Opinie o Markpol Markus Piotr Handel-Transport w Górny Chmielew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Markpol Markus Piotr Handel-Transport. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markpol Markus Piotr Handel-Transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markpol Markus Piotr Handel-Transport w Górny Chmielew

Szukam nowych ofert a nic nie widzę, coś sprzed 2 lat jest na Kierowcę Kat. C+E głównie. Spoko że zostały te oferty bo można coś przeczytać, ale też za wiele nie było wtedy. Tylko że terminowe wynagrodzenie etc, a nic ile faktycznie płacą. Teraz w miarę konkurencyjne?

OM Nowy wpis

Super atmosfera, wszystko ok. Kasa zawsze na czas.

Niedawno szukali kierowcy kat. C+E, a ktoś pisał ze firma wypłacalna więc chętnie spróbowałbym swoich sił. W jakim systemie się jeździ? Do dogadania? Czytałem w komentarzu też o podwójnych obsadach. Nadal można się na taką załapać?

ooo, to super. A Ty tam pracujesz jako kierowca? napisałbyś ile płacą podstawy i czy są jakieś dodatki np. za nocne jazdy lub za ilość przejechanych kilometrów?

Alb..Bak

Firma wypłacalna od zawsze. Jeśli ktoś potrzebuje zarobić to polecam .

Brałeś udział w rekrutacji do Markpol Markus Piotr Handel-Transport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Garbsen

Nowa moda w firmie panuje po kilka mieisc załadunkuw i wymiany palet non stop.

Beata
@Garbsen

Nazywasz to modą a nie jakąś strategią? No i jak w praktyce się to sprawdza?

Beata

... ;) czyli multisporta to nie macie już? A jakieś inne benefity chociaż? I jeszcze odnośnie tej "mody" czy to wynika jakkolwiek z umowy?

@Beata

Jak to jak. Tak ze pyskujesz masz taka robotę. Jestes szefa pupil masz robotę super

@Beata

Jasne ;) umowy o pracę

@Garbsen

Czemu w takim razie aż tyle macie tego? Były jakieś rozmowy na ten temat? W ogóle wypłata w Twoim odczuciu jest adekwatna do ilości obowiązków?

Julia

W takim razie nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć, że praca w Markpol Markus w gruncie rzeczy spełnia Twoje oczekiwania. Jedno tylko mnie zastanawia: co to właściwie znaczy, iż jedyny minus to pobyt w domu, że brakuje równowagi między pracą, a domem? Dobrze byłoby, żebyś to doprecyzował.

@Julia

Pewnie chodziło mu o to że w domu dla szefa najlepiej jakbyś wogóle nie był;)

Chętny

Warto tam pracować??

Agkj

Dobra firma. Polecam. Wsio ok

Made in Ukrain

Podwójne obsady dostały nowe samochody domów nie mają teraz będą jeździć nie długo 3/1 Ale 3 tygodnie na 1 weekend hehe. Ukraina nowe auta A My staruszkami toć szacunek ;)

Made in Ukrain

Nie żal (usunięte przez administratora) nie ściska.... choć opinia krąży że na Rosję też tak było ;) Bądź sobą. Szanuj się.

Made in Ukrain

Jednak szef nie jest rzetelny powiedział ki3dys będzie tylko 5 ukraińcow i więcej napewno nie .a teraz jest ponad 10 ;) muszą nas wysłać na naukę ukraińskiego bo saszków coraz więcej. A ten na bazie fałszywy ;)

Renata

Jak wyglądają warunki wynagrodzenia w Markpol? Sama podstawa czy są jakieś premie? Jeżeli są, to powiedzcie jeszcze, na jakiej zasadzie są przyznawane. Bardzo dziękuję.

