Opinie o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. w Połczyn-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. w Połczyn-Zdrój

Dawna pracownica

A o co dokładnie wszyscy są skluceni?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Nitka

Niestety! Tu zapanował chaos. Dyrekcja skłóciła wszystkich współpracowników - skłóconym zespołem lepiej sterować. (usunięte przez administratora)!

Amma

Czekamy by wszystko wróciło do normy, Tęsknimy wrócimy zawsze :)

Edyta

Byłam w Gryfie od 6 marca br (turnus NFZ). Szczerze polecam. Lekarze, personel udzielajacy swiadczen, poziom zabiegów bardzo wysoki. Jedzenie dobre i wystarczające. Bajeczne okolice wymarzone do pieszych,bądź rowerowych wypraw. Obiekt o dużej powierzchni do pokonywania pieszo ( są windy ;)), co dodatkowo wpływa na kondycję. Basen troszke maly i płytki,ale ...trwa budowa nowego - wiekszego. Szkoda,że nie ma biblioteki. Dla dziewiarek - warto wziac druty :). Z pewnością tam wrócę. Pozdrawiam cały Personel życząc zdrowia, spokoju, pokonania wirusa i rychłego powrotu do kontynuacji działalności i leczenia kuracjuszy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. technicznych?
logo firmy Dietetyk
Ikona

Super uzdrowisko polecam!

cat
@Ikona

Przebywałem tam na kwarantannie. Jedzenie, zabiegi, pokoje - plus. Popołudnia - bezdenna nuda. Zakończenie po dwóch tygodniach - nagłe i natychmiastowe - minus.

Lukasz

Byłem na turnusie z Zusu w Gryfie w lutym. Obskurne pokoje, male porcje jedzenia. Jedyne co mi odpowiadało to zabiegi leczniecznicze oprócz sali gimnastycznej. Nie można tego nazwać ćwiczeniami z pacjentem. Jedyne co tam potrafią to podwiesić nogę i każą machać przez 15 minut. I tak 3 razy dziennie. Albo ćwiczenia grupowe gdzie Pani mówi tylko co robić i nie pokazuje. Jedni pacjenci ledwo sapia inni się nudzą. Na koniec turnusu miała miejsce awaria. Była ewakuowana baza zabiegowa. Nikt nie udzielał żadnych informacji. Przez okno widziałem kilka straży. Kompletny chaos.

Beata
@Lukasz

Ponoć GRYF to największy i najbardziej okazały obiekt Uzdrowiska Połczyn. Słyszałam, że wewnątrz obiektu szczególną uwagę zwraca rozbudowana baza rekreacyjna - basen zewnętrzny, basen wewnętrzny z sauną, siłownia oraz kawiarnia. Myślałam zatem, że to naprawdę super miejsce i zaskoczyła mnie Twoja opinia. Jak długo trwał turnus, na którym byłeś?

Bożena

Byłam na turnusie w styczniu, normalnie na bazie zabiegowej to sanatorium miłości tylko szkoda że nie dla kuracjuszy a dla fizykoterapeutow. Raz czekałam na masaż bo jasny pan masażysta musiał obsłużyć koleżankę z pracy a dopiero później mnie.

BOGUSŁAW

Jadę samochodem do sanatorium 06.03.2020 r - Mazury /Kętrzyn/ szukam towarzysza podróży kontakt- 516870050

Wiecie czy w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. szukają chętnych na staż?

Lilia

Niestety nie

Liiaa

Nie warto,omijac jak się da

Japierr

Stare parówki,pokoje nie remontowane od czasów Gierka, meble się rozpadają, okna poprzykręcane na wkręty, wieszak w formie gwoździa wbitego w ściane. Jedyne co mogę pochwalić to panów z recepcji bo reszta to o (usunięte przez administratora) potłuc.

Dana

Witam mam na 0.3. 01. 2020 r do Sanatorium po przeczytaniu opinii aż się boję... Masakra jakaś...

Galla
@Dana

Ja jadę od 02.01.2020. Sanatorium jest dobre. Ja już byłam i nie ma się co bać.

parbalon

wyjazd do sanatorium 5 styczen 2020 r czy ktos cos z wielkopolski jak w nicku @wp.pl

Galla
@parbalon

Ja jadę od 02.01.2020. Już byłam sanatorium spoko.

Marika

Chciałabym spróbować tam jako pielęgniarka. Ile trzeba mieć doświadczenia?

Fizjo

Pracowałam jako fizjoterapeutka na każdej bazie zabiegowej w tym Uzdrowisku, gorszej pracy nie mogłam sobie wymarzyc. Charuje się jak wół czasami 7 dni w tygodniu, zero podziękowania, zero czegokolwiek. Kierowniczki na bazach Irena Gryf Borkowo to naprawdę są jakieś zolzy pierwszej jakości, myślą że są najmadrzejsze a tak naprawdę to tylko potrafią zastraszac pracowników i to wszystko. Teraz jeszcze wykonują badania i zlecają zabiegi, nie wiem kto dał im takie zadanie ale chyba ta osoba nie wie jak powinno wyglądać profesjonalne badanie pacjenta. Odradzam pacjentom a w szczególności fizjoterapeutów. (usunięte przez administratora) przedmówczyni o fizjoterapii pisze cała prawdę o tym koszmarnym Uzdrowisku. Zero rozwoju, zero perspektyw tylko stracony czas w tym miejscu pracy.

Anulka

Czy ktos z wojewudztwa lubelskiego wybiera się do sanatorium w dn 07.12 2019 .szukam towarzystwa do podróży. Mój tel 693 702 441.

Kama i Kurka

Widać że osoba o nicku KAMA i KURKA to jedna osoba, chyba to któraś z pań kierowniczek na bazie zabiegowej. hah hah hah porażka

Kurka

Dlaczego ktos pisze,ze w uzdrowisku idzie sie na ilosc nie na jakosc? Kto wykonuje zabiegi wg zlecenia,czasu maszyna? No człowiek ! I czlowiek decyduje jak zrobic zabieg by byl dobrze wykonany! No chyba,ze jest inaczej by bedąc na kontrakcie i nie mając zobowiazan czasowych robi prace szybciej..tylko czyim kosztem?

Ogólnie wszystkim fizjoterapeutom, odradzam tego miejsca pracy. Praca na ilość a nie jakość. Wszystkie informacje zawarte w ogłoszeniu, że zapewniają stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego to ściema. Na bazie zabiegowej w Gryfie musisz być podporządkowana pani kierownik, która nie ma w sobie za grosz empatii. Nie wie co to czas wolny i rodzina. Najlepiej cały czas żebyś była w pracy i nie odzywała się, żeby dostać wolne to musisz błagać albo naprawdę musisz mieć bardzo dobry powód np. pogrzeb albo wesele. Gdy dzwonisz telefonicznie powiedzieć, że nie możesz przyjść do pracy bo masz dziecko chore albo sama jesteś chora to później w ramach zemsty dostajesz stanowisko masażu na kilka tygodni jak jesteś na umowie o pracę albo bardzo słabo płatne stanowisko gdy jesteś na działalności gospodarczej i zarabiasz 60 zł dziennie. Ogólnie kilka koleżanek miały taką sytuacje, że poszły prosić o wolne a pani kierownik powiedziała, że nie, bo nie ma ludzi do pracy i ma przyjść albo do widzenia z pracą. A jeszcze lepsza jest pani kierownik na bazie zabiegowej w Borkowie, ta cały czas jest nie przyjemna, nie potrafi rozmawiać z pracownikami a jak wybuchnie z nie wiadomo jakiego powodu to uciekać bo wszystkie swoje nie powodzenia wyrzuca na pracowników i pacjentów. Pracownicy jej się boją i dlatego nic z tym nie robią a szkoda bo taka osoba nie powinna pracować na bazie zabiegowej i kierować kadrą fizjoterapeutów. Uciekajcie stąd jak najdalej, jak zacznie brakować im dobrych pracowników to może wtedy pomyślą o zmianach.

Olga

Taka cisza od dawna to musi być dobra praca i dlatego nic nie piszecie?

@Olga

Praca jak w korporacji- na "górze" żyją na "dole" harują. Za dużo się sprzeciwiasz lub nie pasujesz z "pewnych" powodów szefowi dostajesz wypowiedzenie z trzymiesięcznym okresem wstecz rzadziej degradacja. Na każdym kroku trzeba uważać o kim lub przy kim mówisz. Większość fizjoterapeutów, która odeszła z uzdrowiska narzekała na zarobki, na sposób zarządzania i organizacji. Teraz pracują w kołobrzeskich uzdrowiskach i nie narzekają. Ja odszedłem niedawno. Prowadziłem działalność więc łapałem jak największą ilość zabiegów by zarobić. Dziś prowadzę działalność poza Połczynem. Marketing- święte krowy, bożyszcze prezesów. Setki pakietów, każdy marketingowiec chce się wykazać, wiadomo chce zarobić. Tyle, że kosztem innych. Pamiętam jak w pewnym okresie wykonywałem kilka różnych zabiegów na raz! Dziś wiem, że to norma. Nie polecam pracy ludziom wrażliwym, tu jest kierat i spychologia. Wiem, że na kuchni w Gryfie pracują Ukrainki.

Xyz
@Gość

Zgadzam się z przedmowca,w 100 procentach,to co się dzieje na recepcji w Gryfie to jakaś pomyłka,panienki donoszą,do kierownictwa, każdy każdemu donosi ,wszyscy pięknie się uśmiechają, takim sposobem awansuja,brak atmosfery nikt nowego pracownika nie przyuczy,odnośnie zarządu to jest to towarzystwo wzajemnej adoracji jeden niewłaściwy ruch inne zdanie i można się z pracą pożegnać,nikomu nie polecam ani pracy na recepcji ani w zarządzie,

Edward
@Gość

Co to znaczy, że wykonywałeś kilka zabiegów na raz? Przyjmowałeś jednocześnie kilka osób? Rozwiń proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. - Połczyn-Zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.