Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Kisiel

Na produkcji jeszcze w miarę,ale na magazynie odradzam. Liderzy i kierownik magazynu nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Traktują nas jak (usunięte przez administratora). Dyrektor logistyki już dawno powinien polecieć, to on odpowiada za magazyn i to co się tam dzieje. Ciągła rotacja o czymś świadczy,a pan kierowniczek bez powodów nie został zwolniony z 2 poprzednich firm-oczywiście porozumienie stron,ale wiadomo. Dno i 10m mułu.

@legnica

Widzę praca na magazynie ci pasuje. Ja też chciałbym się przyjąć ale trochę zaniepokoiła mnie rotacja o której ktoś wcześniej pisał. To jak jest? Nie zwalniają ludzi bez powodu? Można poczuć się stabilnie? Ty na jakiej jesteś umowie?

Były

Pracowałem tam ponad 2 lata i nie żałuje że mnie tam nie ma.Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie.Kierownictwo Zakłamane i Chamskie.Liderzy Obszarów widzą tylko czubek swojego nosa z niczim zdanie się nie liczą,a szczytem w tym zakładzie jest to że 2 przerwy 5 minutowe trzeba odpracować.Przykład pracę zaczyna się 5:55 a kończy 14:05 i wielkie przetasowania ludzi.

trener
@Xxx

bo tam pracowałem (usunięte przez administratora)to wiem co tu sie odwala I nie zachęcam pracy w tej (usunięte przez administratora)., Nowi jak to zwyczaj w MIele sa okłamywani..później wykorzystywani ponad normy a później zwalniani pod byle pretekstem ewentualnie nie przedłużają umowy.. takie praktyki stosują w tym (usunięte przez administratora)cały czas

Zainteresowany ofertą pracy

Mam pytanie dojeżdża ktoś z Łasku busem pracowniczym ? o której on startuje do firmy Miele i z jakiego przystanku.

Kulen
@Poirytowana

(usunięte przez administratora) To pracodawcy powinno zależeć na transporcie pracowników jak fabryka leży na środku pola w piziejewicach dolnych a potrzebują ludzi. Nie każdy musi posiadać pj i własny samochód a jak oferuje dowóz to niech się liczy z opiniami gdzie i skąd ma ich zabierać.To chyba oczywiste, że ludzie którzy tam się zatrudnili na początku jeżdżą swoim transportem bo ten firmowy jest od niedawna. A widok na nowy zakład możliwe, ze lepszy jest tuż za bramą. Pozdrawiam

Prawdomówna/y Nowy wpis

A u nas cały czas nowi przychodzom, w ostatnim czasie chyba z 50 osób. Matematyka - u Was 2k ERUO netto a nas 3k PNL netto Różnica ponad 60%

Sugart Nowy wpis

Dzień dobry. Jak długo czeka się na odpowiedź zwrotna po pierwszym etapie rekrutacji.

likaon Nowy wpis

przez tych ludzi co sa tam liderami i kierownikami to praca w tym miejscu jest tragiczna. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Koń

Pracowników potrzeba bardzo , zaś zachęcić czym nie ma - więc tworzy się mit super pracodawcy. Przyjazność , dowolność , same zalety opowiadają panie z hr. Prawda jest taka ze obecnie rekrutacja to w zasadzie łapanka i obiecywanie czegoś czego nie ma i nie będzie a rzeczywistość „skrzeczy” . Owszem są w okolicy gorsi pracodawcy , nie mniej podążając tą drogą niedługo nie będzie można już tak powiedzieć. Nie będzie już gorszych pracodawców dla ludzi z produkcji bo piętra maja się dobrze , ba nawet coraz lepiej .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Były

@Były

a z czego wynikaja te rotacje o których mówisz? I zastanawia mnie to czy ty zrezygnowałeś czy może były jakieś zwolnienia? Wlasnie widze ze oferty nadal są wiec szukaja nowych, ja sam chce na produkcje isc. Ale dziwi mnie to z przerwami, przecież powinny być 15 min?

Keto

Nie dają umów na stałe więc zwalniają. Trzeba dobrze (usunięte przez administratora). Przerwa 20minu i dwie po 5 minut które odrabiasz.

@Keto

Pierwsze słyszę że nie dają umów na stałe.No może jak na każdy katarek ktoś leci na L4 ,a tacy się zdarzają.

@Keto

Również pierwsze słyszę. Umowy normalnie są na stałe, owszem zdarzają się wyjątki które dostają sygnał umową czasową,że należy coś poprawić....Z reguły są to osoby, którym często nie po drodze do pracy ....a jak już są to jakość ich pracy jest marna...

tornado
@Ja :)

nie ściemniaj Rotacja w tej fabryce jest non stop. Gdyby dawali umowy na stałe to nie szukali by ciągłe pracowników. Dostają tylko znajomki i zawodowi konfidenci

Xxx
@tornado

Opowiadasz bzdury, umowy są normalne i każdy kto normalnie pracuje to dostaje na czas nieokreślony. Nie wiem skąd masz takie info.

