Opinie o Tom Bud Tomasz Susidko w Sokołowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tom Bud Tomasz Susidko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tom Bud Tomasz Susidko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom Bud Tomasz Susidko w Sokołowice

Katarzyna Zięba Nowy wpis

Pan bardzo rzetelny, części miał ze sobą na aucie, szybka naprawa i wszytko już pół roku hula. Zdecydowanie polecam.

Marek Nowy wpis

Po miesiącu piec się zepsuł z firma zero kontaktu dramat !

Włodek Nowy wpis

Niby wszystko okej ale po fakcie okazało się że u każdej innej firmy za tą samą usługę zapłaciłbym 700/800 zł mnie . Zdzierstwo

Waldek Nowy wpis

Najpierw odstawiają fuszerkę a pozniej zbywaja nie odbierają telefonu !

Firma Tom Bud Tomasz Susidko poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Facet tak zrobił piec , że 2 dni i przestał działać , nie odbiera telefonu unika kontaktu !

Firma znana na terenie całego śląska z niewywiązaniu się z umowy i 3 razy wyższych cen

klient

Nie ma co tu się rozwodzić ! (usunięte przez administratora) sztucznie zawyżone ceny a robota nie wykonana jak należy

Patryk

Nieporozumienie , firma dobre pompy gazowe wymienia na te same kasując po tysiac złotych !

Nie polecam, za czyszczenie piecyka zapłaciłem 400 zł.

@patrycja

@Pracodawca Dramat facet (usunięte przez administratora)mnie na 1100zł. Piecyk po naprawie działał 30 minut. Przy próbie kontaktu tylko poczta. Po tygodniu odebrał telefon i pijany mnie zbesztal oczywiście słowa które padały bbyły szokujące- cyt. Mam w (usunięte przez administratora)ten piec. Itp. Sprawa zgłoszona i na policje i do rzecznika praw konsumenta.

Klient

Zdecydowanie nie polecam tego "fachowca"...raz że nie usunął błędu mimo że podałam kody i na nastęny dzień przy włączeniu ogrzewania kody błędu pojawiły się ponownie...te same... Przy próbie kontaktu z tym Panem usłyszałam tylko krzyki i wulgarne słowa... Skasował 350 złotych a błędy pozostały... NIE POLECAM...

Spr!nt

Nie polecam ,zamontował piecyk który co chwila się psuje. Niestety fachowca również nie nauczono kultury w domu i bezczelnie kazał mi szukać innego fachowca. Niestety 1/10 .

norbert

P. Susidko montuje gazowe grzejniki wody firmy euroterm za ponad 1200 zł + koszty montażu, podczas gdy takie same grzejniki mozna dostać w necie za 700-800 zł (znalazłem 3 dostawców)

Zostaw merytoryczną opinię o Tom Bud Tomasz Susidko - Sokołowice

Tom Bud Tomasz Susidko