Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Pracownik produkcji

Jak się zatrudnialem to obiecali dobre zarobik jak w bsh tylko że lżejsza praca a tu masz dobre nawet 3 tys się nie zarobi a na te czasy to mało za ocenę pracownika nie płacą nie ma się po co starać!!! Podwyżka w tym roku była też śmieszna buhehe 200 brutto max jak oczywiście nie byłeś na l4 a Pani dyrektor obiecała pracownika wyrównania się z innymi firmami to chyba chciała nam oczy zamydlić ale chociaż jej to dobrze wyszło :). Nawet premii nie podniosą w zakładzie bo tu wszytko opiera się na 200 brutto masakra w innych zakładach jest premia produkcyjna większa jak pracują na 2 zmiany ludzie mają nawet 400 brutto a jak na 3 to nawet 500 brutto a w tym zakładzie i tak zostanie 200 brutto masakra jednym słowem. Ogólnie firma nie widzi problemu ze ludzie są nie zadowoleni dla góry wszytko gra. Polecam firme żeby inni zobaczyli jakie to jest zoo jak człowiek pracuje jak małpa

ziobrowski
@Pracownik produkcji

za trzy tysiace zlotcyh poswiecic zycie ???

Pracownik produkcji
@ziobrowski

Jeszcze tu pracuje ale już szykuje wypowiedzenie umowy bo jest coraz wieszke bagno teraz znesli premie jedna tak zwana jakościową troche słabo bo jak chcieli mieć jakoś to było trzeba podnieść tam płacę do 500 i inny system karania za jakość ale góra myśli inaczej chociaż za przechodzenie do pracy płacą 500 brutto było 200 ale jak by zagrali inaczej że np zwiększa pracownika podstawy o 100 brutto do tego premia za przechodzenie do pracy jest 300 i jakości 200 to większość była by zadowolona A tak to każdy gada pod nosem że mało sie zarabia na te czasy w takiej porządnej firmie gdzie pracowników brakuje masakra może trzeba wyjść z biura do pracownika i porozmawiać czemu tu brakuje ludzi do pracy a nie wszystkie Panie na górze mają to gdzieś ważne że im kasa sie zgadza na koncie za swoją pracę A ze pracownik produkcj pracuje na 2 stanowiskach bo były takie czasy i są a wypłatę dostanę tylko za jedno i jeszcze ci premie zabierali to gdzie tu jest logika tego zakładu? Ważne żeby się cyferka zgadza zrobionych pralek i górze wypłata na koncie

@Pracownik produkcji

I bardzo dobrze ,że premia została zmieniona ,bo w końcu Ci co tak często "choruja"beda mieli więcej do stracenia!(a to przez takich właśnie potem pracujemy za dwóch!)więc może cwaniactwo zwolnieniowcow sie trochę ukruci...a swoją drogą nie rozumiem ludzi ,którzy tu pracują i wiecznie narzekają..skoro tak źle jest ,to zmień pracę...a nie no lepiej zostać i narzekać...bo przecież pójdzie się gdzie indziej i też będzie się narzekać,bo wszędzie trzeba pracować....

Zorro
@Pracownik produkcji

Najważniejsza motywacja ... Nie ma jej nie ma mnie tam...

Aka

Zwolnieniowcy już płaczą , będzie jeszcze 500 zł mniej bo całość szybko leci a oni brali zwykle długie zwolnienia. To ze przez nich trudno dostać dzień wolnego i praca ograniczona bo pełno firm zewnętrznych na prostych stanowiskach maja w d…. . Mnie i 80% pracownikow pasuje bo zawsze 100 więcej i jakościowej nie zabiorą , czyli 500 zawsze będzie a was i tak powinni wyp.. . już dawno.Jaki mi się zdarzy zachorować to bez tego 500 i tak przeżyje a wam tyłek mięknie bo kasę za siedzenie w domu chciecie brać ale pracować już nie. Niestety nygusów nie wywalają z Miele jeszcze ale moze teraz sami się zwolnią ?

......
@Aka

Kij ma dwa końce, teraz chorują przy linii bo szkoda kasy i zarażają innych.

@q
@......

Ale kto nakazał choremu do pracy przychodzić , brać L4 i się leczyć chyba proste. Jeśli nie chcesz to maskę na buzie a nie prychać na innych - twój wybór tylko trzeba rozum mieć. Lepiej tutaj żale wylewać że się do pracy nie nadaję i jestem nieszczęśliwa bo mi za nic nie chcą płacić. Poszukać lepszej roboty , wszystkim będzie lżej !!

