Opinie o Pure Biologics S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pure Biologics S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pure Biologics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pure Biologics S.A. w Wrocław

Maja

Pure Biologics poszukuje Specjalisty ds. Jakości. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi przygotowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 13485 oraz współtworzenie dokumentacji systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 17025. Czy ktoś z Was zamierza aplikować? Jeżeli tak, to podzielcie się później wrażeniami z procesu rekrutacyjnego.

Farfocl

Cześć! Ja mam kilka pytań "technicznych" - czy praca na stanowisku Biotechnolog lub Technik lab. to praca zmianowa? Jak wygląda kwestia wyjścia na przerwę (i jaka długa jest przerwa obiadowa)? Może to trochę dziwne pytania, ale wiele tradycyjnych placówek diagnostycznych niestety przypomina (usunięte przez administratora) o zaostrzonym rygorze... Co dzieje się z pracownikiem jeśli został zatrudniony do konkretnego projektu, a projekt dobiega końca? Czy można spodziewać się przeniesienia i tym samym umowy o pracę na czas nieokreślony? Z góry dziękuję za każdą wypowiedź, liczę na Wasze wsparcie ; )

Zatrudniony
@Farfocl

Cześć, praca nie jest realizowana w systemie zmianowym. Przerwa ok. 2 x 20 min lub jedna dłuższa. Pracownik z kończącego projektu przypisany jest do nowego, który się rozpoczyna.

Maja
@Zatrudniony

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że dobrze znasz sytuację wewnętrzną firmy Pure Biologics. Czy możesz wypowiedzieć się, w jaki sposób zapewnia ona rozwój swoim pracowników? Aby podnieść efektywność pracy zespołu, pracodawcy oferują pakiet szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje. Zatem, użytkownicy na forum zapewne są ciekawi tej kwestii w Pure Biologics.

Farfocl
@Zatrudniony

Dziękuję za odpowiedź. Brzmi to bardzo zachęcająco. Czy firma organizuje jakieś dni otwarte lub pojawia się na targach pracy?

Jerzy

@Wojtek, czy otrzymałeś odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi z innymi użytkownikami forum? Czy zdecydowałeś się na rekrutacje do firmy Pure Biologics? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy otrzymałeś propozycję pracy w firmie?

Wojtek
@Jerzy

Ja nie zdecydowałem sie aplikować, czekam na oferty pracy na stanowiska które bedą mnie bardziej interesować ale chętnie rozniez poznam opinie osob które tam pracuja

Jerzy

Zachęcam osoby zatrudnione w Pure Biologics do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą w tym miejscu. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się atmosfera w niej panująca? Wypowiedzi pracowników danej firmy są cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Pure Biologics S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko R&D Expert (senior scientist in histology)
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Wojtek

Jako Przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakieś rady czy segreguje ktoś mógłby podrzucić? I czy rozmowa w języku polskim czy cała po angielsku?

Xenomorph
@Wojtek

Nie bylem na rozmowie w Pure Biologics ale z mojego doswiadczenia jezeli ogloszenie o pracy w tej branzy zawiera informacje o wymaganej znajomosci angielskiego, to przygotuj sie do tego, ze przynajmniej czesc rozmowy moze byc w tym jezyku, w celu sprawdzenia na jakim poziomie sie nim poslugujesz (moze to byc np. pytanie o opowiedzenie o swojej pracy magisterskiej - w celu sprawdzenia znajomosci slownictwa naukowego).

Ada

a wiecie może czy obcokrajowcy nie znający polskiego mają szansę na zatrudnienie? i jak wyglądają zarobki? będę wdzięczna za więcej konkretnych informacji :)

M.
@Ada

Nie ma problemu z osobami posługującymi się płynnie językiem angielskim, a nie mówiące po polsku. Mamy takie osoby w firmie.

Jerzy

@Ada udało Ci się uzyskać informacje na temat szans obcokrajowców ubiegających się o zatrudnienie w firmie Pure Biologics oraz jak wyglądają w tej firmie zarobki? Jeśli tak, to napisz proszę co wiesz.

Pracuję w PB niecały rok i jestem zadowolona. Praca jest wymagająca, nie ma obijania się, ale też można się wiele nauczyć. Ludzie wymieniają się doświadczeniami, pomagają sobie nawzajem. Zespół jest młody, energiczny, firma szybko się rozrasta, praktycznie w każdym miesiącu przychodzą nowe osoby. Plus za elastyczny czas pracy i opiekę medyczną.

gosc

pracuje od kilku miesiecy, jest ok. pensja ujdzie, wiekszosc ludzi jest spoko, dużo roboty. w laboratorium ciasno i mało sprzętu (w zeszłym roku dużo nowych ludzi przyszło), ale własnie wyposażają nowe, więc zaraz się poluzuje.

gosc

Pracuje w PB już kilka lat i do tej pory jestem zadowolony. Można się dużo nauczyć - projekty są zróżnicowane, wymiana wiedzy intensywna (przy małym zespole to możliwe). Czasem zdarza się, że rzucą Cie na głęboką wodę i trzeba ogarnąć jakiś nowych system, ale to najlepszy sposób by się uczyć. Jeśli jesteś w czymś dobry, będzie to wykorzystane. Dostaniesz więcej takich zadań. Fajnie, że jest ta prywatna opieka medyczna, szkoda że nie ma multisporta, ale dla małej firmy to dośc trudne.

Biotechnolog

Mała firma (ok. 30 os). Projekty sa ambitne i mozna sie wiele nauczyc, na pewno nie jest to nudna i powtarzalna praca. Ale za to tez trzeba sie troche bardziej wysilic i wykazac inicjatywe, wiec praca nie dla leniwych i marudnych Zarobki lepsze niz w innych firmach z branzy (wiem od znajomych). Atmosfera OK, ludzie sie lubia i sa zintegrowani. Zatrudnienie na normalnych warunkach i raczej stabilne. Ogolnie jak na biotech w PL to super.

Zostaw merytoryczną opinię o Pure Biologics S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pure Biologics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pure Biologics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pure Biologics S.A.
  • Duńska 11