Opinie o Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk w Wschowa ul. Leszczynowa 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk w Wschowa ul. Leszczynowa 4

Roman Nowy wpis

To bardzo dobry szef łopaty zapobiegawczo nam kupił,a ja głupi i tak się na polu pod amazonem zakopalem,szef jest bardzo wymagający, musisz umieć scania po polach jezdzic

Oktawian Nowy wpis

Szef bardzo dobry i pilnuje cały czas. Raz pomyliłem drogę o 2 w nocy to do mnie zadzwonił i się spytał gdzie jadę. W pełni rozumiem dlaczego ponosiłem koszty za pomylenie drogi nawet o te 8 km więcej.

Jurek Nowy wpis

Dlaczego ten stary dziod bez zebow,ochlej,nie daje mi amazona ,ja nic innego nie umiem,na ikei zasralem kibel ,i nie chcą mnie tam,jak rodzina utrzymom

Krzysiek Nowy wpis

Stary (usunięte przez administratora) nie ma uczuć dla kierowców. Nigdy nie wiadomo kiedy w trasę ,a jak się nie zgodzisz to wypomina na firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wschowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
Stefan kobyla

Straszny dziad, pracowalem tam,gdyby nie ludzie nie broniący Ukrainy,firmy by nie było,beznadziejny przypadek,niby stanowczy ,wymagający,ale tak .lupi że masakra

Iza
@Stefan kobyla

Ale o co chodzi? Dlaczego uważasz, że gdyby nie pracownicy z Ukrainy to firmy by nie było? :/

Krzysiek
@Iza

Spokojnie zaraz Żeleński mobilizacja ogłosi albo wizy się skończą to zrozumiesz

Ilona
@Krzysiek

Myślisz, że mogłoby do tego dojść tak w rzeczywistości? Firma nie brała takiego scenariusza pod uwagę, żeby ewentualnie się jakoś zabezpieczyć?

Pedro warga

Pracowalem tam chwile,lecze sie juz piec lat

Iza
@Pedro warga

Chwilę to znaczy ile? I z czego się leczysz i jaki to ma związek z pracą?

Roman

Dominika to pewnie baba tego grubego co marchew przebieral w holandi,ona nigdy nie zrozumie czemu nie polecasz

Zdzichu

Firma sprawia wrazenie zamknietego zakladu dla psychicznie chorych,totalny chaos,dezorganizacja,bardzo dziwna atmosfera

Kierowca

Nie polecam firmy Lecar, a jedyne co mogę pochwalić to Panią Agnieszkę :)

Dominika
@Kierowca

Czemu nie polecasz?

NICK

Nie polecam. Wypłata wypłacana w ratach ,auta po ukraincach niesprawne . Chaos na firmie nigdy nic nie wiadomo ,szef niesłowny .porażka

Leszek
@NICK

Zgadza się.

Zostaw merytoryczną opinię o Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk - Wschowa

• Jak się pracuje w Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk?

Lecar Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Leszek Karolczyk