Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Niestety zakład schodzi na psy. Robi się tutaj obóz pracy. Niektórym liderom powinni jeszcze pejczyk dać do poganiania ludzi. Do toalety nie możesz wyjść bo lider ma ważniejsze rzeczy do zrobienia niż zastąpienie ciebie- patrz pójście na fajkę. Nie siadaj, nie odzywaj się, nie myśl i nie sikaj to nadrzędne zasady.

Małgosia

Hej, widziałam na stronie firmy że jest ogłoszenie o pracę dla doradcy klienta. Zastanawiam się czy aplikować, ale napisali że jest wymagany angielski. Ktoś wie na jakim konkretnie poziomie? Czy sprawdzają to jakoś na rekrutacji i czy potem ten angielski często się używa w pracy?

Inzynier

Czołem! Jak wygląda rekrutacja na stanowiska inżynierskie / kierownicze, ile etapów? Jak duża jest rotacja na tych stanowiskach i czy są częste delegacje zagraniczne? Czy pracodawca dopuszcza pracę hybrydową? Jakie jest podejście do podwyżek inflacyjnych. @Klon - pracuje, dużo pracuje, a zarazem szanuje czas swój i rekrutrów - przed aplikacja warto się dowiedzieć jak najwięcej :)

Andżela

Hej, widzę, że poszukują do 10 września jeszcze pracownika na stanowisko Project Leader (R&D). Obowiązki są dla mnie jasne i wymagania spełniam, więc kusi mnie aby aplikować. Niestety nic nie wspomnieli o zarobkach na tym stanowisku, ktoś orientuje się jakie są widełki płacowe? Zauważyłam tutaj też kilka opinii osób niezadowolonych, że nie ma za bardzo trzynastek, więc pytanie czy na pewno jest chociażby te dofinansowanie do wakacji, o których wspominają w ogłoszeniu? Praca jest w pełni biurowa, naprawdę nie ma szans, aby dogadać się w kwestii pracy hybrydowej?

Klon
@Andżela

Chcesz aplikować na stanowisko lidera do działu rid a posilkujesz się takim (usunięte przez administratora) Złóż aplikacje, jak Cię zaproszą to wszystkiego sie dowiesz.

@Klon

Wy w ogóle macie jakieś częste rotacje na stanowiskach liderskich? Chodzi o to, że właśnie ta Pani wyżej o te prace pytała a mnie tez teraz powyskakiwały na necie ogłoszenia. Tu jednak chodzi o lidera maszyny. macie tez rekrutacje wewnętrzne? Ktoś z firmy miał pierwszeństwo?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Oddziału
ISDM Solutions Sp. z o.o
logo firmy Praca dodatkowa na weekendy: sprzątanie 6:00-14:00 Ksawerów
Ksawerów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik gospodarczy
Ksawerów
INWEMER System sp. z o.o.

Może mi ktoś powiedzieć jakich zarobków brutto spodziewać się na stanowisku nastawiacza maszyn?

Barbara

Ktoś się tutaj skarżył, że nie wiadomo, jakie są stawki, zastanawiam się, czy w firmie nie ma księgowości, żeby iść i poprosić o wycinek wypaty. Chyba własne zarobki to nie jest jakaś wielka tajemnica... No i jeszcze chciałam dopytać, co z podwyżkami, były w końcu, czy dopiero będą?

Jakie są warunki zatrudnienia w MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.?

Zainteresowany ofertą pracy

Mam pytanie dojeżdża ktoś z Łasku busem pracowniczym ? o której on startuje do firmy Miele i z jakiego przystanku.

user
@Zainteresowany ofertą pracy

Przystanek w fatalnym miejscu pod szpitalem.

tiszkiren
@Zainteresowany ofertą pracy

Dojazdy busem z Łasku są kompletnie nieopłacalne. Przystanek w jakimś abstrakcyjnym miejscu. Dojście tam to 20 minut z okolicy centrum a weź jak ktoś z Mickiewicza to ze 30 minut. Rowerem można by było podjechać ale tam nie ma gdzie roweru zostawić. Szkoda życia bus jeszcze jedzie godzinę przed zmianą wychodzi 12 godzin poza domem.

jak znalazł
@user

przystanek jak trzeba pod szpitalem, od razu po pracy do szpitala, bo ta praca szczególnie z takimi ludzmi w biurach moze organizm wykńczyc, doprpwadzic do chorób, a juz nie jeden tam zdrowia nie ma, 3,5 roku zrobiły swoje, w lato mdleja jak muchy przy tasmach pracownicy, kierownictwo grubasne w klmatyzacji siedzi.