Prac
@@q

Ale po L4 chodzi się ponoć na rozmowę do kierownika, także nie wiem co gorsze...

@@q

Widzę że masz problem ze zrozumieniem sytuacji. Ludzie liczyć potrafią i L4 to już duże straty finansowe poza tym ponad 3/4 pracowników jest na okresie próbnym a nie o to też powinno chodzić pracodawcy żeby chory pracował tyle że w maseczce. Więc nie wylewaj już do mnie swych wypocin jak nie ogarniasz.

Ejj
@*****

Słabo z pojmowaniem rzeczywistości „4 coś tam „ - na okresie próbnym to jest pewnie 1/3 i jak ktoś chory albo ma chore dziecko to nie ma problemu z L4.Na zwolnienie idą , trudno , uczciwi tak robią i się nie żalą. To że się wtedy traci finansowo także trudno - ale zrozumiałe. I jest to uczciwe w stosunku do tych co w tym czasie zasuwają na 3 zmiany , no zwyczajnie zasługują na więcej skoro są w pracy i pracują na „zwolnieniowcow”. Tak , tak pracują na te ich 80% - za kolejne zupełnie nic nie robienie Z nieba zasiłki nie spadają ani ZUS nie przynosi w zębach , komuny już nie ma , ktoś na to musi zapracować niestety.

Naznaczony
@Ejj

Co ty bredzisz, że jest to sprawiedliwe bo pracują na ich zwolnienie? Każdemu przecież państwo zabiera połowę wypracowanych pieniędzy więc to 80% się należy jak psu buda.

@Naznaczony

To się dowiedz prosty człowieku naznaczony/niedouczony - kto komu i kiedy za co płaci. Kiedy za oszusta na zwolnieniu płaci pracodawca (oczywiście rękoma pracowników) a kiedy ZUS.

.........
@Ejj

Właśnie takie masz pojęcie że teraz ci co symulowali to faktycznie jest to na nich bat ale teraz przez to faktycznie chorzy będą przychodzić z gorączką do pracy na lekach zbijajacych i zarażać innych mając w (usunięte przez administratora) resztę będą ich zarażać. Być może padnie to na Ciebie i nie będzie ci do śmiechu. Podejrzewam też że sporo osób nie da rady przyjść z gorączką i będzie gorzej z obstawieniem produkcji jak w tamtym roku co może spowodować większą dyscyplinę maseczkową, wymazową i oby nie szczepionkową. Obym nie miał racji.

@.........

No właśnie tego nie rozumiem , za 350 ryzykować swoje zdrowie i życie ? Jeśli jestem chora do pracy nie przychodzę , nie wyleczę się z wkrętakiem w ręce. Pytam jaka jest możliwość 2-3 dni wolnego i zdrowieje lub L4.Potem wracam i nie idę za kilka dni na kolejną „chorobę” , nikt się mnie nie czepiał nigdy tu i wcześniej. To mniej jak raz w roku , o zdrowie swoje dbam i będę dbała bo żadna premia mi tego nie odkupi. Ci pazerni na pieniądze zdrowie swoje zwykle mają gdzieś , zarażą innych i zaraz znów wszyscy będziemy tyrać 8 godzin w maskach jeszcze tych sztywnych .Wprowadza to napewno jak się cyrk zwolnieniowy zacznie , znów będzie wrzask jaka firma zla bo maski. Są wśród nas zdrowi prawie zawsze i chorzy co chwila , kto ma teraz lepiej ? I jasne że cześć to zwykli cwaniacy co tele-konsultacje traktują jak dodatkowy urlop , chyba dla myslacych oczywiste. Ufff , prosta sprawa a trudna do zrozumienia , myślisz że im mniej ludzi na linii tym będzie lepiej wszystkim ? Dokładnie odwrotnie będzie bo to logiczne ze mniej będzie musiało więcej zrobić.

@Ejj

No tak - jak argumentów brak. Ja odpiszę że nie dogadamy się z pewnością , nie musimy , każdy ma swoje zdanie a forum nie musi być tylko dla frustratów. Nie jest tu „ ziemia obiecana” , sporo można poprawić ale obiektywnie rozmawiając każda z nas była już w gorszym miejscu i nie ma ochoty wracać. Gdybym miała gorzej dawno mnie by nikt tu nie oglądał , po co siedzieć i pluć wokoło jak liczne tu osobliwości. I to jest koniec tej przemiłej konwersacji , nie mam zamiaru tarzać się ze ……. w błocie i nie kieruje tego do Ciebie.

