Opinie o Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Irek

Jak wygląda praca dobrze jest??

Alicja
@Irek

Też jestem ciekawa, co tam się dzieje. Zastanawiam się, czy zaaplikowałeś do firmy mimo braku odpowiedzi na forum. Jeśli tak, to może już pracujesz i opowiesz, jak przebiegała rekrutacja i jakie są warunki. Nowe osoby dostają od razu umowę o pracę?

Iza Nowy wpis
@Alicja

Odradzam pracę w tej firmie umowę o pracę dostaniesz po trzech miesiącach okresu próbnego .Prezes w tej firmie nic nie wie ,a wszystkim i wszystkimi rządzi niedouczona pracownica .Jeden wielki bałagan .

Maja

Ile ładowacz teraz zarabia? W 2017 wg ogłoszenia z PUP to było 1,850,- brutto. Teraz na pewno więcej, tylko o ile..

Ewa Nowy wpis
@Maja

Aktualnie w koszu zarabiają najniższą krajową 2381zł

Wiktoria Nowy wpis
@Ewa

A jakieś podwyżki się szykują? Taka inflacja dużo to może podwyższą chociaz kilka procent?

Jolanta Nowy wpis

Jak tak czytam ten wątek odnośnie tłumaczenia się z choroby to się zastanawiam czy kiedyś dochodziło tutaj do jakiś nadużyć w tej kwestii i stąd ta przezorność firmy w tym zakresie? Dużo osób obecnie chodzi na l4? I czy do czegoś jeszcze podchodzą tutaj tak sceptycznie?

Xyz

Kosz jedna wielką tragedia nie wolno iść na zwolnienie lekarskie, bo po zakończonej chorobie jesteś wzywany do biura i przesłuchiwany przez prezesa dlaczego chorujesz .Żenada ,bałagan i rozgardiasz. Poza tym niska płaca ,nie polecam.

Firma Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA/PRACOWNIK BIUROWY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Hiszpan

Super firma polecam

Maria

Po raz drugi nie odebrano odpadów BIO, mimo wystawienia ich dzień wcześniej:)) Czasem zdarza się , że można zapomnieć o wystawieniu odpadów zmieszanych, czy tak trudno zadzwonić domofonem? Nigdy nie było z tym problemu, kiedy obsługiwała nas firma MZGO......

Łucja
@Maria

Może z pośpiechu pominęli. Wiadomo jak duże rejony mają kierowcy?

Truu
@Maria

Czas się obudzić i wystawiać

Jolanta
@Truu

No przecież wystawiła, chyba nie rozumiem o co Ci chodzi. Ale fakt faktem ciekawe czemu nie zabrali, może ktoś nowy pracuje, skoro dopiero po raz drugi się to stało?

Czy firma dobrze zarządza pracownikami?

Ig
@Marek

Jes gut

niezadowolona

w trakcie drugiej rozmowy telefonicznej kiedy zwróciłam pracownicy uwagę że za pierwszym razem nie poinformowała mnie o wszystkim co było bardzo istotne Pani była bardzo niemiła i w połowie mojego zdania odłożyła słuchawkę, a chodziło o to że w dniu wywozu śmieci zostałam pominięta, na drugi dzień Pani stwierdziła że wywóz śmieci nastąpi w tym dniu kiedy będą mieli wolne auta

Ooo
@niezadowolona

Bo się wystawia a nie śpi.

admin

Jeżeli współpracowałeś z firmą Kosz Sp. z o.o. Firma Usługowa dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o.
  • Wylotowa 57
    63-400 Ostrów Wielkopolski
  • NIP: 6220110461 REGON: 251624631 KRS: 0000206238

Firma Usługowa Kosz Sp. z o.o.