@tiszkiren

A zgłaszaliście , żeby zmienić przystanek ? Dla firmy to pewnie nieproblem . Założę się, że Lasku nie znają.

As

Dla tej firmy to wszystko jest problemem, dodatkowy przystanek, zmiana przystanku, wydłużenie trasy z Łodzi. Koszmar

@As

Przystanek początkowy to nie jest w tym przypadku problem, Łask to nie metropolia. Jak dołożą więcej przestanków będziecie pisać, że jedzie się za długo , wszędzie trzeba znaleźć umiar. Trasę z Łodzi wydłużyli i można do przystanków wskazanych w Łodzi dojechać. A jak ktoś mieszka w Bełchatowie czy Koluszkach też mają po niego wysłać transport ?

@As

w innych firmach jest porządny transport ,a nie po jednym busie , smiechu warte

@As

A w jakich niby firmach jest tak rewelacyjnie ?. Nippon czy Gillette nie ma transportu . Zamiast narzekać zaproponuj jakiś optymalny przystanek w Lasku .

As

Jeżeli chodzi o transport to np bsh ma porządny , fakt ,że tam jest więcej pracowników ,ale to nie znaczy ,ze tu nie powinno być przynajmniej po 2 busy lub wydłużone trasy , Łask mnie nie interesuje , jedynie Łódź .

@As

To możesz zawsze do Bsh zaaplikować. Dziwię się ludziom którzy przyjmują ofertę w Ksawerowie i są zaskoczeni jakie są możliwości dojazdu .

Poirytowana

Ja również… Zawsze może Was firma wcale nie dowozić skoro to taka niedogodność dla ten czas i przystanki. Na pewno lepszym rozwiązaniem będzie dla Was płacenie za paliwo i utrzymywanie auta - jeśli Wam tak źle to polecam przesiąść się na własny środek transportu. Przy okazji BSH zatrudnia o ile się nie mylę kilka jak nie kilkanaście razy więcej pracowników, więc siłą rzeczy mają lepsze możliwości negocjowania dodatków dla pracowników, ale to taki szczegół… Polecam wszystkim narzekającym zmianę pracy na tę lepszą, o której tak piszą. O ile mnie frustracji na codzień będziecie mieli, kiedy wreszcie zmienicie tą koszmarną robotę. Każdy z nas przychodząc tu do pracy doskonale wiedział, gdzie jest zlokalizowana i jeśli ktoś nie ma możliwości / czasu / pieniędzy na dojazdy to nie szuka sobie pracy daleko lub w nieciekawej lokalizacji pod względem dojazdów komunikacją miejską. Szkoda, że tak ciężko to niektórym pojąć.

Kulen
@Poirytowana

(usunięte przez administratora) To pracodawcy powinno zależeć na transporcie pracowników jak fabryka leży na środku pola w piziejewicach dolnych a potrzebują ludzi. Nie każdy musi posiadać pj i własny samochód a jak oferuje dowóz to niech się liczy z opiniami gdzie i skąd ma ich zabierać.To chyba oczywiste, że ludzie którzy tam się zatrudnili na początku jeżdżą swoim transportem bo ten firmowy jest od niedawna. A widok na nowy zakład możliwe, ze lepszy jest tuż za bramą. Pozdrawiam

Żubr

To ile tej podwyżki w tym roku 12% ???

