Opinie o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. w Wągrowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polinova Polska Sp. z o o sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polinova Polska Sp. z o o sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. w Wągrowiec

Polaczek

Caly ten polipol pl i zagranica to czysty wyzysk polaczka przez bogatego hrabie niemca , groszowki placa polaczkowi a ten sie cieszy jak glupi , to samo bialurus fabryka wiezniowie polityczni pracuja za darmo , cieszcie sie dalej z tej pracy na pałace niemca

Hubi Nowy wpis

Sądząc po ogłoszeniu sprzed kilku lat, to jako magazynier musiałbym dysponować brakiem przeciwwskazań do pracy fizycznej. A do moich obowiązków należałby m.in. załadunek i rozładunek mebli. Dużo tu ręcznego dźwigania? Czy może są jakieś wózki widłowe, czy inny jakiś sprzęt do pomocy? Nie chciałabym sobie kręgosłupa zajechać.

Polaczek Nowy wpis

? Nowy wpis

Czy będą organizowane drzwi otwarte w tym roku?

Renata Nowy wpis
@?

A co masz na myśli z tymi drzwiami otwartymi ? Pierwszy raz się z tym spotykam . Ja będę aplikować na pracownika produkcji ,ale na stronie nie ma wzmianki o tym co oferują . Jeżeli chodzi Ci o dni otwarte to są różne oferty pracy na ich stronie i można aplikować ;) Ktoś wie moze co dostaję pracownik za pracę tam? Jakie wynagrodzenia ,jaką umowa ,czy jakieś benefity , jakie są godziny pracy I czy są nadgodziny i praca w weekendy?

Tapicer

Halo!Odwiedza ktoś to forum?

Przesłuchanie w postaci 3:1. Rozmowa w stylu atak, pokażemy ci że jesteś zerem. Przerywanie odpowiedzi na zadawane pytania, nowymi pytaniami. Jedna z osób "przesłuchujących" zainteresowana raczej była tym co się dzieje w laptopie niż samą rozmową (ciągłe wpatrywanie na ekran i pisanie na klawiaturze). Główne zainteresowanie pytających to czemu Pan zmienia co jakiś czas pracę i czemu akurat u nas Pan chce pracować (A kto powiedział że chce?). Typowa HR korporacyjna rozmowa wyuczone regułki i pytania. Zero konkretów brak profesjonalizmu.

1. Czemu Pan zmienia pracę co jakiś czas? 2. Czemu akurat Pan chce u nas pracować? 3. Największy sukces w pracy? 4. Największa porażka w pracy? 5. Gdzie Pan się widzi za 5 lat? 6. Jakiem ma Pan wady, zalety? 7. Jakie dla Pana jest idealne miejsce pracy?

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Wągrowiec
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Wągrowiec
ATN Service ApS
Tapicer

Tzn. Ile wynosi stawka godzinowa?

Tapicer

Możecie powiedzieć ile zarabia tapicer w firmie?

Witam

Odrazu mogę odradzić pracę na tapicerni jest to wyścig szczurów Osoby nowe mają naprawdę ciężko Nie polecam

Weronika
@Witam

A na jakieś zasadzie działa ten wyścig szczurów? eh, to chyba jednak średnio widzę się w tej pracy :D Co do tych nowych osób, mają, chociaż jakąś pomoc na początku? Szkolenie, wdrożenie czy okres próbny, gdzie są nieco "lżej" traktowani?

Daw

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu w polinova? Ile zmian, jak zgrana ekipa? Jak oscylują zarobki na utrzymaniu ruchu po studiach inżynierskich mechatronicznych lub po kierunku mechatronika

Zofia
@Daw

Hej, a to jakaś rekrutacja jest teraz? Skoro tak pytasz tutaj. Gdzie można poczytać coś więcej, pamiętasz może szczegóły ogłoszenia?

Franek
@Daw

Dużo chodzenia często będą cię wyzywać pracownicy

Ciekawa

Jaka macie stawkę godzinową na szwalni i tapicerni ? Pytam bo pracuje w jednej firmie z grupy i jestem ciekawa czy mamy podobne stawki

xxxc

Jak wygląda praca i zarobki na stanowisku pakowacz wyrobów gotowych ?

