Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Kurde

Ludzie da się ze służbowego telefonu zrobic hotspot?

Vos

W portalu pracuj.pl widnieje już zakres widelek płacowych 20 tys. brutto, zatem proszę o wyjaśnienie w jakim systemie można tyle zarobić skoro dieta to 75 euro brutto dziennie.

Michał Ł

Przepracowałem w firmie 2 lata lecz ze względów prywatnych musiałem zjechać do domu szczerze mogę polecić pracę w tej firmie szczególnie dla świeżych nie doświadczonych kierowców , sam tak w tej firmie zaczynałem, jak masz to coś to sobie poradzisz, polskie wsparcie od poniedziałku do piątku w dzień i w nocy, w weekendy holenderska obsada siedzi i pilnuje transportów jeśli chociaż odrobine znasz język angielski to sobie poradzisz. Ktoś wyżej napisał że nie ma tras z punktu A do punktu B owszem są tylko to są trasy gdzie trzeba znać język obcy a nie tylko liczyć na pomoc Polskiego dyspozytora, bo są kierowcy którzy myślą że będą jeździć po EU i mówić po Polsku . Nigdy nie miałem problemu z dyspozytorami z którymi pracowałem zawsze mogłem się z nimi dogadać (nie pracowałem ze wszystkimi dyspozytorami). Nigdy żaden z dyspozytorów nie zmusił mnie do nagięcia czasu pracy, nie było sytuacji jedź bo musisz. NIGDY. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest naprawdę różnie zależy czy pracujesz pod dyspozytorem Heisterkamp, czy pod bezpośrednim klientem, jak jeździsz bezpośrednio pod klientem i tylko z nim masz kontakt to można zarobić naprawdę fajne pieniądze Z plusów: Odbiór ich busem z adresu zamieszkania bez dodatkowych kosztów (niedziela rano) Wyjazd z bazy do domu w piątek wieczór (nigdy nie zdarzyło się żebym wrócił w sobotę tak jak inni pisali) Wypłata na czas Polscy dyspozytorzy Trzy letnie ciężarówki Pełny serwis ( nie pobrudzisz sobie rąk wystarczy zgłosić usterkę i przyjedzie serwis) Nie naginają czasu pracy, nie dojedziesz dzisiaj dojedziesz jutro (tylko zgłoś z jakiego powodu) Nie potrącają wypłaty z byle powodu Z minusów to mogę tylko dodać że mają za małe busy nie przystosowane do tak dalekiej jazdy dla tylu osób tzn bus który ma wbity w dowodzie przewóz 9 osób przewozi faktycznie 9 osób i bagaże dla tych 9 osób zapakowane na trzy tygodnie pracy co wiąże się z przeładowaniem busa i upychaniem bagaży gdzie popadnie (zdarzało się że dziesięć osób jechało w dziewięcioosobowym busie) plus bagaże Heisterkamp poprawcie logistykę busów a będzie dobrze

Marian
@Michał Ł

Piszesz że zabierają spod domu ,zaciekawiło mnie to bo jestem z Suwałk i co z tamtąd mnie zgarną? Toć to drugi koniec Polski

Kayab
@Marian

Zabiorą Cię z każdego miejsca Polski oprócz rejonów o dużym ruchu turystycznym np. Zakopane ze względu na to, że przejechać i wyjechać stamtąd to męka i bardzo czasochłonne przez co możliwe częste i duże opóźnienia startów ciezarowek

@Michał Ł

Tyle lat a ciagle to samo bez zmian. Busy przeladowane. Taka podroz na 12h w takim busie to masakra. Za moich czasow ludzie jezdzili spod Lublina. Policz sobie ile to czasu a jescze bus jezdzi po domach. Moze teraz ja jest A4 to moze szybciej ale 20h w busie....

Kierowca
@Marian

Tak zabiorą cię bez problemu

Matka kierowcy
@Michał Ł

Syn pracuje i tez się dogaduje.Opis tego komentarza to prawda.Busy przeładowane bo panowie na 3 tyg mają rzeczy .Niech firma pomyśli o nich.Nie ma statusu osoby postronnej więc zaznaczyłam byle co.

Wolność

Masz człowieku rację wódkę Ci postawie ta firma i ludzie dziwni są.

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

Wolność

Widać po opinie Anety że ludzie w biurze 5 klepki brak tak właśnie funkcjonuje firma . Myślą że ktoś będzie tuszował krzywdę i kłamstwo.