@tornado

Rekrutacja wynika z uruchamiania kolejnych zmian więc chyba jesteś niedoinformowany lub piszesz świadomie nieprawdę. Umowy są wydawane w standardzie i były wydawane nawet w okresie spadku zapotrzebowania - dzięki czemu część z nas ma nadal pracę.

Dużo pracowników będzie potrzeba skoro uruchamiają nowe zmiany? Ty jaką masz umowę? Na czas określony i przedłużaną co roku czy już na stałe bezterminową?

Pracuję w Miele 5 rok osoby które się starają po okresie próbnym dostają umowę na czas nieokreślony. Większość negatywnych komentarzy jest od osób które chcą zarabiać miliony a nic nie robić, Zakład jak zakład wszędzie trzeba pracować

John brick

Powiedz mi jak wygląda praca na magazynie jako wózkowy dostałem propozycję tam.pracy i czy jest duży (usunięte przez administratora)i jak wygląda kwestia z przerwami

trener
@Xxx

Eluwina

Powiem tak, praca sama w sobie nie jest zła, ale to jak kierownictwo podchodzi do ludzi to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora). Za nic mają czas wolny od pracy należący do pracownika, dla nich nie liczy się życie prywatne pracowników, z dnia na dzień mogą ci powiedzieć o zmianie czasu pracy, w ten sam dzień potrafią ci "rozkazać" zostać na nadgodziny (ale niby tego nie robią) a jak się postawisz to jak to kierownictwo mowi-"papier mogą dać", w głębokim poważaniu mają ludzi tak w skrócie(najważniejsza jest produkcja ,normy i bicie rekordów). Kierownictwo Nic wcześniej nie potrafi zarządzić. Chory zakład i tyle. Daikin się otworzy to może być ciekawie z ludźmi.

Dami

Pensja minimalna przy maksymalnym wykorzystaniu pracownika. Odradzam.

XSI

(usunięte przez administratora) Ludzie mają tyrać szybciej, niż roboty. A wszystko za (usunięte przez administratora) Serdecznie nie polecam

Dzwoni do mnie moja mama

Nigdy się się tak nie zawiodłam jak na liderach , zamiast być liderami grupy byli liderami sami sowich

Magda @88

Jestem w trakcie ubiegania się o pracę w Miele, jak czytam te wszystkie komentarze, to mi słabo. Naprawdę jest, aż tak źle?

@Magda @88

Sama się przekonaj .Są osoby które pracują tu kilka lat ,a były takie ,co odchodziły po dwóch dniach.

Niby te 5 minut to nic, ale pierwszy raz widzę coś takiego. To wiele mówi o podejściu pracodawcy do pracowników. Pracuję tu od dawna i jest coraz gorzej. Socjalu praktycznie nie ma. Firma która prowadzi stołówkę (usunięte przez administratora) ludzi. Albo korzystasz z obiadów albo nic nie masz z dofinansowania. Układ?

alex

Witam, staram się o pracę w firnie (produkcja) i chciałbym się dowiedzieć czy warto, jak z umową o pracę, czy jest transport pracowniczy i skąd w Łodzi zabiera pracowników? Jaki są zarobki i czy praca stabilna?

Witam serdecznie, skąd te różnice zdań co do umowy na czas nieokreślony?:) Faktycznie firma ją daje bez problemów, gdy ktoś nie leci w przysłowiowe kulki w pracy? Wczoraj wpadła oferta pracy dla technika jakości i chętnie bym wysłał cv. Tylko czy ktoś z was może przybliżyć mi widełki płacowe? I podpowiedzieć, jakiego konkretnie doświadczenia oczekują? Dwa lata pracy na produkcji wystarczy? Obiecują możliwości rozwoju zawodowego, awansował ktoś z was ostatnio? Ciekawi mnie jak to się przekłada na realne warunki ;)

Ja :)

Jeśli chodzi o pierwszą część pytania to tak,nie lecisz w kulki ale zarazem nie masz zbyt wiele własnego zdania to spokojnie umowę na czas nieokreślony dostaniesz. Jeśli chodzi konkretnie o jakość ,tu już bym poruszyła inna kwestię.Mianowicie jakość w tej firmie ,to środowisko mocno hermetyczne.Tam od zawsze trafiali pupilki liderów (często zastępcy liderów) czyt: lizodupy (oczywiście z wyjątkami) Zdziwię się, jak przyjmą tam kogoś z zewnątrz. Być może ofertę dać musieli, a ludzie dawno wybrani .Ale oczywiście może się mylę:P

Kisiel

Renata
@Kisiel

To ile ludzi tak około w miesiącu się przewija? Łatwo jest dostać się na produkcje, łatwiej jest trafić na magazyn czy nie ma reguły? Na magazynie można wyrobić czasem nadgodziny?