Nigdy w życiu Miele
@Pracownik produkcji

Panie pracowniku firmy Miele pracowałam tylko trzy dni i to były najgorsze trzy dni pracy w firmie Miele w firmie Niemieckiej a kierownictwo produkcji i kierownik z BSH podpierdalacz pierwsza klasa (usunięte przez administratora) niesamowity . W tej firmie po pierwszej godzinie pracy już chciałam wyjść i nie wrócić bardzo odrażające kierownictwo(usunięte przez administratora) niesamowity . Ja obecnie pracuje u Polskiego pracodawcy w dużej firmie w sąsiedniej miejscowości od Ksawerowa firma Polska kierownictwo produkcji i brygadzista oraz liderzy ludzie na poziomie aż chce się pracować w takiej firmie i z przyjemnością idę do pracy a w (usunięte przez administratora) w firmie Miele nie zazdroszczę ludziom którzy w firmie Miele pracują. Trzeba być naprawdę nieźle zdesperowanym żeby pracować w tej firmie u Niemca ja wolę pracować w firmie Polskiej pracuje w firmie Polskiej po odejściu z firmy Miele i jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że pracuje u Polskiego pracodawcy i kierownictwo produkcji bardzo sympatyczni ludzie z humorem aż chce się pracować w firmie w której pracuje na chwilę obecną

Xyz

Droga Pani Dyrektor, kiedy zostanie i czy w ogóle, wprowadzony system oceny liderów? To co się dzieje, oczywiście nie wszędzie, i jakie metody są stosowane na linii produkcyjnej jest trochę słabe. Tak to jest gdy awans dostają nieodpowiednie osoby.

@Xyz

Bardzo dobry pomysł. Skoro my mamy roczną ocenę, która ma wpływ na naszą podwyżkę, chcemy móc też ocenić liderów. Nikt nie chce nikogo oczerniać, ale nie wszystkie informacje, a nawet bardzo mało, dochodzi do uszu Pani Dyrektor. Ludzie boją się mówić wprost, bo stracą pracę.

@Xyz

A gdzie to się tak źle pracuje?

@*****

Nie chodzi o to,że źle się pracuje tylko o to jak traktuje się starych pracowników a jak nowych. Były dwie zmiany,są trzy. Oczywiście nie wszędzie, ale jest podział i widać to gołym okiem .

@Xyz

To, że będą 3 zmiany wiadomo było już wcześniej. Wszystkich pracowników powinno się traktować tak samo, a normalne jest, że jak się z kimś pracuje dłużej ma się inne relacje .

Xyz

Nie chodzi o relacje tylko o "wydawanie"poleceń. Troje siedzi a reszta sprząta? No wybacz.

Linijka

Najlepiej standardy Miele reprezentuje nowy kierownik. Większego (usunięte przez administratora) ze świecą szukać. Zero szacunku do pracowników, chamskie odzywki, buta i arogancja. Gratuluje firmie doboru ludzi.

Jak
@Linijka

Kierowników jest kilku. Z której zmiany masz na myśli?

taka tam
@Jak

Oczywiście ze zmiany C. Dzięki niemu pozostali dwaj wyglądają jak wcielenia doskonałości menagerskiej. Jak na budowie.

obserwatorka
@Jak

Myślę, że "nowy" to słowo klucz...

Jaga_jaga
@Linijka

Podpisuję się pod tym! Od początku nie mogłam określić tego człowieka, wydawał mi się dwulicowy. Ale po kilku odzywkach rozwiał wszelkie wątpliwości.

@taka tam

Coś dziwnego zauważam.Pytalam zmiany C o tego człowieka ...sama czasem jestem na nadgodzinach i ani ja ,ani ludzie ze zmiany ,nie potwierdzają tych info

Mil
@Ja :)

Nie no jest zły , chce żeby pracować dobrze. Do pracy przychodzić , błędów nie puszczać , jak tak można. Zero szacunku dla słabości człowieka , nie po to się do roboty przychodzi żeby takie wymagania były.Katastrofa zwolnić od ręki najlepiej dyscyplinarnie , kto jest za ?

