Opinie o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. w Wągrowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polinova Polska Sp. z o o sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polinova Polska Sp. z o o sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. w Wągrowiec

Jakie sa zarobki w tej firmie?

Zofia
@Anonim

Zarobki są z pewnością zależne od zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia. Więcej informacji możesz znaleźć w aktualnych ogłoszeniach: https://www.polipol.pl/pl/kariera Planujesz aplikację, czy może masz już to za sobą? Liczę na to, że opowiesz więcej o przebiegu rekrutacji.

Czy pracownicy Polinova Polska Sp. z o o sp. k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie ma działań integracyjnych

Kierowca!

Jak wygląda praca w zawodzie kierowca w Polimovie. Jakie zarobki i czy są przyjęcia na to stanowisko?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

Na wszystkie niezbędne narzędzia dla wykonywania powierzonej pracy.

Przesłuchanie w postaci 3:1. Rozmowa w stylu atak, pokażemy ci że jesteś zerem. Przerywanie odpowiedzi na zadawane pytania, nowymi pytaniami. Jedna z osób "przesłuchujących" zainteresowana raczej była tym co się dzieje w laptopie niż samą rozmową (ciągłe wpatrywanie na ekran i pisanie na klawiaturze). Główne zainteresowanie pytających to czemu Pan zmienia co jakiś czas pracę i czemu akurat u nas Pan chce pracować (A kto powiedział że chce?). Typowa HR korporacyjna rozmowa wyuczone regułki i pytania. Zero konkretów brak profesjonalizmu.

1. Czemu Pan zmienia pracę co jakiś czas? 2. Czemu akurat Pan chce u nas pracować? 3. Największy sukces w pracy? 4. Największa porażka w pracy? 5. Gdzie Pan się widzi za 5 lat? 6. Jakiem ma Pan wady, zalety? 7. Jakie dla Pana jest idealne miejsce pracy?

Jakie to są faktyczne zarobki netto na tapicerni? Zarabiają tam ludzie 5/ 6tysiecy? Jak jest z zwracaniem kosztów dojazdu? Wiem że powyżej 25km od zakładu ale zwracają od kilometra czy jak? Pracuje się po 8 godzin od poniedziałku do piątku czy często są nadgodziny?

@Zainteresowany

Tak, dofinansowanie jest możliwe w czterech stawkach: a) od 20 do 30 km --> X zł b) od 30 do 40 km --> 2*X zł c) od 40 do 50 km --> (11/4)*X zł d) od 50 do 60 km --> (7/2)*X zł Nie podaję wartości X, ponieważ nie wiem, czy jest to poufna informacja.

*d) od 50 km --> (7/2)*X zł

@Zainteresowany

Mój chłopak pracuje od kwietnia i jest tragedia z zarobkami obiecywał 4-6 tys premie za przejście na akord a tego nie ma. Zarabia ok 3 tys netto premi nie dostał jeszcze ani razu a już nie mówiąc o tym żeby można było zarobić jak na tapicerki ponoć pusto nie ma co robić od dłuższego czasu.

U

Na pierwszy rzut oka wydaje się być ok. Jak masz plecy lub nie masz własnego zdania i naprawde mocna psychike to złej opinii na temat tej firmy nie wyrazisz . Natomiast w innym przypadku bywa roznie. Najwięcej zależy od przełożonych i oczywiście od tego czy chcesz pracować, bo jak ktoś zatrudnia się w takiej firmie i liczy na to, że się nie narobi to potem chodzi i narzeka. Są tacy kierownicy i zastępcy kierowników którzy potrafią zarządzać ludźmi i patrzeć obiektywnie natomiast są też ludzie którzy nigdy nie powinni być na takim stanowisku, gdyż jedyne co potrafią to wykorzystywać swoją pozycję, pomiatac ludźmi. Jeśli nie można zwrócić się z problemem do przełożonego to w takim razie do kogo?. Najlepiej zapewne siedzieć cicho. Czasami szkoda własnego zdrowia, pracy jest mnóstwo. Dobra atmosfera w pracy to podstawa dobrej wydajności pracownika. Oczywiście nie mam tu na myśli zbyt bliskich relacji. W pracy przyjaciół nie ma.

Czy pracodawca Polinova Polska Sp. z o o sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak. Firma zajmuje się rozwojem pracowników.

Tak, ale ich ilość i oczywiście rodzaj zależy od działu, w którym się pracuje. Szkolenia dopasowane są do potrzeb pracowników. Pozdrawiam

Poszkodowany

Najgorsza firma w jakiej pracowałem ludzi mają za śmieci kierownicy nie licza się z człowiekiem A jak się już na kogoś uwezma to i tak cię zniszczą tak tylko licza sie lizusy Osobiście firmy nie polecam chyba że chcesz mieć rzuty mózg.

@Poszkodowany

Kiedyś to do nich wróci na pewno!

Zofia
@Gość

A co możecie powiedzieć o relacjach między pracownikami Polinova? Też słabo się dogadują? Czy można liczyć na wsparcie od nich?

Wifi

Najgorszy zakład w jakim pracowałam straciłam tam 6 lat życia tylko temu że nie pisałam (usunięte przez administratora) komu trzeba kierownikowi szwalni itd

Spokojny Gość

Trzeba uważać żeby nie przyjść na rozmowę za dobrze ubranym! Koleżanka starała się o pracę i pomogła jej znajoma w tym,gdy przyszła na umówione spotkanie po otrzymaniu telefonu z kadr że jest miejsce pracy...po czym dyrek sobie przyszedł z dwoma majstrami i próbował zmanipulować dziewczynę tak żeby sama wyszła, uprawiał fikcję czyli mówił rzeczy nieprawdziwe, takie jak że on wie coś już nie będę pisał dosłownie co, ale jak można w takim sposób? To jest nic, kazał jej wyjść po stresowej rozmowie gdzie dziewczyna nie miała szans na normalną spokojną wypowiedź (cały czas atak ) i po kilkunastu sekundach już był naradzony z majstrami że się nie nadaje słysząc że jest GWIAZDECZKĄ a na jej pytanie ,, Dlaczego więc się spotkaliśmy skoro nie ma etatu,, kazał jej wyjść bo nie widział pokory! Dziewczyna bardzo spoko,zapierdala w życiu jak cwana a on ją ocenił po wyglądzie, szkolenie i psycholog się przyda tam. Pozdrawiam!

Sebastian

Jakie rodzaje umowy oferuje ta firma ? Czy można ubiegać się o stałą posadę ?

beata

Witam, czy firma oferuje przyuczenia do zawodu? mam na myśli stanowisko szwaczki?

Martyna
@beata

przyuczenie niby jest ale w praktyce nie za bardzo. w hildingu szukają osób do przyuczenia, znajoma tam pracuje i sobie chwali

Misia8913

powiem tak jak chcesz tam pracować i co chwilę być krytykowanym ze nic nie umiesz i do niczego się nie nadajesz to oki .Sama kultura w tej pracy spada na same dno :/ po miesiącu pracy oczekują ze będziesz wyrabiać akort i szyć komplety pani szkoląca ma ogulnie wylewka patrowi tylko krytykował nic po zatym .Co do ludzi tam to jest koszmar niszczą człowieka psychicznie .Pracowałam jako szwaczka 1 i powiem szczerze ze odeszłam bo psychicznie nie dawała już rady zraziłam się do tej pracy mega chociaż chciałam tam pracować ale nie kosztem zdrowia ..Pani w Hr dużo obiecuje a wypłaty masz 1400 po miesiącu pracy i cały rok zarabiasz na nisza krajowa .Nie polecam pracy jako szwaczka w Polinowie ;/ nie daja też szansy ,zastraszają po prostu firma masakra . Mozę komuś moja opinia się przyda ;)

Nowoczesna, dobrze zorganizowana firma. Polecam.

Ina

Może i dobrze zorganizowana,tylko nie dodali w ogłoszeniu że zarobki są nie za 8 godzin tylko za 10 i 12 godzin....A to niestety nie jest adekwatne z kwotą którą oferują..... A spotkanie z panem dyrektorem to totalna masakra..... nie jeden tak zwany (pijaczek) pod sklepem ma więcej kultury niż ten pan na stanowisku.....

Krzysztof

Tak dobrze pracuje się, że nikomu nie chce się tu pisać? Liczyłem na informacje ponieważ myślę o pracy w firmie.

Szeryf

WItam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Polinova Wągrowiec na działach tapicer i szwaczka. Konkretnie pytam o -zarobki dla nowych pracowników i po ukończeniu okresu próbnego( no i jak długo trwa)? -Ile zmian i czas pracy? -czy jest socjal ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. - Wągrowiec

• Jak się pracuje w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polinova Polska Sp. z o o sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

Kandydaci do pracy w Polinova Polska Sp. z o o sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polinova Polska Sp. z o o sp. k.