Opinie o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. w Połczyn-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. w Połczyn-Zdrój

Mario

Uzdrowisko Połczyn szuka wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska. Nie polecam, dużo mądrych osób dało sobie spokój i odeszło z firmy. Nie dziwie się... Firma jest pod rządami pisowskiego zarządu który notorycznie kłamie pracowników. Ja też uciekam z tego pisowskiego(usunięte przez administratora) Nara

@rassa

Jeśli już o wymianie była mowa to robił ktoś jako techniczny? Dalej oferta wisi, jedna Pani już o nią pytała. Zastanawia mnie czy dużo obecnie jest pracy w uzdrowisku. I przede wszystkim czemu ktoś nowy jest potrzebny? Co z poprzednikiem?

Krynia

Byłam w sierpniu 2018 r. Baza zabiegowa super.lekarze bardzo ugodowi. Panie sprzątające super, ale reszta do bani. Za wszystko trzeba płacić np. telewizor, czajnik,żelazko,ręcznik,wymianę pościeli. Dotyczy kuracjuszy z nfz. Najgorsze to jedzenie, niedość że małe porcje to do tego niejadalne. Jakieś wymyślne sałatki z resztek i na dodatek śmierdzące. Przy jednym stoliku cztery osoby dostały do obiadu świeży ryż (który jest parę razy w tygodniu) a dwie osoby dostały stary śmierdzący, trzeba uważać żeby się nie zatruć. Z zup to na okrągło szpinakowa, szczawiowa , zalewajka i pomidorowa wszystkie wodniste i rzadkie. Mięsa to jak na lekarstwo i wszgstko gotowane same mamałygi najgorszy to kotlet z kaszy z mięsem mielonym w sosie można się porzygać.Uwaga na kiełbasę smażoną niejadalna i śmierdząca. Jednym słowem świnie lepiej się karmi. Na marginesie z jedzenia które należy się kuracjuszom żywi się cała obsługa gryfu plus kuchnia oczywiście. A poza tym o godz 22 zamykane są wszystkie drzwi. Palące nocne marki mogą sobie paznokcie obgryzać bo na papieroska nie wyjdą.

Teresa

Jako miejsce pracy nie jest tak źle? Podpytuję, bo widzę, że widnieje dopisek "były pracownik", to w sumie dlaczego już były, skoro nawet w porządku? pracownicy także mają darmowy dostęp do tych wspomnianych posiłków?

faktycznie można tak stwierdzić, że kuracjusze zasilają budżet gminy? A co z jakimiś finansami samych zatrudnionych? Nie widzę zbyt wielu opinii dotyczących tego zakresu, a zwłaszcza strefy biurowej, która teraz najbardziej mnie interesuje. Mam na myśli pracę jako specjalista ds. ekonomicznych. Wymagane wyksztalcenie jak i doświadczenie również posiadam, nawet je przekraczam, czy to wpłynie na stawkę? Jest negocjowalna? Po jakim czasie od złożenia CV zostanie mi zaproponowana rozmowa? Ile to trwa?

@Nana

Pamiętajmy karma wraca z podwojona siła nie jesteś w związkach nie obronią cię.Mozesz być stałym pracownikiem ale i tak cię zwolnią jeśli jesteś za dobry w tym co robisz

Malwa Nowy wpis

Kiedyś w ogłoszeniu dla fizjoterapeuty pokazała mi się opcja na umowę o pracę oraz ta na B2B. do dziś jakie występują warianty względem umowy, są jakieś preferencje? Zastanawiam się czy na B2B można sobie ustalić ewentualne płatne dni urlopowe

rassa

standard - 3mies. okres próbny a potem na okres 1 roku umowa i kolejna umowa na 1 rok, dopiero po upływie wymaganego minimum ustawowego w sprawie umów można sie spodziewać umowy na stałe. Tak przynajmniej jest z obecnym prezesem r.m. ... a jeśli sie chce szybciej otrzymać umowę na stałe to tylko poprzez poparcie kogoś z zaufanych ludzi partii lub (usunięte przez administratora) lizanie itp. w cenie. Pozbawiasz sie honoru i godności ale zyskujesz aprobatę do czasu -przynajmniej jak jesteś jeszcze skuteczny i potrzebny. krótko mówiąc wyrzują i wyplują tak jak zrobiono tam z wieloma wieloletnimi doświadczonymi fachowcami, którzy zachowali sie uczciwie i godnie względem współpracowników -załogi i powierzanych im obowiązkom. Powodzenia próbuj i sie przekonaj na własnej skórze. .... jest nadzieja że bedzie zmiana władzy więc tego który to wszystko powoduje juz tam nie będzie- 13 lutego jest nadzwyczajne posiedzenie w KGHM - bedzie zmiana władzy więc w firmach "córkach " zarząd sie też zmieni.

Nana
@rassa

Prawda jest taka że masażystów, fizjoterapeutów itp nie zwolnią dadzą im premie i to dość wysokie a ludzi na niższych szczeblach traktują jak(usunięte przez administratora).Nie dość że mogą wykazywać się ogromną wiedzą i chęcią do pracy to wszystko zrobią aby taką osobę zwolnić.A potem dziwią się że nikt nie chce przyjść do pracy i tyrać na umowę zlecenie za (usunięte przez administratora)pieniądze bez wolnego,bez urlopu.

Nana

A co ma nauka do tego aby pracownicy na niższych stanowiskach dostawali też wysokie premie? Oni jeszcze gorszą robotę wykonują niż masażyści czy fizjoterapeuci i takim tym bardziej się należy.Nie każdy masażysta czy fizjoterapeuta wykonuje dobrze swoją pracę.Tylko że premiera zależy od kierownictwa danego działu i tak jedni wolą dać swoim pracownikom a drudzy pchać sobie do kieszeni.W dodatku jakby zabrakło tych na niskich szczeblach pracowników to ciekawe jak by sobie takie uzdrowisko poradziło.Juz jest problem bo ludzie nie chcą tyrać za (usunięte przez administratora) pieniądze

@Nana

A o jakim zakresie zadań przy tym myślisz, że uznajesz go za bardziej wymagający niż na pozostałych stanowiskach? I te wspomniane premie ile mogą w praktyce jednak wynieść? Jakie to kwoty?

Nana Nowy wpis
@rassa

Ludzie dostają wypowiedzenia nie wiedząc jaki był powód.A powód leży po stronie kierowników którzy stosują (usunięte przez administratora) do osób które są uczciwe w wykonaniu swoich obowiązków pracy.W dodatku tyraja na zlecenie a potem nie otrzymują za to wynagrodzenia albo otrzymują w mniejszej kwocie niż powinni dostać.

Anonim Nowy wpis

Jolka Nowy wpis

Możecie mi opisać pracę specjalisty ds. ekonomicznych? Teraz w ofercie piszą, że głównym zadaniem ma być ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie. jak ona w praktyce może wyglądać? atmosfera wiele dla mnie znaczy

Laki

Związki walczą tylko o tych pracowników co są w związkach, reszta pracowników ich nie obchodzi.I ciągłe umowy zlecenia .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. technicznych?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Witam serdecznie, zauważyłem, że jest dostępne ogłoszenie dla zastępcy kierownika zakładu przyrodoleczniczego. Przyznam, że chciałem zapoznać się ze szczegółami oferty ale nie mam do nich wglądu. proszę opowiedzieć mi o tej pracy oraz o wymogach. Czy jest określone doświadczenie które należy mieć oraz co jeszcze jest istotne by móc zostać zaproszonym na rozmowę?

Igor

Byłem w marcu 2024.Na NFZ ale dopłacałem 56,20zł dziennie.Zabiegi bardzo dobre,kawiarnia ok,pokoje takie sobie,jedzenie tragedia.

Hej. :) a jak tu wygląda sprawa z socjalem? Na stronie widać ofertę uzdrowiska, SPA, Zabiegi, Basen i tym podobne. czy pracownicy maja jakieś zniżki na te usługi? Albo czy są darmowe? Na przykład wejście basen? :D tak się zastanawiam się, bo jak kiedyś patrzyłam za pracą po Połczynie to myślałam, że na recepcje się zgłoszę, ale nie było oferty. myślicie, że będą kogoś szukać?

Czy pracownicy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

A

Nie polecam tego miejsca nie ma co robić dziura i pelno bezdomnych kotow aż żal patrzeć.