A
@Ja :)

Zapytaj wszystkich i wtedy mów, że pytałaś. Po rozmowie z trzema osobami raczej nie będziesz miała realnego obrazu.

Fura
@A

Ale kogo pytać , Tych co pracują czy tych co ciagle nie ma ? Odpowiedz będzie chyba jasna.

@A

Zrobiłam szerszy wywiad i sporo w tym prawdy.Pytanie tylko, czy pracownicy ze zmiany C będą siedzieć pod "miotłą" ,czy coś z tym zrobią. Krótko mówiąc ,czy smarowanie na GoWork im wystarczy ???

Jak
@Ja :)

Znając ludzi będą siedzieć cicho. Tylko na portalach i między sobą umieją mówić.

........
@Ja :)

Napisali tobie na goworku żebyś miał/miała atrakcję w życiu.

Pab
@Jak

Niestety ale gdyby w pracy nie gadali tylko zajęli się tym za co maja płacone nie byłoby problemu.Problem jest u tych co prace rozumieją po swojemu. Robi się „ szersze wywiady” ( ????) w pracy , to może do gazety wyborczej trzeba było iść. Bo tu nikt za ciebie pracować nie chce mamy dość swojej roboty.

@Pab

Jak bardzo trzeba być ograniczonym żeby tak dosłownie brać słowo "wywiad" ...tak - łażę po obszarach w tracie pracy i robię "wywiady" ...tak od stanowiska do stanowiska :P:P:P poznasz mnie po dyktafonie i mikrofonie :P

@Pab
@Ja :)

Jednak przychodzisz do pracy mleć jedynie jęzorem i obrabiać innym tyłki. Jasno to przedstawiłaś , to jest cały problem - najważniejsze obrobić komuś 4-litery i narzekać na wszystko. Szkoda prądu by to czytać i komentować więcej.Nie pozdrawiam plotucha.

@@Pab

Słuchaj.Nie znasz słowa "plotka" (sprawdź w słowniku, ale tak w skrócie, to "plotka" to coś niesprawdzonego krążącego wśród jakiejś grupy) Ponieważ właśnie nie chciałam słuchać plotek ,słysząc różne, sprzeczne info co się dzieje, a chcąc mieć obraz faktyczny, zwyczajnie szukałam merytorycznych (wiem - znów trudne dla ciebie słowo-nieznane) odpowiedzi w szerszym gronie osób i juz samo to mówi że daleko mi od "plociucha"

Nana
@Linijka

Nie wiem o czym Ty mówisz... Widocznie nie pracujesz z tym człowiekiem na jednej zmianie. Facet konkretny ale bardzo sympatyczny , zabawny, nie patrzy na zwykłych pracowników z góry. Nie słyszałam na naszej zmianie żadnej negatywnej opinii na jego temat

Kola
@Nana

Zgadzam się, kierownik naprawdę w porządku, do każdego podchodzi, przywita się, pogada, pośmieje. To, że wymaga to ma taką funkcję i kropka. Faktycznie w porównaniu do innego kierownika ze zmiany A nie traktuje ludzi z góry ( mówię tu o zwykłych szeregowych pracownikach ) Uważam, że jest jak najbardziej w porządku.

Lerka

O jakich Liderach wy piszecie? Gdzie wy w tych ludziach widzicie jakichkolwiek Liderów ? Przecież to zwykli Bumelanci bezproduktywne nieroby protegowane przez (usunięte przez administratora) Szkoda pieniędzy tej firmy na takie sztuczne wykreowane i napompowane stanowisko jak Lider w tym zakładzie. Akcja "Lider" w Miele jest poprostu jednym wielkim niewypałem siejącym zamęt i chaos w pracy

Nicola
@Lerka

Strzał w dziesiątkę, dobrze napisane.!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Praca dodatkowa na weekendy: sprzątanie 6:00-14:00 Ksawerów
Ksawerów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik gospodarczy
Ksawerów
INWEMER System sp. z o.o.
Oki

Lider jest tak samo oceniany przez swojego przełożonego, i tak się dzieje w każdym zakładzie pracy jak są zastrzeżenia co do pracy lidera prosimy zgłosić to kierownikowi zmiany

####
@Oki

Tylko niektóre zakłady pracy interesują się na tyle pracownikiem że pozwalają oceniać anonimowo pracownikom swoich liderów. Ta sugestia nie wzięła się z nikąd. No ale najważniejsza przecież ta cyfra balonowa.