Weronika
@xxxc

No i jak tam? Aplikowałeś na to stanowisko? Jeśli tak to chętnie poczytam o warunkach o które sam pytałeś, bo tu coś mało konkretów...

xxxc
@Weronika

Dopiero w piątek mam rozmowę, miałem nadzieje że tu sie uda co nieco dowiedzieć :D

Alicja
@xxxc

Piątek minął, rozmowa pewnie też, a Ty milczysz. Nie ma nawet o czym gadać czy opowiesz jak było? ;p

Hej jak wygląda praca pakowacza w waszej firmie?Opiszę mi to ktoś?

kaka66

to nie jest tak jak mówili

Sara

Czy dofinansowanie dojazdu do pracy jest dopiero od 20 km? Co z osobami które mają np. 18 km do Polinova?

Dominika
@Sara

Może to kwestia dogadania się z kierownikiem :D A to interesuje cię praca w tym miejscu czy już pracujesz, tylko chciałaś się tu dopytać o to? Może firma organizuje jakieś busy dla pracowników?

Nicki

majster Sławek W z hali B dział pianek to najgorszy majster, powinni go dawno usunąć, zamiast motywowac pracowników to ich ciśnie

Adrian
@Nicki

A może warto zgłosić to górze, aby coś z tym zrobili ? Przecież nie możecie pracować w takich warunkach to jest wbrew zasadom, komuś było to powiedziane ?

Gość 1
@Nicki

Zgadza się, najgorszy z najgorszych.Wraz z zmianą kierownika pianek, nowy majster za Sławomira z którym współpraca jest prawdziwą katorgą dla pracowników. To nie jest właściwy człowiek na takie stanowisko, traktować ludzi w ten sposób nie można.

Byla

Ten zakład potrzebuje dobrej inspekcji pracy bez łapówek to co się tam dzieje to uwaga nie pomoże major i za nim ekipa przydupasow z szwalnia na czele a pani Gregor prowizorka pracownika bo koleżanka brawo nie polecam szkoda tylko że dipenau z całym szefem za to się nie biorą

hejka

majorczyk tam jeszcze zajmuje stanowisko w polinova

Gustaw

Czy wznowiliście już pracę? Zastanawiam się czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie?

@Gustaw

Zawsze można wysłać CV

Aneta
@pracownik

A wiesz może ile czeka się później na odpowiedź z zaproszeniem na rozmowę o pracę do Polinovy? Jak Ty dowiedziałeś się o pracy w firmie i jak udało Ci się do niej dostać? Czy proces rekrutacyjny jest trudny do przejścia?

Jaka umowa obowiązuje w Polinova Polska Sp. z o o sp. k. podczas okresu próbnego?

Qq

Umowa o pracę pełen etat. Bez pośredników.

Aneta
@Qq

Jak w takim przypadku wyglądają szkolenia wstępne i wdrożenie w obowiązki w Polinova? Skoro nowa osoba nie wie jeszcze co i jak, może zwrócić się do jakiegoś współpracownika o pomoc gdy zachodzi taka potrzeba? Czy zespół jest skory do pomocy i można na nich liczyć?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

h(usunięte przez administratora) tu są oferty pracy. Zaczynamy od złożenia aplikacji ;-)

Krystyna
@pracownik

Też właśnie miałam pytać o rekrutację w Polinova, na ich stronie jest sporo ofert pracy. Jest też informacja, że można tam połączyć naukę z kształceniem zawodowym, bo oferują praktyki zawodowe dla uczniów. A wiesz może, jak długo konkretnie trwają takie praktyki?

Kuba

Witam. Jakiś czas temu zakończyłem pracę w firmie na dziale stolarnia czy jest możliwość aby teraz podjąć pracę od nowa, ale zależy mi na tym aby był to inny dział, Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polinova Polska Sp. z o o sp. k. - Wągrowiec

• Jak się pracuje w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polinova Polska Sp. z o o sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polinova Polska Sp. z o o sp. k.?

Kandydaci do pracy w Polinova Polska Sp. z o o sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polinova Polska Sp. z o o sp. k.