@A

Nie ma co robić? A jakie konkretnie oczekiwania mogłyby być wobec tych zajęć tutaj? Swoją drogą czy pracownicy obecnie mogą tu narzekać w podobny sposób czy raczej sporo obowiązków jest teraz do wykonania? Kiedy najgorszy sezon tu występuje pod tym względem?

Ula
@A

Również się zgadzam z opinią ,kuracjusze zasilają budżet gminy.Gmina w zamian pozostawia bezdomne zwierzęta na utrzymanie kuracjuszy.Przez cały pobyt nie widziałam przedstawiciela gminy aby przyniósł karmę dla tych bezdomnych kotów.Te zwierzęta mają pełno kleszczy na ciele,weterynarza na oczy nie widziały.Co z pieniędzmi na te cele robicie w tej gminie ,parę bud z sianem stworzyliście .Wstyd.

Mario

#Nowy
@Mario

Wygłaszam podobną opinię i podpisuje się pod słowami Mario. Aktualny Prezes naczelny to nie człowiek to bezduszny i bezwzględny (usunięte przez administratora). Nie jedną osobę doprowadził do rezygnacji z pracy. Były zgłoszenia pracowników z Zarządu do Głównego Zarządu KGHM pod który podlega UP, ale wszystko zostało zamiecione pod dywan. Ludzie są zastraszani i nic nie mówią sami doświadczając upokorzeń i nękania że strony Zarządu. Ostatnio nawet p. Dyrektor R.W. uciekła na zwolnienie lekarskie z ich powodu. Ten człowiek swoją bezwzględnością i poparciem wicepremier że Szczecinka czuje się jak car a ludzi traktuje jak przedmioty. Nawet związki zawodowe zgłaszały złe traktowanie ale nic z tego nie wynikło a KGHM jak wspomniałem zamiotlo pod dywan .

Jo
@#Nowy

Bylam pare razy na pobycie komercyjnym. Ostatni raz we wrzesniu 2022 w Gryfie. Widac ze dzieje sie zle jest jakis ferment wydaje mi sie ze nie ma kontroli nad organizacja. Przedtem 3 razy bylam w Podhalu i dopoki szefowa Podhala byla Doktor ginekolog widac bylo ze wszystko gra. Po prosti czuje sie ze sa tam jakies posuniecia i ludzie zamiast skupiac sie na pracy byc moze sa zajeci onnymi sprawami. Ale personel dalej profesjinslny i przy zabiegach i w kuchni

@Jo

Ciekawe jest to, że jako osoba z zewnątrz można faktycznie zobaczyć takie szczegóły odnośnie organizacji itp., kuchnia widzę, że została przy tym pochwalona. Czy ktoś wie jak obecnie na niej się pracuje? Ile osób tak naprawdę trzeba do przygotowania posiłków i czy jest szana na pół etatu na zlecenie?

@Mario

zgadzam sie z ta opinia niestety - problem to władza i jej sposoby zarzadznia (stosowanie zastraszania to najlepiej im wychodzi). Prezes do wymiany juz dawno powinno to nastąpić.

Edyta

Widziałam wzmiankę o kiepskim dojeździe do obiektu. Pracownicy mają go w jakikolwiek sposób zapewniony? I czy są także jakieś miejsca parkingowe? Widnieje obecnie oferta pracy dla specjalisty ds. technicznych. Mówiąc wprost potrzebuje się dowiedzieć ile się zarabia i w jakiej atmosferze. Mógłby mi ktoś wiec podpowiedzieć? Warto by mąż aplikował?

Tomasz

Byłem w sanatorium Gryf koniec czerwca 2019 - początek lipica 2019. Baza zabiegowa - super. Posiłki - super. Czystość - ok. RESZTA DO BANI - ZA BRAK CAŁKOWITY W POKOJU WODY PRZEZ 2 DNI, ZERO REKOMPENSATY. ZA WARUNKI DLA OSOBY NA WÓZKU, ZERO UDOGODNIEŃ. CZAS OTWARCIA OŚRODKA-ŻENADA do 22 i KONIEC, DRZWI ZAMKNIĘTE - PORAŻKA. ZWŁASZCZA WTEDY KIEDY DNI SĄ GORĄCE, A NOCE BARDZO PRZYJEMNE. OCHRONA ZOSTAWIA PONAGLENIA , ŻEBY NIE PARKOWAĆ AUT NA TERENIE OŚRODKA Z BŁĘDAMI STYLISTYCZNYMI I ORTOGRAFICZNYMI. NIE POLECAM TEGO SANATORIUM..!!

Kama
@Tomasz

Pan chyba pomylił sanatorium z agencją towarzyską, zabiegi super,jedzenie super,czystość ok..Nie rozumiem Pan ,że czasem coś może się popsuć?dlatego brak wody,złośliwość rzeczy martwych..Ośrodek do 22,no niestety nie ma balangi do rana jak by Pan oczekiwał..Ośrodek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych..A jak się parkuje w miejscu niedozwolonym to cieszy się Pan ,że tylko parkingowy napisał z błędem niż straż miejska z mandatem,,Pozdrawiam serdecznie ????

Irena
@Kama

Bylam z mezem jestesmy bardzo zadowoleni.Obiekt zamkniety o 22 i slusznie bo to nie jest dom rozrywki tylko dom leczniczy.Jedzenie dobre opieka super tylko dojazd kiepski.Pozdrawiam wszystkich pracownikow i tak trzymac.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Krynia

Krzyś
@Krynia

Ta cała wypowiedź wynika chyba z życiowej frustracji. Ponieważ byłem z nadania ZUS po raz drugi i mam na dzieję nie ostatni powiem tylko tyle. Wszystko zależy od ludzi . Turnus Zus 1-09-24 09 2018 był wkomponowany w po połowie w turnusy NFZ . Tak więc po 12 września przybyli zupełnie nowi ludzie. Gdybym był z tymi "starymi" którym nic nie pasowało od zabiegów przez bazę lokalową po park i brak knajpek to chyba bym się mógł zgodzić . Tymczasem NAM wszystko pasowało. Takich zup jakie serwowane są w Gryfie nigdzie indziej nie znajdziesz. A poza tym do sanatorium jeździ się chyba po zdrowie a nie na obiad !!! Zabiegi bardzo dobre i skuteczne, opieka medyczna na najwyższym poziomie , wyposażenie pokoi wystarczające byłem w dwóch o numerach 321 i 171 oba polecam .

Agnieszka
@Krynia

Żelazko nie płatne wystarczy karta zabiegowa....czajnik bezpłatny.... Jeśli chodzi o jedzenie to też nie ma co narzekać ...porcje wystarczające Ale znam przypadki pracując w miesiącach uzdrowiskowych zw ludzie mieli szwedzki stół i też nie pasowało. Więc akurat odnośnie jedzenia nic mnie nie zdziwi

Murena
@Krzyś

Zgadzam się z Pana wypowiedzią.

@Krynia

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią. W Gryfie byłam 3 razy , jadę po raz 4. Opłaty jak w każdym innym sanatorium. Kuchnia bardzo starannie szykuję posiłki , i nigdy nie uwierzę w śmierdzący obiad. Co poniektórym , w głowie się przewraca ,,,, wdomu wątrobianka ... w sanatorium polędwiczki. Boże , chroń mnie od takich ludzi.

Teresa

Witam, z tego co zauważyłam na forum nie ma praktycznie aktualnych opinii od pracowników Uzdrowiska mimo, że na stronie jest wiele ofert na stanowiska medyczne i nie tylko. Czy ktoś ma może odniesienie do pracy jako specjalista do spraw administracyjnych? Interesuje mnie przedstawienie specyfiki pracy w kontekście sanatorium, czy ma ktoś jakieś doświadczenie do podzielenia się? Zauważyłam wzmiankę o możliwości rozwoju zawodowego na jakie stanowiska? I za jaką ewentualną stawkę?

@Teresa

Nie polecam z obecnym zarządem chodzi głównie o naczelnego. Człowiek bezuczuć - wyrzuja cię i potem wypluja jak niepotrzebna rzecz. Takia jest ich metoda zarządzania (eksploatacja na maxa i kop w (usunięte przez administratora) dlatego jest taka rotacja w tej firmie), chyba że jesteś umocowana politycznie to troche sie obawiają choć nie zawsze co widać po działaniu jakie podjeli w odniesieniu do ostatniego Vice prezesa J.P. Gość był spoko można było z nim wiele spraw załatwić a przynajmniej wysłuchał i był dostępny. Aktualny prezes zamkniety w gabinecie nie masz dostępu - a jak masz coś do przekazania to i tak tego nie weżmie pod uwagę liczy sie tylko jego racja i na tym koniec. Wszystko co ludzie myślą i czasem niektórzy opiszą to prawda - niestety. Uzdrowisko poprzez rządy tej osoby nie ma rozwoju tylko ludzie odchodzą wartościowi z doświadczeniem i zostaja tylko klakierzy , krety i donosiciele. takich to sobie ceni.

@rassa

Padło stwierdzenie, że brak polecenia występuje z "obecnym" zarządem. Czyli jak przedstawiało się to wcześniej? ciekawa jestem jakie warunki w ujęciu realnym są do zapewnienia i czy jest szansa na t aby móc je jeszcze wdrożyć?

Felek

Pobyt komercyjny wielkanocny 2023. Zakwaterowanie, recepcja, sprzątanie i rehabilitacja ok. Natomiast wyżywienie, jakość posiłków poniżej krytyki. Byłem kilka lat temu i było o niebo lepiej. W Niedzielę Wielkanocną zabrakło żurku dla 2 zmiany, później ryby itd. Mały wybór wędlin, serów, pieczywa i były to produkty najtańszego gatunku. Zupy instant, np. pomidorowa zaciągnięta mąką i inne. Nie było posiłku, żebym nie miał uwag, a to brak talerzy, sztućców, wyżywienia w bufecie. Mięsa niedopieczone, zupy bezsmakowe. Najgorsze wyżywienie z jakim się spotkałem od wielu lat. Lepiej karmią w jadłodalniach, a gorzej tylko w szpitalach.

Peperoni

Nie polecam tego miejsca pracy na żadnym stanowisku, ludzie traktowani są przedmiotowo. Zarząd dużo obiecuje, a finalnie nic nie daje. Taka jego rola, jak najwięcej przytulić dla siebie. O jakimkolwiek szkoleniu należy zapomnieć na starcie. Wszelkie widełki finansowe są tylko dla tych co dobrze żyją z górą i mają sporo stanowisk funkcyjnych lub należą do odpowiedniej partii będąc z polecenia kogoś ważnego dla okręgu. Cyrk na kółkach to mało powiedziane, dlaczego ciągle jest dostępnych tyle ofert pracy? W tym przypadku to pytanie retoryczne. Pozdrowienia dla kierownictwa czytającego ten komentarz, trzymajcie się tam w tym UP.

Kuracjuszka
@Peperoni

Całą tą opinię potwierdzam. Byłam październik 2020 po raz pierwszy w w sanatorium i po takich doświadczeniach napewno już nigdy nie skorzystam. Lepiej jechać sobie prywatnie na krótszy okres, a efekty napewno będą nieporównywalnie lepsze. Pozdrawiam.

Barada
@Kuracjuszka

Pseudo szwecki stół na drugiej turze obecnie brakuje wędliny dania zimne,spłacimy jak pierwsza tura w sali bankietowej żenada za takie pieniądze,co do rehabilitacji jest ok. Standardy czystość nie wart tych pieniędzy.

Barada
@Kuracjuszka

Panie w sali bankietowej czyli pseudo szwecki stół,patrzą z kuchni przez okienko czy na drugiej turze jak puste talerze na reakcję kuracjuszy jak zaczynają się głośne komentarze dopiero kładą coś na puste talerze ,ale już nie tak dobrą wędlinę jak na pierwszej turze,a płacimy jednakowo zarówno pierwsza jak i druga tura,patrzą na kuracjuszy jak na intruza ,często w biegu jemy bo panie się irytują że nie mogą posprzątać, żenada. Za taką kasę to porażka żebyśmy się wstydzili jeść bo panie patrzą na talerze ile kto bierze,za własne pieniądze ,żenada.Szkolenie by się przydało co to jest szwecki stół.

@Barada

Wypisujesz bzdury , że czytać się nie da. Byłam prywatnie , kilka miesięcy temu , i za parę dni wyjeżdżam ponownie. Nigdy na stołówce nie zabrakło wędliny , sałatek czy też innego jedzenia. Jeśli kuracjusze że stołu opróżnią półmiski (bo wiecznie im mało, wstyd) panie je uzupełniają. I to chwalenie się , ze "płace to wymagam "... nigdzie nie ma tak niskich cen , jak w Połczynie. Koniec , kropka ... zejdź na ziemię.

Rassa
@Peperoni

... zgadzam się z opinią bo mam podobne doświadczenie z tą firma UP. Aktualny prezes .. to bezuczuciowy i pozbawiony empatii osobnik. Nie polecam i co do bardzo dużej rotacji pracowników w Zarządzie firmy oraz na obiektach to prawda. Ostatnio odeszła pani kierownik Zakładu Lecznictwa GRYF która pracowała w firmie około 20 lat i dużo jeszcze miała wieku emeryta. Kolejna sprawa to potraktowanie Vice prezesa przez naczelnego to skandal. Krótko mówiąc doprowadził do tego aby zrezygnował z piastowania stanowiska. Viceprezes .J.P. miał podejście do ludzi i można było z nim sprawy załatwić po partnersku.

Alla M

Jeżeli ma to być pobyt tzw "prywatny" zdecydowanie nie polecam. Byłam na POBYCIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY -w pokoju o standardzie: wysokim, komfort lub delux. Komfort polegał na tym, że dostałam pokój jednoosobowy zgodny z wytycznymi z 2006 roku o powierzchni 12 m kw (w tym przedpokój i węzeł sanitarny) w którym była SZAFA o szerokości 40 cm z trzema wieszakami i dwiema półkami, biurkiem (wyposażenie niezbędne w trakcie pobytu sanatoryjnego), stolikiem wciśniętym między łóżko i dwie ściany, więc z dostępem jedynie z jednej strony. I niestety, dostęp ten był ograniczony przez walizkę, bo było to jedyne miejsce gdzie można ją było ułożyć (tylko w taki sposób mogłam mieć dostęp do garderoby. Kolejny problem to wyżywienie, o ile na śniadanie i kolację można było znaleźć coś do jedzenia (w ostateczności chleb z masłem i dżemem), to na obiad pozostawała opcja: "jesz albo nie to co serwują". Nie było żadnego wyboru, jak nie lubisz zupy z serka topionego z rozgotowanym makaronem to nie musisz jeść. Nie chcesz zupy selerowej? Nie jedz. No i kolejna sprawa - ćwiczenia na sali ćwiczeń. Sala bez wentylacji (nie działa), smród spoconych ciał, sprzęty ustawione obok siebie w odległości takiej, żeby się "nie trącać", nikt ich nie dezynfekuje, rączki aż się lepią od potu, nie ma zarządzenia, że każdy po sobie powinien je zdezynfekować, dwie osoby obsługujące dwie sale nad niczym nie panują. Ponieważ nie było to jedyne sanatorium w jakim byłam, to mogę śmiało powiedzieć, że niestety, nie warte pieniędzy, jakie sobie życzą. Czy było coś, co zasługuje na pozytywną ocenę? Tak - Panie z recepcji i osoby wykonujące zabiegi (odnośnie gabinetów to niektóre kojarzyły mi się z dawno minionymi czasami. Niektóre oceny będą zawyżone, gdyż nie ma gwiazdek na minusie, nie ma też "zera", więc żeby przejść dalej muszę dać choćby jedną gwiazdkę - ale to ogromne przekłamanie.

darek

jade do polczyn zdrój uzdrowisko borkowo zaklad lecznictwa termin 02/01/2023 mam wolne miejsca jade sam auto duży van ruszam z 18-220 czyzew , moge zabrac chetnych. tel 601067272. ruszam 01/01/2023

@darek

Darku , napisz swój post na stronie "Nasze Sanatorium Forum". Tam ludzie szukają transportu , a do Połczyna zwłaszcza , bo brak komunikacji ze światem.

Czy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. zatrudnia studentów?

Danuta

Tak uzdrowisko Połczyn zatrudnia studentów fizjoterapii na umowę zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. - Połczyn-Zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.?

Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A.