@Renata

Co tu pisać skoro usuwają komentarze ... które ktoś napisał

Aaa
@Renata

28 dni masz max 9000 zł czyli 321 zł dniowki Za 26 8500 -326 zl 24 8000 -333 zl Idziesz na urlop płaci z km 40 groszy i zaczynasz jako świeży pracownik od 1500 umownej podstawy .. biorąc pod uwagę wszystkie aspekty wcale tak ładnie nie płaci. Może dołoży Ci 500 zł premii Firma jako firma nie jest zła. Jest kilka plusów między innymi (dziękuję proszę ) Ale te słowa usypiaja czujność. Aura są w miarę zadbane choć z tym coraz gorzej tabor się starzeje. Naczepy tu jest pełna amerykanka gdyż nie masz naczepy na stan .przepinki I jescze raz przepinki potwierdzam opinie wyżej. Dzień pracy wygląda tak że przyjeżdżasz pakujesz się dostajesz sms-a że Proszę jechać na maksa i robisz pauzę dziewiątkę każdy dysponuje twoim wolnym czasem na pauzie bo może zdarzyć się tak że będziesz się przekonał. Załóżmy że udało ci się rozładować ale oczywiście nie wiesz co będziesz robił jesteś trzymany do ostatniego momentu A gdy już ci przyślą ładunek jedziesz ładujesz Załóżmy że dojedziesz na beneluks . Musisz codziennie pisać raport gdzie stoisz na ile godzin ile do celu itd .ale tam Wszystko się może zdarzyć mogą cię wyrzucić Możesz zamienić naczepy wziąć przyjść ładunek Mogą wrócić się na granicę po dwóch tygodniach A najlepsze jest to że myślisz że jedziesz do domu a dzwoni spedytor lub szef i mówi że miałbym prośbę lub nóż na gardle będzie odbitka na Anglię. Niby wszyscy są bardzo mili ale szczególnie jeden spedytor Z za Buga jest fałszywy. Są też nowi i już zaczynają gwiazdorzyc szybko uczą się kłamstwa. Jest kilku (usunięte przez administratora)a może nawet kilkunastu którzy godzą się na wszystko. Oczywiście nie pominę tego że szefa obgadują ile się da. A prawdy w oczy nie powiedzą. Jest to robota dla alimenciarzy rozwodnikow i staruch kawalerów. Ai dla tych których rodziny w domu nie kochają. Nie wolno powiedzieć że firma nie ma plusów jest wypłacalna w 100% szef jak trzeba nawet sam mówi żeby brać wcześniej pieniądze i płacić aczkolwiek tylko podstawę na konto. Pracując tam kilka lat mam już dosyć mam tak zryty łeb że sam się tego boję. Dlatego jeżeli lubisz pracować nie wiedzieć co cię czeka w trasie chcesz mieć pieniądze na parkingi na wszystkie zakupy niezbędne do auta i żona się w domu nie kocha firma jest zdecydowanie dla ciebie

Slavomir
@Aaa

To cieniutki z kasą. Dzwonilem i chciałem tam iść, ale wszędzie na wyjazdy do UK płacą już 350 - 400 dniowki. Dzięki za rzeczową oponie

Slave

Firma bogata, dobrze zarządzana z punktu widzenia przedsiębiorcy. Nie ma tu sytuacji ze kierowca ma jeszcze czas pracy i nie zostanie on wykorzystany, chyba że już nie mają pomysłu, ciągle przecinki, pauzy 9h. Niegdy nie wiesz na ile wyjeżdżasz, gdzie dziś będziesz pauzował, kiedy wrócisz do domu..nawet wracając, będąc już w pl potrafią cie przepiąć i zawrócić do UK, a nawet jeden kierowca wracając do domu osobówka musiał wracać i z powrotem na zachód. Kasa zawsze na czas, wydaje się że nawet spoko ale jak podzielisz na 26 dni które pracujesz w miesiącu jak za to pracę wychodzi marnie.. ogólnie (usunięte przez administratora) Powiedzenie że człowiek nie tylko praca żyje traci tu bezapelacyjnie znaczenie. Praca w tej firmie nie jest dla każdego. Jak jesteś alimenciarzem i pijakiem i nie masz co że sobą zrobić w czasie wolnym śmiało wal. Jak masz rodzinę, chcesz normalnie jakoś żyć, to nie. Muszę dodać też że nie ma dziadostwa z parkingami. Stajesz na płatnych bez problemu..jak ci zależy na kasie to najlepiej nie w Polsce. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) Ja właśnie niebawem kończę tu karierę. Niestety jak przychodziłem na forach 0 info. PŚ. Wolne masz tu 3 dni po powroccie: zjeżdżasz rano po nocy i za 2 dni na noc wyjazd

NikośDyzma

Pytanie do Admina dlaczego długi komentarz o firmie został usunięty???

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Markpol Markus Piotr Handel-Transport?

Rekin

Dzwonisz i jeździsz ostatnio chyba bierze każdego.

