Opinie o Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz w Zielona Góra

Szukam roboty po Zielonej jako pomocnik mechanika ale teraz tak patrząc po tych komentarzach to nie wiem czy działalność jest stale prowadzona. sprawy faktur już wyjaśnione? I czy w ogóle pomocnicy byli tu przyjmowani? właśnie miałem problem żeby w ogóle z neta ofertę wydobyć

Aleksandra

Ej serio on aż tak źle robi jak to ludzie piszą? Czy akurat trafili tu źli klienci za ci zadowoleni to się teraz wożą swoimi maszynami w spokoju?

Kamil Paszkiewicz ASB
@Aleksandra

Pani Aleksandro tych parę wystawionych anonimowo negatywnych opinii nie świadczy do końca że ja tak psuje każde auto. Do mię przyjeżdżają klienci z całej Polski i mam już tysiące zadowolonych klientów, prowadzę osobiście zakład kilkanaście lat, ale jak to w życiu bywa czasem powstają problemy z klientami. Najczęściej wynika to z tego że klienci myślą że za dwa tysiące można zrobić generalny remont. Na szczęście mam mnóstwo sczesliwych klientów którzy mnie chwalą na różnych forach typu Opel forum i inne, dzięki nim mam nadal dużo klientowi a tę parę osób co opisały mnie negatywnie to no cóż wszystkich nie zadowolę. Pozostaje tylko wyjaśnić problemy.

@Aleksandra

Kiedyś robił dobrze, obecnie większość osób narzeka, sam zastanawiałem się czy jechać ze swoją TF80SC do Pana Kamila ale odpuściłem

@Michał

No ale to czemu w końcu odpuściłeś, skoro sam napisałeś, że Pan Kamil kiedyś robił dobrze? To już gdzieś indziej byłeś z nią?

Piotrek
@Kamil Paszkiewicz ASB

Tysiace zadowolonych klijentow !!! . Jesteś (usunięte przez administratora) i sprzedajesz stare zamontowane czesci jako nowe . Czy ty chlopie wiesz co to znaczy być udciwym sumiennym mechanikiem ?. (usunięte przez administratora)

@Piotrek

Ok, widać że próbujesz dogryźć ale żeby mamę czyjąś w takie coś mieszać? Na sprzedaż tych wspomnianych części to masz jakieś dowody? Po czym wiesz, że używane?

Jarek
@Aleksandra

Facet zna się na mechanice ale jeszcze bardziej na naciaganiu klijenta . Nie slowny.

@Kamil Paszkiewicz ASB

Byl pan być może dobrym mechanikiem. Ale dzisiaj jest pan zwyklym partaczem ,

Piotrek
@Aleksandra

Jezdzi do niemiec , kupoje skrzynie w warsztacie po szmochodach po wypatku , trwa to już kope.lat..

Grzesiu
@Aleksandra

Byłem u niego , pierwszy i ostatni raz . Cwanuak i cham.

Szkoda słów ,

Karol Nowy wpis
@Kamil Paszkiewicz ASB

(usunięte przez administratora)Rzekomo wymieniłeś półoś, która była rozsypana po roku czasie. Faktury żadnej nie wysłałeś, a o taką zabiegałem! (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz?

Karol Nowy wpis

Tam nie ma żadnej kultury. Facet to zwykły cham i (usunięte przez administratora) Nie odbiera telefonu kiedy się do niego dzwoni, kiedy już łaskawie odbierze, to wielce oburzony i potrafi rozłączyć się w połowie zdania. Jeżeli chodzi o trzymanie terminu, to można zapomnieć... Moja skrzynia po jego naprawie wytrzymała rok i znowu trzeba było naprawiać, co skutkowało uszczupleniem budżetu o kilka tysięcy złoty. Nie polecam tego typa! Cham, (usunięte przez administratora) Rzekomo wymienił półoś, która po roku była do wymiany... Nie pokazał żadnej faktury, mimo że o taką zabiegałem... Po prostu przestał się odzywać. Nie polecam!!!!

InsigniaPodlasie

NIE POLECAM!!!!!!!!, AUTO SZARPIE GORZEJ JAK PRZED NAPRAWĄ, REKLAMACJA NIEMOŻLIWA, ŻAŁUJE WYDANYCH PIENIĘDZY I CZASU KTÓRY STRACIŁEM NA DOJAZD I NAPRAWĘ KTÓRA POGORSZYŁA STAN RZECZY ZAMIAST POPRAWIĆ

@InsigniaPodlasie

A to pierwszy raz u nich byłeś z tą Insignia? Wgl ktoś Ci ich polecił czy jak do nich trafiłeś?

Kamil Paszkiewicz ASB
@InsigniaPodlasie

Widzę że wystawił Pan anonimowo negatywną opinię, jeżeli wogóle naprawiałem Pana auto i faktycznie źle działa to proszę o kontakt. Ja nigdy nie odmówiłem możliwość reklamacji i jeśli będzie trzeba to usunę usterki jakie pozostały. Generalnie nie wchodzę na fora z powodu braku czasu i zakładam że skoro kolejki z mam na blisko dwa tygodnie to znaczy że robię dobra robotę. Jak widać chyba wszystkich nie jestem w stanie zadowolić.

@Kamil Paszkiewicz ASB

Panie kamilu , jest pan zwyklym partaczem , szkoda słów na bledy wykonane w moim aucie .

@Malgosia

widzę ostro się dzieje... jakie błędy ma Pani na myśli?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Adam Srd

Jak Najbardziej Polecam Pana Kamila!, Naprawa skrzyni Af40 w OPLU(wymiana sprzęgła, sterownika, tłoka, oleju itd. ) wykonana ekspresowo (rano zostawiłem, popołudniu odebrałem). Nie widzę tu żadnej fuszerki, skrzynia zmienia biegi gładko oraz wiele lepiej niż przed usterką z którą przybyłem. Człowiek zna się na rzeczy, potrafi wytłumaczyć co robić aby nasza ASB żyła długo i szczęśliwie. Przyjechałem do Pana Kamila z miasta oddalonego o ponad 350km i wcale nie żałuję. Szczerze POLECAM!!!.

Rafi

(usunięte przez administratora) Usterka skrzyni naprawiona najtańszym możliwym kosztem (druciarstwo) byle działała a to że szarpie to nie ważne. Auto po naprawie złapało poważne błędy nie do usunięcia oraz uszkodzone radio. Byle do bramy później się nie znamy. W razie czego o reklamacji można zapomnieć jakikolwiek brak kontaktu w czasie i po naprawie.

Wysoki
@Rafi

Dokładnie :) niski to ma tyle do gadania co serwisowa mała

Radek

Facet bez jaj , zero uczciwosci , zero chonoru.

MK

Kamil Paszkiewicz to mechanik bardzo trudny w kontakcie z klientem, wyjątkowo nierzetelny i niesłowny. Uciekający od odpowiedzialności i reklamacji źle wykonanych napraw. Nie liczący się z klientem i jego potrzebami, oraz z jego czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz - Zielona Góra

Automatyczne Skrzynie Biegów Kamil Paszkiewicz
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 45