Opinie o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Paja Patryk Szymański. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paja Patryk Szymański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Ta firma to nie firma już dawno Sanepid powinien zamknąć tych brudasów i (usunięte przez administratora) Jest tak brudno że nie spotkałem się z taką firmą pełno szczurów kotów dookoła brud na podłogach. Robią kanapki po których biegają szczury i inne gryzonie a chleb przykleja się do koszy bo są tak brudne. Wioletta (usunięte przez administratora) wszystkich dookoła jest nie miła wulgarna (usunięte przez administratora) .Patryk słucha się tylko Wioletty bo to przecież teściowa jego. Słucha bo na niczym się nie zna i tak z teściową zostali największymi (usunięte przez administratora)brudasami w Bydgoszczy.

Kidy będzie u Was czysto może Wioleta by się wzięła do roboty bo jak ma tak w domu to Patryk może się nabawić alergii

Nie Spotkałam się z takim brudem jak u Paja Szymański to ma być chleb do jedzenia chyba dla sanepidu niech go jedzą w bydgoszczy na ul. Kościuszki. Ja na pewno go nie kupię .Jakie układy trzeba mieć w Sanepidzie. Z resztą Pani Wioleta i Patryk się przechwalają że Sanepidu się nie boja bo to ich znajomi i mają swoje układy.to ze mają układy to Sanepid niech je kanapki i chleb który jest brudny .Ja nie kupuję u tych brudasów nic. I wszystkich ostrzegam klientów. Myślę że ktoś się zainteresuje ta oszukańczą firmą

Proszę o zainteresowanie się Sanepidu w Bydgoszczy o brud tej firmy w chodząc do sekretariatu i patrzysz przez okna i są tak brudne jak jego sekretarka-teściowa i niby ten (usunięte przez administratora) Patryk .Proszę o zainteresowanie służb sanitarnych bo my nie chcemy spożywać dalej brudnego chleba .Jak długo z Państwa strony będziecie promować tą brudną firmę. Ta firma nie płaci pracownikom ale korzysta z poduszki ZUS Tarczy .Jaki wpis by zainteresował Sanepid w Bydgoszczy i Urząd Skarbowy i inne służby sanitarne w bydgoszcy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paja Patryk Szymański spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Dlaczego Administracja chroni (usunięte przez administratora) wioletkę z długim nosem i jej zięcia Patryka, który dostał spadek po dziadku i ten nieudacznik który nadaje się domycia kotłów może nawet i do tego się nie nadaje

Że nikt się nie interesuje tą firma (usunięte przez administratora)i tak (usunięte przez administratora) najbiedniejszych pracowników zamiast dać to po prostu ich (usunięte przez administratora)

Klient

Co sie się dzieje z tym chlebem , zawsze kupowałem ten chleb, a teraz się go jeść nie da. Skóra odchodzi od reszty , brak kształtu, waga każda inna i całe boki przylepione. Bułki brudne od blach i pomarszczone jakby się nie upiekły. Czy zmienił się piekarz?

@Klient

no jeżeli chleb podnosi się brudną łopatą z brudnej podłogi to co na to kontrola SANEPIDU MOŻE UKŁADY?

Marson

Witam.Dzisiaj miały być wypłaty oczywiście niema..Zlodziejska firma .(usunięte przez administratora)

@Marson

pozdrawiam

@Marson

ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ ZŁODZIEJSKA FIRMA

Zniesmaczona

Ludzie trochę więcej odwagi i zacznijcie otwarcie opisywać tego człowieka bo mam wrażenie że on i cała ta śmietanka nie ma świadomości że pracowników należy szanować i wypłacać wypłaty o czasie a nie jak komu pasuje dzisiaj jest 11.02.2019 godz 18:38 i zero wypłaty na koncie i raczej dzisiaj to już nie wpłynie. Nie pozdrawiam takich pracodawców

oburzona
@Zniesmaczona

Zgadzam sie z poprzedniczka. Wypłata juz nie pamiętam kiedy była na czas a o nadgodzinach juz nie wspomne jakie zaległości. Brak wiecznie towaru , opakowań i środków czystości. Czystość skrzynek daje dużo do życzenia.

@Zniesmaczona

masz rację bo Wioleta i Patryk to teściowa i zięć i dlatego tak grają i niepłacą w terminie

Szymanski
@Zniesmaczona

Praca u Szymańskiego to tragedia (usunięte przez administratora) na pensji gdzie płaci najniższa a ta jego Wioletka to druga tragedia Ludzie tylko nie tam do pracy

@Zniesmaczona

nie musicie się bać to tylko (usunięte przez administratora)

@oburzona

wszędzie brud i nie mogę zrozumieć stanowiska SANEPIDU czy maja układ z SANEPIDEM

(usunięte przez administratora) nie płacą (usunięte przez administratora) wszystkich

porażka

DLACZEGO ADMINISTRACJA CHRONI (usunięte przez administratora) A NIE POMAGA BIEDNYM PRACOWNIKOM.WSZSCY W BYDGOSZCZYSZYSCY WIEDZĄ ŻE TO (usunięte przez administratora) RAZEM Z TEŚCIOWĄ WIOLETTKĄ

Vicki

Niektóre pracownice (sklepowe/sprzedawczynie) są nieuczciwe względem pracodawcy: nie otwierają sklepu o wyznaczonej porze, sklep jest często zamknięty na ok 20 min. przed wyznaczoną godziną zamknięcia. Nie wypełniają podstawowych obowiązków pracownika takich jak: nie wykładają towaru na półki sklepowe - chleb i bułki są w koszach, nie sprzątają sklepu - podłogi niedomyte, nie noszą maseczek/przyłbic oraz fartuszków czy rękawic jednorazowych, względem klientów niemiłe. Mamy stan epidemii, a one nawet nie używają środków do dezynfekcji sklepu (butelka stoi w tym samym miejscu i jest pełna od dłuższego czasu). Owe panie sprzedawczynie nie dbają o dobrą opinię, a co za tym idzie o swoje miejsce pracy. Ciekawe co zrobią jak Pan Patryk Szymański zamknie piekarnię i zwolni wszystkich pracowników. Kto by chciał do pracy takich pracowników.

@Vicki

NAWET GDYBYM NIE MIAŁA CO JEŚĆ I TAK WTEJ FIRMIE BY NIE PRACOWAŁ

@12315651

tak trzymaj

Franek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy , po co narzekać. Dobrzy pracownicy nie narzekają bo firma jest ok!

Miki

Co to jest za firma czym się zajmuje

zuzzzza
@Miki

Firma Paja Szymański Bydgoszcz . Jest to człowiek ktory oszukuje ludzie robia po 12 godzin za najniższa krajowa a jak przychodzi 10 to wypłaty i tak nie ma. A jak dzwonisz z zapytaniem co z wypłatami do szefa Patryka lub jego sekretarki Wioletty to nikt nie odbiera telefonów . Skrzynki w których przyjezdza pieczywo ciasto i kanapki jest tak brudne że chce się zygać. Ludzie masowa odchodzą na zwolnienia bo mają dosyc takiech warunków pracy i mobbingu ze strony Wioletty. Cały rok prosisz się o wszystko nawet o towar na sklep nie wspominając o srodkach czystości.

Zostaw merytoryczną opinię o Paja Patryk Szymański - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Paja Patryk Szymański?

Zobacz opinie na temat firmy Paja Patryk Szymański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paja Patryk Szymański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paja Patryk Szymański
  • Rynkowska 15