Opinie o God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska w Rząśnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska w Rząśnik

Klient

Zatankowałem na tej stacji paliwo, nie wiedząc że na stacji niema samoobsługi, podniosłem pistolet i nalałem sobie benzyny. Starsza pani szybko do mnie podeszła i zaczęła wydzierać się na mnie przy wszystkich klientach, że skasowałem jej licznik, że zrobiłem to specjalnie, miała do mnie głośne pretensje nie oglądając się że cała stacja na nas patrzy. Na stacji niema informacji że paliwo nalewa pracownik. Staliśmy i dyskutowaliśmy tak kilka minut, po kilku minutach nie wytrzymałem i kilkukrotnie powiedziałem jej że jeżeli aż tak źle zrobiłem to żeby zadzwoniła na policję. Oczywiście więcej argumentów już nie miała, tylko mnie zwyzywała. Na koniec kazała mi już więcej nie przyjeżdżać więcej na stację, i nie przyjadę choćbym miał tam tankować za darmo. Wiem że ta osoba na całą okolicę jest znana jako bardzo wredna, kogokolwiek pytam, każdy mówi to samo. Jestem przekonany że wszystkie dobre opinie jakie są tu wystawione, to nie przez zadowolonych klientów ale sztucznie utworzone konta, bo po prostu nie wierzę że ludziom się tam podoba. Muszę dodać że była to moja druga wizyta na tej stacji, po kilkuletniej przerwie. Z pierwszej wizyty mam podobne doświadczenia, zajechałem tu tylko dlatego że miałem po drodze. Obsługa poniżej jakichkolwiek standardów, paliwo drogie, (usunięte przez administratora) prostactwo, wredota. Jeżeli chcecie Państwo oszczędzić sobie nerwów to stanowczo odradzam tankowanie w tym miejscu i udanie się do Obrytego, Pniewa lub Wyszkowa. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska - Rząśnik

God-Pol Stacja Paliw Halina Godlewska