Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys w Swarzędz ul. Warszawska 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys w Swarzędz ul. Warszawska 2

Czarny Nowy wpis

Z tego co pamiętam to kasa jak na pracę z odpadami - średnia (porównując do konkurencji) Ale ogólnie to robota może być, Ludzie nawet w miarę spoko. Praca jak praca.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys?

Aleksandra Nowy wpis

Dzień dobry. Ciekawa jestem czy ostatnio ktoś może do nich aplikował? Jeśli tak to w jaki sposób? Na stronie nie widziałam ofert i zastanawiam się gdzie oni aktualnie się ogłaszają. Odnośnie poprzednich opinii... Czy one na chwilę obecną są aktualne?

Pracownik Nowy wpis
@Aleksandra

Nieaktualne to co Tu pisze pozdrawiam

Kicia

W tej firmie akurat pracownik nie moze nic!bo szef nie reaguje na skargi pracownikow

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Do Artura Z

Przeszkol swoich pracowników baranie i cała kadrę niech wkoncu wezmą się do roboty i(usunięte przez administratora) tamat jeszcze jest nie zakończony

Nikt z branży
@Do Artura Z

Pan który nazywa kogoś baranem sam wystawia sobie cenzurkę . Troszkę kultury . Masz coś do Zysa - zadzwoń , powiedz , napisz - ale pewnie nie potrafisz grzecznie i z sensem porozmawiać . Wolisz kogoś obrazić ,nazwać baranem - bo to takim prostym ludziom jak ty sprawia przyjemność . Sycisz się takimi wpisami . Żal mi ciebie i z premedytacją piszę ,,ciebie „ małą literą .

????‍♀️

Czytam i śmiać mi się chce. Weźcie wszyscy zainwestujcie po pierwsze w słowniki ortograficzne, a później piszcie dopiero te swoje opinie.

Nicola

Jakie są ich wymagania na rozmowie o prace?

Co jaki okres czasu w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys można ubiegać się o podwyżkę?

Jsj

Ubiegać możesz się codziennie

Dariusz
@Jsj

Czy ubieganie się o podwyżkę ma jakiś sens? Chodzi mi tutaj o to, czy jest szansa na to, aby taką podwyżkę dostać. Niektóre firmy pozytywnie rozpatrują wnioski pracowników, ale są również takie, które nie dają szans na to, aby więcej zarobić. Jak jest w tym przypadku?

On
@Dariusz

Firma daje mozliwosci aby zarabiac wiecej

Su

Ciekwwe ja z tysiac cv wysłalem chce tam pracowac od zawsze i niedaja znqku zycia do mnie firma (usunięte przez administratora) zw 2400 moge (usunięte przez administratora) jak beduin zqwsze wieczorem w hacie i można bara bara z kobtkom . chciałbym zmienic prace na puk i licze ze mnie wkońcy przyjma i bede mógł pracować już do śmierci w firmie puk choć tam sie dostać graniczy to z cudem pozdrawiam firme i życze im wrzystkiego naj

Jaj
@Su

No widzisz właśnie tacy ludzie jak ty będą tam pracować wiecznie nawet sobie nie potrafisz zwykłej pracy załatwić. tam pracują już ludzie z lapanki z pod sklepu. nie chce cie obrażać ale napewno nie potrafisz napisać CV a co dopiero je wyslac. Jak to jest twoje Marzenie to jutro przed 6 wsiadasz na rower jedziesz do plawiec pracę masz załatwiona odrazu. I gwarantuje ci ze będziesz tam mógł dokończyć swego żywota za 2400 ale jak skończysz pracę to nie będziesz miał siły wrócić do domu a co dopiero myśleć o bara bara.

On
@Jaj

Moze to czlowiek prosty ale silny i pracowity a nie słaby jak TY Jaj

Henryk

Zagadkowe wpisy. Chyba nie warto agitowac?

Klietnka

Żenująca obsługa, nieterminowość, (usunięte przez administratora) ze strony Pani obsługującej klientów. Po zapytaniu dlaczego nie odebrano śmieci na czas, miałam wykrzyczane , że "ośmiu ludzi nie przyszło im do pracy i nie ma kim robić". Szczerze, co mnie to obchodzi. No i chyba o czymś to świadczy, dlaczego ludzie odchodzą z tej firmy. Życzę powodzenia i zastanowienia się właścicielowi kim obsadza stanowiska w firmie.

Obsluga
@Klietnka

Przepraszamy za niezadowolenie klienta ale w tych czasach gdzie pracodawca nie moze nic a pracownik wszystko niestety poziom uslug spada drastycznie w kazdej dziedzinie na rynku pracy.

Hshww
@Obsluga

Jaka płacą taka praca

Norbert

Po to idziemy do pracy żeby pracować a im lepiej to robimy to więcej satysfakcji jest z tego!!

Nikt

Coś nowego?

