Opinie o Agawa. PL Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agawa. PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agawa. PL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agawa. PL Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Lidia

Witam, jaka jest obecnie atmosfera w firmie Agawa?

Zainteresowany Nowy wpis
@Lidia

No właśnie, jaka jest atmosfera pracy w Agawie? Z tego co się dowiedziałem, jest jeden wielki magiel plotek. Obgadują się nawzajem, pod nieobecność swoich współpracowników, brak szacunku do współpracowników, wyzysk, zmuszanie do brania urlopu podczas gdy ludzie chorują chodzą z (usunięte przez administratora) i gorączką. Dajcie znać, bo niechętnie bym chcial uczestniczyć w (usunięte przez administratora).

Tmv

Firma jak wynika z opowieści byłych pracowników była w dołku, lecz wszystko wskazuje na to, że teraz jest w porządku. Pracuję od kilku miesięcy, z czystym sumieniem mogę polecić. Wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej są wysokie, lecz to miejsce, w którym można liczyć na długą współpracę ;) Mogę polecić, uważam że warto.

Teresa
@Tmv

A możesz powiedzieć jak wysokie są te wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Teresa

Są różne, w zależności od stanowiska na które się aplikuje. Wymagania takie podstawowe są jak w każdej firmie, kultura osobista, wykształcenie im lepsze tym lepiej, doświadczenie w zawodzie, no i w razie braków względem ogłoszenia o pracę, duże chęci do nauki.

@Teresa

A jeśli chodzi o wymagania typowo zawodowe i techniczne, to się nie wypowiem, na pewno troszkę różne są na handlowca, inne na logistyka, a inne na magazyniera.

Dorota
@Tmv

Ok, dziękuję. A czy jest możliwość znalezienia tam pracy jak się w ogóle nie ma doświadczenia? :/

Zofia
@Tmv

A to na jakim stanowisku tutaj Ty pracujesz?

Tmv Nowy wpis
@Dorota

Możliwość jest zawsze, większość firm dobrze patrzy na pracowników z chęciami do nauki.

Irena Nowy wpis
@Tmv

czyli jak ktoś studiuje zaocznie i zdarzają mu się zajęcia w piątek popołudniu, nikt nie będzie robił większych problemów z braniem w ten dzień wolnego lub zwalnianiem wcześniej ( raz na 2 tygodnie ) ?

Tmv Nowy wpis
@Irena

Myślę, że nie. Oczywiście wcześniej się informuje przełożonych o wyjściach - można albo wychodzić na godziny, albo brać dzień wolnego. Wyjścia na godziny można zamienić na dzień wolnego mniej, albo można odrobić w inne dni. Przełożeni są bardzo wyrozumiali, więc nie powinno być problemów.

Helena

Może ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią, ponieważ w tej chwili jest na GoWork ogłoszenie dla sprzedawcy. Czy ta oferta jest aktualna, a pracodawca wypłacalny? Ktoś z Was miał może ostatnio styczność z tym pracodawcą, proszę o opinie, jak i wskazówki co do rozmowy kwalifikacyjnej. Z góry dziękuję.

Zofia

Agawa. PL to dynamicznie rozwijająca się firma. Obecnie zatrudniają tam około 60 pracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, ambicjom i kreatywności przyczyniają się nieustawicznego rozwoju firmy i udoskonalania jej profilu. Ale tak się też składa, że można teraz tam aplikować. Nie podają jednak na swojej stronie, o jakie stanowiska można się ubiegać. Czy ktoś wie, jakie mają wakaty?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Agawa. PL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla fryzjerki
Leszno
Jagoda

Przestaliście zupełnie korzystać z forum i zastanawiam się czy zaistniał jakiś powód?

Franciszek

@hewra, czy możesz napisać jak zakończyła się Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Czy zdecydowałeś się podjąć współpracę z firmą Agawa.PL? Napisałeś, że znasz kogoś kto pracuje w tej firmie i ma o niej pozytywne zdanie, czy wiesz może z czego najbardziej jest zadowolona ta osoba? Co najbardziej docenia w tej pracy?

@Franciszek

Znam parę osób które zaaplikowały do Was tak jak i ja i mają taką samą opinię. Chodziło mi głównie o fakt że od ponad pół roku odświeżacie to samo ogłoszenie i wychodzi na to że w Tomaszowie oraz promieniu kilkudziesięciu kilometrów nie ma nikogo kto by spełniał Wasze wymagania (nawet jeśli wpisuje się w model podany w ogłoszeniu), co wydaje się wręcz nierealne. Ilość wyświetleń ogłoszenia mówi sama za siebie. Albo Wasz dział HR dostaje błędne wytyczne z góry albo po prostu sami nie wiecie czego chcecie. Piłeczki już dłużej nie zamierzam odbijać -a co do reszty to proszę zapytać pracowników Panie Franciszku :-)

Franciszek

@hewra Czy uczestniczyłaś ostatnio w rozmowie kwalifikacyjnej do firmy Agawa.PL? Jak oceniasz jej przebieg, czy spełniałaś wszystkie warunki podane w ogłoszeniu? Może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i ma o niej pozytywne zdanie? Takie opinie pomagają przyszłym kandydatom w podjęciu decyzji, co do przyszłej pracy.

@Franciszek

1.Jeśli w "ostatnio" możemy ująć ostatnie pół roku to tak 2.Neutralnie z lekkim odchyleniem na "strata czasu" 3.Tak 4.Ani jedno ani drugie

hewra

Następni co to szukają pracowników...a jednak nie szukają :) Wychodzi na to że w Tomaszowie i promieniu 30 km nie ma nikogo kto by spełniał oczekiwania jaśnie państwa - ogłoszenie o tym że szukają handlowca to wisi już nawet nie wiem ile.

AGAWA.PL

Zarząd firmy AGAWA.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Maz., ul. Milenijna 38/40 chciałby poinformować, że wszystkie zawarte powyżej treści są oszczerstwami . Przedstawione sytuacje nigdy nie miały miejsca. Rozpowszechnianie nieprawdziwych treści mających charakter pomówień bądź zniesławienia grozi karą grzywny lub pozbawienia wolności zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego.

salomea
@AGAWA.PL

nie chrzań bzdur ! kłamać jak niemcy nikt tak nie umie , chyba jedynie propaganda ruska.Przykład; kompromitacja służb, rządu niemieckiego po zamachu w Berlinie. Dobrze ,że włosi ich wyreczyli.

Skre

Nie polecam. Kredyty to prawda. Burdel na kółkach. Brak pensji, plotki, oczernianie innych. Zawsze winni byli pracownicy!

m

5000brutto

info

Jak tam wygląda sprawa zarobków?

pistolet

(usunięte przez administratora) obietnice tylko obietnice pracowałem kilka miesięcy bez złotówki do tej pory nawet się nie odezwali. zrezygnowałem dla nich z dobrej pracy. jeździłem po realizacjach pracowałem dużo bo firma była w dołku jak wyszli z dołka to nawet nie podziękowali. oczerniali swoich byłych pracowników nawet podobno pracownicy brali kredyty dla nich aby pomóc wyciągnąć firmę z dołka mnie też namawiali w zamian miałem zostać członkiem zarządu (usunięte przez administratora)

shre

nie polecam ...

Zostaw merytoryczną opinię o Agawa. PL Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Agawa. PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agawa. PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agawa. PL Sp. z o.o.?

Agawa. PL Sp. z o.o.
  • Milenijna 38/40