Opinie o MSU.SA w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSU.SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MSU.SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSU.SA w Grudziądz

xx

na lakierni by (usunięte przez administratora) to fakt jest jeszcze sporo do poprawy ale najsłabsze ogniwa zostały usunięte

czacha

Na lakierni zrobcie porzadek

dyzio

słyszałem że w końcu pojawił się w MSU kompetentny menager który rozpędził te towarzystwo wyrzucając ich z zakładu to prawda ? Może w końcu w MSU będzie można dobrze pracować

pytalski

a ten prezes ł.to taki [usunięte przez moderatora] bo slyszłem,że to najlepsza brygada do ktorej mozna w msu trafić???

logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Grudziądz

najlepsze jest to ze sie na wzajem [usunięte przez moderatora],ale tym razem jeden z nich nie pomyslał i sam siebie też wladował głab haha

voo

kto ma lepiej napewno nie pracownicy, kierownictwo zero kultury osobistej , tylko patrza jak zgnoic robola

voo

hahaha banda i tyle

maja

To kto ma tam lepiej? Bo rozumiem,że zwykli pracownicy na hali to nie, a ci co są wyżej - też tak są traktowani ?

jeszcze pracujący

prawda na temat msu jest taka ; na produkcji kierownik udaje że wszystko jest ok ale nie jest. 240 godzin miesięcznie za max 2000 złotych za prace na maszynie. nikt za robolami sie nie wstawi bo majstry maja stała pensje i mają to gdzieś. zatrudnia sie tu ludzi tylko na sezon letni kiedy jest dużo pracy a w listopadzie nara za brame i tak co roku. jeśli chodzi o lakiernie to tam rządzi rodzinna mafia kierownika Z. i tylko oni tam zarabiają reszta dostaje ochłapy.

oko

oj tam oj tam powlazil bys w (usunięte przez administratora) e panu prezesowi łazarskiemu i jego żonie to byś miał dobrze nawet do pracy posto z impry bys mogł przyjsc wystarczy panu prezesowi przyniesc skreta,albo browara i wszyco gra

wiem co pisze

ehh.. niestety nic sie nie zmienilo.. jesli wierzycie w bajki to idzcie tam pracowac :) a jesli nie to omijajcie ta bande szerokim lukiem !! na poczatku nie wierzylem w to co ludzie pisza, bo wiadomo najlepiej jest sie przekonac na wlasnej skorze.. ale jak uslyszalem o tym ze darmowy okres probny i do tego koles jeszcze mowi ze minimum 12 h to wybuchlem smiechem i wybieglem.. nie wierzcie w to co uslyszycie od \'biurkowych\' burakow z MSU bo opowiadaja tak pieknie ze kilku ludzi zostalo na probnym i przepracowali za darmo spory okres czasu i nawet dziekuje nie uslyszeli. Dzis moj znajomy byl na rozmowie i z tego wynika ze jest jak bylo, czyli na poczatku piekna opowiesc a jak przyjdzie co do czego to (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)dniami po min. 12 h za grosze ( o ile wywalczycie wyplate). LUDZIE JAK BEDZIECIE SIE GODZILI NA TAK NEDZNE WARUNKI PRACY TO W TYM MIESCIE NIGY SIE NIC NIE ZMIENI A PRACODAWCY BEDA NAS CORAZ BARDZIEJ WYKORZYSTYWAC !!

gość1

czy zmieniło się coś na lepsze w tej firmie ? chodzi mi o nie tylko o ludzi na produkcji ale tych wyżej trochę chciałam tam spróbować ?

jacekm63
@gość1

obiecują 3000 zl na mie. a w praktyce za 190 h1540,więc netto wychidzi 8,10 zł h przy 400 h bedzie 3000.Nawet po okresie prubnym

(usunięte przez administratora).Praca po12h/dziennie,niedziele i święta,zarobki w granicach 1500/2000zł,jeśli wraca reklamacja płacisz nawet nie za swoje.Całkowity brak socjalu,nie zapatrują Cię nawet w ręczniki i mydło.Praca w zapylonej silikonem natryskowym hali,jeśli coś Ci nie pasuje lądujesz za bramą.Karierę na tej firmie mogą zrobić jedynie młodzi i nieskorumpowani ambitni inspektorzy prokuratury sanepidu i inspekcji pracy,chyba że wolą się szybko ,,szybko"dorobić wtedy polecam,bo TYM płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o MSU.SA - Grudziądz

• Jak się pracuje w MSU.SA?

Zobacz opinie na temat firmy MSU.SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSU.SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MSU.SA?

Kandydaci do pracy w MSU.SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MSU.SA