Opinie o Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o. w Pruszków

Wojtek Nowy wpis

Czy często w Waszej firmie są audyty? Czy uważacie ze to ciezka praca ?

A... Nowy wpis

Polecam firmę Forte, jako pracownik oceniam ją na 4+. Nie ma idealnych pracodawców a w Forte pracuje się dobrze.

BOLO Nowy wpis

Obiektywnie podchodząc do tematu firma Forte jest normalnym średnim przedsiębiorstwem z tradycyjnymi zasadami. Ani nic nadzwyczajnego ani nic złego ludziom nie robi. Mają zasady, procedury wszystkim znane, których przestrzegają. Tym, którzy dobrze pracują, robią co do nich należy nawet dobrze płaci i inwestuje w takich ludzi. Tych, którzy nie wykorzystali swojej szansy nie trzyma za długo (choć może właściciele dają zbyt wiele szans). Mają dobrego dyrektora, jednego z najlepszych na polskim rynku pracy, więc raczej firma jest skazana na sukcesy. Dla tych nie przychylnych niestety.

Ania Nowy wpis

Zdecydowanie polecam tą firmę, pracuję w niej już 5 lat i nie zamierzam zmieniać pracy. Wcale nie jestem z rodziny właścicieli a mimo to czuje się doceniona. Firma Forte nowoczesne protezowanie sp. z o.o. umożliwiła mi zrobienie szkoły i dyplomu, pracuje w jednym ze sklepów, mam dobry kontakt ze wszystkimi z regionu i z centralą. Wspólnie ustalamy plany działań, otrzymuje wsparcie jakiego potrzeba i robię to co uwielbiam - dobieram aparaty. Widzę, że niektórzy ludzie wylewają tu swoje frustracje i zazdrość, że innym się lepiej wiedzie. W moim regionie ludzie są zadowoleni z tej pracy a jak ktoś nie jest to po co ma się męczyć i potem krew psuć sobie i innym. Praca z ludźmi Ci nie odpowiada to nie wybieraj zawodu protetyka słuchu, bo nigdzie nie będzie Ci dobrze. A jak potrafisz dogadać się z ludźmi to ta firma daje duże możliwości rozwoju i satysfakcję z roboty.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pruszków
ekki

Zdecydowanie nie polecam . Owszem praca ciekawa i rozwojowa ale bądź pewne iż nawet jak będziesz naj naj to i tak zostaniesz po pewnym czasie zwolniony...jak za dużo się dowiesz kruczków..wiadomo jak to jest w firmie rodzinnej jedni mogą więcej drudzy mniej.Zarobki - podstawa najniższa plus wirtualne premie..Bardzo duża rotacja wśród pracowników nawet wśród Centrali - tej to już prawie nie ma po za rodzinką ...aż strach dzwonić z jakimś problemem :) bo będzie u Pana Ra.. maaasakra. Z tego co wiem Forte jest dystrybutorem Unitrona i Intertona ( heh to troszkę jest mniej jawne...).Zatrudnij się w ostateczności podłap fachu i uciekaj na swoje - tak zrobiło sporo ludzi z tej firmy.. a to najlepiej świadczy jak się dba o pracownika w tej firmie.Moja opinia ta firma jest wskazana na upadek i naprawdę nie warto...nerwów.

Witam mam na imię Paweł! Przedsiębiorstwo Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.doi sowich pracowników jak tylko może, miałem możliwość współpracy. Chciałbym wyrazić swoje zdanie na ich temat i napiszę szczerze, że przedsiębiorstwo jest do (usunięte przez administratora). przez wielkie D. Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o. jest nieprzyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne no chyba że jesteś z rodziny to inna sprawa. Nie polecam wam Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.. A co wy myślicie o Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o. - Pruszków

Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.

Forte Nowoczesne Protezowanie Sp. kom. Sp. z o.o.