Opinie o Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c. w Kamienna Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c. o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c. w Kamienna Góra

Zawiedziona

Pani Meller zamiast leczyć to psuje zęby co do osoby Pani Meller nic nie mam, ale jej zachowanie bardzo nie profesjonalne leczyła mi zęba, ząb bardzo bolał po wykonaniu usługi, zadzwoniłam aby się Pani lekarz zrehabilitowała ale nie odbierała mojego numeru telefonu dopiero jak zadzwoniłam z innego to odebrała i stwierdziła, że nie będzie mi dalej leczyć. Mogłabym zrozumieć postępowanie, nie umie, nie ma odpowiedniego sprzętu nie ma na tyle wiedzy aby to naprawić co zepsuła. Pani mogłaby zaproponować zwrot pieniędzy, niestety zamiast rehabilitacji zostałam zbyta w brzydki sposób. Przepraszam ale nie polecam zdecydowanie, to nie tylko moja opinia (tak tylko nadmienię skończyło się leczeniem kanałów- zamknięta zgorzel w zębie, koszt 900zł)

wiki Nowy wpis
@Zawiedziona

Cztery zęby po leczeniu do ponownego otwarcia. Dwa do usunięcia. ????

Edward Nowy wpis
@wiki

Próbowałaś negocjować zwrot kasy, bo przecież ewidentnie to błąd w sztuce lekarskiej. Tym bardziej że leczenie zębów to niemałe koszta.

pacjent Nowy wpis
@Edward

I tak nic nie oddadzą.

Barbara Nowy wpis

Nie stomatologia a robótki ręczne! Okazało się że każdy z trzech zębów leczonych u państwa M. Był zle wypełniony i pod każdym jest próchnica po roku czasu! Strata czasu i pieniędzy odradzam i nie polecam.....

Nie polecam... dwa podejścia do tego samego zęba gdzie nie otwiera się po kilka razy i nie robi kanałowego, tak usłyszałam w innym gabinecie także bardzo niefachowo

Lena

Nie rozumiem osób które nie są specjalistami a próbują komentować i oceniać a tak w ogóle to jest forum pracownicze!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Sara

Nie polecam... leczenie kanałowe wykonane tak niedbale, że skończyło się na leczeniu pod mikroskopem w klinice. Ząb ledwo uratowany... śmiech na sali.

Hiszpan

Jak widzę z tych opinii Pan Piotr pełen profesjonalizm Pani Marzena dalece odbiega od tego profesjonalizmu i chyba pomyliła się z zawodem skoro tyle ludzi chwali sobie Pani Piotra a narzeka na Panią Marzenę.Nie doczytałem się ani jednej pozytywnej opinii na temat Pani Marzeny...w przeciwieństwie do Pana Piotra.Pozdrawiam serdecznie.

Alicja
@Hiszpan

Być może, ale na forum GoWork.pl oczekuje się raczej opinii pracowników niż oceny wpisów pacjentów. Stąd moje pytanie: czy są tu pracujący w charakterze pomocy dentystycznych i podzielą się opinią o warunkach pracy w gabinecie?

Jestem niezmiernie wdzięczna, za wspaniałe i profesjonalne podejście w naglych przypadkach , polecam i będę polecała. W naszym przypadku dwukrotnie korzystały dzieci.

Barbara

Pana Piotra mogę polecić każdemu!wyrywałam u niego kilka zebów miły sympatyczny wszystko dokładnie wytłumaczy!!i wyrwanie trwa ułamek sekundy.Polecam!!!!

on

ta kobieta jest po prostu śmieszna i nie kompetentna,spózniłem się tylko 15 minut a te babsko odwołało wizytę bo stwierdziła,ze za pózno przyszedłem.Powinna się obchodzić z pacjentami bardziej miło bo w końcu to prywatny gabinet,a po za tym słyszałem od znajomych ,że kiepsko leczy bo tam byli.NIE NIE CIERPIĘ JEJ PO TYM CO ZROBIŁA [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c. - Kamienna Góra

• Jak się pracuje w Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.?

Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.
  • Parkowa 1 lok. 1
    58-400 Kamienna Góra

Grupowa Praktyka Lekarska w Zakresie Stomatologii s.c.