Pracownicy
@Żubr

Ciekawe czy w tym roku dostaniemy wreszcie jakąś sensowną premię za urlop? Miało być lepiej, rozwijać się. A tu wielkie g. 13 nie ma, celi nie ma, za urlop żenada. Na święta żenada. Nie ma tu po co się zahaczyć. Zlewający stosunek do pracowników. Na aneksy trzeba czekać jakby łaskę Państwo robiło że w ogóle je daje. Jeden wielki blef jest nam wsciskany że będzie Ci dane a nic nie dają.

live is better
@Pracownicy

nie ma sensu szarpać się w tym upadłym bębnie zawirowań w którem nie ma perspektyw… sam k*wal po zebraniu chciałby kontrakt daikinie ;) tam od początku będzie pompa ciepła i foto za free eko już nie mowie o sprzedaży

Kondziu
@Pracownicy

Czemu to wszystko pozabierali? Obiecali Wam jakieś dodatki i premie? Bo tak trochę mało zrozumiale napisałeś, więc muszę dopytać. Generalnie te aneksy o których napisałeś od kiedy miały być i weź, jak możesz to napisz, czy dla wszystkich pracowników, czy tylko dla części osób?

Mali
@Pracownicy

Ojej, jak sceptycznie :P Piszesz, że wszystko jest żenadą, a podasz przynajmniej stawki premii za święta i widełki płacowe? No bo wiesz, może dla Ciebie to są słabe kwoty, ale może dla mnie okażą się całkiem dobre :)

Ja :)

Mam pytanie .Czy my pracujemy w firmie ,czy jesteśmy przedszkolakami ?.Czy my zasługujemy na wiedzę ile zarabiamy od kwietnia ??

Asik
@Ja :)

To jest żenujące, że człowiek pracuje i nawet nie wie za jaką stawkę. Jak tak można, czy kadra zarządzająca nie ma krzty odwagi by dać ludziom aneksy,czemu firma zwleka z tym, ???? Wstyd

Xyz
@Ja :)

Inflacja jest na poziomie 18 - 16 % także w aneksach powinna być adekwatna kwota !! Człowiek idzie do pracy żeby zarobić i godnie żyć!!!

Tomasz
@Ja :)

Kawka, herbatka. Wszyscy mają czas. Ty masz (usunięte przez administratora) a oni od początku roku nie mieli kiedy aneksów podpisać. Jak co roku. Ta firma i ci ludzie z jej szczytów to jedna wielka PORAŻKA. Zgadzać się ma na koncie dyrektorków. Oni już widzą ile mają. A ty to tylko ty.

Masakra
@Xyz

A w Bsh podwyżki 5-7 %. Trzeba być realistą nie ma sprzedaży. Znasz jakąś firmę co dala 18%

Jon

Trzymajcie się z daleka od tego zakładu. Szefostwo zarówno polskie jak i niemieckie poniżej krytyki. (usunięte przez administratora)- na inne stanowisko aplikujesz, a chcą cię zrobić zwykłym operatorem.

Polak
@Jon

Kultura organizacyjna chyba nie do końca jest tak jak piszą że są przyjaźni pracownikowi o bo nawet nie potrafią dac informacji gdy decyzja jest negatywna po rozmowie z plant managerem. To chyba nie wymaga szczególnych zdolności a skutek jest fatalny bo marketing szeptany zaczyna działać.

Były pracownik BSH
@Jon

Jak czytam te opinie to czuje smród firmy BOSCH która próbuje zniechęcić ludzi do Miele bo od nich ludzie uciekają w popłochu

Pracownik miele
@Były pracownik BSH

Jako były pracownik Bosch stwierdzam, że bredzisz. Trochę od nich ucieka bo tam np na suszarkach coś w stylu 4 brygadowki.. A w miele jest jak piszą ci co ich komentujesz.

Młody

@Mala

Teraz tak, niedawno byly 4

Kk
@Były pracownik BSH

Niestety w firmie Miele jest 3/4 pracowników z bsh, rządzący też z są bsh więc wszystkie praktyki są przenoszone do Miele, niestety to co ludzie piszą o firmie Miele to prawda i nikt nikogo nie próbuje zniechęcić.

Ryszard
@Jon

Czego wy sie spodziewaliście jak to jest zbieranina wszelakich baranów z innych fabryk co w nich robili zamęt i chaos.

Robol
@Ryszard

Niestety to prawda.

Taki ja.
@Ryszard

Dlaczego wszystkich mierzysz jedną miarą? Nie jestem żadnym baranem i nie robię nigdzie zamętu ani chaosu. Wręcz przeciwnie. Mam dość pracy z baranami i tego typu ludźmi dlatego chciałbym pracować w Miele. Czy to oznacza,że chcąc zmian jestem z tych gorszych? A czy Ty również pracujesz w tym zakładzie? Bo jeśli tak, to rozumiem, że i Ty zaliczasz się do takich osób o których się wypowiadasz?

Rozżalona
@Jon

Święta prawda . Gorzej niż w Biedronce . Upomnienia za chęć wyjścia do toalety. Lider z BSH tylko straszy , zakazuje , nakazuje Za byle co notatki służbowe. Jeszcze chwila i ludzie zaczną uciekać z tego bagna. Jak najdalej od tej firmy Ktoś mówił że to firama przyjazna i rodzinna - bzdury !!!!!!!

Nnn
@Rozżalona

Ty piszesz o bsh czy miele?

my-aro
@Jon

zrobiliśmy eksperyment : po wysłaniu przez 4 osoby Cv na konkretne stanowisko - nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi...więc spreparowaliśmy 15 sztuk Cv konkretnie pod dane stanowisko, z uwzględnieniem wykształcenia , kursów , umiejętności i praktyki... ZERO ODPOWIEDZ !!!! myślimy ,że ta firma tego nie czyta, robi zatrudnienie tylko w gronie własnym i z polecenia- ogłoszenia są tylko - BO MUSZĄ BYĆ !!! Doi oceny pozostawiamy indywidualnie ................

Gal

Potwierdzam

Dyrektof
@my-aro

Dokładnie..Zatrudniaja swoich znajomkow na wyzsze stanowiska co nie maja pojecia o niczym.Prawda Krystynko?

Brat Darka z biura
@Jon

Ludzie to będzie najgorsza firma w regionie , mobbing , zastraszanie , rotację pracowników , te same łby rządziły w Bosch czy huychinson, to nadzorcy karbowi (usunięte przez administratora) kto wytrzyma tam 10 czy 15 lat ? Tylko biuro albo mechanicy, nie z taśmy czy magazynu, tam są ludzie na stanowiskach o morale złodzieja z bazaru, a część tych maluczkich z nimi trzyma by nie podpasc i awansować bo nową halę budują, Niemcy już wyjechali teraz Polak Polaka gnoi, po trzech latach wielu już nie ma ochoty tam iść do pracy rano a gdzie dalej. Jeszcze Ukraina wejdzie i się wtedy zacznie zabawa na całego. Kto wytrzyma psychicznie i fizycznie okaże się.

@Jon

Widocznie są ważniejsze sprawy np. wizytacje. To jest właśnie poszanowanie pracowników - ISO 8000. Nic nowego, rodzinna firma - czyli najlepiej na zdjęciach.

Jonny B

Hej,pojawiło się ogłoszenie na lidera maszyny.powiedzcie proszę co to za praca i czy można zarobić 7000brutto.

Ksw
@Jonny B

Lider myjki automatycznej bez prawa jazdy i uprawnień. Jeździsz maszyna czyszczącą i na błysk podłoga ma być. 7000 jest możliwe bo walisz na akord. Płacą z kilometra

Pracownik@
@Jonny B

Robota jak na stanowisku Nastawiacz. Nie słuchaj tych zakompleksionych , którym kazali coś innego zrobić jak jest postojowe dla produkcji. Ja tam jestem zadowony a korona z głowy nie spadnie ...