Jajaj
@Nikt

Nic wszystko dobrze tylko robic

Jakajaj

Jak twoja pisownia kolego "przeczkolaku"

Mateusz

Wszyscy się w głowę jebnijcie , słabi jesteście to was (usunięte przez administratora) . Będziecie tak pracować jak ekipy na kórniku albo na (usunięte przez administratora)czy nawet na swaju jak ekipy (usunięte przez administratora)czy też Marcina to się odzywajcie (usunięte przez administratora) nieroby , jak tacy jesteście mądrzy to napiszcie Imie i Nazwisko to porozmawiamy ;)

Jdjdjdjj
@Mateusz

Dobry jesteś szuflatkowanie ludzi bardzo dobrze Ci wychodzi ja widzę że wszyscy tam dają z siebie wiele A Ty widzisz tylko (usunięte przez administratora) i "Łukasza Marcina " którzy (usunięte przez administratora) by o normalnej porze wrócić do domu.ale długo tak nie pociągną aż coś się nie stanie na rejonie wypluc to bo nie życzę nikomu nic złego ale wszystko do czasu pozdrawiam i polecam odlozyc srodki oduzajace bo kolego nie panujesz nad soba

Tomi
@Jdjdjdjj

Tomeczku wez sie lepiej do pracy

Pomocnik

A i zapomnialem dodac . Rotacja ludzi jest poniewaznawet w tych czasach to firma zwalnia z powodu zlego wykonywania obowiazkow a nie ludzie sie zwalniaja wiec chyba nie jest tak zle.

Pomocnik.....
@Pomocnik

Haha ale jaja tu facet wypisujesz .pracowalem jako pomocnik i sam sie zwolnilem jak wielu innych dobrze xxx piszesz ze zero organizacji ludzi z ulicy do pracy sciagaja ukraina tez juz nie chce tu robic zostala garstka ludzi wiec nie pisz czlowieku bzdur a ci co dostaja nowe sprzety to wszyscy wiemy kto i dlaczego .co tam kierowcy i zalogi maja szanowac jak dostaniesz zdezelowany wrak ktory co wyjazd zalicza kanal

Znajomy
@Pomocnik.....

Zdezelowany wrak wlasnie dostajesz bo tak o niego dbacie pomocniku.... wiec to Ty sobie chyba jaja robisz

@Znajomy

Dbac to mozna jesli jest o co i tez bylbym cwaniak majac do dyspozycji nawet juz nie nowy a sprawny sprzet. Dbac o cos co nie dziala to chyba zrobic prezent dla firmy i przeprowadzic zrzutke na prawdziwa naprawe a nie wiazanie drutami i sznurkami .cwaniak bo pracuje na dzialajacym sprzecie.Dziwie sie tym kierowca co decyduja sie prowadzic te wraki bo to sie rozlatuje i strach by kogos nie zabic.

@Pomocnik

To jest wlasnie podejscie czlowieka bez mozgu. Zaloz firme i zobacz jak jest. Firmy PUK AZ nie obchodzi wiejska opinia publiczna.

@Haha

I o tym wlasnie mowie tu zgodze sie z toba ze firmy A.Z nie interesuje opinia ludzi i pracownikow to jest to podejscie i nie wazne czy ktos mieszka w miescie czy na wsi .

Czytaj ze zrozumieniem

@Haha

Sam naucz sie pisac pajacu bo ja z zrozumieniem tego beltu nie mam problemow .

@Pomocnik

Bełt to twoja mama. Widać po komentarzach jakim jestes prostym człowiekiem

@Haha

Pusty to ty jestes i kim. Ci nie pasuja bo mowie prawde wy lubicie jak wam sie (usunięte przez administratora) lize pajace. A od mojej mamy to 3 h...e w bok cepie bo ci pysk oklepie

Haha

Przedstaw sie to przyjade zebys mogl mnie oklepać

Jajaja
@Pomocnik

Ładnie kogoś poniosło ta firma nie zwalnia ludzi ONI wiecznie cierpią na brak ludzi może(usunięte przez administratora) kiedyś się oczy otworzą że jeżeli będzie widział i słuchał tych dwóch "wspaniałych " To dobrze nie wyjdzie mu to na zdrowie.Ale czas zweryfikuje wszystko dobre czasy w tym przedsiębiorstwie minęły już wiele wiele lat temu.

Byly pracownik

Tam to jest (usunięte przez administratora)i nic po za tym jak pracowalem to bylo 2 takich co mieli wiecej do powiedzenia niz wlasciciel firmy a z tego co czytam pojawil sie 3 muszkierer .jeszcze troche i pojda z torbami (usunięte przez administratora)za kierownica duzych aut zule z pod marketu na pomocnika .a jeden cymbal tu pisze ze oni ludzi zwalniaja co za leb faktycznie maja wybor w pracownikach albo alkocholik albo zul brawo gruby

czerwony
@Byly pracownik

Polecam słownik języka polskiego haha

Pomocnik

Pan Zys jest ok , mi rowniez pomogl. Praca jak praca raz lekko raz ciezko. Wynagradzanie zs dodatkowe prace jest odpowiednie. Firma ogolem w skaki 1 do 5 - mocne 4

@Pomocnik

Pomocnik dobre sobie i 2300 zl to wedlug ciebie odpowiednia placa za 10.12.h pracy? Po za tym pomocniku rotacja ludzi mowi sama za siebie nawet pracownikow z ukrainy juz sciagaja a i ci popracuja i juz nie wracaja. Zapewne te super warunki i placa jest przyczyna.