@Kisiel

No ale co się dzieje na tym magazynie, możesz napisać o konkretnej sytuacji? A gdzie się lepiej zarabia na produkcji czy na magazynie?

legnica

Jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze wszystko robią dobrze wszytko jest w porządku. Skanery działają nie ma żadnych problemów terminale działają nie gubią zasięgu jest git. Pozdrawiam cały magazyn dobry przekaz leci. :)

@legnica

Antoni

Byłem nie tak dawno na rozmowie o pracę. Maglowano mnie gorzej niż na komisji śledczej. Wszystko ich interesowało ,dlaczego zwolniono mnie lub zwolniłem się z poprzednich prac . Najmniej interesował ich fakt że ok 10 lat przepracowałem na liniach produkcyjnych bo było już to dawno , a tak w ogóle dało się odczuć że może już jestem dla nich za stary. Najlepiej jak by im się trafił młody i naiwny i bez oczekiwań .Tylko że młodzież teraz się ceni. dostać się nie dostałem ale może i lepiej . Dostałem inną ciekawą ofertę . Rynek nie lubi próżni i jeśli ludzie z HR tego nie zrozumieją może okazać się to bardzo bolesne dla tej firmy . Mają zamiar przywrócić 3 zmianę ( takie usłyszałem info) ale przy tym podejściu nawet nie utrzymają drugiej zmiany gdy pod ich bokiem otworzy się Daikin firma która ma w ciągu 2 lat zatrudnić 3000 ludzi a i wynagrodzenia mają być ładne. Rzeczywiście szkoda czasu na firmę której myślenie pozostało we wcześniejszej epoce , dzisiaj się dba i walczy o pracownika , im jednak najwyraźniej na tym nie zależy.

Pracocholik
@Antoni

Dzięki kolego za wpis też nie długo miałem iść na rozmowę ale jednak odpuszczę jak tak podchodzą do pracownika jak by inżyniera jakiegoś poszukiwali. Dzięki kolego i powodzenia

@Antoni

.Zupełnie inaczej było na początku ale jak się Polak dorwie na stanowisko zagranicznej firmy,zawsze tak jest,Nowi pod ochroną ,a starzy traktowani jak kalaruchy, które trzeba zdeptać .3-cia zmiana ??.. zapomnij.Ledwo ludzi na 2 zmiany udaje się skompletować,a ci co już są ,w dużej części też czekają na to, co zaoferuje Daikin. No chyba że ukrainą to zaklepią :P

yyyyyyyyyyyy
@Antoni

Nie bierze się nawet na produkcje pierwszej lepszej osoby, ja byłem na rozmowie i bardzo dobrze mi się rozmawiało. Pytania jak na każdej innej rozmowie. Takze ja polecam, to co inne firmy oferują to zart. Np. Lu*****s

Lider Zespołu w obszarze produkcji - pracował ktoś? Ciekawy jestem, czy warto spróbować tam, chciałbym się przenieść z innego zakładu, bo tu mam znacznie bliżej. Jak ogólnie zakład, duża presja? Czy atmosfera w porządku?

Haos

Nie wiadomo ludzie pracują tutaj 3,4 lata ale nic tak naprawdę nie ruszyło nadal

Pablo

A jaka firma jest tam sprzątająca i jak się pracuje .??

zachwycony

Czekalismy na owocowe czwartki albo słodyczowe piątki. Puki co mamy zupowe soboty.

@zachwycony

to fajnie, że możecie liczyć na ciepły posiłek... czyli soboty są pracujące? jeśli tak, to każda? można wtedy liczyć na lepsze wynagrodzenie? :)

Aaaa

Za soboty są wypłacane pieniądze, w tym roku zdarzyły się aż 2 pracujące, o których wszyscy byli poinformowani z miesięcznym wyprzedzeniem , jak ktoś nie ma ochoty nie musi jeść zupy, w czym problem?

magazynierek

liderzy i kierownicy w tej fabryce to krzyżówka ludzi z zespołem Downa z zaburzeniami psychotycznymi. To taka ekipa Down The Road .Obserwuje ich od dawna i moge to śmiało potwierdzić. Wiele mądrych ludzi tu pracujących poparło moje obserwacje.

magazynier

liderzy i kierownicy w tej fabryce to krzyżówka ludzi z zespołem Downa z zaburzeniami psychotycznymi. To taka ekipa (usunięte przez administratora).Obserwuje ich od dawna i mogę to śmiało potwierdzić. Wiele mądrych ludzi tu pracujących poparło moje obserwacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.