Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys w Swarzędz ul. Warszawska 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys w Swarzędz ul. Warszawska 2

Karciu

Normalna firma. Raz lepiej raz gorzej.

Smieciarka

Dobrze panowie Pan xxx dobrze pisze i prawdę!! Panowie od dwóch nowych smieciarek (sciemniacze, kapusie) rządzą ta firma kapuja na innych a sami stoją na MC po godz. I czekają na godz żeby zjechać. Praca po 9-10godz

Oni
@Smieciarka

Zapraszamy na rejon Kornik.

Kat
@Oni

Byłem i widziałem!! Więc przestan????????????

@Oni

Prawada i baks i jemu podobni jeszcze yroche sami tam zostana (usunięte przez administratora)

Pomocnik

Jak ktos spi po lasach to pozniej pracuje po 12h. Prace zawsze mozna zmienic . Taboru szef nie wymienia bo kiepscy pracownicy i tak o niego nie dbaja a nie kupi smieciarki za 1.000.000 pln zeby gamonie ja zniszczyly. Ciekawe , ze ludzie dbajacy o auta dostaja fabrycznie nowe sprzety .

Pawel
@Pomocnik

Co prawda tylu ilu ludzi tyle opini ale mieszkam w korniku i nie jestem zadowolony z obslugi tej firmy .czesto omijne sa adresy i nim czlowiek zdazy wyjsc to juz nikogo nie ma. Latem notorycznie pomijaja adresy ale za to potrafia stac kolo MC donala i to 2 auta tej firmy na to by tam stac maja czas ale by wykonac sumiennie swoja prace to juz nie.tak wiec moze i spia cholera ich tam wie .pozdtawiam

Kolejny zadowolony

A wiec w skrucie .ten zadowolony ktory wypisuje jak to tam jest pieknie musi chyba dostawac dobre sianko by pisac te pozitiw opinie .prawda jest taka ze pracowalem tam i w gorzym (usunięte przez administratora) jeszcze nie pracowalem.poczawszy ze odxierzy roboczej nie ma badz czekasz az w koncu sam sobie idziesz kupic po przez prace na sprzetach nadajacych sie pod prese po za 2 autami reszta zlom.warto tez wspomniec o oszczednosciach godnych pozalowania. Podsuwaja do podpisu ze pracujesz 8h a w rxeczywistosci 10h .12h. I wiecej oczywiscie nadgodxiny nie placone a gdy sie odezwiesz to potrafia tylko powiedziec dwa slowa (usunięte przez administratora) cie! .zero szacunku i liczenia sie z pracownikiem .pracownicy to h...e... zadnych praw (usunięte przez administratora) a jesli ktos chce zasugerowac sie opinia tych zadowolonych to prosze sie zatrudnic a szybko zweryfikujecie te opinie ktore pisze 1 czlowiek . .po za tym rotacja ludzi mowi sama za siebie .nawet ukraina juz nie chce tam pracowac . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tam juz nic nie pomoze bo gdzie brak poszanowania dla czlowieka i pseudo naprawy na druty opaski i sznurki to juz nawet czary nie pomoga

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

Masakra!! Tej pomocnik pisze o dwóch gościach (kapusie) to zgoda oni tak mają ale reszta traktowana jak psy.

Droga Żono Pracownika bardzo nieładnie tak oceniać kogoś . Znam firmę i wiem ze nikt tam za free nie pracuje . Jeśli mężowi źle , może prace zmienić . Tylko zeby w innym miejscu miał takie warunki jak u Zysa , a nie pracował na czarno . Kto dobrze tam pracuje / dobrze ma zapłacone . Poza tym zrób dla innych tyle co Zys a potem możesz oceniać . Pozdrawiam

On
@anonymous

Lubie to :)

Zyss

(usunięte przez administratora) nie robota ciągle latają biegiem za marne pieniądze nawet kawy nie mogą wypić bo nie mają czasu.

.......

Moze kiedys to byla firma w ktorej sie chcialo pracowac ale ponoc z tego co mowia to zeszla na psy .zal patrzec jak w tym pyle deszczu czy tez jak tego roku w wysokich temperaturach ci chlopcy biegaja po te pojemniki. No chyba ze maja dobre zarobki w co watpie jezeli chodzzo o sama usluge odbioru odpadow to nie mozna narzekac nawt gdy zapominam o wystawieniu pojemnika to pracownicy bez problemu sobie radza i nie zostawiaja mi pelnego kosza tak wiec pozytywnie oceniam pozdrawiam

kopytko

pracuje.u.pana.zysa.szef.okej.firma.tesz.dobra.tylko.za.duzo.lizusuw.najwiekszy.to.mazur..

Byly pracownik
@kopytko

Nic tam nie jest ok.wiec sam chyba jestes lizus .ludzie to (usunięte przez administratora) praca od rana do wieczota i jak juz ktos wspominal zaplaca ci za 8 h i to mizernie a zmuszaja do pracy po godzinach i to jeszcze mozna przezyc ale nie za free .a jak sie odezwiesz to cie ten twuj super szef gozej jak to psow sie odnosi. Zal mi tych ludzi bo tez kiedys tam pracowalem .

Zona pracownika

Zaklad w ktorym podpisuje sie dokument stwierdzajacy 8 godzinny czas pracy a pracuje sie po 12 godzin i wiecej a za za nadgodziny nie otrzymuje sie pieniedzy bo nie stac firmy.jak mozna wymagac od ludzi by pracowali za darmo? W telewizji wlasciciel stwierdza ze lubi pomagac .pytam komu? Chyba sobie bo ludzi traktuje jak maszynki do zarabiania pieniedzy.po za tym wiekrzego gbura nie znam ma sie za kogos lepszego bo dorobil sie na ludzkiej krzywdzie.jednym slowem (usunięte przez administratora) kila i mogila wymagac mozna bo to rola szefa ale tez i placa tez za prace sie nalezy czasy niewolnictwa dawno minely.po za tym ludzie tez maja zycie prywatne i nie urodzili sie by od 6 do 18 zbierac smieci .spac i wstac by ponownie wracac do kolchozu.z dala o d tej firmy w placach zatrzymali sie na etapie lat 90 .

Seweryn

Karygodny sposób dostarczania klientom harmonogramów. Kto to widział żeby wkładać je do pojemników na śmieci? Trudno włożyć w skrzynkę czy uliczkę? Mam grzebać w kuble!!!! W ten sposób traktujecie klienta jak to co wywozicie - czyli Śmieci!

xxx

syf syf syf:-):-):-)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys - Swarzędz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys