Opinie o General Electric Power Controls w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy General Electric Power Controls. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w General Electric Power Controls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Power Controls w Kłodzko

ostrzegam

Ostrzegam przed pracą tam chyba że ktoś się odnajdzie w atmosferze ciągłego stresu, braku jakiejkolwiek informacji, szkoleń itp. Dodatkowo idealny pracowniki musi umieć oszukiwać innych i nie mieć nic przeciwko być oszukiwanym. Ludzie działają tam na granicy prawa. Kazać młodej osobie świeżo po studiach akceptować wydatki bez żadnego szkolenia - firma nie widzi problemu! Szczególnie że wcześniej żaden ze starych wyjadaczy nie chciał tego tknąć? To nic że śmierdzi to na kilometr ważne że piłka nie na ich boisku. A że może młody człowiek pójdzie do więzienia (to są grube tysiące przecież!!!). Inną kwestią jest to że ludzie mają wpisany urlop a przychodzą do pracy (także na L4). zarządzanie przez presję, ew. krzyk, a jak nie działa to Cię zastraszymy...

Patrycja

@nowy, @Kacper, według regulaminu nie dozwolone jest opisywanie konkretnego pracownika. Tu wklejam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin. Na forum można wyrażać opinie o pracy, ale nie o pracownikach. Zechcielibyście podzielić się z innymi jak oceniacie pracę w General Electric Power Controls? @Ewa, a może ty mogłabyś udzielić więcej informacji na temat pracy w tej firmie? Jaka jest atmosfera pracy?

Splinter

Mój syn miał iść tam do pracy ale mu odtadzono...ponoć oszukują ludzi nie płacą nawet najniższego wynagrodzenia od stycznia 2018r wynosi 13,70 a płacą dalej 13zł! Gdzie inspekcja pracy?? Każdy pracownik zatrudniony o umowę o prace w pełnym wymiarze ma prawo do płacy minimalnej.

A
@Splinter

13,70 jest na umowie cywilnej, a nie na umowę o pracę. Na umowie o pracę w 2018r. jest 2100zł brutto miesięcznie.

@Splinter

Pracuje tam i to nie prawda że nie płacą nawet jeśli nie ma na tyle godz w miesiącu to dopłacaja do najniższej krajowej a 13,70 to jest na umowę zlecenie tu płacą normalnie za każdą nockę 40% więcej każda nadgodzina 50% więcej a sobota 100% czyli dniowka 160 zł

zaint.....

Najnizsza krajowa na umowe o prace w 2018 roku wynosi 12.80 brutto

nowy

witam serdecznie, pracuje od niedawna, kim jest i co sądzicie o Pani Justynie Tomera, nie ukrywam bardzo przypadła mi do gustu. pozdrawiam.

Kacper
@nowy

Z inteligencją to tam grubo na bakier...

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Iza

Może czasami idziemy do pracy która nie jest dla nas?

MG

Praca nie jest zła, ale sposób jej organizacji to przypomina walkę o ogień lub ring bokserski. Osoby które lubią prawo przestrzegać i żyć w zgodzie z sąsiadami, kolegami z pracy w GE Kłodzko nie popracują długo. Polecam każdemu kto lubi przemoc , agresję, jest wulgarny i mało ambitny, lubi konflikty z prawem na każdej jego płaszczyźnie. Ja przeżyłam największą porażkę życia w tym zakładzie i wiem że długo tego będę ponosić konsekwencję.

Vaterlo

Witam, widzę ,że aktualnie firma poszukuje na stanowisko pracy jako inżynier jakości w GE, mógłby ktoś mi odpowiedzieć jak wygląda tam praca na tym stanowisku, jaką umowę mogłabym się spodziewać? Dziękuję

Xyz
@Vaterlo

Nie radzę podejmować tutaj pracy w Quality.

Vaterlo
@Xyz

@Xyz . Możesz więcej napisać odnośnie niepodejmowania tu pracy w Quality? Będę niezmiernie wdzięczna za każdą sugestie. Dziękuję.

Mark

Zastanawia mnie fakt do kiedy GE będzie istniało,bo podobno zakład jest w stanie likwidacji. Z tego co mi wiadomo nie wszyscy pracownicy zostali o tym poinformowani. Jak jest naprawdę ? GE się kończy ?

takwlasnie
@Mark

To początek końca tej firmy. Szkoda gadac. Kto moze ten się ewakuuje

G.
@Mark

zakład wykupiła Szwajcarska firma ABB. Każdy, o ile zakład przetrwa bo stan jest tragiczny, od czerwca będzie na umowie z ABB lub agencyjnej, ale chyba tylko więźniów będą zatrudniać bo dofinansowani z budżetu państwa otrzymają.

Renegat
@G.

Pozyskać niewolników nie problem...13 zł na godzine umowa na miesiąc w Agencji tymczasowej i heja na Comact'a ! 3 zmiany praca po 12 godzin zero premi zero dodatków zero podwyżek.Tylko to co sam wypracujesz na nadgodzinach.2tyś na wypłatę żeby zarobić trzeba zapieprzać ze dwie soboty i jeszcze robić nadgodziny do 18ej...Kapitalizm w czystej formie...współczesne niewolnictwo niech żyje Polska niech żyje PIS! Młodzi, zastanówcie się zanim przyjdziecie tu do pracy...

jaco
@G.

witam pracuje w ge bielsko do Was jada od nas ludzie w sumie 29 osób pierwsze 18 rak do pracy czyli 9 chetnych juz od 26 kwietnia jakie stanowiska sa do obsady?

niebedetegorobil
@jaco

panie krzysztofie toalety trzeba sprzątac

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Jaka jest atmosfera?

Leo
@Zainteresowany

Przeczytaj sobie kilka postów na, to już będziesz wiedzieć jaka tutaj panuje atmosfera. Nic się nie zmieniło pod tym względem na lepsze.

ggg

czy są przyjęcia?

@ggg

Są przyjęcia, na wszystkich słupach ogłoszeniowych w Kłodzku jest na każdym masa plakatów, że poszukują do pracy w GE.

Patrycja

@xyz zauważ, że sam odpowiadasz na wpis sprzed 6 lat. Od czasu tego wpisu mogło wiele się zmienić. Kiedy Ty pracowałeś w GE? Rozumiem, że nie miałeś możliwości rozwoju, czy też uczestnictwa w szkoleniach. Mógłbyś powiedzieć pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Czy ktoś z Was również mógłby wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń z tym pracodawcą jeśli chodzi o możliwości rozwoju?

Sytuacja z Bielska-Białej. GE Aviation podobno ( przeczytałem na forum ) zwolnienia grupowe. GE Power Controls trwają "zwolnienia" pracowników z firm zewnętrznych, do końca listopada mają być tylko osoby zatrudnione bezpośrednio, nie wiem co z partnerem. Od czerwca są problemy z pracą, nie ma roboczych sobót i nadgodzin. Mimo chęci ze strony załogi dyrekcja nie wyraża zgody na zebranie i przedstawienie w jakiej sytuacji jest firma.

Patrycja

@Śsssssswspominasz o niepłatnych nadgodzinach. Czy możecie później za te godziny odebrać wolne w innym czasie? Możesz też powiedzieć pracy w jakim dziale firmy dotyczy Twoja opinia?

Śssssss

Atmosfera nieprzyjemna. Ulubione zajęcie wszystkich to plotki. Rąk do pracy brakuje wszyscy zapieprzaja nie płatne nadgodziny.

Patrycja

@prawda dużo osób odeszło w ostatnim czasie? Macie może przekazywane informacje na bieżąco o tym jaka jest sytuacja firmy?

Pracownik z Bielska-Białej

Są wydziały gdzie zwolniono osoby zatrudnione przez agencje pracy tymczasowej. Są wydziały gdzie pracownicy firm zewnętrznych są wysyłani na urlopy. Trudno mi powiedzieć ile osób zwolniło się samych. Słyszałem o jakiś 10 osobach z pobliskich wydziałów ( w czerwcu) z czego większość nie złożyła wypowiedzenia tylko nie przedłużyli umów o pracę.

rekrutacja

Podczas rekrutacji na jedno ze stanowisk poinformowano mnie że GE w Kłodzku jest wystawione na sprzedaż, czy ktoś z pracujących w GE może coś wie na ten temat?

prawda
@rekrutacja

Tak, jest wystawione i lada chwila transakcja się odbędzie. Bardzo niepewne czasy, ludzie raczej odchodzą i szukają czegoś na zewnatrz.

Pracownik z Bielska-Białej
@prawda

Jestem z Bielska-Białej, czy u was są jakieś informację w sprawie sprzedaży. W Bielsku dyrekcja unika jakichkolwiek zebrań bo boi się odpowiadać na pytania pracowników w sprawie pracy i sprzedaży zakładu. Są oddziału na których wysyła się ludzi na przymusowy urlopy, produkcja właściwie została zatrzymana.

kslajdl
@Pracownik z Bielska-Białej

Duzo ludzi odeszło z Bielska?

nic.

Jeśli ta blondynka naprawdę odchodzi to szkoda..

mabio

w kontekście pracy, na swojej stronie w kontrekście zatrudnienie mają zakładkę " możliwości" - ciekawe czy dla samej kariery zawodowej są tam jakieś możliwości

jola

pracowalam tam prawie 10 lat i zadnego poszanowania ,troszke na ge a reszte w partnerze .praca fajna i kolezanki tez ale nie wszystkie potrafia cie sprzedac za dobra umowe ,a kierownik pozal sie boze , do tej pracy moze bym wrocila ale tylko na firme GE i za dobra place

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Power Controls - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Power Controls?

Kandydaci do pracy w General Electric Power Controls napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Power Controls