Opinie o Solis System Hanna Wróbel w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solis System Hanna Wróbel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solis System Hanna Wróbel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solis System Hanna Wróbel w Radom

Anonim Nowy wpis

Gierek ja pracowałem w tej firmie 2 lata temu i odczuwałem przejawy mobbingu w pracy a za ten czyn odpowiada art. 218 § 1 k. i podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. także ze złymi opiniami się zgadzam. I gierek tego samego odczuwał.

Czy firma Solis System Hanna Wróbel w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Michał Nowy wpis

Tam nic nie finansują tym bardziej szkoleń.

Dorota Nowy wpis
@Michał

No to wielka szkoda. Chyba każdy zgodzi się ze mną co do tego, że szkolenia są bardzo ważne - podnoszą przecież kwalifikacje pracowników, dzięki czemu są oni efektywniejsi. A co z nowymi pracownikami w Solis System? Czy mają oni chociaż jakieś szkolenia wstępne, przygotowujące do pracy?

zawiedziona Nowy wpis
@Dorota

powinni przeszkolić montera żaluzji, pan mocno zestresowany, nie ma pojęcia o montażu produktu, który oferuje firma. Ceny szok !!!

Gienek

Faktyczne OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ DUŻYM ŁUKIEM. Firma rządzi synek i ojciec trochę stary ale(usunięte przez administratora) ucho jak i ten kierowniczek produkcji wogole nie mają pojęcia o handlu roletami. Najlepiej w ciągu 1 Mc zarobić miliony gdzie jest najgorsza firma roletowa w Radomiu, poza tym w regionie też tak myślą. Także porażka.

Michał Syn Gienka
@Gienek

Człowieku podpisujący się w sieci jako Gienek. Bardzo mi się nie podoba że na platformie GoWork podpisujesz siebie imieniem mego ojca Eugeniusza (Gienek). Razem z ojcem przyjęliśmy się do tej firmy i pracujemy do dnia dzisiejszego. ZAPEWNE pisząc wszystkie te opinie pod imieniem Gienek którym posługujesz się w sieci czujesz się odważnym człowiekiem. Piszesz co tylko chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz. Skoro tak robisz to bądź Człowieku Odważny i pisz wszystkie te opinie używając imienia, które zostało Ci nadane przez twoich rodziców. Nie chowaj się pod imieniem mego Taty. Bardzo mu się to niepodobna mi również. Chowając się w sieci pod imieniem innej osoby pokazujesz tylko jakim tchórzem tak naprawdę jesteś. Mój Tato to osoba która znajduje się w przedziale wiekowym 50+ i nie orientuje się zbytnio jak korzystać z komputera, laptopa czy Internetu. Wszystkie te rzeczy nie są mu potrzebne do życia. Zaś gdy potrzebuje jakiejś informacji z Internetu to ja osobiście mu szukam bądź mój młodszy Brat. Tym bardziej nie potrafił by umieścić w sieci opinii na jakikolwiek temat. Czy firmy czy osoby czy jakiejś rzeczy. Ja zaś jako najstarszy syn Michał znajduję się w przedziale wiekowym 25-30 lat. Wraz z ojcem Eugeniuszem (Gienek) jesteśmy ludźmi którzy swoją opinie mówią danym osobą prosto w twarz. Nie chowamy się pod innym imieniem w sieci. Nie jesteśmy tchórzami. Zapewne wraz z mym Tatą znamy Ciebie i możliwe że do dnia dzisiejszego mieliśmy Ciebie za swego kolegę/ przyjaciela. Niestety to się zmieniło nieodwracalnie. Pewnie jako młody człowiek mam Ciebie na takiej platformie społecznościowej jak Facebook w znajomych. Pragnę wiedzieć kim jesteś więc napisz do mnie krótką wiadomość wyjaśniając mi czemu pisałeś pod imieniem Gienek. Twoją tożsamość będę znać tylko ja z ojcem. I nikt poza nami tego nie będzie wiedzieć Jak się nazywasz. Czytając mój komentarz pod twoimi opiniami wiedz, że jeśli w najbliższym czasie nie zmienisz swojego sieciowego imienia z Gienek na swoje własne to wejdziemy na płaszczyznę PRAWNĄ. Żądam również byś pod wszystkimi opiniami podpisując się jako Gienek napisał sprostowanie. Prócz tego ja Michał Syn Gienka żądam byś na platformie GoWork pod opiniami przeprosił mojego Tatę Eugeniusza, że naraziłeś go swoją głupotą na niepotrzebne sytuacje w firmie w której pracujemy. Nie chcę również by moje nazwisko jak i nazwisko mego ojca znalazło się w sieci Pozdrawiam Michał Syn Gienka

Eugenio
@Gienek

Odnośnie wpisów podpisanych ,,Gienek'' Bardzo gratuluję odwagi osobie, która podpisuje się moim imieniem pod krytycznymi tekstami na temat firmy Solis System. Mam na imię Gienek i pracuję w tej firmie dość długo. Jestem zszokowany zachowaniem ,,odważnej osoby'', że firmuje te opinie moim imieniem. Na zakończenie jeszcze raz gratuluję ODWAGI. Ponadto takie zachowanie jest zagrożone karą do trzech lat pozbawienia wolności (art. 190a kodeksu karnego (paragraf 2)). Jeżeli ODWAŻNA OSOBA jest na tyle ,,inteligentna'', by pisać tego typu opinie podszywając się pod inną osobę, to i z łatwością znajdzie wyżej wymieniony przepis.

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. W internecie firma jest dobrze oceniana, może ktoś źle wybrał sobie zajęcie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solis System Hanna Wróbel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

witam , chyba się komuś pomyliło pracuje w firmie juz kilka lat i jest rewelacyjnie ! zarobki spoko a atmosfera jeszcze lepsza.

Gieniek
@pracownik

Musisz chyba być właścicielem albo jego tatusiem, albo tą gnidą Kamilkiem który nadaje się na strzała. Poza tym szkoda gadać z kasą czy na produkcji czy handlowy porażka zarobki

współpraca

szkoda słów

czarny

firma solis system jest najgorsza firma w radomiu co do zarobkuw to sie zarabia 7 zl na godzine a wymagaja nie wiadomo czego

Zostaw merytoryczną opinię o Solis System Hanna Wróbel - Radom

• Jak się pracuje w Solis System Hanna Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Solis System Hanna Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solis System Hanna Wróbel?

Solis System Hanna Wróbel
  • Tadeusza Czackiego 2 lok. 24