Opinie o Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j. w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j. w Limanowa

Była pracownica Nowy wpis

Ta firma to śmiech na sali, za swoich pracowników nie potrafią wysłać odpowiednich deklaracji do ZUSU, pieniądze płacone pod stołem, brak wsparcia dla własnej załogi. Grunt. że pracownik wyrabia normy, a resztę mają w poważaniu. Dziwie się moim koleżankom, że chcą tam nadal pracować, za tak marne pieniądze - i mówiąc wprost - olewanie przez pracodawcę. Dobrze, że już tu nie pracuję, serdecznie odradzam współpracę na linii pracownik - pracodawca, a także klient - usługodawca. Przyszli kandydaci niech się strzegą, bo na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszycie, że praca będzie usłana różami, a tak na prawdę będzie podlewana nawozem... ODRADZAM

Stefan Nowy wpis
@Była pracownica

Co ty mówisz? Firma zajmująca się rachunkowością płaci kasę w kopercie? Nadal tak się zdarza czy wszystko już idzie na konto? Ktoś mi powie ile teraz można zarobić? Były jakieś podwyżki?

Iwo Nowy wpis
@Stefan

Bez podwyżek.

Konstancja Nowy wpis
@Stefan

Tak płacą pod stołem.Umowy są dwie żeby był jak najniższy ZUS

Ilona

Dziwne rzeczy tu czytam, jakby wygląd miał kluczowe znaczenie dla pracodawcy a nikt nie chce byc ozdoba!! Reszta same pytania. To jak jest, czego wymagają? :?

Jakie są wymagania na staż w biurze Notax?

Kacper

Poda ktoś dokładne godziny funkcjonowania firmy ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Limanowa
QualitySite
logo firmy SPRZEDAWCA STOISKA PIEKARNICZO-CUKIERNICZEGO
Limanowa
Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.
Zaciekawiona

Witam, a widzę że pojawiło się ogłoszenie na necie-że przyjmą księgową!Może ktoś tam pracował i podzieli się prawdziwą opinią na temat tej firmy? Dzięki wielkie

były klient

no coż wiele mozna powiedziec o tej firmie , ale na pewno nie to ze jest profesjonalną firmą. ładne dziewczynki raczej sa ozdoba biura Pana [usunięte przez admina]Ale to przeciez przyciaga klientów. Poza tym omijajcie to biuro z daleka. Brak profesjonalizmu pod kazdym wzgledem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anomin

ciekawe bo Emil tam nigdy nie pracowal, wiec po co panie [usunięte przez admina] ta ściema? Chyba że to ty Elizko???

Zostaw merytoryczną opinię o Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j. - Limanowa

• Jak się pracuje w Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j.
  • Sienkiewicza 1
    34-600 Limanowa

Notax Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Stachnik i Spółka sp.j.