Opinie o Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. w Wrocław

Astan Nowy wpis

Firma bezproblemowa. Zarobki dobre. Praca na umowę. Pozdrawiam Łukasza.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

były pracownik biurowy Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, fatalna atmosfera, w biurze gdzie pracują same kobiety, jedna na drugą się dąsa i donosi do Pani Dyrektor, która w pracy pojawia się na maksymalnie 2 godziny, tak jak pozostałe Panie z kadry zarządzającej, same nic nie robią, chodzą sobie w trakcie pracy na zakupy a reszta pracowników na nie pracuje. Bardzo dużo obowiązków jak na jedną osobę, i skargi, że wolno pracujesz i uwagi jak się drobnie pomylisz, do tego Pani pracujące w biurze grzeją sobie obiady w pracy i śmierdzi w całym biurze zapach utrudnia pracę, jedzą obiad za obiadem nie ma końca.

Nickme Nowy wpis

Firma utknęła mentalnie w(usunięte przez administratora). Przestarzałe komputery stacjonarne, brak jakiejkolwiek sensownej organizacji pracy i podziału obowiązków poszczególnych pracowników (w biurze), fatalna komunikacja z przełożonym,jednym słowem chaos. (usunięte przez administratora)brak kompetencji do zarządzania garstką osób.Atmosfera w biurze pozostawia wiele do życzenia, fatalny zespół, składający się z samych kobiet(jedno wielkie (usunięte przez administratora)). Kadra zarządzająca(usunięte przez administratora) nie reagują, pomimo otrzymywanych sygnałów. W tych czasach jest to niedopuszczalne i stanowi fatalną wizytówkę(usunięte przez administratora).Ze strony gowork.pl zniknęło( zostały usunięte przez pracodawcę) już kilka negatywnych komentarzy nt. firmy Symico, umieszczonych przez byłych pracowników. Nie ma idealnych firm ale tutaj bardzo nie polecam, stracisz czas i zdrowie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ŁUKASZ

Super firma, polecam. O warunkach pracy niektórzy piszą bzdury. Magazyny to magazyny wynajmowane od hurtowni farmaceutycznych i spełniają warunki przechowywania towaru. Przed podjęciem pracy pracodawca zaprasza do magazynów aby obejrzeć warunki pracy, jeśli komuś nie pasuje - może nie podejmować.

Pracowałem kilka lat temu, miło wspominam, choć praca nie dla mnie po moim profilu, ogólnie fajni ludzie tam pracowali, bez spiny jak w poprzedniej korporacji, dostępne szefostwo, nie było problemu wyjść wcześniej jak miałem sprawy do załatwienia, firma mała (mi to akurat odpowiadało).

Agaa.ta

Potwierdzam słowa przedmówców. Dyrektorstwo spija śmietankę a ty rób za dziesięciu. Warunki pracy fatalne. Nie ma co się dziwić ze nie ma nowych pracowników. Firma powinna coś zrobić z magazynami brud i smród.

Danio

Firma prezesów, dyrektorów i menadżerów. Pracownicy szeregowi są przepracowani z bardzo dużą ilością obowiązków. Zarobki to najniższa średnia krajowa. Magazyn znajduje się na ulicy (usunięte przez administratora) na terenie firmy Farmacol. Budek gdzie znajduje się magazyn bardzo stary, magazyny w tragicznym stanie, odpadające tynki ze ścian, dziurawa nawierzchnia od, której pyli się na towar,(usunięte przez administratora) Odradzam pracy w tym miejscu.

Czy Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jestem po kilku dniach okresu próbnego - nie polecam! W firmie jest więcej „Pań dyrektor(ek)” niż szeregowych pracowników! Nie wiadomo czyich poleceń słuchać!

AbC

Witam, czy ktoś z Was był na rozmowie w tej firmie ? Jakieś szczegóły ?

admin

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Symico Sp. z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.?

Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.
  • Powstańców Śląskich 54 A lok. 2 A
    53-333 Wrocław
  • NIP: 9120003224 KRS: 0000135192

Agencja Naukowo-Techniczna Symico Sp. z o.o.