Normalny

Część super że napisałaś jeszcze raz. Walcz o swoje. Pozdrawiam

Wiesław Hałabała

Pani Aneto czy informowała Pani właściciela czy główny zarząd ?Może warto porozmawiać z górą i przedstawić sytuację będą wiedzieli że dany typ tak się zachowuje i będzie już na celowniku być może to ochroni innych przed przykrościami.

Alkodemon

Szacunek się należy każdemu prawo jest równe dla wszyskich ja zglosze pocztom polska anenimowo wszysko

Wiechu

Do sądu pracy to się nadaje. Masakra totalna.

Przyda się jemu mydełko tam gdzie trafi ;-)

Cornel

Ja pierwsze wypłaty miałem 7600 potem 8300 zależy od kursu € dojazd do Gent ciężki praca i powrót do domu .Lepiej szukać i startować do pracy z okolicy .Będziesz pilnował Tacho to nie przedłużą umowy wykorzystać i nowego wziąć do pracy .To korporacja wyzysk i gonitwa nie polecam pracy .Dyspozytorzy to kłamcy Aleks Jarek Borys Grzesiek

Wiesław

Czy ktoś przedstawił zaistniałą sytuację właścicielowi czy zarządowi ?

Miro xxxx

Mam na myśli szkolenia, płace , zjazdy do pl , gdzie są bazy , pauzy ,i czy kierowcy ,do podwójnej obsady są ok?

@Miro xxxx

Bez obaw bazy i kierowcy som ok

kolega

Witam. Dzis dostalem telefon, ze zapraszaja mnie na rozmowe do Szczecina. Moje doswiadczenie to 2 miesiace po calej Europie (glownie Niemcy, Anglia) Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz sytuacja w tej firmie? Jak z zarobkami ? I czy spanie 24/45h jest w aucie czy w jakims hoteliku ? Proszę o rady dla młodego pracownika i czy warto. Pozdrawiam :)

kolega
@kolega

Chciałbym również wiedzieć jak wygląda sytuacja z dietami. Podobno jest to 75euro brutto a ile może to być netto? Jak również wygląda rozmowa kfalifikacyjna w Szczecinie? :)

@kolega

Na pierwszy wyjazd pojedziesz na 4 tygodnie. 2 dni szkolenia, a potem do końca tygodnia siedzisz na hotelu i czekasz na transport ( oczywiście normalnie masz płacone ) Potem dostajesz gościa z którym pojeździsz, albo tydzień, albo 3. Praca jest spoko. Nie będziesz narzekał.

@kolega

Jest dokładnie 75.40 euro brutto + podstawa. Po 4 tygodniach pracy powinieneś dostać coś około 11 000 - 11 500 na konto. Rozmową się nie martw. Masz już tą prace.Generalnie polecam.

Kolega
@Michał

Na wstępie dzięki za odpowiedz. Ogólnie to mi kobieta z biura mówiła , ze praca jest 3/1 No o trochę mniejsze zarobki mi mówiła jak Ty kolego. Nie rozumiem ze jak wrócę z trasy 4tyg tak jak wspominasz to w jakim hotelu i gdzie mam czekać tydzień ? To nie ma zjazdów do polski do swojego domu? Z jej strony zrozumiałem ze transport mam ze swojego rodzinnego domu do Szczecina i po 3tyg pracy spowroyrm mnie odwożą.

@kolega

Warto sprubowac na poczontek można się wiele nauczyć zarobki na czas i jak dla swiezaka satysfakcjonujonce bo masz tak samo zapłacone jak stary siofer wyjadacz szos a do tego trzeba dorosnąć za kółkem no ale wiadomo pomalutku do celu.Polecam a o spanie się nie martw so 2 bazy dobrze wyposarzone można odpocząć ale i też wyprać skarpety czy slipy czy co tam potrzeba prysznice też są jest orrajts także śmiało atakoj.Powodzonka młody

Heisterkamp Transport poszukuje pracownika na stanowisko Administrator. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Potrzebujeta jeszcze ?

Marian

Czy osoby które szkolą to profesjonaliści czy raczej z przypadku jak to wygląda nie chciałbym trafić na siofera co wyssał jazdę z mlekiem matki:) tylko osobę która rozumie jak wygląda szkolenie w szkołach jazdy w PL i nauczy jady zestawem itd.

