Opinie o Kornet Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kornet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kornet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kornet Sp. z o.o. w Zamość

Remek Nowy wpis

Pani Marzena (usunięte przez administratora) mnie ponieważ jeśli pracuje się cały miesiąc tak samo jak inny pracownik a Pani twierdzi że za naukę nie należą się wynagrodzenie to mogę wystawić tylko negatywną ocenę.W firmie nie ma czegoś takiego jak wypłata podstawy nawet jak zostajesz w dyspozycji nie dostaniesz wynagrodzenia tak ta Pani traktuje ludzi. Firma dorabia się na pracy rolników którzy i tak się cieszą ,że mają dodatkowo jakiś zastrzyk pieniędzy.Samochody brudne i zaniedbane na nowy samochód nie masz co liczyć bo wiadomo musisz przepracować z dwa lata.Zamojskie dziady a to podobno lepsza firma w tym mieście????????Niech sobie Pani zapłaci kolejna ratę lizingu za moją pracę może kiedyś Pani wyjdzie to bokiem.(usunięte przez administratora)!!!

Pracownik firmy Nowy wpis
@Remek

Szanowny Panie Pawle, a nie Remku jak Pan to określił, warto sprostować kilka kwestii, z uwagi na ich nieprawdziwość. Jak Pan podkreślił, samochód brudny i zaniedbany to właśnie Pan zostawił po trasie, co więcej z całkowicie zniszczoną oponą, której Pan jak sam stwierdził nie wymieni ,,bo nie będzie się brudzić". Pana lekceważące podejście do pracy, w naszej firmie, jak i zasięgniętej opinii w środowisku o Panu, pozostawia wiele do życzenia, brak zainteresowania pracą i sprzętem, a Pan oczekuje nowego samochodu? Pracował Pan tylko kilka miesięcy, za które dostał Pan wynagrodzenie. Zależy nam zawsze na dobrej współpracy, aby obie stronę były zadowolone, bo to nasze WSPÓLNE miejsce do pracy, proszę natomiast zwrócić uwagę, że Pan nieustannie wyrażał swoje niezadowolenie i niechęć do pracy. Praca jest nieodłącznym elementem naszego życia Panie Pawle. Życzę Panu wytrwałości w pracy i powodzenia w realizacji nowych zamierzeń. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Należy sprostować informacje, fałszywe informacje, które zostały tutaj opublikowane. Firma istnieje nieprzerwanie od czasu otwarcia działaności i funkcjonuje nieustannie na najwyższych obrotach

Sylwia

Hej, a pracujesz w tej firmie aktualnie? Możesz napisać, czy jesteś z tej pracy zadowolony? Jak wynagrodzenie?

LZ
@Sylwia

Cześć, pracuję tu jako kierowca zawodowy. Zarobki niezłe, aczkolwiek spedycja daje zlecenia nie do zniesienia. Ciągle jakieś kabotaże itd… czasem to męczące, ale samo szefostwo miłe ????

Seba Nowy wpis
@LZ

Siemka, mógłbyś coś więcej powiedzieć o pracy w tej firmie ? (usunięte przez administratora)

Seba Nowy wpis

Witam, może mi ktoś powiedzieć w jakim systemie pracuje w tej firmie oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Doświadczenie ponad 3 lata , robota ogarnięta czy trzeba kombinować?

Karol

Ktoś napisał, że firma nie działa. Zgodnie z KRS normalnie działa, może ktoś z pracowników uaktualnić?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kornet Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca

Najbardziej uczciwa praca w jakiej pracowałem. Brak jakichkolwiek nieporozumień, szefostwo miłe i wyrozumiałe, a wypłatę zawsze otrzymuje w terminie, oczywiscie nie małą:) jak najbardziej polecam

Rudolf
@Andrzej

Działalność zamknięta w lutym 2016 a Ty opiniujesz że jest pięknie?

AND
@Rudolf

działaność zamknięta ? Radziłbym uzupełnić swoją wiedzę zanim się napisze bzdury w internecie

MichMach
@AND

Potwierdzam. Firma nie istnieje. Sprzedane samochody, zamknięta działalność.

Zostaw merytoryczną opinię o Kornet Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Kornet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kornet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kornet Sp. z o.o.?

Kornet Sp. z o.o.