Pl
@Jonny B

Jeśli masz kompetencje doświadczenie w zakresie obsługi Lini montażowej rozwiązywania problemów a na rozmowie kwalifikacyjnej będzie wszystko ok to możesz negocjować. Próbuj

Goska

witam jak produkcja u was ?cos sie zmienilo ?8000 pralek skreslonych z programu ? tu w Gütersloh od 16.02 do 21.02 znowu wstrzymanie produkcji pozdrawiam

Magazynierzy
@Goska

A kto bedzie kupował pralki po 4 tys jak są po 1,5 , głupich nie ma na wet w szwabii , u nas bida.

Też magazynier
@Magazynierzy

Nie mierz wszystkich swoją miarą polskiego biedaka. Dla Niemca kupno takiej pralki to mniej niż połowa ich minimalnej krajowej. A ty będziesz dostarczał części na montaż tej pralki na którą musisz pracować 2 miesiące odkładając cała wypłatę.

Mm
@Goska

Nocna zmiana zawieszona na 6 tygodni - mamy płacone postojowe.

Operatorsss
@Goska

Spoko niedługo cala produkcję przeniosą do Polski to będziecie w gutersloch odpoczywać. Ptactwo z hali wyganiać żeby spod sufitu na posadzkę nie fajdaly. Wiesz ze u nas bardziej opłaca się produkować. Zresztą pralki dużo lepiej od was montujemy.

@Operatorsss

to juz wiemy od paru lat !tylko w Polsce zycie nie jest latwiejsze i nie wiem jak to bedzie dalej funkcjonowac !Wynagrodzenia sa za niskie !

@Operatorsss

zycze kazdemu zeby mial prace i godnie zarabial ale niestety powoli zmierza to wszystko w nieciekawym kierunku u Was i u Nas

Renata
@Mm

Kurczę, a ja myślałam nad aplikowaniem do firmy. Rozumiem, że nie ma teraz szans na pracę u was? Czy ten przestój to może tylko jednorazowy okres i warto obserwować sytuację w kontekście uzyskania pracy?

Doświadczony
@Renata

Daj sobie spokój ten zakład to pomyłka zero stabilizacji.Kierownicy i Liderzy nie nadają się do zażądzania ludzmi a wszczególności ci co uciekli z BSH a tutaj kariery robią.Rotacja ludzi jest taka jak w autobusie w godzinach szczytu.ODRADZAM

Aleksander
@Doświadczony

Aż taka rotacja? Słaba stabilizacja jest przez zarobki czy umowy są śmieciowe? Co według ciebie to powoduje prócz słabego zarządzania?

@Doświadczony

No tak ci z BSH się nie nadają zupełnie trzeba ich (usunięte przez administratora) koniecznie, to nie ulega wątpliwości . Bardzo za to nadają się pracownicy od żarówek , kremików , gumek albo magazynu z kartonami gdzie nikt nie zagłada co jest w środku tylko przekłada z miejsca na miejsce.Dla nich pralka to prawie prom kosmiczny albo inna technologia NASA nie mówiąc o znajomości jakichkolwiek systemów produkcyjnych .Tylko trzeba by wtedy zmienić profil Miele , może skup złomu byłby odpowiedni ? Fakt trzeba w Ksawerowie trochę zmienić w niektórych działach , najlepiej zacząć od jakości i transportu bo to nie warzywniak i trochę trudniej odróżnić wadliwą cześć od zgniłego ziemniaka czy marchewki oraz dostarczyć we właściwe miejsce .Trochę wiedzy a mniej strachu by się przydało a tam na palcach jednej ręki można takich naliczyć na szczeblach od dołu do góry takich co wiedza o co w tym chodzi.Jednak wymagałoby to zmiany optyki ludzi z wyższego piętra , tam właśnie wymiana 2 - 3 niepotrzebnych szkodników mydli innym oczy.

Pl

Mówiąc ogólnie szczerze nie zamierzam określać nikogo w negatywnym świetle choć sytuacja w firmie ma wiele do życzenia. Uważam że każdemu należy się odpowiednie wynagrodzenie . Kadra zarządzającą faktycznie powinna inaczej funkcjonować a pracownicy produkcyjnii powinni zarabiać godziwe pieniądze bo tak naprawdę gdyby nie p.produkcyjni to tych urządzeń nikt poza nimi by nie wyprodukował. W dobie zawirowań polityczno ekonomicznych uważam że każdy z nas potrzebuje stabilności. Firma musi się rozwijać a pracownicy muszą być odp.wynagradzani bez pracowników żadna firma niema możliwości rozwoju . Dla tego musimy walczyć o jak największe wynagrodzenia bo to się poprostu nam należy. Skoro coś od was wymagają to i wy wymagajcie też czegoś. Taka kolej zeczy . Walczmy o swoje razem nigdy nie osiągniemy sukcesu gdy będziemy podzieleni . I tu mowa o kadrze zarządzającej. Bo od dawna utarła się pewna mentalność polaka ze jedni muszą mieć więcej żeby inni mogli mieć mniej .

Witam jak można dostać się na pracownika produkcji Miele w Ksawerowie?

Johny B
@Monika

Musisz cały czas próbować, nie wpuszczają drzwiami, wal przez okno. Wyrzucili Cię oknem, wchodź przez komin. Przez komin nie pomogło? Próbuj przez piwnicę. Jak to nie zadziała to daj sobie spokój. Widocznie praca nie dla Ciebie ????

porno maciek z ABB

Na magazynie spokój , wytłukliśmy niewygodnych , zostaliśmy panami, reszta nowych leszczy, a ugodowi klakierzy dostaną posady na nowej hali i się kreci, kto chce niech składa cv, potrzeba nam kolejnych naiwniaków do wozenia bałaganu na prpdukcję i nazad.

praca

Dołożyli coś do dodatku nocneg po zwiększeniu najniższej krajowej?? czy udają że jest dobrze

Pancerkaupfwagen
@praca

Nie, nic nie dołożyli a do tego na 6 tygodni wyłączyli nocną zmianę. Czyli realnie cały czas jesteś do tyłu. Inflacja szaleje, podwyżki to temat tabu kogo się nie zapytasz to ucieka od tematu. "Dyrektor" pytany na spotkaniu oświadcza, że dowiemy się w swoim czasie. Żenujący człowiek. Niech wróci niemieckie kierownictwo bo te niedojdy zakompleksione polaczki niszczą ten zakład.

Haha i Hehe
@Pancerkaupfwagen

Tutaj masz rację. W tym zakładzie potrzebny jest prawdziwy zespół kierowników i dyrektora. Ci co są bawią się w zarządzanie nie mając o tym pojęcia. Wszyscy niedoświadczeni bez pojęcia. Tutaj musi być dyrektor z prawdziwego zdarzenia a nie z łapanki.

Biskup
@Pancerkaupfwagen

Ludziska o jakich wy ciągle podwyżkach piszecie. Nigdy w miele podwyżki nie uświadczyliśmy. Zapewnienia dyrekcji o wzroście płacy w marcu mylnie nazywane podwyżką jest dla ludzi nieświadomych. Eneksy do umow są wyrównaniem inflacyjnym a w zasadzie jego częścią. O podwyżce można mówić wtedy gdy przewyższa ona dany % inflacji za ubiegły rok. Jeżeli inflacja za 2022 wynosi 17,5 % oznacza to że zarabiamy o 17,5 % mniej w stosunku do roku 2021. Dyrektor zapewnia nam dodatek inflacyjny aby pokryc choć trochę stratę jaka ponosimy. Realna podwyżka będzie wtedy gdy w marcu będą aneksy na 18 lub więcej %. Inflacja za rok 2020 wynosiła 8% a w miele wzrost płacy wynosił 5%. Nadal byliśmy stratni. Zatem mylnym jest mówienie o podwyżkach.