@Xxxx

Raz pracujesz 10h lub 12h raz pracujesz 5h lub 7h.

@Pomocnik

5 lub 6. To chyba nie o tej sej firmie mowimy gdybys pracowal 5.6 h to dostali by sraczki ze tak predko pracownik idzie do domu tam po 9 h patrza jak bys sie obijal po za tym dokladaja ciagle wiecej pracy i 5.6 h to ty czasem z bazy nie wyjedziesz bo awaria za awaria wez czlowieku nie gadaj bzdur.zreszta zostalo tam jyz niwiele osob nawet obcokrajowcy pouciekali .wiec zapewne przez te 5.6 h dziennie no sie im nudzilo Jeszcze troche i zamkna ten (usunięte przez administratora)

@Pomocnik

Xxx ty masz chyba etat klepania w klawiature ciekawe ile ci daje za te sciemy mocne 4? -4 to bardziej pasuje

@Pomocnik

Za co masz tam placone za jakie dodatkowe prace? Ty najlepszy mususz byc bo prucz nich nikt nic nie dostaje zreszta jeszcze troche i po puku nedzie ciekawe gdzie wtedy baksy i jemu podobni pojda scieme walic.od kad sie zaczeli (usunięte przez administratora) to firma jest coraz blizej dna jak byli ludzie ktorzy rzadzili dobrze to odeszli bo jretyni sie wpierdalsmali teraz maja najlepszych

Kat

Kolejny wizjoner. Polecam lekarza i wez sie za robote kolego

@Pomocnik

Haha chyba wszystkich z umyslowych zwerbowal zeby podniesc opinie tej pseudo firmy no i oczywiscie tych 2 najlepszych coby statystyka wypowiedzi pozytywnych lepiej wygladala haha ludzie nie barany sami sobie o was opinie wyrobia pierwszy dzien w pracy i na drugi juz go nie ma to pewnie ta pomoc pana zysa ma na to wplyw . Nauczcie sie szacunku dla ludzi i uczciwie za prace zaplaccic a nie wymagac i straszyc zwolnieniem a potem po marketach zuli do pracy zwozic .takie dinozaury PRL-u juz dawno powinny byc zamkniete a takim przeciebiorstwem jest Puk zys dobrze ze nie wzoruja sie schematami z wczesniejszych czasow Niewolnictwa i nie tluka ludzi batami ale wyzysk tam byl jest i bedzie bo to PRL Sami zyja w luksusach a robol nawet odziezy ochronnej nie otrzymuje a rekawice robocze otrzymasz jak poprzednie otrxymane nie maja juz palcy bo brudne smierdzace lub dziurawe nadal swietnie zdaja egzamin porazka!!!!!!!

XxxxxxL

(usunięte przez administratora) Wy ludzi zwalniacie!! Śmieszne Jak w dzwońcie po ludzi żeby z powrotem wrócili Więc nie pisz ze wy ludzi zwalniacie!! (usunięte przez administratora)

Pracownik.
@XxxxxxL

Dokladnie .sam bylem przy takiej akcji zero podejscia do czlowieka wykonujesz prace za ktora i tak kiepsko placa a przyjdzie ci wielki prezes i albo zapierniczasz po godzinach gratis albo wynocha a potem prosza sie po kolanach by czlowiek wrocil. Nie te czasy dzis za prace nalezy placic a jak nie stac firmy na utrzymanie pracownikow to zamknac ten balagan . Im sie wydaje ze za 10 .12 h pracy stojac na lapach w kurzu smrodzie 2400 to kokosy.panowie w magazynach po 8 h tyle sie zarabia .i tu dochodzimy do meritum jacy ludzie tam pracuja.normalni nie tylko tacy co albo pija albo maja problemy by wogole pracowac no i zule z pod biedronki tam ani zadne bhp ani zadne zasady nie obowiazuja ma byc zrobione i h a jakim kosztem to maja panowie gleboko w powazaniu byle oni mieli garnek pelen a reszta niech sobie z smieci wygrzebie . Poraszka ta firma choc kiedys ponoc byla inna .nie wiem i szczerze wisi mi to wiem jedno tam jest wyzysk i zero szacunku dla robola robol to smiec taki sam ktore zbiera.

Xxx1

2 lizusy rządzą firma i ich szofer młody ciolek co chodzi jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys - Swarzędz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Artur Zys