Opinie o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Psychiatryczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychów

Zdrowie

Myślę,że każdy zwariowałby po pobycie w takim w szpitalu .Słyszałam ,że wiele osób popełnia samobójstwa po tym jak wbrew woli ich samych umieszcza ich tam rodzina .No ,cóż jak ktoś chce Ci dorobek życia ukraść to fikcyjnie rodziny umieszczają tam bliskich lub dalszych krewnych.2 fikcyjnych świadków i więzienie gotowe w psychiatryku.Ja jestem przykładem spisku tyle ,że jestem człowiekiem prawa i znam się na rzeczy ,więc poradzę sobie i z takimi jak zawsze.Misją szpitala jest ochrona zdrowia psychicznego i jak się Boga nie boją.Psychotrop to to samo co narkotyk odbiera na zawsze sprawność poznawcza.Zabierasz do domu kalekę i to sobie uswiadom.Jeśli nie chcesz skończyc jak dr.Matyjaszczyk ze Suchej to doktorze przemysł zanim zaczniesz niszczyć kolejnego człowieka .To motto dla każdego ,że w życiu jest powracająca fala

Nikola Nowy wpis

Wrabianie ludzi w choroby psychiczne przez rodziny by pozyskać ich majątki stało się metodą już obsesyjną.Wystarczy ktoś wchodzi drugimi drzwiami ,a pacjent o tym nie wie i już jest choroba zwid gotowa Diagnozuje chora rodzina ,a lekarz daje się wrobić.A jak jest sąd zaoczny bez udziału pacjenta to cóż ma robić szpital.Nie przyznają się,że przyjęli zdrowego pacjenta .Trują lekami zdrowych ludzi .Reporter

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny?

Adrianna Nowy wpis

Jak macie doła to jedźcie gdzieś na wycieczkę,idźcie na dancing,do księgarni ,na basen,na lody ,a broń Boże nie do lekarza psychiatry.Ludzie umierają po tych psychotropach i są mózgi okaleczone .Niech psychiatra sam to żre to gówno.Tylu ludzi odbiera sobie życie po tych antydepresantach ,że szok.Niedawno pochowaliśmy 25 letniego sportowca bo brał leki od psychiatry .Szok jak go straciliśmy przez leki.Okaleczanie mlodzieży.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wojewódzki Szpital Psychiatryczny? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Adam Nowy wpis

Złe opinie ma Soch ...ki ,bo to taki mały (usunięte przez administratora)i pisze byle co byle udupic pacjenta w badaniach.Pan Bóg nie rychliwy ,ale sprawiedliwy.Jak (usunięte przez administratora) to ino raz.Zdrówka Wam Drodzy życzę.Adam

Helena

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Lekarza specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W ogłoszeniu wymienione są kwestie oferowane, a nie ma podanych żadnych wymagań. Orientujecie się, co trzeba spełniać, aby mieć szansę dostać się na takie stanowisko? Wykształcenie to na pewno... Ale czy jakieś konkretne doświadczenie jest konieczne? Bo ja za dużego póki co nie mam...

Norwid

Znajomy młody chłopak po antydepresantach się powiesił ,bo wiedział ,że do sportu już nie wróci .Drżenie kończyn z leków uniemożliwialo mu na zawsze sport mimo rezygnacji z leczenia.Skutki uboczne leku

Edward

Wybrano już specjalistę ds. kadr i płac? Wśród wymogów chyba najważniejsze jest doświadczenie, czy coś jeszcze się liczy? A propos liczenia, to jakiej kwoty wynagrodzenia mogę się spodziewać po pierwszym przepracowanym tu miesiącu?

Góral

Czy na oddziale uzależnień od alkoholu są dostępne wizyty lub wyjścia na spacer?

Renia H

Okropne miejsce.Pan So.... .. cki mocno niekompetentny i pan Mą...a też niechlujny.Pobyt przypłaciłam strachem do końca życia.Zawsze już pozostanie mi strach przed lekarzami mimo,że pracowałam w medycynie za granicą i byłam zafascynowana stroną medyczną w europejskich szpitalach.Pracowałam z ludźmi i dla ludzi ,a teraz moich własnych rodaków się boję.To,że rodzina męża chciała zagarnąć mój majątek i (usunięte przez administratora) medyków,bym została w szpitalu bez mojej zgody ,wchodząc tam bocznymi drzwiami o czym dowiedziałam się z wewnętrz.dok,bo udawali moją rodzinę,a nie męza bliskich to kary godne rzeczy.Psychiatra to trochę mądrzejszy powinien być,a nie truć ludzi lekami bez diagnozy pewnej i ostatecznej.Polecam wycieczki i spacery,kino ,teatr i oderwanie się od rzeczy materialnych .Czas na nas byśmy realizowali swoje marzenia z dobrą książką w dłoni .A szpital niech dopadnie Ręka Boga .????