Co Tu pisać skoro usuwacie komentarze ;(

Aaaaa

Dobra firma ....

Renata
@Aaaaa

A możesz napisać coś więcej? Twój wpis mało mówi. Z chęcią poczytam o tym dlaczego uważasz, że firma jest dobra i na jakie plusy z pracy można liczyć w Markpol Markus Piotr Handel-Transport.

@BBB
@Renata

Firma dobra oczywiście pod względem płatności zgadza się w 100%gwarantowana pensja plus premia, premia zależna od pobytu w trasie jeśli jesteś niewolnikiem i jesteś minimum 28 dni w trasie masz maxa 2000;) .ale w firmie liczą się właśnie tylko pieniądze, człowiek już dawno przestał być szanowany. Cały czas robota,praca, jazda. (usunięte przez administratora) Zastanawiam się tylko dokąd to prowadzi czy ludzie nie mają rodzin godności??? Pan szef obiecuje kwiaty na wierzbie . . System niby do 2 tygodni ale część kierowców psuje wszystko godzą się na wszystko jak marionetki... nie dbaja już auta tak jak kiedyś... Jest kasa na parkingi i inne gadżety do auta ... To akurat plus. Lubią zadzwonić w ostatniej chwili kiedy wyjazd. A najlepsze to byłeś w drodze załóżmy 2 tygodnie. Szef Pan K umówił się z Tobą na 3-4 dni wolnego po takim pobycie na rozmowie kwalifikacyjnej ale trzeba zrobić kierowcę w (usunięte przez administratora) i tekst dobry proszę być w gotowości po 2 dniach wolnego ;) Najgorszy spedytor tam to Pan (usunięte przez administratora) . Kłamliwy, wredny i fałszywy jak zacznie coś załatwiać to krew jasna nas zaleje. Reszta jakoś... Pan(usunięte przez administratora) Spedytor najchętniej wszystkich by zwolnił. Ustalają jaka pauze masz robić itd Musisz się medldowac jak żołnierz z każdym posunięciem. Przepinki na porządku dziennym jak dobrze idzie to nawet dziennie 5 ;) Wracając z trasy 1-2 tygodniowej na granicy nigdy nie wiesz czy jedziesz do domu czy też wrócą Cię jeszcze na zachód... (usunięte przez administratora) Podsumowując jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na kasie firma jest dla Ciebie . Jeśli masz rodzinę i nie chcesz jej poświęcić na rzecz firmy dobrze się zastanów... Ogólnie pełna kultura nikt Cię nie wyklnie wszystko na Pan Pani. Kilku nas się zwolni napewno. Normalni ludzie już odeszli gdyż nie wytrzymali Ukrainy coraz więcej.

Lipa

40 groszy km i podstawa w zależności ile lat pracujesz . Jeśli rok to masz 1500 zł jeśli dłużej to co rok 100 zł

Były

Na początku zaczęto obciążać. Teraz w dobie kryzysu komuś trzeba zabrać kaske czyli kierowcom Teraz km i podstawa z przepinkami i lawirowaniem nie polecam ....

xxx

@Jaroo bez znajomości nie da rady się dostać?

@xxx

Średnio 25/26 dni w trasie w skali miesiąca.

@xxx

Witamy w dziadtransie ostatnio chłopaki mówili że obciążać zaczyna za auto za nadlozone km. Więc nie ciekawie. Miała być podwyższka i cisza. Nie długo z calsias będzie pływanie bo hoek już za drogi. A porsche się jeździ.. diety pod stołem. Na 10 tyś A dostajesz jałmużnę .

Jaroo

Słuchaj tutaj bez zbędnego pierdolenia z drogi się nie dostaniesz tam tylko z polecenia pieniądze szału nie ma

Remik

@Pavel Ostatnio jest dobrze, firma ma dobra opinię jako pracodawca, polecam!!!

Pavel
@Remik

A gdzie ta dobra opinie jest bo chyba nie wśród kierowców???

Zostaw merytoryczną opinię o Markpol Markus Piotr Handel-Transport - Górny Chmielew

• Jak się pracuje w Markpol Markus Piotr Handel-Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Markpol Markus Piotr Handel-Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markpol Markus Piotr Handel-Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markpol Markus Piotr Handel-Transport
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Piekarska 33
    96-320 Górny Chmielew