Opinie o APP Sp. z o.o. w Połaniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie APP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP Sp. z o.o. w Połaniec

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda tutaj praca dla Inżyniera automatyka i elektromontera?? jaka atmosfera ? jakie dni pracy ? jakie godziny ? no i jakie zarobki ? itd itp ;) pozdr

dobrze_niedoinformowany
@dobrze_poinformowany

Już nie dzielicie na elektryków i automatyków? Teraz elektryk nie będzie robił rozdzielnic tylko szafeczki rozdzielczo-sterownicze podług życzeń dyrektora (ah prezesa obecnie, zapomniałem, że awansował), który potrafił 50 razy przekręcać profesjonalne projekty oparte o wiele lat doświadczeń i standardów wypracowanych w tej firmie korzystając z pomocy wyżej postawionych kolegów? Mnie by nawet 10k netto nie skusiło już, chyba że za posadę lebiody, przepraszam pracownika na poziomie rookie... kultura tu obowiązuje... chodzącym z pytaniami "jak narysować złączkę?". To adekwatna cena pracy dla żydów, którzy myśleli że mogą mieć pracownika specjalistę na pensji niewiele wyższej niż przeciętny montażysta i jeszcze chcieli go usytuować w roli pażdzierzowego wyrobnika do najgorszego (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba że ktoś lubi słyszeć, że ma wymagania z komosu, że jest oderwany od rzeczywistości, nie zna realiów rynku pracy i lubi jak Ci ktoś z premedytacją za plecami psuje projekty by potem powiedzieć Ci, że źle pracujesz i się nie wyrabiasz. PS: Mam nadzieję, że Waszemu głównemu projektantowi nie brakuje doświadczenia na obiekcie i przez to (usunięte przez administratora) i trzeba go przeorać po obiekcie. Laurka wystawiona po czasie, ale jest, to się chyba ceni. Pozdrawiam bez podpisu, kto ma wiedzieć ten wie kim jestem

Czym w APP Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

odpowiedź Nowy wpis

Zależy czy będziesz pupilem czy antypupilem. Jeśli to pierwsze to prezes będzie na przywitanie skakał Ci jak orangutan do klaty, a jeśli to drugie... no cóż, 3 razy tą samą robotę będziesz robił bo dla niego opłacalne jest nawet dołożyć Twoimi godzinami z własnej kieszeni.

@odpowiedź

Zapomniałem wspomnieć o (usunięte przez administratora), gdy pan prezes będzie mógł np pół godziny rozwodzić się nad definicją złączki a nie np o tym w jakim celu wysyła Cię gdzieś na drugi kraniec Polski bo to w końcu najmniej istotne, może jakimś cudem dowiesz się na miejscu a jak nie to najwyżej przeniesiesz tak zacną imprezę z firmy na wyjazd służbowy

@odpowiedź

Albo o tym, jak to polecenie szefa święte, on za młodu nawet na polecenie jego szefa kradł kable z obiektu, więc... Jak dostajesz polecenie wysłania coś komuś z innej firmy, nawet w Twoim temacie, to nie dyskutuj z jakiej racji, w jakim celu, co ktoś ma zamiar zrobić z Twoim projektem, czy to ma jakikolwiek sens. Masz to wysłać, bo jesteś moim pracownikiem, moim parobkiem a jam jest Bóg tej firmy i moja decyzja jest najlepsza, ostateczna i przyniesie mi zyski, a czy Ty będziesz przez to tyrał dwa razy więcej, to już nieistotne. Martw się o to gdy dojdzie do takiego faktu, a nie wybiegaj przed szereg. BTW tak z dobrego serca: Jakby inkasent PGE wszedł Ci do mieszkania i powiedział, że oni chcą przenieść Ci licznik z zewnątrz do wewnątrz i oni już sobie wybrali firmę do kucia Ci tynków, lokalizacja tego licznika będzie w kuchni, no i że trzeba będzie przy okazji rozebrać tą piękną kuchnię na wymiar co tak kłuje oczy sąsiadów, a faktura zostanie doliczona do następnego rachunku rozliczeniowego, to też nie dyskutuj bo mogą zadzwonić po kaftan bezpieczeństwa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w APP Sp. z o.o.?

asd

Jeśli chodzi o kontakty z kierownictwem to zależy ile wazeliny używasz, im więcej tym lepiej

Na jakie wsparcie w APP Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

słowo klucz

Uwaga w tej firmie nie lubią słów "Kodeks pracy", pomijając to że zapisy przytoczonego aktu prawnego w zakresie Praw Pracownika są przeważnie "przemilczane" i widzą jedynie te wynikające z Obowiązków Pracownika.

kandydat

Ktoś może się wypowiedzieć w temacie ?

@kandydat

podaję charakterystykę stanowiska opracowaną w celu rekrutacji: Inżynier Automatyk Miejsce pracy: Biuro Techniczne APP Sp. z o.o., Połaniec, ul. Czarnieckiego 6D Zakres obowiązków – indywidualnie uzgadniany w oparciu o niżej wyszczególnione zagadnienia:  Opracowanie koncepcji układów sterowania i teletechniki – indywidualnie / zespołowo  Projektowanie układów sterowania i teletechniki  Opracowywanie dokumentacji technicznej - AutoCAD / EPLAN P8 / SEE Electrical Expert  Programowanie sterowników PLC  Tworzenie systemów wizualizacji SCADA  Dobór oprzyrządowania elektrycznego i automatyki  Udział w realizacji i uruchomieniach obiektowych oraz w serwisie gwarancyjnym / pogwarancyjnym Wymagania – w indywidualnych uzgodnieniach będą brane pod uwagę następujące wymagania:  Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Elektrotechnika lub pokrewnym  Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista, projektant)  Umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA  Znajomość języków programowania sterowników PLC  Znajomość podstaw tworzenia systemów wizualizacji  Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej  Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną  Gotowość do okresowych wyjazdów służbowych i realizacji prac na obiekcie  Umiejętność pracy w zespole  Prawo jazdy kat. B Mile widziane:  Uprawnienia elektryczne SEP min do 1kV  Znajomość programów AutoCAD lub/i EPLAN P8 lub/i SEE Electrical Expert  Znajomość aparatury i metod pomiarowych Oferujemy:  Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kwalifikacji i uzgodnionego zakresu obowiązków  Umowę o pracę z wynagrodzeniem brutto 6000-9000 zł + diety (30zł/dzień) + nadgodziny  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji  Wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonej kadry inżynierskiej z bogatym doświadczeniem zawodowym z Elektrowni Połaniec oraz w polskiej energetyce i w przemyśle  Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu  Partnerską atmosferę w pracy i przejrzyste zasady organizacji pracy  Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: app.rekrutacja@app-e.pl

dobrze_niedoinformowany
@dobrze_poinformowany

Czy po rozmowie w APP Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Thomag Industrieservice GmbH
logo firmy Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
StraconyCzas

Praca po 10....11 godzin w delegacji ,obiekty energetyka, elektrownie na terenie Polski .Mam to wszystko udokumentowane w swoich notatkach( data, czas pracy, obiekt) przez prawie 6 lat , taki byłem skrupulatny !!! Jeżeli ktokolwiek z tej firmy zechce zakwestionować moje informacje odnośnie mojego czasu pracy z chęcią udostępnię moje notatki PIP. Pieniądze . Byle jakie, nie adekwatne do czasu pracy oraz twoich umiejętności , Liczy się jak najszybsze zamknięcie projektu .. Brak udokumentowania Twojego faktycznego czasu pracy ze strony pracodawcy w twoim miesięcznym rozliczeniu . Otrzymujesz natomiast w Twoim rozliczeniu czasu pracy to co jest zgodnie z obowiązującym prawem . Wyjeżdżasz z niedzieli na poniedziałek z pod firmy np. o godzinie 2 i wracasz po 23 w piątek i potrafili Ci powiedzieć że Oni kierowców nie zatrudniają jeżeli byłeś kierującym pojazdem służbowym (były pan prezes) JJ . Jak chcesz tam pracować to proszę Cię bardzo .Zepnij pośladki bo będziesz musiał (usunięte przez administratora) po 10 godzin . Powinieneś zadbać o SWOJE bo Cię zrobią na maksa i nikt nie będzie miał skrupułów .

@StraconyCzas

To co tam robiłeś 6 lat? Współczuję - tyle udręki i krzywdy, trzeba było od razu zmieć pracę. Ja zawsze jak wyjeżdzałem na delegację to chciałem pracować 10-11 godzin. Jechałem żeby zarobić, a nie się nudzić. Godziny nadliczbowe zawsze były płacone, więc o co Ci chodzi z pisaniem godzin? Coś ci sie nie zgadzało w kasie? Piszesz o jakiejś prechistorii z rozliczaniem kierującego samochodem, godziny jazdy są płącone. Jak się robi automatykę w energetyce, to nie ma czasu na luzik, po prostu trzeba robote zrobić w terminie i nie ma przeproś, bo bedą kary dla firmy. Montaż automatyki musi być skończony zgodnie z obowiązującym harmonogramem dla wszystkich branż, bo od tego zależą uruchomienia budowanych, modernizowanych czy remontowanych obiektów lub instalacji. Musi być dobra praca, dobra jakość i wtedy są dobre pieniądze.

#rozliczanie_czasu_pracy
@druga_prawda

Wyjaśnijmy tu wszystko dokładnie bez niedomówień: - czy to 10-11 godzin spędzone na pracy podczas delegacji jest oficjalnie udokumentowane w przebiegu pracy pracownika, zapłata za te nadgodziny ujęta w przejrzysty sposób na comiesięcznym rozliczeniu i co najważniejsze w pełni oskładkowana ? Lub może wypłacana ale "(usunięte przez administratora)" lub w celu ominięcia przepisów k.p. niezgodnie z obowiązującym prawem w formie premii lub nagrody? - czy pracownik kierujący pojazdem dowożącym innych pracowników na miejsce pracy godzinę prowadzenia tego pojazdu ma rozliczaną tak jak każdą inną godzinę pracy ? - czy wyjeżdżając o przytoczonej 2-3 w nocy zachowuje wymaganą przez KP minimalną przerwę pomiędzy kolejnymi dniami w pracy i maksymalny, dopuszczalny - 13 godzinny czas pracy ? - jak do tego wszystkiego mają się art. 151 § 3 k.p. oraz art. 218 § 1 k.k Bardzo proszę o jasną odpowiedź na każde pytanie najlepiej @ druga_prawda lub @Dobrze_poinformowany bo po wypowiedziach widać ewidentnie wasze powiązanie z zarządem. To raz na zawsze zamknie wszystkim usta w tej sprawie i nie pozostawi miejsca na niedomówienia.

@#rozliczanie_czasu_pracy

W tym temacie jak widzę @dobrze_poinformowany oraz @druga_prawda nie bardzo chcą coś powiedzieć. Chyba zbyt dokładnie postawione pytanie i nie ma jak zamieszać odpowiedzią żeby wyszło że jest idealnie ????

niebełkot
@druga_prawda

W usługach dla energetyki zawsze trzeba brać pod uwagę ograniczenia i wymagania jakie wynikają z harmonogramów pracy obiektów iruchu urządzeń

Czy w APP Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

dobrze_poinformowany

Tak, pracują Ukraińcy. Były prowadzone uzgodnienia z obcokrajowcami kończącymi studia w Polsce, ale słaba znajomość języka polskiego i brak doświadczenia wykluczyły zatrudnienie.

Czy nowo zatrudnione osoby w APP Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

dobrze_poinformowany

Tak, umowa o pracę jest od pierwszego dnia i od razu badania lekarskie i szkolenie bhp

Na jakie benefity można liczyć w APP Sp. z o.o.?

Hehe

Garba możesz się dorobić i to bardzo szybko ????

@Hehe

nie wysiliłeś się za bardzo. Daruj sobie pisanie co ci ślina na język przyniesie. Rozwiń to choć trochę, aby można było zrozumieć o co ci chodzi? Nosiłeś coś ciężkiego na plecach?

@dobrze_poinformowany

@dobrze_poinformowany kolego ty chyba jesteś jakoś nie cały skoro nie rozumiesz takiego prostego zwrotu potocznego który idealnie obrazuje wszystko co dotyczy tej firmy. Co tu rozwijać, skoro jedno zdanie wystarczy? Prosto, zwięźle, na temat - tak po inżyniersku ????

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w APP Sp. z o.o.?

dobrze_poinformowany

Standardowo dla nowych z małym doświadczeniem umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Jeśli dla obu stron jest ok to uzgadniają umowę na czas określony lub nieokreślony. Firma zapewnia delegacje, zakwaterowanie w delegacji i dojazd na obiekty realizacji prac

Czy w APP Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

druga_prawda

Tak, są bony świąteczne na Boże Narodzenie w wysokości 500 zł netto. Poza tym po przepracowaniu 3 miesięcy APP opłaca dodatkowe ubezpieczenie na żecie o składce 70 zł miesięcznie.

Byly pracownik

Pracowałem w firmie APP i mile wspominam ten okres - zawsze można znaleźne dobre i złe strony w każdej pracy. Na pewno nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi obecnych szefów. To są bardzo porządni ludzie. Dużą wartością firmy są pracownicy z sporym doświadczeniem od których można wiele się nauczyć. Polecam ta firmę.

dobrze-poinformowany

Bańka do ciebie mam taką samą prośbę. Napisz kilka pozytywnych słów n/t firmy do której przeszedłeś z APP i porównaj to z tym jak miałeś w APP.

@dobrze-poinformowany

Cześć, oczywiście że mogę napisać kilka słów - po lekturze będziesz jeszcze lepiej poinformowany ;) Moja obecna firma - duża korporacja międzynawowa ---> zdarza się praca w międzynarodowych zespołach przy bardzo ciekawych i nietypowych projektach, a nie cały czas to samo jak było w APP Na początku mój kierownik przeprowadzał ze mną całą masę rozmów by dobrać dla mnie konkretną dziedzinę i określić ścieżkę rozwoju, w APP nie było ścieżki rozwoju ani specjalizacji tylko było się od wszystkiego. Przez pierwsze półrocze na mój rozwój firma wydała więcej niż APP przez cały kilkuletni okres pracy, po każdym nowym certyfikacie krótka rozmowa z kierownikiem i aby zachęcić mnie do pozostania w firmie - podwyżka a nie lojalka jak w APP Wreszcie kwestia zarobków na początku były tylko trochę lepsze niż w APP ale teraz na PIT mam ponad dwa razy więcej niż za czasów pracy w APP. Dla chętnych możliwość dodatkowych prostych zleceń dla stałych klientów firmy - to tak trochę po to by klienci mieli tanie a chętni mogli zarobić więcej. Delegacje należą do rzadkości ale za każdą w Polsce jest dieta 100 a nie 30 a za zagraniczną dieta zagraniczna + 100PLN, noclegi w jednoosobowych pokojach w hotelach minimum ***. Ogólnie kolegom z pracy mówię do widzenia a nie dobranoc ;P. Zajmuje się konkretną dziedziną w której się specjalizuje a nie wszystkim co wpadnie, wszystkie zlecenia pracy idą przez kierownika przez co nie ma wrzutek jak nie ma zapotrzebowania na moją wiedzę to od razu jest szukane mi jakieś szkolenie rozwojowe. Na minus to że na pewno nie ma takich bliskich relacji z ludźmi z pracy i tego dreszczyku emocji jaki towarzyszył opóźnieniu temetu w APP. Podsumowując czy dokonałbym takiej zmiany jeszcze raz - TAK na 200% Jeśli chcesz więcej info pytaj śmiało, czasem dla beki odwiedzam tą stronę to wtedy Tobie odpiszę. @Mike Chłopie daj se spokój jak chcesz się rozwijać odpuść sobie Połaniec 20 minut drogi dalej masz Mielec i o niebo większe możliwości. W APP nie dostaniesz zaplanowanego rozwoju o jaki pytasz, nie było planowanych szkoleń rozwojowych związanych z rozwojem pracownika a jedyne jakie się komuś udało wyrwać były bezpośrednio związane z tematem jaki był akurat na tapecie. Nie wiem z której części Polski przybywasz ale czytając o twoim doświadczeniu i specjalności pewnie myślisz o zarobkach ~8k netto, tu tyle nie dostaniesz nawet brutto.

Mike

Cześć, planuję przenieść się w okolicę Połańca w związku ze zmianami rodzinnymi i rozważam zaaplikowanie do APP. Obecnie mam 35 lat i blisko 10 lat doświadczenia w pracy jako automatyk zajmujący się automatyką procesową. Opinie o firmie różne, ale nikt się nie wypowiedział o ścieżce rozwoju w tej firmie, można liczyć na chociaż ze dwa komercyjne szkolenia rozwojowe w roku tak żeby nie stać w miejscu i poznawać nowe rozwiązania i aplikacje czy raczej to nie ten pułap firmy żeby dbała o rozwój pracownika i lepiej sobie ją odpuścić? Wypowie się ktoś znający temat?

@Mike

Cześć, myślę że mogę ci polecić APP, z tego co wiem to nie ma problemu ze szkoleniami specjalistycznymi, ale poprosiłem kolegów z inżynieringu, aby dodatkowo odpowiedzieli. Możesz też napisać na konto: rekrutacja@app-e.pl i wprost zapytać o to co cię interesuje

KR
@Mike

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Proszę podesłać CV na adres app.rekrutacja@app-e.pl. Skontaktuje się z Panem o otrzymaniu CV.

dobrze-poinformowany

To miało być do Henrego Henry mam do ciebie pytanie. Napisz kilka pozytywnych słów n/t firmy do której przeszedłeś z APP i porównaj to z tym jak miałeś w APP.

Edison

Jeśli chodzi o pieniądze to jest jakaś tragedia. 3500 z dietą w delegacji po 11 h dziennie. Jedyny plus to, że można zaznajomić się z obiektami energetycznymi no i to chyba tyle. Nie ważne od warunków trzeba naginać niemal, że biegiem. Lipa okropna...

@Edison

znowu nieprawda. Ja np. dostaję na konto średnio ok. 3.600 miesięcznie z wypłaty + średnio ok. 500 zł za delegacje, czyli mam ok. 4.100 na rękę i niestety nie przysługuje mi już zwolnienie z podatku ( jestem już 26 + :) ) i mam świadomość, że wcale nie jestem najlepszy.

Henry

Niestety potwierdzam. Płaca niska, do tego nie w pełni ozusowana. Nadgodziny niepłatne. Kręcenie i mącenie wokół warunków finansowych i możliwości rozwoju. Właściciele nie widzą co to prawda i rzetelność. Firma rośnie, ale pracownik nic z tego nie ma. Na stałe trzymają się tylko lokalni ludzie, którzy wrośli już w okolice. Jedyny plus to możliwość zdobycia bogatego doświadczenie w energetyce dla początkujących, idące w parze z nawałem obowiązków, odpowiedzialności i stresu. Pamiętajcie jednak, aby się tu nie zasiedzieć!