Karol

Czy na bazie jest monitoring? Gdzie trzyma się rzeczy prywatne w trakcie szkolenia?

GABO

Witam.prosze o informację ile można zarobić w systemie 3/1 chętnie po Anglii.Dziękuję.

GABO

Witam. Proszę o radę. Mam zamiar zatrudnić się w Waszej firmie. System 3/1 chętnie Anglia. Szczerze ile mogę zarobić w tym systemie?? Dziękuję.

@GABO

Podstawa + 75.40 euro brutto + premia za Anglię. Jeżeli znasz Anglię i wiesz jak się tam poruszać, to w ogóle się nie zastanawiaj.

Miro xxxx

Witam .Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie Nie mam doświadczenia oferta brzmi bardzo ciekawie, natomiast czy ktoś kto niedawno rozpoczął tu pracę może mi przybliżyć jak wygląda wszystko dla początkujących od kuchni?

Kierowca

Cześć jestem w miarę świeżym kierowca w tej firmie bo pracuje tutaj niecałe 3 miesiące ale chcialbym podzielic sie z wami moimi odczuciami pracujac tutaj fakt na poczatku mialem pewne obawy czytajac te komentarze o sytuacji w firmie i tym co sie tutaj dzieje ale postanowilem zaryzykować i musze powiedziec ze byla to dobra decyzja wiadomo nie jest tez tak ze sa same plusy ale nigdzie tak nie ma. Zauwazylem ze jesli jest sie normalnym czlowiekiem i do pracy podchodzi sie normalnie to Ci wszyscy "źli" dysponenci tez okazuja sie ludźmi. Potrzebowalem woecej wolnego nie ma problemu, nie zgadzalem sie z czyms odnosnie trasy czy zadań zleconych przez dyspo zadzwonilem pogadalem przedstawilem argumenty i osiągnęliśmy kompromis oczywiscie wszystko na spokojnie bez nerwów. Bazy sa super wyposażone czy w belgii czy Holandii jest polska telewizja Internet w gent czasem zapychaja sie prysznice ale ludzie i ich podejscie naprawde jest fajne. Fakt czasem denerwuja wiadomości typu ogranicz prace silnika na biegu jalowym ale idzie przywyknąć. Ogolnie nie żałuję ze tutaj przyszedłem chodź obawy byly spore na poczatku. Pozdrawiam.

Ziomutek
@Kierowca

Witaj, właśnie niedługo wybieram się rozpocząć przygodę w firmie, początek jazda z sensejem, ogólnie chciałem zapytać o kwestie tego typu, będę jeździł już sam to jak często są zjazdy do bazy ? Podczas tego 3 tygodniowego cyklu pracyj, pozdrawiam.

Olo

Kasa na czas. Jako młody bez doświadczenia nie mogłem trafić lepiej. Wiele się można nauczyć. Praca zależy od klienta pod którego się trafi. Trasy raczej krótkie do 300km. Port naczepa rozładować załadować i następna naczepa. Są klienci pod którymi poleżysz w dyspozycji, dużo czekania, pod innymi tacho praktycznie na full, godziny pracy, bo jazdy to rzadko. Zostałbym ale 3/1 to dla mnie za długo. Dyspo ok. Jedni lepsi drudzy mniej ale ogólnie da się dogadać. Duża firma, korpo więc trudne rzeczy to spychologia aby od siebie, ale w końcu ktoś pomorze. Drobne uszkodzenia, przymykają oko. Na początek polecam a potem każdy może zdecydować. Dojazdy busem z pod domu, męczące ale jednak nie musisz korzystać z auta. Prowadzisz busa dodatkowy grosik. Ogólnie jestem zadowolony. Gdyby mieli 2/1 pewnie zostałbym.

Krystian

Ja nie narzekam, pracuje w firmie od niedawna, tak jak obiecali tak płacą i co najważniejsze zawsze na czas

Jerzy
@Krystian

To Twoja pierwsza praca czy przeniosłeś się z innej firmy?

Janek

Heisterkamp ma fajny parking w Gent, gdzie często możemy bez problemów odbywać pauzę weekendowa 45h, gdy inne firmy każą stanąć w porcie w Zeebrugge gdzie nie ma żadnych warunków sanitarnych i jeszcze ryzyko na duży mandat w Belgii

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport