Opinie o Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej w Kraków

Michał Nowy wpis

Bardzo sympatyczny a przede wszystkim bardzo profesjonalny i uśmiechnięty doradca, polecam każdemu.

Anna Nowy wpis

Korzystam z usług P. Rybińskiego od kilku lat. Cenię go za profesjonalizm, podejście do klienta, dokładną i wyczerpującą informację na temat proponowanego produktu, cierpliwość i słowność.

Mariusz Nowy wpis
@Anna

Świetnie, że masz bardzo dobrą opinię na temat tego optyka. Zdradzisz nam forumowiczom, jak to się stało, że w ogóle pierwszy raz pojawiłeś się akurat w tej firmie? Czemu im powierzyłeś swoje zaufanie przy wyborze produktów? Podziel się z nami tym.

Ewa Nowy wpis

Mój ojciec, od kiedy Go pamiętam nosił okulary. Zawsze chodził po nowe soczewki do Optyka przy ulicy Karmelickiej.Jako mała dziewczynka dreptałam zwykle z nim: po zmianę oprawek, po śrubkę lub aby przygiąć "uszka".Sama też mam słaby wzrok ( astygmatyzm) i od czasu studiów muszę nosić okulary.Po pierwsze przyszłam do Optyka taty - niestety już zmienił warsztat - na niebiański.Zastąpił go jego syn pan Bartosz Rybiński, który zaopiekował się mną. Od tego czasu, a minęło już sporo lat nie wyobrażam sobie realizacji recepty na nowe okulary(dioptrie "lecą") w innej firmie. Za każdym razem spotykam się z pełnym profesjonalizmem ( a moje szkła nie jest łatwo skomponować).,Do dali i do bliży, progresywne, słoneczne - dobrane są zawsze idealnie, wykonane perfekcyjnie,a serwis gwarancyjny obejmuje nieograniczoną ilość miesięcy i lat. Oprawki zawsze mam modne i dostosowane do mojej urody dzięki fachowemu doradztwu pana Bartosza, który jest zawsze serdeczny i uśmiechnięty! Polecam ten zakład - z tradycjami, a nowoczesny...

Aga

Słyszał ktoś o pracy w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Pan Bartosz Rybiński znakomicie dobiera oprawki, w dodatku nie tylko zgodnie z panującymi trendami, ale nawet wyprzedzając je.

Urszula

Na forum wiele jest opinii pochodzących od klientów firmy Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej, ale dawno nie wypowiadała się żadna z osób, która pracuje lub pracowała w tym miejscu. Czy znajdą się takie osoby chętne do napisania kilku słów swojej opinii o tym pracodawcy? Gorąco zachęcam! Czy należy mieć kompletne, kierunkowe wykształcenie, chcąc przyjąć się do pracy w tym miejscu? A może niekoniecznie - pracodawca daje szansę osobom bez doświadczenia w zawodzie?

Bena

Od kilku lat jestem klientką Zakładu. Z przyjemnością polecam ją znajomym. Profesjonalna obsługa, miła, a wręcz ciepła atmosfera i fachowe doradztwo sprawiają, że chętnie wracam do Zakładu by załatwić kolejne potrzeby związane z okularami. Lubię atmosferę w Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej za: Uważne słuchanie potrzeb klienta.

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś wie czy potrzebują ludzi?

Jacek P.

Polecam zakład - od wielu lat zamawiam tu okulary - jeszcze się nie zawiodłem. Profesjonalizm przy umiarkowanych cenach. Sympatyczne podejście do klienta.

Grzegorz

Czy firma potrzebuje może pracownika?

Teresa

Pełny profesjonalizm, duży wybór szkieł i oprawek, doskonała obsługa.

Indywidualne , profesjonalne podejście do klienta. Polecam Michał

Pana optyk cechuje wysoka kultura, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, rzetelne wykonywanie usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Zakład oferuję dużą gamę wyrobów optycznych o zróżnicowanej cenie oraz korzystne rabaty. Polecam usługi w Zakładzie Optycznym , którego jestem wieloletnią klientką wraz z moją rodziną . Łucja

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej - Kraków

Bartosz Rybiński Zakład Optyki Okularowej
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Karmelicka 8
    31-128 Kraków