@Biskup

Inflacja wg GUS za 2022 to 14, 6 % więc o jakich danych piszesz nie mam pojęcia. Nie liczy się b a ilu procentach rok się skończył- podstawy ekonomii się kłaniają

Goska

witam ,mam pytanie czy produkcja dziala bez zastrzezen produkujecie mniej ? czy juz sa wprowadzone nocki ? pozdrawiam z Gütersloh

@Goska

Odpowiem krótko ,po kolei na pytania.Tak,Tak. a teraz ja mam pytania :P Czy to prawda ,że Wy przechodzicie na 2 zmiany ?? ... czy to prawda ,że piątki będziecie mieć wolne ?? Jedna z plotek krąży ,że w ogóle stajecie na 3 dni. Czy któraś z tych rewelacji dotyka prawdy ?

@Ja :)

czesc tak powoli zabieraja nocki u nas teraz produkcje na 6 dni wstrzymali magazyny pelne dlatego sie pytam czy u was normalnie pracujecie ? o 4 dniach nic nie wiem to w Bertelsmanie nie w Miele

@Goska

Jeszcze normalnie, ale osobiście wyczuwam coś w powietrzu .Zobaczymy.Daj znać na bieżąco, jak tam u Was to wygląda

goska
@Ja :)

dzieki za info !u nas do 8.02 produkcja stoi ale u was bedzie sie rozwijac od 2025 bedziecie coraz wiecej produkowac bo tu redukcja z 2200 pracownikow na 1100 ,wiec wiadomo u was bedzie coraz wiecej !pozdrawiam

Igor

Nie ma co marudzić, zamiast niefirmowych króliczków dostaliśmy fajne paczki na święta. I całkiem spore. Coś się zmienia na lepsze. No i te obiecane minimum 12 %podwyżki do pensji od następnej podwyżki dla każdego. To już coś. Wreszcie Nie będziemy się wstydzić pracy w miele. Będzie wreszcie jakas poprawa.

PiP
@Igor

12% ? Przy tym co się w sklepach dzieje? To chyba w pierwszej transzy. 700zl netto to minimum

PiP
@PiP

Miele płaci stawki Pabianic nie Łódzkie to już wiemy. Neonet na lutomierskiej 14% chłopaki dostali. Aflo 16% + nową premię za wydajność liczoną miesięcznie a nie co 3mc jak to było. W materacach jeszcze nie wiedzą ile i Nippon Olka mówiła że 11%. To taki wielki zakład jak miele 12?

Honorata
@PiP

może to dopiero tak na początek, żeby zobaczyć jak im się finanse w budżecie po tym będą kręcić? a tak naprawdę to ile osób tu pracuje teraz? piszesz, że zakład wielki i ciekawa jestem ile będą musieli wyłożyć do tych pensji... w ciągu roku nigdy już nie podwyższają niczego?

Qwe
@Igor

Za taką harówkę jaka jest na produkcji to śmieszna kwota powinno być 2 razy tyle

w
@Igor

Co za (usunięte przez administratora) pisze takie durnoty ,paczke dostał fajną, pewnie siedzisz gdzies pod filarem i udajesz ze robisz albo lekka fuche masz na panelu, kretyn oboz chwali bo paczke dostał zamiast zajączka, ...

@Igor

haha to się zdziwisz jak dostaniesz te 12 ;) Wkręcą Ci bajeczkę, że trudna sytuacja, nie ma pieniędzy i zobaczysz te podwyżki jak świnia niebo...

Dagma45

w tej fabryce pracuje banda (usunięte przez administratora) i flustratow bojących się własnego cienia

@Dagma45

Nie zgadzam się z tą opinią, gdyż jest sporo osób, które odzywają się we własnym temacie lub innych i nie boją się własnego cienia ( mówię o produkcji) , tylko że niestety takie osoby są niewygodne dla ludzi na stołkach.

Fakt, że się nie odzywasz nie oznacza, że się musisz czegoś bać. Niezależnie czy w firmie czy w życiu prywatnym zawsze liczy się jednak to -jak to robisz. Większość osób pisząca na tym forum obraża wszystkich , których może . Gdybym była na miejscu podejmujących decyzję /szefów zastanawiałbym się czy warto coś zmieniać...

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.