Dobrze_poinformowany
@Henry

Henry, nie pisz bzdur! Pracuję w tej firmie i wiem jak jest, a więc po kolei: • Płaca na starcie jest zawsze proponowana stosownie do umiejętności i doświadczenia, a to nietrudno fachowcowi ocenić po pierwszej rozmowie i odpowiedziach kandydata na kilka konkretnych pytań; czas na wzajemne sprawdzenie to umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące; po tym okresie kandydat wie jak firma działa, co robi, jacy tu są ludzie i jaka jest atmosfera w pracy, a firma wie z kim ma do czynienia; następny krok to uzgodnienie warunków nowej umowy o pracę – tu dalej decydują przede wszystkim wykazane umiejętności, „kumatość” i chęci do pracy oraz z drugiej strony rynek pracy i stawki jakie na nim są. Niestety ostatnio bardzo często kandydat, który niewiele umie chciałby mieć płacone za samo przychodzenie do pracy. • Cała płaca była i jest zawsze ozusowana – kto dzisiaj pozwoliłyby sobie na oszukiwanie na ZUS-ie? To kompletna bzdura. • Nadgodziny zawsze były i są płatne – kto w dzisiejszych czasach zgodziłby się pracować w nadgodzinach nie mając za nie zapłaty? Henry zastanów się nad twoją logiką. • "Kręcenie i mącenie wokół warunków finansowych i możliwości rozwoju" – może kiedyś coś takiego było, ale od 2018 roku wszystko jest jasne. • Właściciele – nie wiem jaki masz do nich, czy do któregoś z nich uraz, to twoja sprawa, firmą rządzi zarząd i dyrektorzy. • Firma rośnie (to jednak jakiś plus), a pracownik ma przede wszystkim dobrą i stabilną pracę i moim zdaniem niezłą kasę. Jest wypłacana dodatkowa premia jak firma ma dodatnie wyniki. Jak był minus to i „Salomon z próżnego nie naleje”; na koniec roku jest też wypłacany bonus świąteczny. • "Jedyny plus to możliwość zdobycia bogatego doświadczenie w energetyce dla początkujących, idące w parze z nawałem obowiązków, odpowiedzialności i stresu" – Henry, gdzie ty miałeś ten nawał obowiązków, odpowiedzialności i stresu? Na jakim ty stanowisku pracowałeś, bo nie kojarzę fachury, który miał taki nawał obowiązków i stresu? Może za dużo fajek paliłeś? • "Ubezpieczenie za 70 zł (tyle pokrywa PRACOWNIK), kawa czy wolne niektóre soboty dla monterów to kabaret korzyści a nie bonusy" – to stek bzdur: o Ubezpieczenie 70 zł płaci PRACOWADCA – co ty Henry nie wiedziałeś, że za to nie płacisz? Gdzie twoja wiarygodność? o Soboty są praktycznie wszystkie wolne – może dwie trzy w roku się pracuje i tylko wtedy gdy powstały opóźnienia, z powodu wcześniejszego braku frontu robót ze strony generalnego wykonawcy, które trzeba nadrobić bo będą kary dla firmy. Może ty Henry w innej firmie pracowałeś? Henry z obu twoich wypowiedzi wnioskuję, że jeśli pracowałeś w APP to chyba bardzo dawno.

@Dobrze_poinformowany

Trochę mnie tu nie było, ale widzę że wiele się nie zmieniło. Czary mary jak zawsze. Może @Henry nie opisał wszystkiego idealnie bo pewnie pracował krótko. Ja na tej firmie zjadłem zęby, dawno temu można było zarobić, czas poszedł do przodu stawki stanęły w miejscu. Zamiast bić pianę lepiej pogadać z ludźmi którzy jeszcze pracują, ale może nie koniecznie z tymi dobrze_poinformowanymi

Dobrze_poinformowany
@Bańka

dość oględnie napisałeś że "@Henry nie opisał wszystkiego idealnie", nie ma co owijać wełny w bawełnę @Henry napisał nieprawdę, albo inaczej fake news. Co do ludzi i stawek - jeśli ktoś chce pracować, coraz więcej umie i chce się dalej uczyć to ze stawkami idzie w górę, a jak ktoś pozoruje robotę, uważa że jest już "fachurą" i stanął w miejscu ze swoimi umiejętnościami, to nie dostanie wyższej stawki za sam staż. Dodatki za staż były w komunie dziś liczą się chęci, umiejętności i wiedza. Więc zamiast snuć wspomnienia o tym jak to w APP zjadłeś zęby, pogadaj z tymi którym się chce i idą cały czas do przodu.

@Dobrze_poinformowany

Kolego słyszałeś kiedyś o średnim wzroście wynagrodzenia liczonym przez GUS? O inflacji i kilku innych wskaźnikach gospodarczych powodujących jak to piszesz "wzrost stawek za staż". Ciągle mam kolegów w APP i wydaje mi się, że wiem kiedy były ostatnie podwyżki płacy zasadniczej - jeśli dobrze pamiętam przełom 2017/2018... a o ile % od tego czasu zdrożał tzw. standardowy koszyk zakupowy? Prawda jest taka, że owszem nie jest tak źle jak było, ale dobrze też nie jest. Zarobki nawet licząc z premią 20% (nie mówiąc już o podstawie) znacząco odbiegają od średniej krajowej (5489,2 - marzec 2020) a od średniej dla stanowiska Specjalisty automatyka/elektryka czy projektantów to już nawet lepiej nie porównywać żeby się nie załamać. Mi osobiście to nie odpowiadało i dokonałem zmiany, jeśli ktoś się na to godzi - nic mi do tego. Jednak w stronach tego typu chodzi o podawanie konkretnych informacji a nie owijanie jak to mówisz w bawełnę. Firma na start do szerokiego poznania zawodu inżyniera ok, jeśli po dobrych studiach i konkretnych praktykach ktoś już ma pomysł na siebie i konkretną specjalizacje to już bez sensu bo specjalizacji w APP nie ma. Świata nie zmienimy, ośrodki w których znajdują się sensowne ośrodki akademickie pokazują studentom że bez problemu można startować z poziomu 8k (takie oferty pracy z jawnie podaną kwotą i niskim poziomem wymagań są coraz częstsze), i tu trzeba żetelnie powiedzieć że taki pułap w APP jest nie osiągalny. A młody inżynier po studiach bez doświadczenia, za to z chęcią do nauki i zaangażowania dostanie ~3k brutto +20% premii. Zamiast przepychać się w niedopowiedzeniach napisz konkret lub chociaż średnią z zarobków kadry inżynierskiej, oczywiście bez nadgodzin bo to zupełnie inna sprawa o której jeśli chcesz to też możemy podyskutować. Bo z tego co ja wiem to w firmie nie ma wypłacanych nadgodzin w świetle KP, a jest tylko kolejna premia która uwzględnia oficjalnie nieujawnione godziny pracy ponad normatywny czas pracy - dobrze że jest, bo kiedyś jej też nie było.

Edison
@Dobrze_poinformowany

Nawet Ci najlepsi monterzy w delegacji ze wszystkim więcej niż 3500 nigdy nie zarobili.

@Edison

znowu nieprawda. Ja np. dostaję na konto średnio ok. 3.600 miesięcznie z wypłaty + średnio ok. 500 zł za delegacje, czyli mam ok. 4.100 na rękę i niestety przysługuje mi już zwolnienie z podatku ( jestem już 26 + :) ) i mam świadomość, że wcale nie jestem najlepszy.

Jak szefostwo w APP Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

taka_prawda

Nikt nie da Ci tyle, ile MD Ci obieca ;)

Aneta
@taka_prawda

Piszesz, że nikt nie da tyle ile firma obieca. Ale rozumiem, że wywiązują się z tych wszystkich złożonych obietnic? Nie za dużo można wywnioskować z Twojego komentarza.

taka_prawda
@Aneta

Kto miał zrozumieć mój komentarz to go zrozumiał i tyle w jego temacie ;). A jeśli chodzi o to czy się wywiązują ze złożonych obietnic to w moim przypadku się nie wywiązali, dlatego przy nicku widnieje "były pracownik".

@taka_prawda

z prawdami to jest tak jak mawiał Ks. Tischner "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda". Ta Twoja to jest "tys prawda", czyli Twój punkt widzenia, ale czy ona jest "najprawdziwsza" to mam duże wątpliwości, czy aby Ty jako były pracownik nie masz czegoś "za uszami" w stosunku do firmy i teraz się "odwdzięczasz"?

Lepiej_poinformowany
@druga_prawda

Ale że niby czym się odwdzięcza? Pisze gość jak sprawa wygląda z jego punktu widzenia, a Ty zamiast powiedzieć jak wygląda z Twojego i najlepiej poprzeć to jakimiś faktami to coś już Mu zarzucasz. A że piszę jak jest, to potwierdzi to większość osób pracujących jeszcze w firmie tylko trzeba ich zapytać jak nikt nie patrzy żeby się nie obawiali, że zostaną wyrzuceni z pracy... A dodam jeszcze że moim zdaniem Twój komentarz idealnie wpisuje się w pozostałą część osób z firmy i jej nurt zarządczy. Miłego dnia. ????

Witold

@Anonymous Masz rację bo trzeba mieć w ogóle chęci do pracy żeby dobrze wykonywać swoją pracę i dobrze zarabiać

Anonymous
@Witold

Ja akurat pracuję aby żyć, nie należy tego jednak mylić z brakiem chęci do pracy...

Anonymous

Jeśli urodziłeś się i żyjesz, żeby pracować to jest to firma właśnie dla Ciebie, umożliwi Ci to i wykorzysta w pełni. Jeśli pracujesz, żeby żyć... no cóż, nawet nie patrz w tą stronę.

Zostaw merytoryczną opinię o APP Sp. z o.o. - Połaniec

• Jak się pracuje w APP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APP Sp. z o.o.