Wiola

Czy szpital informuje osobę upoważnioną, jeśli pacjent (nieubezwłasnowolniony) samowolnie opuści oddział?

Lidia
@Wiola

Ciekawe pytanie, ale jak jest 100% zdrowy to raczej nie powinni?

Najgorsze jest to ,że od pierwszego dnia dostawałam leki domózgowe,a w dokumentachwewnętz.lekarz napisał ,że diagnoza nie jest pewna po miesiącu.Rany Boskie,a skutki uboczne drżeń ciała i kończyn ze 2 lata jeszcze miałam ,a uraz do końca życia .Strach przed lekarzami ,lekami itd.Ufnośc do każdego człowieka utracona.I gdzie ta ochrona zdrowia psychicznego ,gdzie.A zniszczenie w środowisku społecznym.Propaganda jak w Rosji ,a mieliśmy się za wspaniałych i uczciwych.

Lidia

Poważnie miałaś właśnie taką sytuację, którą opisujesz? Było to gdzieś przez Ciebie zgłaszane, bo brzmi troszkę jak pewne niedopatrzenie, o ile oczywiście to prawda

KIWOLS

Na razie bez większych uwag chociaż pierwsza noc koszmarna. Z uwagi na stan epidemiologiczny kontakt z lekarzem po wyniku z drugiego wymazania. Obsługa się stara, coć nie ma lekko - szpital w remoncie.

KIWOLS
@KIWOLS

Na początku wydawało się, że wszystko jest OK, później coraz gorzej. Ogólna ocena mniej niż dostateczna. Po opuszczeniu szpitala, z powodu utraty zaufania do personelu, a gdzie oczekiwałoby się wszechstronnej pomocy, a takiej tam próżno szukać, na szczęście znalazło się inne wyjście. Ale kogo to obchodzi? Służba zdrowia w Polsce to koszmar.

Miła
@KIWOLS

To prawda lekarze wpisując chorobę nawet nie wiedzachowuje czy faktycznie ona jest a pielęgniarki lenie śmierdzące i tyle łamią prawo pacjenta tak jakby nic nie rozumiał upośledzenie umysłowem totalne nie wiem czy wyleczalne współczuję każdemu kto tam trafił nie ma tam nic dobrego szpital do likwidacji pacjenci faszerowane lekami masakra totalna porażka. Dla mnie oni powinni zarabiać najnisza nic więcej.

Na jakie wsparcie w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

W szpitalu są przestrzegane przepisy prawa pracy wynikające z Kodeksu Pracy i innych obowiązujących ustaw.

Lilia

Najgorszy szpital pod słońcem A lekarz to brak słów jak na wykształconego lekarza to nie wypada takich słów używać chyba się z choinki urwał.

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w mieście Andrychów. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Lilia

Masakra najgorszy szpital jak on może się nazywać wojewódzki (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo lód lekarza cokolwiek się dowiedzieć to graniczy z cudem personel to chyba za karę tam pracuje brak słów.

Lilia

Szpital bez nadziejny okropny (usunięte przez administratora) od lekarza cokolwiek się dowiedzieć to graniczy z cudem ludzi się traktuje jak powietrze masakra pała w łazienkach papierosy NIK na to nie zwraca uwagi personel ma to gdzieś jak by tam zakare pracował

Mecenas

Uważam ,że to najgorszy szpital.Pan dr.S.......cki ma urojenia.Trochę mi się chce śmiać ,że taki niedorozwinięty skrzat z mini oczkami wogóle został tam przygarnięty.Okulary ma większe niż gębę.Pisze w papierach pacjentów bujdy.Radzę skserować wewnętrzne dokumenty , to wtedy zobaczycie Państwo jaki to przykutas.W Bogu nadzieja ,że kiedyś go dopadnie i rozliczy z krzywd jakie czyni pacjentom.

Masz rację .
@Mecenas

Też tak uważam ,że te skrzat jest dzięciołowaty.Zabawia się doktorek ludzkim życiem.Kaska,Kaska,Kaska.......i nic nie robić.To już wirus to pikuś przy debiliźmie takich.

@Pracownik jak obecnie z zabezpieczeniami dla pracowników?

@Paweł

Są dostępne zabezpieczenia zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.

Czy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny zapewnia kartę multisportu?

WSP nie zapewnia karty multisportu

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny - Andrychów

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny