@Jan

Nie wiem jak inni, bo nigdy nie było otwartych rozmów o kasie wśród pracowników o co bardzo starali się właściciele - na zasadzie ile sobie wywalczysz to twoje, tylko nikomu nie mów. I tak każdy jak tylko miał jakieś przełożenie to sobie coś ugrał. Brak natomiast jakiejkolwiek systematycznej podwyżki wynikającej ze stażu itd, ogólnie brak szeroko rozumianej polityki płacowej i ścieżki rozwoju zawodowego określonej w jakimś regulaminie czy czymś podobnym. Odpowiadając ostatecznie na podstawowe pytanie, Ja mam mniej niż 5 tys. BRUTTO, dlatego też napisałem ze jeśli ktoś liczy na więcej i to na starcie to na pewno nie w tej firmie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Bańka

Jeśli jako inżynier myślisz o 5 lub więcej z przodu (oczywiście brutto) to u nas możesz o tym pomarzyć.

NA

Firma idzie na dno, brak poszanowania pracownika i jego pracy. Właścicielom zawsze jest mało zaangażowania że strony pracownika a za jego dodatkowe okazanie i poświęcenie w żaden sposób nie wynagradzają. Na plus kontakty pomiędzy pracownikami. Że względu na nie rynkowy system i poziom zarobków pracownicy odchodzą jeśli tylko mają inną opcję pracy i to zarówno prości monterzy jak i wykwalifikowani inżynierowie.

@NA

Jeśli już ktoś stracił pracę i teraz widzi, że pracował w dobrej firmie ale powrotu nie ma to nie musi tak się rozpisywać na forum :)

NA
@pracownik

A co jeśli ktoś swoją opinią chce pomóc innym sprawdzającym daną firmę. Wydaje mi się że właśnie po to powstało to forum. I jeśli poświęcisz trochę czasu to są firmy na tym forum które pracownicy pomimo zmiany na inną chwalą. I polecają innym. Pracy nie straciłem, sam z tej firmy zrezygnowałem i na pewno nie wrócę.

Dla początkujących polecam. APP to uczciwa firma, więc myślę że warto zdobywać doświadczenie właśnie tam. Klimat panujący w firmie jest świetny. Wszystko przebiega naprawdę bezstresowo, a jak coś ci nie idzie, to zawsze trafi się jakiś pomocny kolega który ci wytłumaczy co i jak. Poza tym pieniądze są dobre, ale w sumie biorąc pod uwagę ilość obowiązków to i tak przydałyby się podwyżki.

Lenka

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

Witam, chciałabym dowiedzieć się więcej o zarobkach w tej firmie. Ktoś coś ?

Kierownik obiecuje płacenie za nadgodziny pemie których nie widać, nie ma cie tydzień w domu pracuje się po 10/11 godzin dziennie a ma się płacone za 8... Mówią że nadgodziny są inaczej liczone bo nie ma w papierach więc nie udowodnisz, oni lecą w ch**a w żywe oczy a ty nic z tym nie zrobisz

Ziko
@Nowy

Nowy da się te nadgodziny udowodnić :-) Jest pewna osoba która może to zrobić:-)

Marian

@NA Interesowała mnie praca w firmie ale trochę niepokojąca jest Twoja opinia.

student

Firma z Połańca zajmująca się automatyką. Ktoś się wypowie? Rekrutacja wisi cały czas na stronie.

SA
@student

Dobra praca na początek po studiach.

Agata
@SA

To ważna informacja dla osób, które planują rozpocząć swoją karierę zawodową w APP. Niemniej istotną kwestią jest także to, na jakie warunki finansowe można liczyć na początku współpracy? Od czego zależy wysokość wynagrodzenia na tak zwanym starcie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

tukan

Bardzo małe zarobki i prezesi kłamią w oczy, że nie ma pieniędzy.

ss

Fajna praca, niska płaca

p

ryba pasuje się od głowy

Zostaw merytoryczną opinię o APP Sp. z o.o. - Połaniec

• Jak się pracuje w APP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APP Sp. z o.o.