@Oki

To jakiś żart ?? ... oceną lidera jest np sama atmosfera na obszarze, która chcąc nie chcąc, jest często dobra czy zła właśnie dzięki zarządzaniu bezpośrednim.Wyższe stołki nigdy nie zrozumieją że NIGDY nie zauważą symptomów jeśli nie będą nimi zainteresowani ... a jeśli te symptomy z kolei oleją, to ludzie się będą zwalniać ... bycie liderem to nie tylko SS ...jeśli nie znajdą porozumienia z zespołem ,to (usunięte przez administratora) z tego będzie wcześniej czy później.Żaden przełożony lidera (kierownik) tego nie dostrzeże oficjalnie , bo ręka rękę myje.Każde zgłoszenie to wyrok dla pracownika.

Rak
@####

Idealny pracownik dla pracodawcy - dużo pracuje , niewiele zarabia. Idealny pracodawca dla pracownika - nic nie robię , dużo zarabiam. Jak wy chcecie to pogodzić ? Tak mi się wydaje ze wystarczy zmienić stołek i oczekiwania by się nie zmieniły , niezadowolony pracownik byłby jeszcze gorszym pracodawcą :-).

Rita
@####

Balonowa cyfra , na jakim dziale ? Odkąd tu pracuje jeszcze nie przepracowałam 8 godzin (no może raz) , około godzinki spokojnie na telefon. Nie wiadomo w sumie co wtedy robić , może lepiej do domu by puszczali.

@Ja :)

Niestety to prawda w tym zakładzie ręka rękę myje, przykre, ale prawdziwe.

O co chodzi

Aplikację do tej firmy bo mój krewny jest zadowolony. ...więc skąd negatywne opinie ....

Przestańcie zajmować się ciągłym obrażaniem .Każdy ma i plusy i minusy . Wcześniej kogo innego obrażano. Widać trudno się nasycić . Miało się kilku szefów i zwykle ,nikt się nie przyczepiał bez powodu...

Pracownik????

Zgadzam się, ale wiadomo Polakowi nigdy nie dogodzisz. Jak tak źle to zmienić pracę.

Roko

Jak można nie narzekać na (usunięte przez administratora) w którym trzeba pracować bo ciebie pilnują , jeszcze pytają dlaczego w pracy nie byłaś ? Dramat(usunięte przez administratora) co to ich obchodzi , nie byłam mam prawo do UŻ chyba ze w Miele inne prawo obowiązuje ?

@Roko

Każdy ma prawo do 4 dni w roku tzw UŻ i nie musi się tłumaczyć po co go bierze, tak naprawdę (usunięte przez administratora) ich powinno to obchodzić, a poza tym te rozmowy (wzywanie na dywanik) są żenujące, poniżej krytyki. Taka cudowna rodzinna firma ( jak to mówili na rozmowach o pracę) a zasady wprowadzają jak w jakimś (usunięte przez administratora). Wróciłaś ze zwolnienia czy uż tłumacz się, to jest CHORE, NIENORMALNE I POKAZUJE JAK TO WŁAŚNIE FIRMA SZANUJE PRACOWNIKÓW. Żenada.

klopsztanga

Który to ten nowy kierownik ? niedługo się zaczynam tam prace i nie chce się zrazić na starcie

gosia

chorobowe jest chorobowe nie trzeba sie tlumaczyc ale wiadomo przelozony zawsze bedzie probowal

Chora
@klopsztanga

To lepiej nie zaczynaj , tu trzeba pracować. Jak się nie przychodzi do pracy nie są zadowoleni bo tu jest produkcja i brakuje rak do pracy.Stracisz premie i jeszcze będą pytać dlaczego cię kolejny raz nie było.No chyba ze jesteś robotem co w pracy jest , wtedy cię nie pytaja o nic.

