Opinie o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz w Swarzędz

Sam

Polecam, mało firm na rynku uczciwych.pracowac jak wszędzie trzeba.Ala dużo zmian na plus .

Też nikt

Jakie problemy?

Mikołaj

To, że firma jest prywatna to nic dziwnego. Pełno jest takich na rynku. Rozmawiałeś z szefem w sprawie tego ogrzewania? Powinien zapewnić odpowiednie warunki do pracy.

Miron
@Mikołaj

Pewnie oszczędzają na ogrzewaniu jak to prywaciarz.

Dosia

@Nieznajomy czyli na ogrzewaniu oszczędzają..?

Chętnie zatrudniają studentów ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Nieznajomy

Ogólnie nie polecam podejmować pracy w tej firmie na magazynie zimno bo nie ma ogrzewania kierownik karierowicz do tego szwagier szefa tu pracuje wiec prezes wszystko wie

Zniesmaczona

Firma poszukuje pracownika do tworzenia próbników na maszynie. Praca na pełen etat za 1500 netto.

Konrad
@Zniesmaczona

Serio??? Chyba razem z nadgodzinami i sobotami haha

Becrobotny

Firma zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną - godzinę trzeba czekać na swoją kolej. Rozmowa z Panią z marketingu. Dzień próbny - 4 zadanka. Wieczorem miał być odzew z jej strony. Nic. Następnego dnia dzwonię - tak, tak, pamiętam, dziś wieczorem się odezwę. Nadal nic. Kolejnego dnia dzwonię ponownie i się przypominam, na co dostaję odpowiedź, że jednak nie są zainteresowani. Zadania dotyczyły kolekcji - marketing i stworzenie ilustracji w Photoshopie - której nie ma nawet na stronie. Od sierpnia 2016 nie znaleźli pracownika na to stanowisko do pomocy, najwyraźniej widać, że chodzi tu tylko o wykonanie zadania za darmo.

Ja nigdy nie miałem z nimi problemów, a jak pokombinujesz to zawsze możesz jakiś zamiennik zaproponować klientowi. Widocznie mało się znasz w sprzedaży bezpośredniej albo w tkaninach obiciowych. Ja kupuje w Agmamito od 10 lat i nigdy nie było problemów.

A.J.

A.J. W mojej ocenie - porażka. Firma oferuje tkaniny, ustala terminy, póżniej okazuje się, że opoznienia w realizacji sięgają tygodni. Brak prawdziwych informacji, terminy dostawy przesuwane sa z dnia na dzien juz przynajmniej od kilku tygodni, a tkanina zapewne dotrze zaplanowanym kontenerem - we wrześniu, czyli za jakies 5 tygodni... To producent mebla musi swiecic oczami przed klientami, ktorzy nie dostana mebli. Dzieki "Agmamito" tracimy wiarygodnosc - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz - Swarzędz

• Jak się pracuje w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz?

Zobacz opinie na temat firmy Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz

Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz