Opinie o Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos w Police

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos w Police

Irena Nowy wpis

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej zabudowy szafy. Zarówno jakość jak i wykonanie bez żadnych zastrzeżeń. Wygląd na szóstkę. Ekipa montażowa fachowa, szybka a przy tym przesympatyczna.

Kamil Nowy wpis

Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania do zakończenia montażu. Wszystko w terminie. Doradztwo na bardzo wysokim poziomie i co najważniejsze uczciwe! Szczególne podziękowania dla Pana Marcina za fachowość i zaangażowanie. Kuchnia idealna, nic dodać nić ująć. Polecam.

Lala Nowy wpis
@Kamil

Niezadowolony klient

Nie polecam firmy Manus Meble z Polic. Meble słabej jakości, przy montażu krzywo zawieszane, niewyregulowane, niedopracowane. Cały czas trzeba byłoby patrzeć pracownikom na ręce, żeby jakoś to wyglądało! Do tego panowie w większości (zwłaszcza starsi), cwaniacy i niesympatyczni. Cena mebli co do jakości dramatyczna. Żałuję i nie polecam. Lepiej poczekać dłużej i mieć gwarancję jakości. Czas trwania od początku montażu do zakończenia 3 miesiące + wcześniejsze czekanie na meble. Przychodzą kiedy chcą i jak chcą, ciągle ktoś musi być w mieszkaniu, żeby łaskawych panów przyjąć. Robią niechlujnie i w ogóle nie liczą się z tym, że coś jest już w domu zrobione - niszczą inne rzeczy. Wszystko wygląda tak - szybką wziąć kasę, robota na odwal, i kolejny klient. Żenada, nie polecam

Joanna
@Niezadowolony klient

To wraz z czasem oczekiwania na meble ile łącznie trwała ta usługa?

Adam Nowy wpis
@Joanna

Jest to jakaś nieprawdopodobna historia. Robiłem w firmie Manus trzy mieszkania, obsługa od początku do końca bardzo dobra. Terminy nie są najkrótsze, bo zleceń im nie brakuje ale klient jest informowany o tym na początku. U mnie od zamówienia do dnia montażu to był okres około 2 miesięcy ale jak przyszła ekipa na montaż przykladowo kuchni to trwało to jeden dzień. Obsługa bardzo dobra, nawet jak chciałem zmienić delikatnie projekt po zatwierdzeniu go to nie robili z tym problemów.

Zbyszek

Zamówiłem kuchnie w manus mebel. Od pomiarów poprzez projekt doradztwo i wykonanie Super. Pierwsza liga. Polecamy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Hanna

Dwa negatywy vs dwa pozytywy odnośnie usług. Ktoś tu jednak w komentarzach ostro pojechał według mnie po bandzie, bo zarzucił firmie kradzież, ponieważ brakowało osłon od zawiasów. :/ Jak firma radzi sobie tutaj z tego typu naburmuszonymi klientami? Dochodzi czasami do jakiś konfliktów słownych?

Zofia P.

Pan Sławomir wykonał u nas meble kuchenne oraz zabudowę skosów. Estetyka wykonania na bardzo wysokim poziomie. Świetnie odnalazł się w nietypowych zabudowach. Przygotował projekt, który wyszedł na przeciw wszystkim nietypowym potrzebom. Współpraca na najwyższym poziomie a do tego uczciwość której ludziom w dzisiejszych czasach brakuje. Z pewnością będę kontynuwać współpracę z Panem Sławomirem przy kolejnych realizacjach. Polecam.

Tomasz

Zamówiłem kuchnie w tej firmie. Pełne zaangażowanie i troska o klienta na każdym etapie od wyceny po montaż. W porównaniu z co najmniej 5 innymi firmami, z którymi miałem do czynienia ta wypadła zdecydowanie najlepiej. Niestety nie podłączają płyty indukcyjnej, nie robią hydrauliki przy zlewie.

Ander

Ostrzegam przed firmą „Manus”. Właściciel to człowiek o wygórowanym „ego”, a na którym frak zupełnie nie pasuje (bezczelny typ). Meble, które zrobili to czwarta liga. Poprzebierane okleiny drzwiczek i uchwyty, niespasowane elementy, ba, nawet brakujące osłony zawiasów (to już zalicza się do kradzieży). Bezczelność pracowników, szczególnie jednego sięga dna. Patrzę na meble i rzygam. Reklamacje? Mam jedno zdrowie, więc datuję sobie, a łotrów na pewno dotknie łańcuch przyczynowo- skutkowy. Odradzam całym sercem.

Ryś

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos - Police

• Jak się pracuje w Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos?

Zobacz opinie na temat firmy Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos?

Manus-Mebel Zakład Produkcji Mebli Sławomir Kapinos
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Fabryczna 9
    72-010 Police