Iza

Pracowałam w tej firmie Miele trzy dni kierownictwo poniżej poziomu totalne (usunięte przez administratora) nie brałam pod uwagę opinie negatywne na temat tej firmy Miele Ksawerów lecz to co kierownictwo wyprawia i liderzy to jest poniżej poziomu totalne (usunięte przez administratora) kierownik z BSH Paweł podpierdalacz pierwsza klasa ludzie są inne firmy w naszej okolicy w której ludzi traktują z szacunkiem w tej firmie można zapomnieć o szacunku wobec liderów i kierownictwa . Zastanawiam się czy nie powinnam zgłosić takie traktowanie ludzi przez tą firmę do inspekcji pracy ponieważ to co tam się dzieje to jest porażka

Sabrinka
@Iza

Oooo jak tam Pawełek dyryguje to już ta firma spadnie na psy. Współczuję zgorszonej reputacji i dobierania ludzi że słomą w butach. Nic dziwnego że tam nie chcą pracować.

...
@Iza

Żeby dostać się do jakości wystarczy mieć swoje auto. Nawet nie chce wiedzieć co trzeba mieć żeby zostać kierownikiem

3dni
@Iza

Moi Drodzy. Czytam te obrzydliwe wpisy i jedna rzecz zupełnie mi nie pasuje. Kilka osób pracowało w ostatnim czasie 3 dni i wszystkim było tak samo beznadziejnie? Brzmi mało wiarygodne, szczególnie że każdy kto pracuje w tym zespole nie pamięta takiego przypadku. Siła manipulacji i oszczerstw poniżej krytyki

Rozczarowana
@3dni

Jednak ktoś pamięta i to nie jedna osoba z montażu wstępnego i końcowego (bo na tych obszarach były takie przypadki). Reszta zakładu też już wie, więc dziwi mnie taka ogromną niewiedza w Twoim przypadku.

Kkk
@...

To nie prawda. Duża część jakości auta nie ma....

Maja

Witam.Chcialabym ponowić pytanie jak się u Was pracuje.Rozważam podjęci pracy na stanowisku produkcyjnym.Mam 14 letnie doświadczenie na produkcji lecz w innej branży.Jak wygląda rekrutacja ?Z ktorej ulicy jest bus dowożący pracowników z Łodzi? Będę wdzięczna z odpowiedź????

@Maja

Bus jeździ z okolic centralu. A co do pracy. Ile ludzi tyle opinii. Sama praca ciężka nie jest. Zalety też od tego na jaki obszar trafiasz i do kogo. Niektórzy liderzy, zwłaszcza ci, którzy awansowali ze zwykłych pracowników, myślą,że posiadali wszystkie rozumy.

@Xyz

To prawda obszary są różne, ale liderzy nie wszyscy są tacy źli. Zależy kogo masz na mysli

@*****

Zgadzam się z Tobą. Większość liderów jest ok. Ale są wyjątki.

Maja

Dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam

@Xyz

Jedna z osób ,z tych świeżo awansowanych to samozwańczy lider liderów :P ...

Slabo

Czy to prawda że dodatek nocny będzie liczony od najniższej krajowej?

Df
@Slabo

Jeśli będą naliczać według rozporządzenia to tak.????

@Slabo

Wg kodeksu pracy dodatek nocny jest liczony od najniższej krajowej, więc zapewne i u nas tak będzie.

Ja :)

Pracodawca może ustalić wysokość dodatku na wyższym poziomie.Pracowałam na nocki w firmie, gdzie dodatek był liczony od kwoty z umowy.

@Ja :)

Nie liczyłbym na taką hojność... ;)

Slabo

Podniesiony do 6 zł brutto został dodatek nocny

Klopsztanga
@Slabo

To 6zl do każdej godziny czy za noc?

Wiem
@Klopsztanga

6 PLN do każdej godziny nocnej, bardzo dobry ruch ze strony firmy

Zorro
@Klopsztanga

To nawet piwa w pubie panie nie kupię za 6 zl

Doświadczony

Zakład pracy który twierdzi że jest firmą RODZINNĄ właśnie pokazał jak bardzo szanuje Pracownika. To co zrobili z transportem świadczy o ich "Kompetencjach" za nic ma pracowników mieszkających w Łodzi.Czy Firma (która jest położona na peryferiach) jest aż tak biedna że nie stać ją na dwa busy z Łodzi i Pabianic? Chcecie mieć pracowników to zorganizujcie porządny Transport jak inne Firmy to robią, nie wyciągacie żadnych wniosków była otwierana druga zmiana nie było ludzi jest otwarta trzecia zmiana i dzieje się to samo przez to że nie ma czym dojechać do "RODZINNEJ FIRMY".

La

Jak to jest z tym busem z Pabianic do Mielec. , czy ktoś nim jeździ.

@La

Z Pabianic słabo, bo oczywiście jeden przystanek to o (usunięte przez administratora) rozbić.Z tego co wiem ,to maja zbierać info gdzie kto wsiadałby i będą się starać jakoś to rozwiązać.Byłam świadkiem jak lider na moich nadgodzinach ,pytał zespołu po kolei ,gdzie jest przystanek "jego marzeń" bo zbieraja info i jak będzie kilka np osób z jednego miejsca to będą rozpatrywać trasę , więc może coś jest na rzeczy

*********
@Ja :)

Na magazynie nie zbierano takich informacji.

Darius Polonius

Jak jest? Dobrze? Przestańcie tak narzekać, jak wam nie pasuje to zawsze możecie sobie zmienić pracę i wracać do swoich sonoko,boshów. Dajcie sobie na luz. Orientacja seksualna to moja prywatna sprawa i nie będę ukrywał że jestem homoseksualistą. Możecie sobie gadać ile chcecie,ja i tak jestem nie do ruszenia, mam wtyki u dyrektora i w HR także tyle co możecie sobie pogadać. Jak już wiecie to Klimek i ja.... także vaffanculo.

*********
@Darius Polonius

Nie umniejszaj wartości tej strony swoim bełkotem. Musiałeś się napić i nie miałeś z kim pogadać że teraz musimy czytać Twoje wypociny? Problemy alkoholowe rozwiązuje się w inny sposób.

####
@Darius Polonius

A jak ci ojciec z kolegami do wanny wchodzil jak byles maly to pomyliles forum. Musisz porozmawiac o tym problemie gdzie indziej

Krypton

Witajcie firma Miele a szczególnie Dział Logistyki to totalne (usunięte przez administratora) masakra Kierownik statysta próbuje pokazać kim to On nie jest. Ale jeżeli chcesz awansować jak np nowy starszy magazynier to musisz chodzić i nagrywać na ludzi musisz być zwykłym handlowcem i karierowiczem. Spokojnie tacy ludzie szybko się weryfikują. HR ma za zadanie pomagać ludzia??? Nie sądzę. Gratuluję bałaganu. Szkoda firmy która jest niszczona przez takich ludzi którzy idą do celu po trupach no ale chyba czas najwyższy napisać do Centrali może zrobią porządek że statystami w dziale logistyki. Zastanawiam się kiedy statyści sami odejdą. Bo lepiej nie będzie. No Panie Maćku a w zasadzie Panie Statysto miłego dalszego szukania kim jestem, niech Pan weźmie się do pracy i przestanie szczuć ludzi na siebie to może jeszcze cos będzie z tego. Zapomniałem Pan nic innego nie umie

Rysiu

A jak sobie radzi Arekz M. Ktory non stop zmienia prace -tzn wyrzucaja go.

Witam premia w tym zakładzie jest 200 brutto hmm mało jak na taką firem która ma takie wymagania. Wpadnie błąd z winy dostawcy to już pracownik powstaje po czterech literach czyli 25 % mniej premii jak ktoś nie wie ile to jest to 50 brutto może nie dużo ale czemu my mamy odpowiadać za dostawców. Drugi przykład wystarczy ze któraś że zmian będzie miała blokada ileś tam sztuk i znów 50 poszło koło nosa ehhh a może jeszcze tego samego dnia zaliczymy jakiś błąd audytów i kolejne 50 poszło jest nie fajnie z premia powiną być jakaś procentową a nie odrazu taka suma w Bsh mają dobrze z premia produkcji jest ona w procentach obliczana

Aleksander

Czy da się ustalić taką sytuację, kto faktycznie zawinił, gdy błąd jest po stronie dostawcy? Firma Miele w jakikolwiek sposób próbuje wyjaśnić taką sytuację, czy raczej pracownik jest zdany sam na siebie, aby coś takiego wyjaśnić?

@Aleksander

Oczywiście że sie da i trzeba jeszcze nadmienic ,że póki cos jest zauważone na linni, to nie żadnego cięcia premi

gosia

czy macie zwiazki zawodowe jak my tu na miejscu w GT?

@Aleksander

sam nic nie zrobisz za bledy dostawcy pracownik nie jest odpowiedzialny ! pracuje w Miele w Zwiazkach Zawodowych i chetnie czytam wasze opinie coraz blizej jestem zdania ,ze potrzebujecie ziazki zawodowe od zaraz !

Arnold
@gosia

Jeszcze nie ale niebawem chyba beda bo planuja zalozyc.

Pola
@gosia

Bardzo by się przydały związki zawodowe, bo to co zarządzający wymyślają i jak traktują pracowników to przechodzi wszelkie granice normalności, szacunku. Tak jak we wcześniejszym komentarzu, za wszystkie błędy odpowiada pracownik, aby tylko zrobić blokadę i zabrać pracownikowi pieniądze. No właśnie najgorsze jest to, że pracownik sam nic nie zrobi. Zresztą 200 zł brutto premii jakościowej w takiej firmie o takich wymaganiach to chyba żart. 4 blokady i po premii.

Aniela
@gosia

No i mamy czerwiec ,a o związkach dalej cisza

Blablabla

Przez ostatnie miesiące nie było wpływu na premie z powodu jakości więc nie wiem po co wylewasz swoją flustracje. Błąd audytów nie wpływa na premię więc może warto się doedukowac, a nie pisać nieprawdę wprowadzając zamieszanie

Kpina

Powiem tak … jest słabo pod względem pracowników nie ma na 3 zmianę jeśli myślicie ze będziemy robić w nocy za dwóch to się mylicie albo dajecie kase albo H… was strzelił

Kpina z kpiny
@Kpina

Czyli będziesz zapitalać za dwoje ale za wieksza kasę? XD

@Kpina z kpiny

Pracujemy dla pieniędzy … jak będzie duża kasa to nawet za „dwoje”

Świeże awanse niektórych liderów z szeregowych pracowników nic dobrego nie przyniosą ... 3-cia zmiana ????? :P:P:P:P

my-aro

Zrobiliśmy eksperyment : po wysłaniu przez 4 osoby Cv na konkretne stanowisko - nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi...więc spreparowaliśmy 15 sztuk Cv konkretnie pod dane stanowisko, z uwzględnieniem wykształcenia , kursów , umiejętności i praktyki... ZERO ODPOWIEDZ !!!! myślimy ,że ta firma tego nie czyta, robi zatrudnienie tylko w gronie własnym,z polecenia lub najtańszych pracowników z minimalnymi oczekiwaniami Tu się nie liczą dobrzy i wykształceni pracownicy - ogłoszenia są tylko - BO MUSZĄ BYĆ !!! Do oceny pozostawiamy indywidualnie ................takie są nasze odczucia !!

Maruda
@my-aro

Ciekawe czy to nie zmyślona historyjka z agencji, której kandydat odpadł bo CV nie pokrywały się z rzeczywistością . Może tej samej co ostatnio aktywnie sobie buduje bazę zarobków, pytając na innych firmach w tym samym stylu o stawki. Fajna baja bo 4 kumpli się by zgadalo, zaaplikowało i nie dostało odpowiedzi. Tak bardzo chcieli tam pracować, że zamiast szukać dalej to sobie test zrobili i fabrykowali 15 CV spędzając nad tym planem, przy piwku kilka godzin. Wysyłali wiarygodnie przez kilka dni. No sorry mi by się nie chciało i bym spróbował gdzie indziej. Wciskajcie kity dalej. P.S. Aplikowalem wiele razy, w różne miejsca i wychodzilem z założenia, że to nie ja trace jak nie oddzwonią, aż w końcu ktoś się odezwał i jest mi tam ok.

my-aro
@Maruda

człowieku nie wiem o czym mowisz...i nie masz pojecia ja pracuje w firmie i zarabiam 2 -3 razy tele co tam mogę zrobić.. tylko z dala od domu wiec pieniądze nie maja znaczenia !!! moge zarobić 5 tyś ale w domu 400 m od ... tylko czemu ta firma w ogłoszeniach nie podaje zarobków !! czego sie wstydzi!! wiele firm podaje w ogłoszeniach na konkretne stanowisko ,jakie są zarobki a ta nie ...to na co liczy !? tylko na naiwnych ?

Neutralny
@my-aro

My-aro. Jak Ci się tak dobrze wiedzie i zarabiasz takie kokosy, po co się zajmujesz opluwaniem ludzi pracujących w innych firmach? A może nie jest u Ciebie już tak kolorowo skoro plujesz jadem na każdym kroku a może konkurencja Cię podesłała...

nikt nikogo nie opluwa
@Neutralny

nikt nikogo nie opluwa , tylko stwierdza fakty , a jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to idź do szkoły!

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.